ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии
Пълна програма
  • 08:00
    "Луцифер" - сериал
  • 11:00
    "Проект "Психокинеза" - екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор - Крисчън Сесма, актьори - Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др.
  • 12:45
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
  • 15:00
    "Неизвестният" - сериал
Пълна програма
  • 08:30
    "Топ Гиър: Идеалното пътуване" - предаване за автомобили
  • 11:00
    "Светци и странници" - исторически филм с уч. на Рей Стивънсън, Анна Камп, Майкъл Джибсън, Винсънт Картайзър, Рон Ливингстън и др., II част, /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 2, 2 епизода
Пълна програма
  • 09:30
    Ски скокове: Световна купа във Вал ди Фиеме, състезание
  • 10:45
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, гигантски слалом, мъже
  • 11:15
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Аделбоден, слалом, първи манш, мъже, директно
  • 12:30
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, щафета, жени, директно
Пълна програма
  • 09:30
    Автомобилизъм: Рали "Дакар", почивен ден
  • 10:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Санкт Антон, спускане, жени
  • 10:45
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски скокове, директно
  • 12:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Санкт Антон, супер Г, жени, директно
Пълна програма
  • 09:30
    X Games - Aspen
  • 10:20
    X Games - Oslo
  • 11:10
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:00
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Манчестър Сити - Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Стронгмен Шампионска лига
  • 12:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 14:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 09:40
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2
e-kids 09:45
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
PRO 7 09:45
"По средата" - сериал
Fox Channel 09:50
Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 17
bTV Action 10:00
"Легендите на утрешния ден" - сериал, с.3 еп.14

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано - Селта
Diema Sport 10:00
Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
MAX Sport 2 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Таунсвил
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Торино
Nova Sport 10:00
Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
MGM 09:55
"Програмата" - екшън / драма с Джеймс Каан, Холи Бери.
Cinemax 10:00
"Разговори с Томаш Масарик", историческа драма, Чехия, 2018; реж. Якуб Червенка, с Ян Будаш, Мартин Хуба, [12+]
TVT 10:00
Избрано от старите ленти: Парк зад скални драперии (образователен филм за еко туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Сватбени агенти" - комедия (САЩ, 2011), режисьор Майкъл Канг, в ролите: Хенри Дитман, Илеана Дъглас, Сунг Канг, Джанел Париш и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}