ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Градски лентяй игрален филм /Великобритания, 2012г./, режисьор Джеймс Ларкин, в ролите: Фиона Гилис, Джефри Стретфийлд, Ейдриън Лукис и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 11
  • 11:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 15
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 14
  • 13:00
    10 000 години пр.н.е." - приключенски, драма (САЩ, Нова Зеландия, 2008), режисьор - Роланд Емерих, актьори - Камила Бел, Стивън Стрейт,Клиф Къртис, Джоуел Върджил, Афиф Бен Бадра и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 11:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Фетие - Мармарис (трети етап)
  • 12:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Турция - Парагвай
  • 13:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
Пълна програма
  • 10:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Фетие - Мармарис (трети етап)
  • 11:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Турция - Парагвай
  • 14:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея, пряко
Пълна програма
  • 09:45
    X Games - Minneapolis
  • 10:40
    Night Of The Jumps
  • 11:35
    X Games Austin
  • 12:30
    Mantracker Season 5
Пълна програма
  • 10:05
    THE INSIDE LINE
  • 10:30
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 12:10
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 13:25
    BLANCPAIN GT SPORTS CLUB CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Джилингам - Портсмут, мач от английската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Болоня
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Каляри
  • 14:00
    Италия, Серия А: Беневенто - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Ювентус
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}