ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 14:15
    Red Hot Chili Peppers: World Stage
  • 15:00
    MTV Rewind: 2013
  • 16:30
    James Arthur and Friends
  • 17:00
    The 50 Biggest Hits of 2019...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 15:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 14:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 15:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 15:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 15:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 15:00
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 4
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.59
bTV Action 15:00
"Платина" - сериал, с.3 еп.2
bTV Comedy 15:00
"Новите съседи" /п./ - сериал
bTV HD 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.59

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 15:00
Футбол: Берое - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 15:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
AXN Black 15:10
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
BNT 3 15:10
Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
НТВ Сериал 15:10
ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 2

Всички предавания

Филми

TVT 15:00
Балкан фолк `2019, Велико Търново (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Nova TV 15:00
"Черна роза" (премиера) - сериен филм
HBO3 15:05
"Сантус-Думонт: По-лек от въздуха І, 3 еп.", биографична драма, Бразилия, 2019; реж. Фернандо Акуароне, Етевао Чиавата, с Жоао Педро Запа, Мигел Пинейро, Жан Пиер Ноер, Антонио Сабоя, [15+]
MGM 15:05
"Смахнатият професор 2" - комедия / романтичен, САЩ, с Еди Мърфи, Джанет Джаксън.
AXN White 15:10
Нощна смяна; сезон 4, епизод 3, драма, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}