ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:35
    Хрътката 2 тв филм /6 епизод/п/ (12)
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Истинският Шерлок Холмс - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 05:45
    Изгубено момиче; сезон 4, епизод 12, научна фантастика, драма, САЩ, 2014
  • 07:05
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 4, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 08:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 09:05
    Възприятие; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Тайланд
  • 05:49
    Диви и истински: Челен сблъсък
  • 06:36
    Острова на орангутаните: Ангел в рая
  • 07:00
    Острова на орангутаните: Без граници
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Народна музика
Пълна програма
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 05:41
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:00
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 06:10
    LazyTown
Пълна програма
  • 05:00
    "Готъм" - сериал, еп. 19
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.9
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, еп. 19
Пълна програма
  • 04:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.12
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.12
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.6,7
  • 09:15
    "Предколедни тревоги" - комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, актьори - Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Майк и Моли" /п./- сериал
  • 06:00
    "Предградие" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 07:30
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:20
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
  • 07:00
    "Стар Трек VІІІ: Първи контакт", приключенска научна фантастика, САЩ, 1996; реж. Джонатан Фрейкс, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 08:50
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": В търсене на момичето", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Моника Долан, Клоуи Хейуърд, Алекс Харди, Кърк Лейк, Кенет Кранам, [15+]
  • 09:15
    "План Б (2016)", приключенска комедия, Германия, 2016; реж. Уфук Дженк, Михаел Попеску, с Кен Айдън, Ча-Лий Юн, Фонг Джанг, Юджийн Боатенг, Лоран Даниелс, [15+]
Пълна програма
  • 02:45
    "Андрей Рубльов", историческа драма, Русия, 1966; реж. Андрей Тарковски, с Анатолий Солоницин, Иван Лапиков, Николай Гринко, Николай Сергеев, Ирина Тарковская, [15+]
  • 07:00
    "Зоология", драма, Русия, 2016; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Дмитрий Грошев, Ирина Чипиженко, Маша Токарева, Александр Горчилин, [15+]
  • 08:30
    "На буксир", късометражен - романтика, САЩ, 2015; реж. Грант Джейнс, с Селеста Дийстис, Боби Морено, Бенджамин Норис, Луиза Абърнати, [12+]
  • 08:45
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:30
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: БМВ 840
  • 06:00
    Как са го направили?: Бадеми/ Разледител/ Препарати
  • 06:30
    Бързи и шумни: Страхотният "Кастъмлайн"
  • 07:30
    Как се прави...: Керамични лули, фонтани за пиене на вода, портокалов ликьор, лъкове
Пълна програма
  • 05:24
    Американски титани: Дейли срещу Кларк
  • 06:12
    Космически пионери: Марс
  • 07:00
    Как са го направили?: Мрамор/Маджонг/Аварийни пързалки
  • 07:26
    Създай прототип: Шестокрак всъдеход
Пълна програма
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Псевдокотка
  • 06:25
    Мики Маус
  • 06:30
    Стридок
Пълна програма
  • 05:00
    "Загадката на материята"
  • 06:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 06:30
    "В преследване на дълголетието"
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Наследницата - 134 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Ски-бягане, Световна купа Лилехамер: Скиатлон (мъже)
  • 06:30
    Куриози
  • 07:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
Пълна програма
  • 05:30
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 07:30
    Ски-бягане, Световна купа Лилехамер: Скиатлон (мъже)
  • 08:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени)
  • 09:00
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
Пълна програма
  • 00:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 9
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 05:25
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:25
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:10
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 10
  • 06:00
    Да се подготвим за Коледа с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:50
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 2
  • 07:15
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 05:15
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 13
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго, еп. 12
  • 06:50
    Глейдс - първи сезон, еп. 12
  • 07:45
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 03:50
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 48 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 07:00
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 08:55
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Жени воини, сезон 1, еп. 2
  • 06:10
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 07:10
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 4
  • 08:00
    Апокалипсисът на неандерталците, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Рали революция
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Изненада в Санта Ана
Пълна програма
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 12 еп.
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 57 еп.
Пълна програма
  • 05:30
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Пингу"
  • 06:00
    "Барни и приятели"
  • 06:55
    "Пингу"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:10
    "Мъжагите не танцуват" - комедия / криминален с Уингз Хаузер, Джон Бедфорд Ллойд.
  • 07:00
    "Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
  • 08:20
    "Корсиканските братя" - екшън комедия с Чийч Мартин, Томи Чонг, Рой Дотрис, Еди МакКлърг.
  • 09:50
    "Отново на училище" - комедия / романтичен с Родни Дейнджърфийлд, Сали Келерман, Бърт Янг, Кейт Гордън.
Пълна програма
  • 05:40
    AUTOSPORT AWARDS REPLAY
  • 07:35
    LAT IMAGES, AN ENDURING LEGACY
  • 08:00
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 08:50
    LOTUS CUP EUROPE
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 05:05
    Tori Kelly's Perfect Pop Songbook
  • 06:35
    Justin Bieber: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Raye's Top 20 Biggest...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 8
  • 05:50
    Животните - сирачета на Пол О'Грейди, сезон 2, еп. 1
  • 06:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
  • 07:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 05:35
    Господари на войната, еп. 4
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 18
  • 06:20
    Пробив в системата, еп. 10
  • 06:45
    Жив или Мъртъв, еп. 13
Пълна програма
  • 05:26
    Мистериозните маймуни от Шангри-Ла
  • 06:13
    Животинско спешно отделение: Аварийна тренировка
  • 07:00
    Светът на дивото: Амазонската дъждовна гора
  • 07:24
    Светът на дивото: Африканската савана
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:30
    "Малколм" - сериал
  • 05:50
    "Малколм" - сериал
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:50
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 05:10
    УЕФА Шампионска Лига - обзори
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    Италия, Серия А: Интер - Киево
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Фейенорд - Наполи
Пълна програма
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 04:55
    "Смехопанорама"
  • 10:15
    "Безсмертнова"
  • 11:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 12:50
    Концерт
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:30
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение /
  • 06:30
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    "Да намериш верния път" - док.филм
  • 07:30
    Китка народна музика
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:40
    Infomercials
  • 07:05
    Mike der Ritter
  • 07:30
    Bob der Baumeister
  • 07:40
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 03:30
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 18 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 1
  • 06:00
    Луди италиански сватби: Фелиция и Салваторе
  • 06:30
    Луди италиански сватби: Рита и Паоло
  • 07:00
    Звездата на шопинга: Епизод 7
Пълна програма
  • 05:30
    Историята на Джинуичи
  • 06:00
    Тунис, Сус
  • 07:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 07:30
    Пещерата
Пълна програма
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:10
    Блу Валънтайн, САЩ, драма/романтичен, с Райън Гослинг, 2010
  • 06:10
    Мъжоретки, САЩ, комедия, с Ерик Крисчън Олсен, 2009
  • 07:40
    Мажоретки: Всичко или нищо, САЩ, комедия/спортен, 2006
  • 09:15
    Обичам те до смърт, САЩ, комедия/криминален, с Кеану Рийвс, 1990
Пълна програма
  • 05:30
    "Да вярваме ли на науката? - Детски център" - 3 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 4
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 49
  • 06:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 3
  • 06:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
Пълна програма
  • 03:55
    "Ярост: Сърце от стомана" - драма / екшън филм, САЩ, 2014
  • 06:15
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Документален филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:05
    Отдел "Разследване"- първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 22
  • 06:45
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 23
  • 07:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
  • 06:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 225-226 еп.
  • 06:00
    "Бърз отклик" - 5 и 6 eп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 9 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 2 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 05:45
    Зимняя рыбалка в Приволжье
  • 06:05
    Охота с луком
  • 06:30
    Клевое место
  • 07:00
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 00:10
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 18, /п/
  • 06:00
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 3
  • 06:30
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    How the Earth Works: Can Krakatoa Stop Time?
  • 06:15
    Kitchen Boss: Mexican Fiesta
  • 06:37
    Kitchen Boss: Sunday Supper
  • 07:00
    Dogs 101: Specials: Lifestyle Guide to Breeds
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
Пълна програма
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 05:30
    Ски-бягане, Световна купа Лилехамер: Скиатлон (мъже)
  • 06:30
    Куриози
  • 07:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
Пълна програма
  • 03:50
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 48 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 07:00
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 08:55
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:45
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
  • 06:45
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got Caught by a Cougar
  • 06:10
    Swamp Murders: Rocky Waters
  • 07:00
    The Locator: Stolen Kisses
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: On the Killer's Trail
Пълна програма
  • 05:30
    Up Close With: Christian Taylor
  • 06:00
    The Truth About...: Real Madrid
  • 06:25
    Star Guide: Real Madrid Icons
  • 06:55
    Clubland: Real Madrid
Пълна програма
  • 05:20
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 06:00
    Midway USA's Gun Stories
  • 06:25
    Midway USA's Gun Stories
  • 06:50
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Рали революция
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Изненада в Санта Ана
Пълна програма
  • 05:45
    Жив или Мъртъв, еп. 13
  • 06:05
    Да оцелееш в Аляска, еп. 11
  • 07:00
    Свободен живот, еп. 4
  • 08:00
    Свободен живот, еп. 5
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 7, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 8, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 2, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Призраци и знаменитости: Анди Дик, Джъстин Хенри, Ник Туртуро, Бетси Джонсън
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Нощни ужаси
  • 07:00
    Градски кошмари: Разходка в мрака
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Какво се случи с Джана
Пълна програма
  • 05:30
    Красиви момичета
  • 07:40
    Последвай мечтата
  • 09:30
    Среща на сляпо
  • 11:30
    Последен шанс, Харви
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": "Живият огън на Странджа" - юбилеен концерт на Жечка Сланинкова /2 част
  • 06:00
    "Фолклорна дъга": "Живият огън на Странджа" - юбилеен концерт на Жечка Сланинкова /3 част
  • 06:30
    Класическа музика: Концерт на Младежка филхармония "Бургас" /2 част
  • 07:00
    "България в картини" - документален филм
Пълна програма
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:40
    Thick As Thieves (18+)
  • 06:00
    The End Is Rear (Pt 2) (18+)
  • 06:19
    The Submissive Sub (18+)
  • 06:39
    Working Under The Table (18+)
Пълна програма
  • 04:10
    Тенис: Елина Свитолина - Мона Бартел (Internazionali BNL d’Italia, Рим; WTA Premier - повторение)
  • 06:00
    "Пътуващите антиквари: Шекспир" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Бразилско първенство, сезон 2017 (повторение)
  • 09:00
    "Красотата на диаграмите" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:30
    Загадки в музея (10)
  • 06:15
    Забранена история (4)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (10)
Пълна програма
  • 05:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 06:00
    Йордания, мистично кралство в пустинята
  • 06:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 07:00
    Мъдростта на историята, част 1
Пълна програма
  • 05:05
    Avishai Cohen 'New York Division' - Jazz a Vienne
  • 06:30
    Taylor McFerrin - SingJazz festival
  • 07:35
    InterMezzo
  • 07:55
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Потсдам, Германия, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 22-и епизод, повторение
  • 13:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 10-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    "Пандемия" - документален филм
  • 07:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Въздушна полиция" - 13 еп., документален филм
  • 08:00
    "Операция Айсберг: Раждането на един берг" - 1 еп., документален филм
  • 09:00
    Снукър: Efbet Eleven 30: Рони О'Съливан - Марк Селби, София (повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Евертън - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2017-18), 14-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: В опасна хватка
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Неспокойни води
  • 07:00
    Намирачът: Откраднати целувки
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: По следите на убиеца
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 05:10
    "Проектът "Съншайн"", трилър - фантастика, Великобритания, 2007; реж. Дани Бойл, с Роуз Бърн, Клиф Къртис, Крис Евънс, Килиън Мърфи, Трой Гарити, Мишел Йо, [15+]
  • 07:00
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 08:25
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 10:35
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 07:00
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 08:30
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [7+]
  • 10:05
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    В Стара планина: Поречието на Бяла река (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 08:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 10:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 05:45
    Underground Bound/ Wishy Washy Genie
  • 06:00
    Wallykazam!
  • 06:20
    Zack and Quack
  • 06:30
    The Day Henry Met...
Пълна програма

Сериали

Kino Nova 05:45
"Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
Viasat Nature 06:00
Големи бесни риби, сезон 5, еп. 7
National Geographic HD 06:00
След милион години - първи сезон, еп. 4
bTV Cinema 06:00
"Седем часа разлика" - сериал, с.3
bTV Comedy 06:00
"Приятели" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Vivacom Arena 06:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}