ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
  • 10:45
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/
  • 11:15
    Дързост и красота тв филм /4042 епизод/п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Можеш и по-добре - филм
  • 10:00
    Великите - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 08:25
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2012
  • 09:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2012
  • 10:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 11:15
    Царство; сезон 3, епизод 7, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 08:15
    Зоополицаите на Хюстън: Тринити
  • 09:10
    Да бягаш с вълците
  • 10:05
    Ловецът на крокодили: най-доброто от Стив Ъруин: Каспър - белият крокодил
  • 11:00
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Български народни светини" - документална поредица
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:45
    История.bg Реформаторът /п/
  • 09:45
    Библиотеката
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
Пълна програма
  • 08:51
    The Tom and Jerry Show
  • 08:58
    The Tom and Jerry Show
  • 09:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 09:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 08:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6, еп.5
  • 09:00
    "Супергърл" - сериал, еп. 13
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.3
  • 11:00
    "Убийствен финал" - трилър (Канада, 2014), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Джоси Лорън, Ниал Матър, Шона Йохансен, Сара Стрейндж и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
  • 09:15
    "Големият заговор" - комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Джордж Ермитидж, актьори - Оуен Уилсън, Бъч Хелемано, Чарли Шийн, Вини Джоунс, Уили Нелсън, Сара Фостър,  Морган Фрийман и др.
  • 11:15
    "Отново и отново" - сериал
  • 13:15
    "Хрониките на Шанара" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 10:00
    "Простичко желание" - комедия, фентъзи, семеен  (САЩ, 1997), режисьор - Майкъл Ричи ,актьори - Мартин Шорт, Мара Уилсън, Робърт Пасторели, Франсис Капра, Джонатан Хедъри, Аманда Плъмър и др.
  • 12:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
Пълна програма
  • 08:45
    Юникити
  • 09:05
    Ние, мечоците
  • 09:16
    Ние, мечоците
  • 09:27
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 08:20
    "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, Италия, 2017; реж. Фабио Грасадония, Антонио Пиаца, с Юлия Йедликовска, Гаетано Фернандес, Корин Мусалари, Андреа Фалцоне, Федерико Финокиаро, [15+]
  • 10:20
    "Хана и нейните сестри", комедийна драма, САЩ, 1986; реж. Уди Алън, с Барбара Хърши, Кари Фишър, Майкъл Кейн, Миа Фароу, Даян Уийст, [12+]
  • 12:05
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
  • 13:35
    "Ченгето от Бевърли Хилс", екшън - комедия, САЩ, 1984; реж. Мартин Брест, с Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Лиз Ейлбачър, Рони Кокс, [15+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Даяна и аз", драма, Великобритания, 2017; реж. Питър Катанео, с Нико Миралегро, Киран Соня Соуър, Лори Дейвидсън, Тамзин Грейг, Кингсли Бен-Адир, [12+]
  • 10:10
    "Внимателен подход", драма, Норвегия, 2017; реж. Арилд Андресен, с Кристофер Йонер, Марлон Морено, Кристофер Бех, Патриша Кастанеда, Амалия Сантамария, [12+]
  • 11:55
    "Сладкият живот", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Роб Спера, с Крис Месина, Абигейл Спенсър, Брайън Шортол, Каран Сони, Тайсън Ритър, [15+]
  • 13:25
    "Зеницата на окото ми", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Аксел Ропер, с Мелани Берние, Бастиан Буйон, Антонин Фресон, Клое Астор, Суон Арло, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    African Voices
Пълна програма
  • 08:10
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13 /п/
  • 11:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5 /п/
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 1
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 1
  • 09:30
    Как са го направили?: Гуакамоле/ Бъги за тресавища/ Ножица
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 7
Пълна програма
  • 08:14
    Пътешествия в Kосмоса: Оцеляване в празнотата
  • 09:02
    Грандиозни строежи: Нов град във Вегас
  • 09:50
    Как са го направили?: Уиски/ Нощно виждане/ Сауна
  • 10:14
    Фабрика за храна: Традиционни лакомства
Пълна програма
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 09:00
    Домът на Рейвън
  • 09:30
    Къмпиране
  • 10:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 08:50
    "Въпросите на Мили"
  • 09:00
    "За ума"
  • 09:25
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 09:50
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:10
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Истинският Родриго - 32 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 62 еп. - Сериал
  • 12:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
Пълна програма
  • 08:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, шести ден
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, индивидуално 15 км, жени
  • 11:00
    "Страна на легендите"
  • 11:30
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, шести ден
Пълна програма
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, индивидуално 15 км, жени
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, шести ден
  • 11:00
    Шах: Световно първенство в Лондон, обзор
  • 12:00
    Златна колекция: Олимпийски игри в Пьонгчанг 2018, радикалните
Пълна програма
  • 08:30
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 8
  • 09:20
    Риболовни войни, сезон 2, еп. 13
  • 09:45
    Риболов на звездите, сезон 1, еп. 4
  • 10:10
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 3
Пълна програма
  • 08:40
    Strongman Champions League
  • 09:30
    X Games - Minneapolis
  • 10:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:10
    Russia
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Евтин дом на плажа
  • 10:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 08:40
    Майк и Моли - втори сезон, еп. 23
  • 09:05
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 1
  • 09:35
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 10
  • 10:00
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 08:40
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 7
  • 09:35
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 8
  • 10:30
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 6
  • 11:25
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 07:00
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 09:10
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
  • 10:40
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 13:05
    "Мъпетите 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джеймс Бобин, с Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Хю Бонвил, Рей Лиота, [0+]
Пълна програма
  • 08:50
    Забранена история, сезон 5, еп. 1
  • 09:40
    По следите на трансилванското злато,
  • 10:35
    100 дни до победата, сезон 1, еп. 2
  • 11:40
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Големият ден на Франк
  • 09:00
    Американски антиквари: Неприятна изненада
  • 09:55
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
Пълна програма
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 90 еп.
  • 09:30
    Риболовен филм
  • 10:30
    Истории от музея
Пълна програма
  • 08:55
    "Аниманималс"
  • 09:00
    "Баданаму"
  • 09:15
    "Дудлибу"
  • 09:30
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:10
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 09:50
    "Слънчево изгаряне" - комедия / екшън с Арт Карни, Фара Фосет.
  • 11:35
    "Осмина извън играта" - драма / спортен филм с Джон Кюсак, Клифтън Джеймс.
  • 13:30
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки UK
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 13:50
    MTV Presents Ocean City Sounds
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 08:40
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 5
  • 09:35
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 6
  • 10:35
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 1
  • 11:25
    Дневници на лошото време, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 09:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 10:00
    Екстремният Китай, еп. 3
  • 11:00
    Летището в Дубай, еп. 1
Пълна програма
  • 08:40
    Риболов на чудовища, еп. 10
  • 09:30
    Дивата Австралия, еп. 4
  • 10:20
    Дивата Ботсвана: Братството на лъвовете, еп. 1
  • 11:10
    Фотосъкровищница, еп. 1
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Москони къп, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Страсбург - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 08:55
    "Модна присъда"
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
Пълна програма
  • 07:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 10:00
    Купа на Краля: Реал М - Мелия
  • 12:00
    Купа на Краля: Уеска - Атлетик Б
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Наполи - Цървена звезда
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • 07:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 09:00
    Вести
  • 09:30
    Вести-Москва
  • 09:50
    Вести
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Всичко или нищо" - сериал
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 08:30
    На фокус-предаване на Телемедиа
  • 09:00
    Алиса в странта на чудесата-детски филм
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    90 дни до сватбата: Епизод 4
  • 10:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Уитни се отдава на спомени
  • 11:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Зоологическата градина
  • 12:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Романтична среща в магазин за втора употреба
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.5
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    WWF - Крайречни гори в Персина
Пълна програма
  • 08:30
    Живот на път в RV каравана
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 08:30
    Живот на път в RV каравана
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 08:05
    Тя е пич, Канада,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 09:50
    Къщата на бъдещето, САЩ, комедия/драма, 2017
  • 11:15
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 13:30
    Американска приказка, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 1986
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:10
    Храна за щастие с Джейми Оливър - кулинарно предаване, еп. 4
  • 09:05
    Просто Найджела - кулинарно предаване, еп. 1
  • 09:35
    Просто Найджела - кулинарно предаване, еп. 2
  • 10:05
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 11:14
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 12:37
    Горещи тела Комедия, Ужаси, Романтичен 2013
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:55
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 13
  • 09:50
    Касъл - трети сезон, еп. 19
  • 10:45
    Касъл - трети сезон, еп. 20
  • 11:40
    Черният списък - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    FITNESS
  • 09:25
    F-PEOPLE
  • 09:30
    FASHION & SPORTS
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
  • 17:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 08:40
    "Мръсни гадни негодници" - 2 еп.
  • 09:30
    "Съдебни медици" - 4 еп.
  • 09:55
    "Хванати на местопрестъплението" - 6 и 7 еп.
  • 10:45
    "Да замиташ след звездите" - 15 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 08:30
    "Маймунски работи" - семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др. /п/
  • 10:45
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 3
  • 11:40
    "Любителката на мистерии: О, бебче" - мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
  • 13:30
    "Принцът на приливите" - романтична драма с уч. Ник Нолти, Барбра Стрейзанд, Блайт Данър, Кейт Нелигън, Йерун Крабе, Мелинда Дилън, Джордж Карлин и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Raging Planet: Volcano
  • 09:15
    Kitchen Boss: Fair Is Fowl
  • 09:38
    Kitchen Boss: Rome Anniversary
  • 10:00
    Uncovering Aliens: Alien Harvesting
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Режи!
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 08:50
    Kъщата на Шумникови
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 08:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, шести ден
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, индивидуално 15 км, жени
  • 11:00
    "Страна на легендите"
  • 11:30
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, шести ден
Пълна програма
  • 07:00
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 09:10
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
  • 10:40
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 13:05
    "Мъпетите 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Джеймс Бобин, с Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Хю Бонвил, Рей Лиота, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:55
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:10
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:29
    Vampirina
  • 09:44
    Vampirina
Пълна програма
  • 08:50
    Kъщата на Шумникови
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 08:15
    Disappeared: Troubled Waters
  • 09:10
    Grave Secrets: Ten Weeks Later
  • 10:05
    Web of Lies: High On Love
  • 11:00
    Blood Relatives: Bloody Valentine
Пълна програма
  • 08:45
    Top: Football Retirements
  • 09:10
    Sport Stars Uncovered: Gisela Pulido
  • 09:41
    Entourage: Atherton Family
  • 10:05
    Up Close With: Matthias Dandois
Пълна програма
  • 08:35
    Madfin Shark Series
  • 09:00
    Pro Team Journal
  • 09:20
    Pro Team Journal
  • 09:45
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 08:10
    Американски антиквари: Големият ден на Франк
  • 09:00
    Американски антиквари: Неприятна изненада
  • 09:55
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Всяка роза става за залог
Пълна програма
  • 08:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 09:00
    Екстремният Китай, еп. 3
  • 10:00
    Летището в Дубай, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 6
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 4, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 44, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 08:50
    Неразрешени случаи: Секс, лъжи и убийство
  • 09:35
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Робърт Блейк
  • 11:25
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
  • 11:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
Пълна програма
  • 07:40
    Ото е носорог
  • 09:20
    Красиви момичета
  • 11:30
    Черепите
  • 13:35
    Опитът на Марк Пийс
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
  • 09:30
    SpongeBob SquarePants
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:34
    Push Ups Or Squats (18+)
  • 09:00
    Slim Cutie Filled With Mega Cock (18+)
  • 09:24
    Method To My Tight Ass (18+)
  • 09:48
    Shy Russian Cured By Cock Treatment (18+)
Пълна програма
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 02:20
    Real Xtreme Fighting
  • 10:55
    World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 07.12.2018
  • 13:40
    World Karate Federation
  • 15:05
    LNK Boxing Night 10, Arena Riga
Пълна програма
  • 08:00
    Castles in the Sky
  • 09:00
    Maverick Moments
  • 09:30
    Maverick Moments
  • 10:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 08:10
    Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
  • 09:00
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Очилата мечка (Episode 11)
  • 09:45
    Тайните на изчезналите гиганти (Series 1): Горили и ленивци (Episode 5)
  • 10:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 301 (Episode 1)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Stephane Kerecki - French Touch - Like a jazz machine Festival
  • 10:30
    Count Basie - Jazz Archive
  • 11:20
    Michel Meis Quartet - Festival Like a jazz machine
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Витоша - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 18-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Черноморец Балчик - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 07:05
    Тенис: Юлия Гьоргес - Ашли Барти (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - I полуфинал, повторение)
  • 09:05
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Куан Уан (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - II полуфинал, повторение)
  • 10:35
    Тенис: Ашли Барти - Циан Уан (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - финал, повторение)
  • 12:00
    Футбол: Жирона - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Финикс Сънс, мач от НБА, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 10-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 48-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Изчезнали: Бурни води
  • 09:10
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
  • 10:05
    Мрежа от лъжи: Епизод 2
  • 11:00
    Кръвожадни роднини: Кървавият Свети Валентин
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 09:25
    "Дежавю", фантастичен екшън, САЩ, 2006; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Паула Патън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Адам Голдбърг, [12+]
  • 11:35
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
  • 13:15
    "Вице VІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Зиск, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Джуманджи: Добре дошли в джунглата", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джейк Каздън, с Дуейн"Скалата" Джонсън, Кевин Харт, Джак Блек, Карън Гилън, Ник Джонас, [12+]
  • 10:45
    "Наследници І, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 11:40
    "Дедууд III, 3 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2006; реж. Грег Файънбърг, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Джералд МакРейни, [18+]
  • 12:35
    "Нокти ІІ, 7 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Джейми Травис, с Нийси Наш, Кери Престън, Джуди Рейес, Харолд Периню, Джен Лион, Каруче Тран, [18+]
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Възрожденските сгради на Панагюрище (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    В сърцето на Източните Родопи (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 08:55
    Топ кадети
  • 09:20
    Искрица и Сияйница
  • 09:35
    Пес Патрул
  • 09:50
    Уоликазам!
Пълна програма
  • 08:05
    Полдарк, сезон 1, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 09:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 13, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:45
    Едно френско село, сезон 2, еп. 6, Франция, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 08:00
    Swerve
  • 09:25
    White Lies (2013)
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:30
    Bye Bye Blackbird
Пълна програма
  • 07:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 09:00
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 10:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 12:30
    UIM F1H2O World Championship Grand Prix
Пълна програма
  • 08:30
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
  • 09:00
    Футбол: Италия - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 10:45
    Футбол: Швейцария - Белгия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 12:35
    Футбол: Франция - Уругвай - приятелска среща
Пълна програма
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 10:45
    Туризъм.бг /п/
  • 11:45
    Натисни F1 предаване за дигитална култура /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Световно клубно първенство за жени Прая - Екзаджъбашъ
  • 10:15
    Баскетбол: Евролига Жалгирис - Олимпиакос
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд - Венло
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Колорадо Авеланш - Сейнт Луис Блус
  • 10:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 11:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 12:00
    Голф: Европейски тур SA Open
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Виляреал
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Дженоа
  • 12:00
    Футбол: Шампионска лига Байерн Мюнхен - Бенфика
  • 13:55
    Новини
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 08:55
Пришиване - трети сезон, еп. 3
RTVi 09:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV Action 09:00
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.3
bTV Lady 09:00
"Клиника край езерото" - сериал
AXN 09:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
BNT 3 09:50
Баскетбол: България - Русия - квалификационна среща за световно първенство
AXN Black 10:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Филми

TVT 09:00
Епоха (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT 3 09:00
Планетата Земя документален филм /4 епизод/
AXN 09:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
FilmBox Basic 09:05
Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2 Комедия САЩ 1951-1954
HBO3 09:05
"Носталгия (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Пелингтън, с Джон Хам, Елън Бърстин, Катрин Кийнър, Джон Ортис, Брус Дърн, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}