ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:55
    Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /2 манш, мъже/ пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/
  • 15:25
    Обзор "Лига Европа"
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 14:00
    "Избран" - сериал, с.3, еп. 3-6
  • 15:00
    "Революция" - сериал, с.2, еп.11
  • 16:00
    "Ренегат" - сериал,с.5, еп.9
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.10
Пълна програма
  • 14:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 15:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2
  • 16:00
    "Ханкок" - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсан, Томас Ленън, Джони Галеки и др. , /п/
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 16:00
    Битки за места за паркиране: Внимание! Глоби!
  • 17:00
    Битки за складово пространство: Бизнес в Тексас
Пълна програма
  • 13:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Гигантски слалом (мъже), втори манш, пряко
  • 15:00
    Биатлон, Световно първенство: Щафета (жени), пряко
  • 17:15
    Биатлон, Световно първенство: 20 км (мъже)
  • 18:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Гигантски слалом (мъже)
Пълна програма
  • 12:00
    Фигурно пързаляне, Шампионат на четирите континента: Мъже (кратка програма), пряко
  • 15:00
    Снукър: "Уелш оупън", пряко
  • 16:30
    Колоездене: Обиколка на Андалусия (трети етап), пряко
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Алгарв (трети етап), пряко
Пълна програма
  • 14:45
    World Of X Games
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    Strongman Champions League
  • 17:05
    Wild Ride
Пълна програма
  • 14:55
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 15:45
    ADAC GT MASTERS BEST OF
  • 18:20
    AUTO MUNDIAL
  • 18:45
    LUCAS OIL OFF ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: Нант - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 15:30
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 25-и епизод, повторение
  • 16:30
    Дартс: Висша Лига 2017, повторение
  • 20:00
    Билярд: Мастърс 2017, първи ден, директно
Пълна програма
  • 13:30
    УЕФА Лига Европа: Виляреал - Рома
  • 15:30
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 16:00
    Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
  • 18:00
    Италия, Серия А: Лацио - Милан
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 15:00
"Приятели" - комедиен сериал
bTV Action 15:00
Премиера: "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп.3,4
e-kids 15:00
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
AXN Black 15:00
Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, Унгария, 2016
RTVi 15:00
Сериал: "Автобусът"

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 15:30
Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
RTL 15:45
Формула 1 за Голямата награда на Азербайджан, квалификация
AXN Black 15:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, Унгария, 2016
Diema Sport 2 16:00
Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Азербайджан, директно

Всички предавания

Филми

MGM 15:10
"Домът е там, където е сърцето" - комедия с Валри Бромфилд, Стивън Милър.
Kino Nova 15:15
"Роки 3" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др., /п/
Skat 15:15
"През планини и морета" - Документален филм
HBO 15:25
"Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
HBO HD 15:25
"Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}