ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Нашествениците: Епизод 1
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Млада кръв
  • 23:50
    По стъпките на Голямата Стъпка: Завръщането на легендата
Пълна програма
  • 22:00
    Ед Стафорд: гол на необитаем остров: Епизод 1
  • 23:00
    Голи и уплашени: Епизод 15
Пълна програма
  • 22:00
    Ловци на митове: Докарани до разруха
  • 22:50
    Фантастиката спаси живота ми: "Терминаторът" спаси живота ми
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 5
  • 22:45
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 6
  • 23:35
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 21:55
    Машините на войната, сезон 1, еп. 6
  • 22:50
    Свидетели на клането: Нанкин 1937, сезон 1, еп. 1
  • 23:50
    История на оръжията, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Спецове в заложната къща: Истинска сделка
  • 22:30
    Премиера Спецове в заложната къща: Объркани
  • 23:00
    Проектът невъзможен: Супер сгради
Пълна програма
  • 21:45
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 6
  • 22:40
    Галапагос, сезон 1, еп. 1
  • 23:35
    Галапагос, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
  • 23:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 13
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 1
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 4
Пълна програма
  • 22:00
    Пътека към Мазалат
  • 22:30
    Forever happy
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.5
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 22:45
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
PRO 7 22:45
"Теория за големия взрив" - сериал
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
AXN White 22:50
Свидетелите; сезон 1, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2015
Fox Life 22:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 23

Всички предавания

Спорт

Food Network HD 22:30
Торта над тортите (Series 1): Ден за игри (Episode 4)
Sky Sports 22:30
Футбол
Eurosport 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Eurosport HD 22:55
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
AXN Black 23:00
ТОТАЛКАР; сезон 5, епизод 7, оригинална продукция, спорт, Унгария, 2019

Всички предавания

Филми

Telekabel 22:20
Паралелни светове - игрален филм
Diema Family 22:30
"Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
AXN 22:50
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
Cinemax 22:50
"Убий Бил 2", екшън - трилър, САЩ, 2004; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Дейвид Карадайн, Майкъл Мадсън, Дарил Хана, Гордън Лиу, [18+]
HBO3 23:00
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}