ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Градски лентяй игрален филм /Великобритания, 2012г./, режисьор Джеймс Ларкин, в ролите: Фиона Гилис, Джефри Стретфийлд, Ейдриън Лукис и др.
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Туристически маршрути
  • 14:45
    Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
Пълна програма
  • 13:00
    10 000 години пр.н.е." - приключенски, драма (САЩ, Нова Зеландия, 2008), режисьор - Роланд Емерих, актьори - Камила Бел, Стивън Стрейт,Клиф Къртис, Джоуел Върджил, Афиф Бен Бадра и др.
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.21
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.16
  • 17:00
    Премиера: "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 15
Пълна програма
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 15:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Денят на Бастилията" - криминален екшън с уч. на с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кери Райли и др., /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 14:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Фетие - Мармарис (трети етап)
  • 15:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Мармарис - Селджук (четвърти етап), пряко
  • 17:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц, пряко
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Турция - Парагвай
  • 14:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея, пряко
  • 16:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Турция - Парагвай
  • 17:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Испания - КНДР, пряко
Пълна програма
  • 13:25
    Alpine Adventurer Series 3
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    X Games - Minneapolis
Пълна програма
  • 13:25
    BLANCPAIN GT SPORTS CLUB CHAMPIONSHIP
  • 14:15
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
  • 15:05
    FORMULA DRIFT SERIES
  • 15:30
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монако - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Каляри
  • 14:00
    Италия, Серия А: Беневенто - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: : Милан - Рома
Пълна програма
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}