ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Кадифе 2 тв филм /1 и 2 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 14
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Писмата на кралица Виктория - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Мамчета - комедиен сериал
  • 12:00
    Как станах руснак - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 11:10
    Царство; сезон 3, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 19, екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 13:10
    Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
Пълна програма
  • 10:05
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Международно издание - Франция
  • 11:00
    Най-дивата Индия: Ганг: реката на живота
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Разрушение
  • 12:50
    Остин Стивънс: Повелителят на змиите: В търсене на пустинните гиганти
Пълна програма
  • 10:10
    "Българска душа" (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" (п)
  • 11:35
    Интервю
Пълна програма
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:10
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:40
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:10
    България от край до край 3 /5 епизод/
  • 11:40
    Екология
Пълна програма
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes
  • 11:55
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, еп.5
  • 11:00
    "Монк" - сериал, еп. 10
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 4
  • 13:00
    "Сърцето на дракона: Силата на огъня" - фентъзи (САЩ, 2017), режисьор - Патрик Сивърен, актьори - Патрик Стюарт, Том Рис Харис, Жасмин-Блис Бел, Тамзин Мърчънт и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Отново е Коледа" - комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьор - Кристи Карлсън Романо, актьори - Джои Лорънс, Кристи Карлсън Романо, Амбър Франк, Кристофър Грей, Шон Райън Фокс и др.
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.1, еп. 5,6
  • 13:30
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.2
  • 14:30
    "Пропукване" - криминален, драма, мистерия (САЩ, 2007), режисьор - Грегъри Хоблит, актьори - Антъни Хопкинс, Райън Гослинг, Розамунд Пайк, Ембет Дейвиц, Били Бърк и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Призраци на бивши гаджета" - романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор - Марк Уотърс, актьори - Лейси Чабърт, Робърт Форстър, Ан Арчър, Брекин Мейър, Даниел Сунджата, Матю Макконъхи, Дженифър Гарнър, Ема Стоун, Кристина Милиан, Майкъл Дъглас и др.
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:21
    Малки Титани: В готовност
  • 10:31
    Малки Титани: В готовност
  • 10:40
    Малки Титани: В готовност
  • 10:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:20
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 12:15
    "61", спортна драма, САЩ, 2001; реж. Били Кристъл, с Бари Пепър, Томас Джейн, Ричард Мазур, Брус МакГил, Крис Бауер, [12+]
  • 14:25
    "Червената пустиня", драма, Италия, 1964; реж. Микеланджело Антониони, с Моника Вити, Ричард Харис, Карло Чионети, Ксения Валдери, Рита Реноар, [12+]
  • 16:25
    "Меда, или не толкова светлата страна на нещата", драма, Румъния, 2017; реж. Емануел Парву, с Шербан Павлу, Адриан Титиени, Флорин Замфиреску, Ана Раду, Костел Кашкавал, [12+]
Пълна програма
  • 09:25
    "Стига!", драма, Холандия, 2016; реж. Теса Шрам, с Тонко Босен, Йос Брауерс, Тимо Вилс, Бенте Фоккенс, Тобиас Керслут, [12+]
  • 11:05
    "Щуротии в лунапарка", комедия, САЩ, 2009; реж. Грег Мотола, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт, Мартин Стар, Бил Хедър, Кристън Уийг, [15+]
  • 12:55
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
  • 14:30
    "Убиваш ме, Сузана", романтична комедина драма, Мексико, 2016; реж. Роберто Шнайдер, с Гаел Гарсия Бернал, Вероника Ечегуи, Ашли Хиншоу, Бьорн Хлинюр Харалдсон, Джадин Уонг, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    MainSail
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезонът на черешите" - сериен филм /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 2
  • 10:30
    Съкровища в склада: Смело напред
  • 11:00
    С влак през Аляска: Колизия
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Да си оближеш пръстите
  • 10:38
    Силиконовата долина: Неразказаната история: Щастливи случайности
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Хартиен самолет
  • 12:14
    Създаването на най-големите...: Международната космическа станция
Пълна програма
  • 10:10
    ФЕНОМЕНАЛНИТЕ
  • 12:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 12:25
    Коланимация
  • 12:30
    Русалките от Мако
Пълна програма
  • 10:10
    "ГЕОлино"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
  • 10:40
    "Сиеста З"
  • 10:55
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
  • 11:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Монреал
  • 12:30
    Ветроходство: Духът на ветроходството
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
Пълна програма
  • 09:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
  • 13:00
    Тенис: Уимбълдън 2018, четвъртфинали, мъже
  • 14:45
    Тенис: Уимбълдън 2018, полуфинали, жени, директно
Пълна програма
  • 09:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 7
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 10:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    X Games - Aspen
  • 12:50
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Нова къща, нов живот
  • 10:30
    Нова къща, нов живот
  • 11:00
    Преобразяване на двора
  • 11:30
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 09:35
    Непорочната Джейн - втори сезон
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
Пълна програма
  • 10:05
    Убийства в Рая - първи сезон
  • 11:15
    Убийства в Рая - първи сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
  • 13:20
    Алмен - първи сезон
Пълна програма
  • 08:25
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 10:25
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 10:55
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
  • 12:40
    "Дестинация - Русия 2018 I, 9 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
Пълна програма
  • 09:35
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 10:30
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
  • 11:20
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 12:10
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 10:50
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Хюстън, имаме сделка
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Патент за залагане
Пълна програма
  • 10:00
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА - тв поредица, пети сезон, 76 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 10:15
    "Конни"
  • 10:40
    "Тризначките"
  • 11:00
    "Баданаму"
  • 11:15
    "Кажи го с Ноди"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:40
    "Затънтен край" - драма с Джеф Фейхи, Тушка Берген.
  • 11:10
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
  • 12:55
    "Том Сойер" - драма / семеен с Джони Уитакър, Селесте Холм.
  • 14:30
    "Ограбеният крадец" - екшън / комедия, Хонконг, с Джеки Чан, Майкъл Хюи.
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    Ariana Grande Vs The World! Top 20
  • 11:30
    Ed Sheeran: MTV Top 10
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    MTV Unplugged: Scorpions In Athens
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 4
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 5
  • 11:00
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 4
  • 11:25
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 2
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 1
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 2
  • 13:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 1
Пълна програма
  • 09:50
    Животински боен клуб, еп. 8
  • 10:40
    Каубой с хеликоптер, еп. 3
  • 11:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 4
  • 11:25
    Дивата Русия: Последната дива шир, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лион - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Астън Вила - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Звездни отбори
  • 11:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 10:00
    Игрален филм
  • 13:30
    Игрален филм
  • 15:05
    Игрален филм
  • 16:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 10:30
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 11:10
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 11:40
    Zak Storm - Super Pirat
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости-Джим Кери
  • 11:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Къща във Флинтшър
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Черната овца
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 1 (първа част)
  • 13:00
    Какво се крие под воала: Епизод 1
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Компостирай - насочени към природосъобразния начин на живот
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Съвременни Бохеми - Концерт Бурлеска
  • 12:30
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:55
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 10:40
    Каквито бяхме, САЩ, драма/романтичен, 1973
  • 12:35
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 14:00
    Братя Грим, Чехия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 10:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване
  • 11:15
    Лятната ваканция на Матилда Рамзи - кулинарно предаване
  • 11:30
    На баба момчето - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 12:35
    24: Наследството - първи сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:30
    FTV SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 15 и 16 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 5 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 2039 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 237 и 238 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 3"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:15
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:45
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 11:00
    Морская охота
Пълна програма
  • 08:50
    "Тежестта на короната" - комедия с уч. на Ники Блонски, Ани Потс, Лили Холман, Фабиан Морено и др., /п/
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Далеч от дома" - драма с уч. на с уч. на Бари Уотсън, Стефани фон Пфетен, Пол МакГилиън, Том МакБет, Ели Гори и др.
  • 14:00
    "Изкуството на войната" - криминален екшън с уч. на Уесли Снайпс, Доналд Съдърланд, Ан Арчър, Мори Чейкин, Майкъл Бийн и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Gold Rush: Twist of Fate
  • 10:45
    Gold Rush: Virgin Ground
  • 11:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 7
Пълна програма
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
Пълна програма
  • 10:05
    Костенурките нинджа
  • 10:30
    Костенурките нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
  • 11:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Монреал
  • 12:30
    Ветроходство: Духът на ветроходството
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, пети етап
Пълна програма
  • 08:25
    "Уорм Спрингс", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джоузеф Сарджънт, с Кенет Брана, Синтия Никсън, Дейвид Пеймър, Тим Блейк Нелсън, Джейн Алекзандър, [12+]
  • 10:25
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 10:55
    "Братовчедката Рейчъл", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Роджър Мичъл, с Рейчъл Уейз, Сам Клафлин, Холидей Грейнджър, Йън Глен, Пиерфранческо Фавино, [12+]
  • 12:40
    "Дестинация - Русия 2018 I, 9 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    Doc McStuffins
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Unbungalievable
  • 11:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 10:05
    Костенурките нинджа
  • 10:30
    Костенурките нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Monday's
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:05
    Предсмъртни обаждания: Порочен призрак
  • 11:00
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 11:55
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Мистерията на Анна Мария Айлънд
  • 12:50
    Почти ми се размина: Манекен от чаршафи
Пълна програма
  • 10:10
    Star Rated: Hot Ladies of Tennis
  • 10:40
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 11:06
    Special: Williams Sisters
  • 12:00
    Up Close With: Caroline Wozniacki
Пълна програма
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Midway USA's Gun Stories
  • 10:50
    Midway USA's Rapid Fire
  • 11:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 10:50
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Хюстън, имаме сделка
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Патент за залагане
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 2
  • 12:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 1
  • 13:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 14
Пълна програма
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 09:35
    Съпруги убийци: Убийство заради печалбата
  • 10:30
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Най-великото добро
  • 11:25
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Религиозният бизнес
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Откачен и смъртоносен
Пълна програма
  • 09:00
    Златни години
  • 10:55
    Робиня съм аз
  • 12:35
    Американска басня
  • 14:30
    Имало едно време в Куинс
Пълна програма
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 10:00
    О самом главном
  • 11:00
    Вести
  • 11:40
    Вести. Местное время
  • 12:00
    Судьба человека с Борисом Корчевниковым
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:12
    Die Hardcore: Part 2 (A Parody) (18+)
  • 10:37
    The Future Family's Fuck Robot: Part 1 (18+)
  • 11:02
    Cosplay Cutie Takes It Deep (18+)
  • 11:26
    A Dick Before Divorce (18+)
Пълна програма
  • 08:40
    Тенис: Полона Херцог - Светлана Кузнецова (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 11:10
    Тенис: Полин Парментие - Ирина-Камелия Бегу (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 13:05
    Тенис: Мария Сакари - Полона Херцог (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 14:45
    Тенис: Полин Парментие - Полона Херцог (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - MINI MARSUPIALS
  • 11:00
    CONNEXIONS - PATTERNS AT WORK
  • 11:30
    CONNEXIONS - MAKING A DIFFERENCE
  • 12:00
    BEAUTIFUL MINDS ? FERNANDO MONCKEBERG
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:55
    NEW Pride And Honour
  • 13:05
    Cage Ring Championships 7
  • 15:10
    Beyond MMA - Muay Thai
Пълна програма
  • 10:13
    Radical Times in France
  • 10:23
    Stream
  • 10:30
    Maverick Moments
  • 11:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 10:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Мона и Сафира / Шугар и Лулу (Episode 13)
  • 10:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 205 (Episode 5)
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 206 (Episode 6)
  • 11:15
    Търсенето на Фидо (Series 1): Търсенето на Тод (Episode 4)
Пълна програма
  • 10:00
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris : Prokofiev and Tchaikovsky
  • 11:00
    Mariss Jansons conducts Dvorak's Stabat Mater
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Benjamin, derniere nuit by Michel Tabachnik at the Opera de Lyon
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 31-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Класика от Първа професионална лига - Локомотив ГО - Лудогорец (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 10:00
    "Анджелина Джоли: Поглед отблизо" - документален филм
  • 11:00
    Тенис: Жил Мюлер - Никола Маю (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:45
    Тенис: Томаш Бердих - Стефано Травалия (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:15
    Тенис: Жулиен Бенето - Карен Качанов (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 10:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 12:40
    Студио "Формула 1", повторение
  • 13:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 11- епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Предсмъртни обаждания: Порочен призрак
  • 11:00
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 11:55
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Мистерията на Анна Мария Айлънд
  • 12:50
    Почти ми се размина: Манекен от чаршафи
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 10:20
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 12:20
    "Съвременно семейство IX, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джон Риджи, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 12:40
    ""Два метра под земята" ООД IV, 7 еп. - Кураж", драма, САЩ, 2004; реж. Питър Уебър, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
  • 13:40
    "Емоджи: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Тони Лиондис, [0+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 10:35
    "Проектът "Токио"", късометражен, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Елизабет Мос, Ебън Мос-Бакрач, Шусака Какизава, [15+]
  • 11:10
    "Игра на тронове V, 5 еп. - Убий момчето", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 12:05
    "Игра на тронове V, 6 еп. - Непокорими, Неподвластни, Несъкрушими", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепти от Северозапада: От пълненото агне до зелевата чорба с праз (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Свещената планина (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:40
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:50
    Едно френско село, сезон 1, еп. 8, Франция, исторически/драма, 2009
  • 11:45
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 12:35
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 15, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 09:25
    Бубонаществие
  • 10:50
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 12:05
    Венция/Венеция
  • 13:50
    Етиен!
Пълна програма
  • 09:10
    Проклятието на Тутанкамон, част 2
  • 10:35
    Том и Хък
  • 12:10
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 13:40
    Хърби Хенкок: Възможности
Пълна програма
  • 09:40
    Пиколо, саксо и компания
  • 11:00
    Крокодилите 2
  • 12:30
    Изборът на Адел
  • 14:00
    Т.И.М.
Пълна програма
  • 08:30
    Sophie's Choice
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:25
    Nina's Tragedies
  • 13:15
    The Emperor's New Clothes (2001)
Пълна програма
  • 10:00
    Street League Skateboarding S17
  • 11:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2017
  • 12:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 13:00
    Crankworx World Tour 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:25
Риболовни войни, сезон 1, еп. 10
Viasat Nature 10:25
Операция "Айсберг", сезон 1, еп. 1
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:20
Тенис: Онс Джабер - Анастасия Севастова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:00
Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
MAX Sport 1 11:00
Тенис: ATP Лондон

Всички предавания

Филми

HBO3 10:20
"Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}