ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:10
    Кадифе 2 тв филм /1 и 2 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
  • 09:30
    Писмата на кралица Виктория - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Мамчета - комедиен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:10
    Царство; сезон 3, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 08:05
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 09:05
    Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
  • 10:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:25
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Мечоопашка
  • 08:15
    Диви и истински: Неочаквано препятствие
  • 09:10
    В аквариума: Аквариум за винарна "Сонома"
  • 10:05
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Международно издание - Франция
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Цивилизацията" - документален филм
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:30
    Раздвижи се с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
  • 08:00
    Ние, врабчетата детски тв сериал /3 епизод/
  • 08:10
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 08:40
    Многоликата Япония: Земята е само една Лекар на дивите животни /п/
Пълна програма
  • 07:39
    Pat the Dog
  • 07:50
    The HAPPOS Family
  • 07:55
    Wacky Races
  • 08:06
    Wacky Races
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 6
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 9
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 06:00
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 08:15
    "Ривърдейл" - сериал, с.1
  • 09:30
    "Отново е Коледа" - комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьор - Кристи Карлсън Романо, актьори - Джои Лорънс, Кристи Карлсън Романо, Амбър Франк, Кристофър Грей, Шон Райън Фокс и др.
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.1, еп. 5,6
Пълна програма
  • 07:00
    "Моето семейство" - сериал
  • 08:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Призраци на бивши гаджета" - романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор - Марк Уотърс, актьори - Лейси Чабърт, Робърт Форстър, Ан Арчър, Брекин Мейър, Даниел Сунджата, Матю Макконъхи, Дженифър Гарнър, Ема Стоун, Кристина Милиан, Майкъл Дъглас и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Не ме оставай" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
Пълна програма
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 07:00
    "Най-дългата нощ", мистерия - трилър, Люксембург, 2016; реж. Върджил Уидрич, с Лорънс Руп, Амира Казар, Барбара Петрич, Елизабет Рат, Линд Прелог, [12+]
  • 08:35
    "Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
  • 10:05
    "Клонирани", късометражна научна фантастика, Швейцария, 2015; реж. Рафаел Болигер, с Рутгер Хауер, Деобиа Опарей, Стефани Немет-Паркър, Манфред Лийхти, [12+]
  • 10:20
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 09:00
    "Театърът представя III - Подхвърлящият кучета", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Джон Ронсън, с Тим Кий, Матю Пери, Кимбърли Никсън, Брет Голдщайн, Ричард Бейкън, [12+]
  • 09:25
    "Стига!", драма, Холандия, 2016; реж. Теса Шрам, с Тонко Босен, Йос Брауерс, Тимо Вилс, Бенте Фоккенс, Тобиас Керслут, [12+]
  • 11:05
    "Щуротии в лунапарка", комедия, САЩ, 2009; реж. Грег Мотола, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт, Мартин Стар, Бил Хедър, Кристън Уийг, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    MainSail
Пълна програма
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 3 /п/
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Далече
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 9
  • 09:00
    Как се прави...: Фризьорски ножици, колела за каруци, сладкиши за тостер, лъкове за цигулка
  • 09:30
    Как са го направили?: Уиски/ Нощно виждане/ Сауна
Пълна програма
  • 07:26
    Силиконовата долина: Неразказаната история: Щастливи случайности
  • 08:14
    Създаването на най-големите...: Международната космическа станция
  • 09:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Въздигането на черния рицар
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 8
Пълна програма
  • 07:40
    Елена от Авалор
  • 08:05
    Домът на Рейвън
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 08:55
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 07:30
    "Всичко за децата"
  • 08:00
    "Удивителни създания"
  • 08:15
    "Спортна лаборатория"
  • 08:30
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
Пълна програма
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
  • 08:00
    Суперспорт: Световен шампионат в Мизано
  • 08:30
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
  • 09:00
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
Пълна програма
  • 07:30
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
  • 09:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
Пълна програма
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 6
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 09:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 07:25
    Fantasy Factory
  • 07:50
    MTB Heroes
  • 08:15
    MTB Heroes
  • 08:40
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 07:45
    Мама - първи сезон
  • 08:10
    Мама - първи сезон
  • 08:40
    40 е новото 20 - четвърти сезон
  • 09:05
    40 е новото 20 - четвърти сезон
Пълна програма
  • 07:35
    Алмен - първи сезон
  • 09:30
    Спасителен полет - първи сезон
  • 10:05
    Убийства в Рая - първи сезон
  • 11:15
    Убийства в Рая - първи сезон
Пълна програма
  • 07:00
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
  • 08:25
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 10:25
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 10:55
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 07:50
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 4
  • 08:40
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 1
  • 09:35
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:40
    На лов за автомобили: Патриотичен мотоциклет
  • 08:00
    На лов за автомобили: Бързи и абсурдни, 1-ва част
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Галантният акордеонист
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добре дошли в Кукления дом
Пълна програма
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
  • 08:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 81 еп.
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 07:35
    "Барни и приятели"
  • 08:00
    "Попълс"
  • 08:45
    "Ръф Ръф, Туит и Дейв"
  • 08:55
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "История на холивудския мюзикъл, 1.8"
  • 08:00
    "Чуждестранна афера" - екшън / трилър с Робърт Мичъм, Женевиев Пейдж, Ингрид Тулин, Ралф Браун.
  • 09:40
    "Затънтен край" - драма с Джеф Фейхи, Тушка Берген.
  • 11:10
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
  • 08:30
    Загадки в спалнята
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Nirvana Unplugged
  • 08:45
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
  • 09:30
    MTV Rewind: 2017
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
Пълна програма
  • 07:45
    Животински лудории, сезон 1, еп. 4
  • 08:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 4
  • 08:40
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 5
  • 09:10
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 07:05
    80-те: Нашето десетилетие, еп. 6
  • 08:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 2
  • 09:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 10:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 2
Пълна програма
  • 07:25
    Каубой с хеликоптер, еп. 3
  • 07:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 4
  • 08:15
    Дивата Русия: Последната дива шир, еп. 1
  • 09:05
    Дивата Русия: Последната дива шир, еп. 2
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Мобил 1
  • 08:30
    Жилет световен спорт
  • 09:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:55
    Игрален филм
  • 09:00
    Вести
  • 10:00
    Игрален филм
  • 13:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 08:25
    Caillou
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 09:00
    TOGGO Ferienspa.
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Награждаване на дейци на културата и науката
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    7-те малки Джонстън: Алекс е влюбен
  • 08:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Джо и Кендра си казват "Да"
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Къща във Флинтшър
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Черната овца
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия - Каменни гъби
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.7
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Купувачи на лодки
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Купувачи на лодки
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:20
    Старият антикварен магазин, Ирландия,Великобритания,САЩ, драма, 2007
  • 08:55
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 10:40
    Каквито бяхме, САЩ, драма/романтичен, 1973
  • 12:35
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:20
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон
  • 08:10
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване
  • 08:35
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване
  • 09:05
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:35
    Последният човек на Земята - втори сезон
  • 08:00
    Теория за Големия взрив - втори сезон
  • 08:25
    Теория за Големия взрив - втори сезон
  • 08:55
    Модерно семейство - трети сезон
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:30
    TOP MODELS
  • 07:55
    F-PEOPLE
  • 08:00
    DESIGNERS
  • 08:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:00
    "Майстори на сделките" - 29 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" -9 еп.
  • 08:40
    "Да замиташ след звездите" - 9 еп.
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 12 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 07:20
    Прикладная ихтиология
  • 07:50
    Охотничьи собаки
  • 08:15
    Дело вкуса
  • 08:30
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:50
    "Тежестта на короната" - комедия с уч. на Ники Блонски, Ани Потс, Лили Холман, Фабиан Морено и др., /п/
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Далеч от дома" - драма с уч. на с уч. на Бари Уотсън, Стефани фон Пфетен, Пол МакГилиън, Том МакБет, Ели Гори и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
  • 08:30
    How the Earth Works: The Rockies Built the Atom Bomb
  • 09:15
    Cake Boss: Buttercream Submarine
  • 09:38
    Cake Boss: Hurricane Sandy Strikes
Пълна програма
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Свежо с Анна Олсън
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
  • 08:00
    Суперспорт: Световен шампионат в Мизано
  • 08:30
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
  • 09:00
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
Пълна програма
  • 07:00
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
  • 08:25
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 10:25
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 10:55
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:25
    PJ Masks
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Monday's
Пълна програма
  • 07:25
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Труп в езерото Естеро
  • 08:15
    Убийства в тресавището: Мътни работи
  • 09:10
    Шест степени на престъпление: Скъпи татко
  • 10:05
    Предсмъртни обаждания: Порочен призрак
Пълна програма
  • 07:26
    Special: Williams Sisters
  • 08:20
    Up Close With: Caroline Wozniacki
  • 08:50
    Top: How to Look Cool
  • 09:15
    The Contenders: Russia 2018: France
Пълна програма
  • 07:30
    All Angles
  • 07:50
    All Angles
  • 08:15
    The Fowl Life With Chad Belding
  • 08:35
    The Fowl Life With Chad Belding
Пълна програма
  • 07:40
    На лов за автомобили: Патриотичен мотоциклет
  • 08:00
    На лов за автомобили: Бързи и абсурдни, 1-ва част
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Галантният акордеонист
  • 08:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добре дошли в Кукления дом
Пълна програма
  • 07:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 2
  • 08:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 09:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 2
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 1
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:20
    Първите 48 часа: Фатална грешка
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Жертвен агнец
  • 08:50
    Жени чудовища: Даяна Хон и Морган Хюс
  • 09:35
    Съпруги убийци: Убийство заради печалбата
Пълна програма
  • 07:15
    Игор
  • 09:00
    Златни години
  • 10:55
    Робиня съм аз
  • 12:35
    Американска басня
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 4 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 06:00
    Утро России
  • 10:00
    О самом главном
  • 11:00
    Вести
  • 11:40
    Вести. Местное время
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:25
    Ebony Bikini Beauty Poolside (18+)
  • 07:49
    Big Tits In History: Part 2 (18+)
  • 08:13
    The Pussy's Wetter On The Other Side (18+)
  • 08:35
    The Naked Mom (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Тиаго Монтейро - Иржи Весели (TEB BNP Paribas Istanbul Open, Истанбул; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:40
    Тенис: Полона Херцог - Светлана Кузнецова (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 11:10
    Тенис: Полин Парментие - Ирина-Камелия Бегу (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 13:05
    Тенис: Мария Сакари - Полона Херцог (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:30
    3D SAFARI 8
  • 08:00
    ANIMAL X - ANIMAL PHANTOMS
  • 08:30
    ANIMAL X - GIANT APE
  • 09:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
Пълна програма
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:30
    WUSHU Championship
  • 08:40
    Taekwondo
Пълна програма
  • 07:00
    World of X Games 2016
  • 08:00
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 08:15
    Now We Know
  • 08:22
    Now We Know
Пълна програма
  • 07:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 07:55
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 08:20
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 08:45
    Супер-ветеринар (Series 5): Марли, Тили и Монти (Episode 2)
Пълна програма
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Българско документално кино
  • 10:00
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris : Prokofiev and Tchaikovsky
  • 11:00
    Mariss Jansons conducts Dvorak's Stabat Mater
  • 12:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Монтана - Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 31-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 06:35
    Тенис: Анджелик Кербер - Дария Касаткина (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
  • 09:00
    "Чави Прието в Ла Лига" - спортно предаване
  • 10:00
    "Анджелина Джоли: Поглед отблизо" - документален филм
  • 11:00
    Тенис: Жил Мюлер - Никола Маю (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 08:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 09:30
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Труп в езерото Естеро
  • 08:15
    Убийства в тресавището: Мътни работи
  • 09:10
    Шест степени на престъпление: Скъпи татко
  • 10:05
    Предсмъртни обаждания: Порочен призрак
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Таласъми ООД", анимация, САЩ, 2001; реж. Пийт Доктър, Дейвид Силвърман, Лий Ънкрич, [0+]
  • 08:35
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 10:20
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 12:20
    "Съвременно семейство IX, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джон Риджи, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 08:45
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 10:35
    "Проектът "Токио"", късометражен, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Елизабет Мос, Ебън Мос-Бакрач, Шусака Какизава, [15+]
  • 11:10
    "Игра на тронове V, 5 еп. - Убий момчето", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    В Стара планина: Поречието на Бяла река (образователен филм за планински туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Майданоз или уханието на един град (образователен филм за кулинарен туризъм)
Пълна програма
  • 07:35
    Пламъчко и Машините
  • 08:05
    Ръсти Риветс
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
Пълна програма
  • 07:20
    Мускетарите, сезон 2, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 08:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 15, Испания, исторически/драма, 2013
  • 09:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 06:20
    Мюмю
  • 07:55
    Фин
  • 09:25
    Бубонаществие
  • 10:50
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
Пълна програма
  • 07:45
    Проклятието на Тутанкамон, част 1
  • 09:10
    Проклятието на Тутанкамон, част 2
  • 10:35
    Том и Хък
  • 12:10
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 06:30
    "Канейдиънс" завинаги
  • 08:05
    Коко
  • 09:40
    Пиколо, саксо и компания
  • 11:00
    Крокодилите 2
Пълна програма
  • 07:00
    Night Catches Us
  • 08:30
    Sophie's Choice
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:25
    Nina's Tragedies
Пълна програма
  • 07:30
    Formula Drift 2017
  • 08:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 09:00
    Sports Adventure
  • 09:30
    The Outdoor Sports Show S18
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 07:55
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал
bTV Comedy 08:00
"Кухня" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота. Ново начало" - сериал
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
HBO 2 07:55
"Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)
AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}