ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:05
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 22:00
    Дивият Индокитай: Тайланд
  • 22:55
    Диви и истински: Скъпоструващи грешки
  • 23:50
    Диви и истински: Големи котки, катастрофи и касапница
Пълна програма
  • 21:00
    Гай Мартин: Последният самолет "Вулкан"
  • 22:00
    Мегаземетресение: моментът, в който Япония се разтресе
  • 23:00
    Историята под лупа: Изгубените храмове на джунглата
Пълна програма
  • 21:10
    Тайни под земята: Мистерията на змийската могила
  • 22:00
    Атари: Разбивачи на кодове: Епизод 17
  • 22:25
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 22:50
    Опасно за живота: Не може да бъде!
Пълна програма
  • 21:15
    Зовът на далечния Север, сезон 1, еп. 5
  • 21:35
    Зовът на далечния Север, сезон 1, еп. 6
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 22:45
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Изгубеният град на гладиаторите
  • 21:55
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 1
  • 23:00
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 23:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Най-старият номер
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Старецът Кори
  • 22:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от колосалните колекции
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
Пълна програма
  • 20:55
    Кучето с коефициент на интелигентност 102
  • 21:50
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
  • 22:45
    Супер-ветеринар, сезон 1, еп. 1
  • 23:35
    Супер-ветеринар, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Очевидци: Бедствието в Япония, еп. 1
  • 22:00
    Топ 10 на природните бедствия, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
  • 22:25
    Котешки войни: лъв срещу гепард, еп. 1
  • 23:20
    Дивата Русия, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Това е България - Жарава от спомени
  • 21:30
    Забавни битпазари
  • 22:00
    Природата на България
  • 22:30
    Селищата в общината - Обзор
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 21:55
Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
Film Plus HD 21:45
Пряко: Футбол: Ейбар - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
Fox Crime 21:55
Бул - втори сезон, еп. 22
EPIC Drama 22:00
Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 21:30
Колоездене на писта: Световна купа в Лондон, втори ден, директно
MAX Sport 3 21:30
Футбол: Италианска Серия А Торино - Ювентус
ТВ Европа 21:45
прогноза за времето и спорт
Film Plus HD 21:45
Пряко: Футбол: Ейбар - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
MAX Sport 2 21:45
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валенсия

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 21:15
Клондайк, сезон 1, еп. 2, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
HBO3 21:15
"Аз, вещицата I, 8 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
SAT 1 21:15
"Една коледна история на Дисни" - анимационен филм U, 2009
VOX 21:15
"Договор за Дядо Коледа" - комедия, САЩ, 1994
MGM 21:20
"Романтична комедия" - комедия / ромавтична с Дъдли Мур и Мери Стийнбъргън.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}