ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот/п/
  • 10:45
    Капри тв филм /19 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.48
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:00
    Райски градини - филм
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
  • 11:30
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 11:05
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2010
  • 12:05
    Незабравимо; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:05
    Аманда идва на помощ: Животът е плаж за кучета
  • 11:00
    Аманда идва на помощ: Сляпо кученце се прибира у дома
  • 11:55
    Аманда идва на помощ: Мисия в Пуерто Рико
  • 12:50
    Нападения на акули
Пълна програма
  • 10:25
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Интервю
  • 11:35
    RT в българския ефир
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:45
    Търсачи на реликви 3 сериен тв филм /7 епизод/п/
  • 10:30
    Да завъртим бутилката тв новела на Евровизия /п/
  • 10:45
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
Пълна програма
  • 10:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:36
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:58
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 12:25
    Scooby Doo! Ghastly Goals
Пълна програма
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.3 еп.12
  • 11:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.8
  • 12:00
    "Готъм" - сериал, с.3 еп.11
  • 13:00
    "Примамката" - екшън, комедия, криминален (Канада, САЩ, 2000), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хъчисън, Кимбърли Елийс, Дейвид Пеймър, Майк Епс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.14, 15
  • 12:00
    Телепазар
  • 12:15
    "Мисия Лондон" - комедия (България, Великобритания, Унгария, Македония, Швеция, 2010), режисьор Димитър Митовски, в ролите: Юлиан Вергов, Ернестина Шинова, Любомир Нейков, Алън Форд, Томас Арана, Ана Пападопулу, Орлин Горанов, Георги Стайков и др.
  • 14:30
    "Доносник" - екшън, драма, трилър (САЩ, ОАЕ, Великобритания, 2013), режисьор Рик Роман Уо, в ролите: Дуейн Джонсън, Сюзан Сарандън, Джон Бърнтол, Бари Пепър, Майкъл Кенет Уилямс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Лоракс" - анимация, фентъзи (САЩ, 2012), режисьори Крис Рено и Кайл Балда
  • 12:00
    "Приятели" - сериал
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.27
  • 11:00
    "Любов на инат" - сериал
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал, еп.120
  • 13:00
    "Италианската булка" - сериал, еп. 30
Пълна програма
  • 10:25
    Шоуто на Том и Джери
  • 10:32
    Шоуто на Том и Джери
  • 10:39
    Шоуто на Том и Джери
  • 10:45
    Хипопотамското семейство
Пълна програма
  • 08:45
    "Безкраят", хорър - научна фантастика, САЩ, 2017; реж. Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, с Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, Кали Ернандес, Тейт Елингтън, Лю Темпъл, [15+]
  • 10:35
    "Магически Алпи", късометражна драма, Италия, 2018; реж. Андреа Бруса, Марко Скотуци, с Джовани Сторти, Хасан Ел Оуни, Камила Антониоти, Масимилиано Де Матия, Фабио Де Марко, [12+]
  • 10:55
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 12:45
    "Пеперуди", комедийна драма, Турция, 2018; реж. Толга Карачелик, с Толга Текин, Барту Кючюкчаглаян, Тугче Алтур, Серкан Кескин, Хакан Карсак, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    "Земята на чудесата", комедийна драма, Финландия, 2017; реж. Инари Ниеми, с Милка Алрот, Мари Рантасила, Анна Павилайнен, Ееро Ритала, Марти Суосало, [12+]
  • 11:30
    "Корнелиус, виещият мелничар", драма, Франция, 2017; реж. Ян Льо Келек, с Бонавентур Гакон, Анаис Демусте, Гюстав Керверн, Кристоф Пау, Дени Лаво, [12+]
  • 13:20
    "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
  • 15:10
    "Топ гън", екшън - драма, САЩ, 1986; реж. Тони Скот, с Том Круз, Кели МакГилис, Вал Килмър, Антъни Едуардс, Том Скерит, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2 /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:00
    Забравени в гаража: В центъра на Оксфордшър
  • 10:30
    Битки за багаж: епизод 9
  • 11:00
    Ловци на трофеи: Епизод 5
  • 12:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Хотрод от 1957
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Да си оближеш пръстите
  • 10:38
    Как се прави...: Седалки за автомобили, хартиени цветя, самостоятелни генератори
  • 11:02
    Как се прави...: Изкуствени колянни стави, пружини, лавандулово масло, нитове
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Царете на хаоса
Пълна програма
  • 10:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 11:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 11:30
    Сок от буболечки: Приключения в лагера
Пълна програма
  • 10:05
    "Изглежда супер"
  • 10:30
    "Когато порасна"
  • 10:40
    "Когато порасна"
  • 11:00
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
  • 11:15
    Любовен облог - 26 еп. - Сериал
  • 12:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Лека атлетика: Международен турнир в Люцерн
  • 11:05
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап, обзор
  • 12:10
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
  • 18:40
    Куриози
Пълна програма
  • 09:30
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи и девойки до 23 години в Швеция, първи ден
  • 10:30
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи и девойки до 23 години в Швеция, втори ден, директно
  • 12:00
    Тенис: Уимбълдън 2019, полуфинали, жени
  • 13:00
    Тенис: Уимбълдън 2019, четвъртфинали, мъже
Пълна програма
  • 10:10
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 10
  • 11:00
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 1
  • 11:50
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 9
  • 12:40
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 10:20
    Strongman Champions League
  • 11:10
    Sports Adventure
  • 11:35
    Sports Adventure
  • 12:00
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:20
    Мега веранди (Series 2): На сянка с хубава гледка (Episode 3)
  • 10:45
    Мега веранди (Series 2): Модерен дзен оазис (Episode 4)
  • 11:10
    Джада у дома (Series 5): Мания по мъфини (Episode 14)
  • 11:35
    Джада у дома (Series 5): Пролетен обяд (Episode 15)
Пълна програма
  • 10:00
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 17
  • 10:30
    Д-р Зоуи Харт, еп. 4
  • 11:30
    Специализантът - втори сезон, еп. 4
  • 12:25
    В името на народа, еп. 7
Пълна програма
  • 10:10
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 9
  • 11:05
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 10
  • 12:00
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 6
  • 13:00
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 10:25
    "Истината за роботите убийци", документален, САЩ, 2018; реж. Максим Поздоровкин, [12+]
  • 11:45
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
  • 13:20
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 14:55
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
Пълна програма
  • 10:05
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
  • 11:05
    Гениите на модерния свят, сезон 1, еп. 1
  • 12:15
    Гениите на модерния свят, сезон 1, еп. 2
  • 13:20
    Гениите на модерния свят, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Размествания и суетене
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Бо знае най-добре
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Битка в стаята за почивка
Пълна програма
  • 09:30
    Риболовен филм
  • 10:30
    Истории от музея
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 29 еп.
Пълна програма
  • 10:25
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 10:45
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
Пълна програма
  • 10:15
    Парламентът на живо
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Парламентът на живо
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:40
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
  • 11:40
    "Скъперникът" - игрален филм с Луи Дьо Фюнес, Франк Кабът.
  • 13:45
    "Апартаментът" - игрален филм с Роман Бьорингер, Винсент Касъл.
  • 15:45
    "Весели празници" - игрален филм с Жан-Пол Белмондо, Софи Марсо.
Пълна програма
  • 10:00
    Бременна на 16
  • 11:00
    Майки тийнейджърки
  • 12:00
    Майки тийнейджърки
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 12:45
    Justin Bieber Live
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:45
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 10
  • 10:40
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 5
  • 11:15
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 6
  • 11:50
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Китайски празненства, еп. 1
  • 11:00
    Познатата Вселена, еп. 2
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
Пълна програма
  • 09:50
    Юконски ветеринар , еп. 1
  • 10:40
    Тайните на зоопарка, еп. 2
  • 11:25
    Тайните на зоопарка, еп. 3
  • 12:15
    Тайните на зоопарка, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Астън Вила, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дижон - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/
  • 14:00
    Футбол: Страсбург - Анже, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:00
    "От моето детство" - спомените са живи
  • 10:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 10:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 11:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
Пълна програма
  • 10:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 10:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 11:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
Пълна програма
  • 09:45
    "По средата" - сериал
  • 10:40
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
  • 11:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 11:00
    Футбол, Купа на африканските нации: първи 1/4-финал
  • 13:00
    Футбол, Купа на африканските нации: втори 1/4-финал
  • 15:00
    Футбол, Купа на африканските нации: трети 1/4-финал
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:20
    "Бялата гвардия"
  • 10:50
    "Културната революция"
  • 11:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 12:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 10:25
    Hotel Transsilvanien - Die Serie
  • 10:45
    Hotel Transsilvanien - Die Serie
  • 11:10
    Hotel Transsilvanien - Die Serie
  • 11:40
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 10:15
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 5
  • 12:00
    Най-добрият ремонт: Дом далеч от дома
  • 13:00
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 19
  • 13:30
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 20
Пълна програма
  • 10:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване (Series 2): Уади Шаб в Оман (Episode 4)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 100): По пътя към Единбург (Episode 3)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Смяна на ролите в Ротердам (Episode 4)
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Почивка в Тамариндо (Episode 5)
Пълна програма
  • 10:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване (Series 2): Уади Шаб в Оман (Episode 4)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 100): По пътя към Единбург (Episode 3)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Смяна на ролите в Ротердам (Episode 4)
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Почивка в Тамариндо (Episode 5)
Пълна програма
  • 10:15
    Скот Пилгрим срещу света, Канада,Япония,Великобритания,САЩ, 2010
  • 11:50
    Кралят на скорпионите 4: Походът на силата, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2015
  • 13:30
    Танци в Бруклин, САЩ, драма/семеен/музикален, 2018
  • 15:05
    Девет ярда, Канада,САЩ, комедия/криминален, 2000
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Тайните на леля Кати, еп. 9
  • 10:35
    Тайните на леля Кати, еп. 10
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 1
  • 11:30
    Бон Апети, еп. 17
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 11:14
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 12:37
    Горещи тела Комедия, Ужаси, Романтичен 2013
  • 14:11
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
Пълна програма
  • 08:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 14
  • 10:45
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 20
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 21
  • 12:35
    Кости - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    NATASHA POLY STORY
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Съдебни медици" - 2 и 7 еп.
  • 10:45
    "Дог и Бет: на лов" - 11 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 7 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 239 и 240 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 3"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:25
    Нахлыст
  • 10:55
    Охота с луком
  • 11:20
    Дело вкуса
  • 11:35
    Спиннинг сегодня
Пълна програма
  • 08:50
    "Трима татковци накуп" - романтична комедия с уч. на Джулиа Хартман, Сузане Фон Борсоди, Сами О’Лиъри, и др.
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
  • 12:00
    "Цирк дю Солей: Аватар" - спектакъл
  • 14:00
    "Хук" - приключенска комедия с уч. на Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, Каролин Гудал, Амбър Скот, Чарли Корсмо, Лоръл Кронин, Данте Баско и др. /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Alien Encounters: The Invasion
  • 10:45
    Extreme Engineering: Saving New Orleans
  • 11:30
    Dirty Jobs: Snake Researcher
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: The Ultimate Snake Show
Пълна програма
  • 10:25
    Анна Олсън: Свежо (Series 2): Свежи италиански ястия (Episode 21)
  • 10:50
    Подставени клиенти (Series 2): Нещо намирисва (Episode 2)
  • 11:15
    Подставени клиенти (Series 2): Необслужващ персонал (Episode 3)
  • 11:40
    Кухнята (Series 12): Струва си парите! (Episode 3)
Пълна програма
  • 10:10
    Геймърки
  • 10:35
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Лека атлетика: Международен турнир в Люцерн
  • 11:05
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап, обзор
  • 12:10
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
  • 18:40
    Куриози
Пълна програма
  • 10:25
    "Истината за роботите убийци", документален, САЩ, 2018; реж. Максим Поздоровкин, [12+]
  • 11:45
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
  • 13:20
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 14:55
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Sofia The First
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Doc McStuffins
  • 11:20
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 10:10
    Геймърки
  • 10:35
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 09:45
    The Perfect Murder: Defenseless
  • 10:40
    Border Control: Spain: Episode 17
  • 11:10
    Border Control: Spain: Episode 18
  • 11:35
    Hometown Homicide: We're Watching You
Пълна програма
  • 10:25
    The Burning Issue: Golf
  • 10:50
    Fast Lane: Nico Rosberg
  • 11:20
    Fight Stars: Joshua vs Klitschko
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Serena Williams
Пълна програма
  • 10:05
    Hook N' Look
  • 10:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 10:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 11:15
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Размествания и суетене
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Бо знае най-добре
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Битка в стаята за почивка
Пълна програма
  • 10:00
    Познатата Вселена, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 13:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.48
Пълна програма
  • 10:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 24, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2011
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 09:35
    Ловец на убийства: Взривоопасно
  • 10:30
    Неразрешени случаи: Преследване
  • 11:25
    Часовете преди убийство: Семейна афера
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Убийството на Джил Дандо
Пълна програма
  • 09:45
    Вътрешният път
  • 11:45
    Сватбеният агент
  • 13:50
    Последният Робин Худ
  • 15:40
    Бягай!
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    I Live With Models
Пълна програма
  • 10:07
    Blonde Pussy Fucked In Public (18+)
  • 10:32
    Big Tits Patient Swallows Docs Cum (18+)
  • 10:54
    Undercover Rub 'N' Tug (18+)
  • 11:19
    So Wrong, But So Fucking Right (18+)
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 10:00
    Occ-Cast
  • 10:30
    Occ-Cast
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 12:40
    Rip Curl Pro Portugal: Behind the Scenes
Пълна програма
  • 10:25
    Бездомни кучета със супер потенциал (Series 1): Неочаквано спасение (Episode 3)
  • 11:15
    Ветеринар на хълма (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 12:00
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Гигантски мравояд (Episode 10)
  • 12:45
    Неопитоменият Шамуари (Series 1): 110 (Episode 10)
Пълна програма
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:30
    The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
  • 10:30
    Jason Moran 'Bandwagon' - MOODS
  • 11:25
    Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
  • 12:25
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    "Сезонът на Ботев Враца", обзорно предаване /п/
  • 11:00
    "Головете на сезона", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19) /п/
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 1-ви епизод /п/
  • 13:00
    "Сезонът на Локомотив Пловдив", обзорно предаване /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 9-и епизод /п/
  • 11:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 18-и епизод /п/
  • 12:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, директно
  • 13:30
    Класика от Висшата лига: Астън Вила - Суиндън Таун (1993-94) /п/
Пълна програма
  • 09:45
    Перфектното убийство: Беззащитна
  • 10:40
    Граничен контрол: Испания: Епизод 17
  • 11:10
    Граничен контрол: Испания: Епизод 18
  • 11:35
    Убийство в родния град: Ние те наблюдаваме
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
Пълна програма
  • 08:40
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
  • 10:40
    "Просто Райт", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Санаа Хамри, с Куин Латифа, Комън, Паула Патън, Джеймс Пикънс Джуниър, Филиша Рашад, [12+]
  • 12:20
    "Офисът (UK) II, 3 еп.", комедия, Великобритания, 2002; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Мартин Фрийман, Макензи Крук, Луси Дейвис, Юън Макинтош, [15+]
  • 12:50
    "Нюзрум ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Антъни Хемингуей, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
Пълна програма
  • 09:20
    "Където бродят дивите неща", фентъзи - драма, САЩ, 2009; реж. Спайк Джоунс, с Макс Рекърдс, Катрин Кийнър, Марк Ръфало, Пепита Емерикс, Стив Музакис, [12+]
  • 11:00
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 12:35
    "Сексът и градът V, 3 еп. - Късметът", комедия, САЩ, 2002; реж. Джон Дейвид Коулс, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 13:05
    "Сексът и градът V, 4 еп. - Момичето от първа страница", комедия, САЩ, 2002; реж. Джон Дейвид Коулс, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    Враца - на път до края / на английски, с български титри (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    "Евро фолк `2017", Велико Търново (1 част) (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:05
    Кафенето на Масленка
  • 10:30
    Аби Хатчър Фъзли Хваща
  • 10:55
    Веселата Веси
  • 11:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 10:20
    Ендевър, сезон 4, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 11:50
    Ендевър, сезон 4, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 13:25
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 2, Канада, военен, 2017
  • 14:05
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 09:40
    Черният кон Драма САЩ 2008
  • 11:30
    Кактусът Комедия Франция 2005
  • 13:05
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 14:45
    Войната в "Роял палас" Комедия, Исторически Франция 2012
Пълна програма
  • 10:00
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
  • 11:30
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк Анимация, Уестърн Франция 2007
  • 12:55
    Тяло за двама Комедия Франция 2008
  • 14:20
    Тратория Комедия САЩ 2012
Пълна програма
  • 09:35
    Магическо сребро 2: Големият студ Семеен Норвегия 2011
  • 11:00
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 12:35
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 14:25
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
Пълна програма
  • 09:40
    Collider
  • 11:00
    I Knew It Was You: Rediscovering John Cazale
  • 11:40
    Jane Wants A Boyfriend
  • 13:20
    My Left Foot
Пълна програма
  • 10:00
    Enduro World Series S19
  • 10:30
    Action Sports World S19
  • 11:30
    Live Recap SLS World Tour 2019
  • 13:30
    Live Recap FISE World Series 2019
Пълна програма
  • 09:15
    Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /шампионат на уредите/
  • 11:20
    Европейски игри Минск 2019: Лека атлетика /отборно/ - финал
  • 13:35
    Европейски игри Минск 2019: Самбо
  • 13:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 10:45
    Туризъм.бг /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Фелисиано Лопез - Жил Симон, финал
  • 11:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 12:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Финали
  • 14:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Финали
Пълна програма
  • 10:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 10:30
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Лозана
  • 12:30
    Голф: Европейски тур Aberdeen Standard Investments Scottish Open
  • 20:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Торино
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Лацио
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Фиорентина
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Дженоа
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Копа Судамерикана Колон - Архентинос Хуниорс , осминафинал за Копа Судамерикана
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Ейбар
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Алавес
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Виляреал
Пълна програма
  • 09:15
    "България се събужда" (продължение)
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    "Безценната перла", сериал, 51 еп.
  • 11:30
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
Пълна програма
  • 10:20
    Детективный сериал. "ДОРОЖНЫЙ ПАТРУЛЬ-3". "Нездоровая конкуренция", "Автостоп", "Ценный багаж"
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    Даниил Страхов, Татьяна Казючиц, Анатолий Лобоцкий в фильме "РОЗЫГРЫШ"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 10:35
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
PRO 7 10:45
"Последният мъж на света" - сериал
Viasat Nature 10:50
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 6
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Diema Sport 2 11:30
Студио "Футбол", директно

Всички предавания

Филми

TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Cinemax 2 10:30
"Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
HBO HD 10:30
"Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Bulgaria ON AIR 10:30
Страната на изобретателите - филм
Eurocom 10:30
България, която съградихме - Документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}