ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
Пълна програма
  • 13:05
    B.O.B: MTV World Stage
  • 13:30
    Red Hot Chili Peppers: World Stage
  • 14:15
    Nirvana Unplugged
  • 15:00
    Avicii Vs Calvin Vs Guetta
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 13:30
Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53
Viasat Nature 13:30
Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 13:30
ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Nova Sport 14:00
Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
FilmBox Extra 13:25
В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
AXN White 13:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1 13:30
"Петолиния" - музикален микс
Nova TV 13:30
"Остани с мен" (премиера) - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}