ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 15:00
    Бариерата /105 г. от рождението на Павел Вежинов/ игрален филм /България, 1979г./, сценарист Павел Вежинов, режисьор Христо Христов, в ролите: Ваня Цветкова, Инокентий Смоктуновски, Евгения Баракова, Иван Кондов и др.
  • 17:00
    Вечната музика
Пълна програма
  • 13:00
    "К-9" - комедия, екшън, криминален (САЩ, 1989), режисьор Род Даниъл, в ролите: Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед О`Нийл и др.
  • 15:00
    "The Voice" - музикално шоу, международни издания /най-доброто/
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 12:50
    "Бетовен 2" - с уч. на Чарлз Гродин, Деби Мазар, Крис Пен, Никол Том, Бони Хънт, Мори Чейкин и др.
  • 14:40
    "Запази последния танц" - с уч. на Джулия Стайлс, Шон Патрик Томас, Тери Кини, Кери Уошингтън, Фредо Стар и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
Пълна програма
  • 13:15
    Дъщеря на закона - криминален сериал /п./
  • 14:15
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
Пълна програма
  • 12:30
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:10
    Морски детективи; сезон 12, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 14:10
    Страховити истории; приключенски, комедия, САЩ, 2015
  • 16:15
    Стартъп; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 17:20
    Стартъп; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 13:45
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 6
  • 14:40
    Дивата Австралия: Дивата Австралия - първа част
  • 15:35
    Дивата Австралия: Дивата Австралия - втора част
  • 16:30
    Дивата Европа: Земя, скована в сняг и лед
Пълна програма
  • 13:35
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Пъзел" - игрален филм
  • 15:35
    "Евроабсурдите"
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:20
    Hit Mix
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 14:00
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:30
    Музика, докосваща сърцето - 15 години Моцартови празници документален филм
  • 15:00
    Джинс
Пълна програма
  • 13:46
    Mighty Mike
  • 13:53
    Mighty Mike
  • 14:00
    Mighty Mike
  • 14:07
    Mighty Mike
Пълна програма
  • 13:00
    "Бързи и яростни: Tokyo Drift" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайън Тий, Сунг Канг и др.
  • 15:00
    "Снайперисти 3: Обсадата" - екшън, драма, военен (САЩ, 2016), режисьор Уилям Кауфман, в ролите: Чарли Уебър, Скот Адкинс, Том Ейнсли, Ерик Валдес, Данте Баско и др.
  • 17:00
    "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.32
  • 17:30
    "Да Знаеш Как" /п./ - предаване за домашния майстор, еп.7
Пълна програма
  • 12:45
    "Далече, далече" - приключенски, романтичен, драма (САЩ, 1992), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Том Круз, Никол Кидман, Томас Гибсън, Робърт Проски, Колъм Мийни, Джаред Харис, Брендън Глийсън и др.
  • 15:45
    "Тутанкамон" - минисериал, исторически (Канада, САЩ, 2015), еп.1 - 3, режисьор Дейвид фон Анкен, в ролите: Авън Джоджиа, Бен Кингсли, Нонсо Анози, Сибила Дийн, Алекзандър Сидиг, Кайли Бънбъри и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Небесно царство" - исторически, военен, драма (САЩ, Великобритания, Испания, Германия, Мароко, 2005), режисьор Ридли Скот, в ролите: Орландо Блум, Ева Грийн, Лиъм Нийсън, Майкъл Шийн, Дейвид Тюлис, Мартон Чокаш, Джереми Айрънс, Николай Костер-Валдау, Еду
Пълна програма
  • 12:00
    "Шпиони" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2015), режисьор Пол Фийг, в ролите: Мелиса Маккарти, Джейсън Стейтъм, Джуд Лоу, Миранда Харт, Ниа Лонг, Алисън Джани, 50 Cent, Роуз Бърн, Боби Канавали и др.
  • 14:00
    Премиера: "Полицаят от Рубльовка" - сериал, с.3 еп.1
  • 15:00
    "Мис Сладкиш" - сериал
  • 16:00
    "Новите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Искрите на отмъщението" - сериал, еп.72, 73
  • 14:45
    "Сладко и пикантно" - кулинарно предаване с Юдика Суджанани, еп.3
  • 15:15
    "Вкусни френски приключения" - предаване за автентична френска кухня, еп.4 - "Оверн"
  • 16:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 13:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 13:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:05
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:20
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:20
    "Лейкопласт", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Зоуи Листър-Джоунс, със Зоуи Листър-Джоунс, Адам Пали, Фред Армисън, Хана Симон, Сузи Есман, [12+]
  • 13:55
    "Рубен Бранд, колекционер", криминална драма, Унгария, 2018; реж. Милорад Кръстич, [15+]
  • 15:30
    "Ед Ууд", биографична комедийна драма, САЩ, 1994; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Мартин Ландау, Сара Джесика Паркър, Патриша Аркет, Джефри Джоунс, [15+]
  • 17:35
    "Да се влюбиш", романтичен, САЩ, 1984; реж. Улу Гросбард, с Мерил Стрийп, Робърт Де Ниро, Даян Уийст, Джордж Мартин, Харви Кийтъл, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    "Треска в събота вечер", драма, САЩ, 1977; реж. Джон Бaдъм, с Джон Траволта, Карън Лин Горни, Бари Милър, Джоусев Кели, Дона Пескоу, [15+]
  • 14:00
    "Благословени с чудо?", драма, Гърция, 2018; реж. Ангелос Францис, с Катя Гулиони, Андреас Константину, Индра Бурковска, Юрис Барткевич, Иварс Пуга, [15+]
  • 16:10
    "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, Италия, 2017; реж. Фабио Грасадония, Антонио Пиаца, с Юлия Йедликовска, Гаетано Фернандес, Корин Мусалари, Андреа Фалцоне, Федерико Финокиаро, [15+]
  • 18:15
    "Циркът на изродите", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Труди Стайлър, с Алекс Лоутър, Абигейл Бреслин, Анасофия Роб, Иън Нелсън, Бет Мидлър, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    African Voices Changemakers
  • 14:00
    CNN Newsroom
  • 14:30
    TBD
  • 15:00
    Inside Africa
Пълна програма
  • 12:00
    "Сладко като баклава" - романтичен филм с уч. на Тим Бергман, Ясмин Герад, Мерал Перин и др.
  • 14:00
    "Ти си моята вселена"- романтична драма с уч. на Саския Вескер, Даниел Айхингер, Франсис Фултън-Смит и др.
  • 16:00
    "Любов в Ню Йорк" - романтичен филм с уч. на Брите Ханусрихтер, Рене Ифра, Сесил фон Ренер, Кай-Иво Баулиц и др.
  • 18:00
    "Черната перла" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 13:30
    "Джеси Стоун: Хладнокръвно" - криминален филм с уч. на Том Селек, Стивън Макхати, Поли Шенън, Вайола Дейвис, Джейн Адамс, , Шон Робъртс и др.
  • 15:20
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 11
  • 15:45
    "Крепост: Отново зад решетките" - екшън-фантастика с уч. на Кристоф Ламбер, Лиз Мей Браз, Уили Гарсон, Пам Гриър, Дейвид Робърсън и др. /п/
  • 17:45
    "Фермата" - трилър с уч. на Ал Пачино, Колин Фарел, Бриджит Мойнахан, Гейбриъл Махт, Майк Раалба, Кенет Митчъл, Рон Лий и др. /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Реставрации за бъдещето: Епизод 3
  • 14:00
    Реставрации за бъдещето: Епизод 4
  • 15:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
  • 16:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
Пълна програма
  • 13:02
    Строителни постижения: НАСА
  • 13:50
    Строителни постижения: Небостъргачи в Сингапур
  • 14:38
    Строителни постижения: Кули в Кувейт
  • 15:26
    Как функционира Вселената?: Слънца близнаци: Извънземни мистерии
Пълна програма
  • 13:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 14:00
    Късмет, Чарли!
  • 14:30
    Късмет, Чарли!
  • 15:00
    Късмет, Чарли!
Пълна програма
  • 13:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 14:00
    "Изглежда супер"
  • 14:30
    "За ума"
  • 15:00
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 13:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 14:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:00
    Динозавърчета - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Времена и нрави - избрано
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 16:30
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 13:30
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 14:00
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, финал
  • 15:50
    Лека атлетика: Маратон на Ню Йорк
  • 17:20
    Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Фландрия
  • 14:00
    Колоездене: Париж - Рубе
  • 15:30
    Колоездене: Световно първенство в Йоркшир, мъже, общ старт
  • 16:20
    Футбол: Бундеслига, Херта - Лайпциг, директно
Пълна програма
  • 13:25
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 9
  • 14:10
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 10
  • 14:55
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 11
  • 15:40
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 12
Пълна програма
  • 13:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 14:30
    Mtb Heroes
  • 14:55
    Mtb Heroes
  • 15:20
    Mtb Heroes
Пълна програма
  • 13:05
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:40
    Екстремни домове (Series 3): Шейна, храм, лодка (Episode 4)
  • 14:30
    Мразя моя двор (Series 1): Океански оазис (Episode 1)
  • 14:55
    Мразя моя двор (Series 1): Огън и вино (Episode 2)
  • 15:20
    Мразя моя двор (Series 1): Среща между Кейп Код и Западния бряг (Episode 3)
Пълна програма
  • 11:50
    Денят на влюбените, еп. 1
  • 14:15
    Д-р Хаус - шести сезон, еп. 5
  • 15:10
    Д-р Хаус - шести сезон, еп. 6
  • 16:05
    Сладки неприятности, еп. 8
Пълна програма
  • 13:25
    Отдел "Разследване", еп. 3
  • 14:30
    Каин, еп. 7
  • 15:45
    Съдия-следовател - първи сезон, еп. 6
  • 16:50
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 12:35
    "Хортън", анимационна комедия, САЩ, 2008; реж. Джими Хейуард, Стив Мартино, [0+]
  • 14:00
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
  • 15:50
    "Четирите пера", драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 17:55
    "Филмовите звезди не умират в Ливърпул", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Пол МакГигън, с Анет Бенинг, Джейми Бел, Джули Уолтърс, Ванеса Редгрейв, Стивън Граам, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    История на християнството, сезон 1, еп. 2
  • 14:50
    Как Пътят на коприната създаде света, сезон 1, еп. 2
  • 15:55
    Краят на империята, сезон 1, еп. 2
  • 16:50
    Господари на тихоокеанския бряг, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 13:45
    На лов за автомобили: Чудният кадилак
  • 14:15
    На лов за автомобили: Да направиш кадилак от лего-количка
  • 14:45
    Извънземни от древността: Отвъд измеренията
  • 15:40
    Американски антиквари: Нещо в Колорадо
Пълна програма
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 14:30
    Дестинация България
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 13:35
    "Анджелина балерина"
  • 14:05
    "Невероятни приказки"
  • 14:30
    "Мончичи"
  • 14:55
    "Конни"
Пълна програма
  • 13:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров - /п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    "Икономика и бизнес"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 12:35
    "Черната мълния" - игрален филм, Руската федерация, с Григорий Добригин, Екатерина Вълкова.
  • 14:20
    "Трусове" - комедия / ужаси, САЩ, с Кевин Бейкън, Фред Уорд.
  • 15:55
    "Челюсти 3" - ужаси / трилър, САЩ, с Денис Куейд и Бес Армстронг.
  • 17:30
    "Любимците на Америка" - игрален филм, САЩ, с Джулия Робъртс, Джон Кусак.
Пълна програма
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 13:30
    World Stage: MTV Presents...
  • 14:15
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 14:35
    The Vamps: MTV Live Stage
  • 15:00
    MTV Rewind: 2017
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 13:35
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 9
  • 14:00
    Природният свят - Японски макаци,
  • 14:55
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 1
  • 15:50
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 5
  • 14:00
    Изгубените градове с Албърт Лин, еп. 2
  • 15:00
    Линиите в Наска: Разгадаване на тайните, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 13
Пълна програма
  • 13:40
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 1
  • 14:30
    Дивата Шотландия II: Компилации, еп. 2
  • 15:25
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 16:15
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Чарлтън Атлетик - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/
  • 14:00
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 14:30
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно
  • 16:25
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 13:15
    По случай юблилей на Александра Пахмутова. "Светит незнакомая звезда"
  • 16:40
    Филм "Девойки"
  • 18:30
    "Днес вечерта"
  • 20:00
    "Время"
Пълна програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    Великата футболна сцена
  • 14:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:30
    Франция, Лига 1: Ница - Бордо
Пълна програма
  • 13:00
    "Хуморина"
  • 14:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 16:30
    Концерт
  • 18:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
Пълна програма
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж
  • 14:40
    Класическа музика
  • 15:00
    Кратки Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 12:35
    Златната петорка - игрален филм
  • 14:00
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 15:00
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 16:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 13:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 1 - част 1
  • 14:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 1 - част 2
  • 15:00
    Здрави основи: Трън в очите на квартала
  • 16:00
    Здрави основи: Привлекателна стара къща
Пълна програма
  • 13:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаммет
  • 14:00
    Българската история
  • 14:30
    Зелен свят
  • 15:00
    Импресии
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 14:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Изоставеният град Монсерат (Episode 2)
  • 15:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Холивуд (Episode 5)
  • 15:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Санта Моника (Episode 6)
Пълна програма
  • 13:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 14:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Изоставеният град Монсерат (Episode 2)
  • 15:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Холивуд (Episode 5)
  • 15:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Санта Моника (Episode 6)
Пълна програма
  • 12:40
    Непоносима жестокост (2003), САЩ, комедия/романтичен, 2003
  • 14:20
    Поглед от върха, САЩ, комедия/романтичен, 2003
  • 15:45
    Сред сенките, Германия, мистерия/трилър, 2015
  • 17:10
    Върхът на Данте, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1997
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Найджелисима, еп. 2
  • 14:00
    Вкусът на Истанбул с Том, еп. 5
  • 14:30
    Вкусът на Истанбул с Том, еп. 6
  • 15:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 12:30
    20 години по-млад Комедия, Романтичен 2013
  • 14:08
    БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
  • 16:00
    Седмото джудже Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 17:28
    Рицарят Ръждивко Еп. 39 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 13:25
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 18
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 21
  • 14:25
    Супермен се завръща, еп. 1
  • 16:55
    Кости - девети сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    TOP MODELS
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    ELLE MAGAZINE STORY
  • 14:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 13:40
    "Царе на аукциона" - 7 и 8 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 51, 52, 53, 54 и 55 еп.
  • 16:35
    "На косъм" - 6 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 15, 16, 17 и 18 еп.
Пълна програма
  • 13:40
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:25
    Рыбалка 360
  • 13:55
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 14:20
    Привет, Малек!
  • 14:35
    На рыбалку вместе с папой
Пълна програма
  • 12:00
    "Нора Робъртс: Смърт край змийската река" - мистери с уч. на Хедър Локлиър, Джонатан Шек, Гари Хъдсън, Линда Дарлоу, Лиса Мари Карук и др.
  • 14:00
    "Гурме детективи: Яж, пий и умри" - мистери с уч. на Дилън Нийл, Брук Бърнс, Брус Бокслайтнър, Марк Синиър, Али Сковбай и др. /п/
  • 16:00
    "Два патлака" - екшън-комедия с уч. на Марк Уолбърг, Дензъл Уошингтън, Бил Пакстън, Пола Патън, Едуард Джеймс Олмъс, Джеймс Марсдън, Фред Уорд и др. /п/
  • 18:00
    "Отмъщението на шаферките" - романтична комедия с уч. на Рейвън-Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др.
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: From Russia with Cake
  • 14:10
    Cake Boss: Fire and Ice
  • 14:30
    Finding Bigfoot: Australian Yowie
  • 15:15
    Finding Bigfoot: Virgin Sasquatch
Пълна програма
  • 13:20
    Надпревара в супермаркета (Series 6): Забавления с пържоли (Episode 1)
  • 14:10
    Надпревара в супермаркета (Series 6): Музика и бъркотия на пазара (Episode 2)
  • 15:00
    Надпревара в супермаркета (Series 6): Сезонът на зеленчуците (Episode 3)
  • 15:50
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Пъленени и пържени (Episode 11)
Пълна програма
  • 13:25
    Кръстници вълшебници
  • 13:55
    Братовчеди завинаги
  • 14:20
    Братовчеди завинаги
  • 14:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 13:30
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 14:00
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, финал
  • 15:50
    Лека атлетика: Маратон на Ню Йорк
  • 17:20
    Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
Пълна програма
  • 12:35
    "Хортън", анимационна комедия, САЩ, 2008; реж. Джими Хейуард, Стив Мартино, [0+]
  • 14:00
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
  • 15:50
    "Четирите пера", драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 17:55
    "Филмовите звезди не умират в Ливърпул", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Пол МакГигън, с Анет Бенинг, Джейми Бел, Джули Уолтърс, Ванеса Редгрейв, Стивън Граам, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:00
    First Responders to the Rescue
  • 14:00
    Elena Of Avalor
  • 14:30
    Elena Of Avalor
  • 15:00
    Elena Of Avalor
Пълна програма
  • 13:25
    Кръстници вълшебници
  • 13:55
    Братовчеди завинаги
  • 14:20
    Братовчеди завинаги
  • 14:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 13:25
    Убийства на кралици на красотата: Смъртни грехове
  • 14:20
    Какво се крие под повърхността: Смърт преди изгрев
  • 15:15
    Убийства в тресавището: Труп в река Куил
  • 16:10
    Убийства в тресавището: Мътни работи
Пълна програма
  • 13:30
    Clubland: Manchester United
  • 14:00
    Fight Stars: Ovince Saint Preux
  • 14:25
    Clubland: Sao Paulo FC
  • 14:55
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 13:30
    Dropped
  • 13:50
    Dropped
  • 14:15
    Wardens
  • 14:35
    Wardens
Пълна програма
  • 13:45
    На лов за автомобили: Чудният кадилак
  • 14:15
    На лов за автомобили: Да направиш кадилак от лего-количка
  • 14:45
    Извънземни от древността: Отвъд измеренията
  • 15:40
    Американски антиквари: Нещо в Колорадо
Пълна програма
  • 13:00
    Изгубените градове с Албърт Лин, еп. 2
  • 14:00
    Линиите в Наска: Разгадаване на тайните, еп. 1
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 13
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    "К-9" - комедия, екшън, криминален (САЩ, 1989), режисьор Род Даниъл, в ролите: Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед О`Нийл и др.
  • 15:00
    "The Voice" - музикално шоу, международни издания /най-доброто/
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 13, криминален, САЩ, 2015
  • 14:05
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 9, документален, САЩ, 2019
  • 14:35
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 10, документален, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 13:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 6, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 14:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 7, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 15:10
    Нощна смяна; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2014
  • 16:05
    Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 13:15
    Първите 48 часа: Заблуден куршум
  • 14:10
    Първите 48 часа: Пътникът/Изненадващо обаждане
  • 15:05
    Неразрешени случаи: В търсене на БТК убиеца, Денис Рейдър
  • 16:05
    Неразрешени случаи: Смъртта на един дякон/Мисията на съпругата
Пълна програма
  • 13:40
    Коледа с Чили
  • 15:25
    Мечтатели
  • 17:20
    Коледно чудо
  • 19:00
    Агент на влияние
Пълна програма
  • 13:15
    К юбилею Александры Пахмутовой. "Светит незнакомая звезда" (12+)
  • 16:40
    Надежда Румянцева, Николай Рыбников в фильме "Девчата" (0+)
  • 18:30
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 20:00
    "Время"
Пълна програма
  • 12:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
  • 14:10
    Т/с "Парфюмерша", 5 с
  • 15:05
    Т/с "Чкалов", 1 с
  • 16:05
    Т/с "Чкалов", 2 с
Пълна програма
  • 12:45
    Тень. Х/ф
  • 16:05
    Привет, Андрей!
  • 18:00
    Вести в субботу
  • 19:00
    Нет жизни без тебя. Х/ф
Пълна програма
  • 13:35
    SpongeBob SquarePants
  • 14:00
    SpongeBob SquarePants
  • 14:30
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Наоми Осака - Петра Квитова (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 14:50
    Тенис: Ашли Барти - Белинда Бенчич (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 17:00
    Тенис: Йелена Остапенко - Анна Блинкова (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 19:00
    Тенис: Елена Рибакина - Юлия Гьоргес (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 13:30
    GUIDES & GURUS - GUATEMALA
  • 14:00
    NOMAD'S LAND - LADAK
  • 15:00
    MUNDO AD PORTAS - S1 EP 18
  • 16:00
    KUMBH MELA
Пълна програма
  • 08:15
    King of Kings - Fight Series, Slovakia, 09.11.2019 - Part I
Пълна програма
  • 13:40
    Melon Crew Shred Cape Town
  • 13:50
    Darkfest
  • 14:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 14:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 13:30
    Изкопаеми чудеса: Скритите съкровища на природата (Series 1): Странни чудеса (Episode 1)
  • 14:20
    Вулканите: Разруха и съзидателност (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 15:05
    Живот с вулкани (Series 1): Свещени вулкани (Episode 1)
  • 16:00
    Смущаващи домашни любимци (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:00
    "Моята улица" - документална поредица
  • 15:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 13:30
    Noe by Thierry Malandain, Theatre national de Chaillot
  • 14:45
    Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
  • 16:10
    InterMezzo
  • 17:30
    Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Honegger, MacMillan, Gershwin, Bernstein
Пълна програма
  • 12:15
    Футбол: Монтана - Септември, мач от Втора професионална лига, директно
  • 14:10
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 14:30
    Студио "Футбол", директно
  • 15:00
    Футбол: Етър - Черно море, мач от efbet Лига, директно
Пълна програма
  • 13:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2019-20), 12-и епизод
  • 14:00
    Студио "Висша лига", директно
  • 14:30
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, директно
  • 16:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 13:25
    Убийства на кралици на красотата: Смъртни грехове
  • 14:20
    Какво се крие под повърхността: Смърт преди изгрев
  • 15:15
    Убийства в тресавището: Труп в река Куил
  • 16:10
    Убийства в тресавището: Мътни работи
Пълна програма
  • 13:25
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 15:00
    "Лешникотрошачката и четирите кралства", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ласе Халстрьом, Джо Джонстън, с Макензи Фой, Джейдън Фоуoра-Найт, Кийра Найтли, Хелън Мирън, Морган Фрийман, [7+]
  • 16:40
    "Историята на Кристофър Робин и Мечо Пух", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Марк Форстър, с Юън Макгрегър, Хейли Атуел, Бронти Кармайкъл, Марк Гатис, Оливър Форд Дейвис, [7+]
  • 18:25
    "Холмс и Уотсън", приключенска комедия, САЩ, 2018; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Джон Кристофър Рийли, Ребека Хол, Роб Брайдън, Кели МакДоналд, [12+]
Пълна програма
  • 13:05
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 15:30
    "Геобуря", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дийн Девлин, с Джерард Бътлър, Джим Стърджис, Аби Корниш, Александра Мария Лара, Даниел Ву, [12+]
  • 17:20
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 19:00
    "Стая 104 III, 3 еп.", драма, САЩ, 2019, [18+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Рецепти от Северозапада: От пълненото агне до зелевата чорба с праз (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Акция (образователен филм за изживявания сред природата)
Пълна програма
  • 13:25
    Пламъчко и Машините
  • 13:55
    Пламъчко и Машините
  • 14:20
    Ръсти Риветс
  • 14:50
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 13:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 5, Канада, 2018
  • 14:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2007
  • 14:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 4, Канада, криминален/мистерии, 2007
  • 15:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 5, Канада, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 12:50
    Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
  • 14:30
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 16:10
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 17:35
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
Пълна програма
  • 13:10
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
  • 14:35
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2006
  • 16:05
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2006
  • 17:30
    Специална доставка Комедия САЩ 2008
Пълна програма
  • 12:55
    Сниф залавя крадеца Семеен Холандия 2010
  • 14:15
    Писмописецът Семеен САЩ 2011
  • 15:40
    Лили Давид Комедия Франция 2012
  • 17:15
    Брат и сестра Комедия Франция 2012
Пълна програма
  • 12:50
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 14:35
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 16:05
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 17:55
    Live Recap FISE World Series 2019
Пълна програма
  • 12:45
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Партизан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 14:35
    Спортни новини
  • 14:45
    Рали Мароко обзорна програма
  • 15:15
    Футбол: Стандарт /Лиеж/ - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Пълна програма
  • 13:00
    Нощем с белите коне /105 години от рождението на писателя Павел Вежинов/ 6-серен тв филм /1985 г./, сценарист Павел Вежинов, режисьор Зако Хеския, в ролите: Николай Бинев, Иван Иванов, Пламена Гетова, Гинка Станчева, Пламен Сираков, Петя Миладинова, Борис
  • 14:05
    Световните градове на България Полски Тръмбеш - 17 км път в бъдещето
  • 14:30
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Русе/
  • 15:00
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
Пълна програма
  • 12:40
    Moto GP: Състезание за Голямата награда на Малайзия Състезание за Голямата награда на Малайзия
  • 14:20
    Холандска Ередивизи: Венло - Фейенорд
  • 16:00
    ATP Next Gen Finals: Милано
  • 18:00
    ATP Next Gen Finals: Милано
Пълна програма
  • 11:00
    Голф: Turkish Airlines Open Европейски тур
  • 16:00
    NHL: Уинипег - Ванкувър Уинипег Джетс - Ванкувър Кенъкс
  • 18:00
    "Удар със стик"
  • 19:00
    NHL: Сан Хосе - Минесота Сан Хосе Шаркс - Минесота Уайлд
Пълна програма
  • 13:00
    Серия А: Сасуоло - Болоня
  • 15:00
    Серия А: "Преди кръга"
  • 15:30
    Студио "Футбол"
  • 16:00
    Серия А: Бреша - Торино
Пълна програма
  • 13:30
    Студио "Футбол"
  • 14:00
    Ла Лига: Алавес - Валядолид
  • 15:55
    Студио "Футбол"
  • 16:15
    Копа Судамерикана: Обзор
Пълна програма
  • 13:05
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 14:05
    ТВ пазар
  • 14:30
    "Професия Турист": Тунис /ІІ част/
  • 16:00
    "Цветен следобед"- избрано от следобедния блок на БСТВ
Пълна програма
  • 13:15
    "СВОЯ ИГРА"
  • 15:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 15:25
    "СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ..."
  • 18:00
    "ЦЕНТРАЛЬНОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ" с Вадимом Такменёвым
Пълна програма
  • 12:20
    Gripsholm
  • 14:00
    Mafia Millionaires
  • 15:40
    Deception
  • 17:15
    Executive Orders
Пълна програма

Сериали

AXN White 13:55
Забравена; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2019
AXN Black 14:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 1 14:00
Нидерландска Ередивизи: Витес - ПСВ Айндховен Среща от сезон 2019/20
Diema 14:00
"Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5
bTV Comedy 14:00
"Хотел Елеон" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 13:50
БЕРЕГОВАЯ ОХРАНА серия 5
MAX Sport 3 14:00
Серия А: Милан - Лече
AXN Black 14:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Diema Sport 14:00
Футбол: Литекс - Монтана, полуфинален мач реванш за Купата на България (2015-16) /п/
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Уигън Атлетик - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига (2010-11) /п/

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 13:50
Маратонът Комедия, Спортен Холандия 2012
HBO 2 13:50
"Вице V, 3 еп. ", комедия, САЩ, 2016; реж. Крис Адисън, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
AXN White 13:55
Забравена; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2019
Diema Family 14:00
"Черна любов" - сериен филм /п/
TVT 14:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}