ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
  • 22:10
    Градчето "Сидер Коув" тв филм /4 епизод/
Пълна програма
  • 20:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.5
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Умирай трудно 3" - екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор - Джон Мактиърнън, а актьори - Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14
  • 21:00
    "Бягство от затвора" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Ченгето от Бевърли Хилс 2" - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Юрген Прохнов, Рони Кокс, Джон Аштън, Бригите Нилсен и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 22:00
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 23:00
    Футбол от Бундеслигата: обзор на мачовете от уикенда
Пълна програма
  • 19:45
    "Днес в зимните спортове"
  • 20:30
    Новини
  • 20:35
    Снукър: "Уелш оупън", пряко
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Фрийстайл ски: Световна купа Квебек
  • 20:30
    Футбол, Бундеслига: "Гол: Специално"
  • 21:00
    Футбол, Бундеслига: Аугсбург - Байер, пряко
  • 23:25
    Новини
Пълна програма
  • 19:50
    Strongman Champions League
  • 20:45
    Nhra Sportsman Series
  • 21:40
    World Of X Games
  • 22:10
    World Of X Games
Пълна програма
  • 19:40
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
  • 20:30
    NZ TOYOTA RACING SERIES
  • 21:20
    UIM JET SPRINT WORLD CHAMPIONSHIP
  • 22:15
    FIA WRC BEST OF
Пълна програма
  • 20:00
    Билярд: Мастърс 2017, първи ден, директно
Пълна програма
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Спортът от първо лице
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Ювентус - Палермо
Пълна програма
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
  • 21:30
    Светът на крикета
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма

Сериали

AXN 20:10
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2015
Fox Crime 20:10
Военни престъпления - трети сезон, еп. 15
AXN Black 20:15
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 2, драма, ужаси, САЩ, 2016
AXN White 20:15
Гранд хотел; сезон 3, епизод 23, драма, романтичен, Испания, 2013
Fox Life 20:25
Сексът и градът - първи сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 21:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 35-и епизод, директно
DSF 20:55
Хандбал от ГХЛ: топсреща - пряко
Ring.BG 20:30
Италия, Серия А - обзор

Всички предавания

Филми

AXN 20:10
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2015
Alfa 20:10
"Адмирал" - игрален филм, Русия
AXN Black 20:15
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 2, драма, ужаси, САЩ, 2016
AXN White 20:15
Гранд хотел; сезон 3, епизод 23, драма, романтичен, Испания, 2013
BNT2 20:15
Ню Йорк сериен тв филм /21 епизод/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}