ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:40
    Дивата Иберия: Пролет
  • 15:35
    Диви и истински: Нападнати от кобра
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Късметлийската ирландска къщичка
  • 17:25
    Питбули и бивши затворници: Опасното куче
Пълна програма
  • 14:00
    Треска за злато: Гранат или злато
  • 15:00
    Треска за злато: Бунт
  • 16:00
    Строителни постижения: Военен кораб амфибия
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Ройстън
Пълна програма
  • 14:38
    Феноменални съоръжения: Ел Кахон, Мексико
  • 15:26
    Х-машини: Белуга/Ледокоп/"Голиат"
  • 16:14
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 17:02
    Гръм и трясък: Непробиваем бетон
Пълна програма
  • 14:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 15:00
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 6
  • 15:50
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 5
  • 16:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 13:50
    В изгнание, сезон 1, еп. 2
  • 14:45
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 12
  • 15:35
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 21
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Системата "Чъм"
  • 15:00
    Изковани в огъня: Римският гладиус меч
  • 16:00
    Дървосекачи: Всеки дървосекач - за себе си
  • 17:00
    Американски антиквари: Щастлива Коледа, антиквари!
Пълна програма
  • 14:40
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 4
  • 15:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 6
  • 16:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 16:50
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 14:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 6
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 6
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 7
  • 17:00
    Магистрала през ада, еп. 9
Пълна програма
  • 14:17
    Дивата Коста Рика
  • 15:04
    Дивата Канада: Безкрайната граница
  • 15:51
    Дивата Канада: Дивият запад
  • 16:37
    Дивата Канада: Централната територия
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Лековитото злато на България
  • 15:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 15:30
    Община Дупница - Неочакваното откритие
  • 16:00
    Виж България - Бургас, мегаполисът на брега
Пълна програма

Сериали

e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Viasat Nature 14:50
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.58
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.10, еп. 20
bTV Comedy 15:00
"Стъпка по стъпка" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Eurosport 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Eurosport 2 15:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Mtel Sport 2 15:00
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

БНТ 14:45
Животни по пижами анимационен филм
TV1000 14:55
Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
TVT 15:00
От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 15:00
"Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
AXN 15:05
Морски детективи; сезон 11, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}