ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:05
    Днес и утре
  • 04:35
    Дързост и красота тв филм /3976 епизод/п/
  • 05:05
    Дързост и красота тв филм /3975 епизод/п/
  • 05:30
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 55
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 04:30
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:30
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 03:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 05:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 06:05
    Тоталкар; сезон 1, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 06:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Помощ на улицата
  • 05:02
    Дивата Африка: Реките на живота: Епизод 3
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Да изминеш разстоянието
  • 06:36
    Летище за животни: Епизод 9
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Волен Сидеров пред медиите
  • 05:25
    "Капиталът" (п)
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:45
    "Ирене Хус: Огнен танц" - криминална поредица, S, 2008
  • 05:00
    Кабаре
  • 06:00
    "Контрасти"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 04:10
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:35
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 05:00
    Опознай България /избрано/п/
  • 05:30
    Изкуството на 21 век /п/
Пълна програма
  • 04:15
    My Knight and Me
  • 04:25
    My Knight and Me
  • 04:35
    My Knight and Me
  • 04:50
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 03:30
    "Стоте" - сериал, еп.2
  • 04:30
    "Монк" - сериал, с.4, еп.12
  • 05:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 10
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 00:45
    "Вълкът от Уолстрийт" - криминален, драма (САЩ, 2013), режисьор - Терънс Уинтър, актьори - Матю Макконъхи, Роб Райнър, Джон Фавро, Кайл Чандлър, Жан Дюжарден, Джон Бернтал, Леонардо Ди Каприо, Джона Хил, Шей Уигам и др.
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2
  • 08:00
    "Къща от карти" - сериал, с.4
  • 09:15
    "Без посока" - драма, трилът, САЩ 2014, Режисьор: Уилям Мейси, Актьори: Майлс Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей, Кенейша Томпсън и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Кухня" - сериал
  • 05:00
    "Шегаджии" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Шегаджии" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:15
    "Кръстникът", криминална драма, САЩ, 1972; реж. Франсис Форд Копола, с Марлон Брандо, Ал Пачино, Джеймс Каан, Робърт Дювал, Даян Кийтън, [18+]
  • 05:05
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
  • 07:00
    "Щуротии в лунапарка", комедия, САЩ, 2009; реж. Грег Мотола, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт, Мартин Стар, Бил Хедър, Кристън Уийг, [15+]
  • 08:50
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    "Зима", драма, Великобритания, 2015; реж. Хайди Грийнсмит, с Томи Фланаган, Том Пейн, Стейси Мартин, Бил Милнър, Жюдит Годреш, [15+]
  • 04:30
    "Напаст", късометражен хорър, Ирландия, 2015; реж. Брайън Дийн, с Джордж Благдън, Донъка Кроули, Алиша Джерард, Джо Ханли, Тристан Хийню, [18+]
  • 04:50
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 07:00
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
Пълна програма
  • 03:50
    Еротичен телепазар
  • 07:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 7 /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Менхънт: Нова Зеландия
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мазерати 3200 GT
  • 06:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Кой Клъмп?
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 10
Пълна програма
  • 03:48
    Създай прототип: Преносима въздушна възглавница
  • 04:36
    Феноменални съоръжения: Дубай - ски курорт в пустинята
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Планини от месо
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Бранди и господин Уискърс
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
Пълна програма
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 04:30
    "e?: Енергия"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Сладка тайна - 11 еп. - Сериал
  • 05:15
    Сладка тайна - 10 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 19
  • 05:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, четвъртфинал
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 18
  • 08:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, четвъртфинал
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, полуфинал
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 18
  • 06:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, четвъртфинал
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 18
Пълна програма
  • 00:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 12
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 3
  • 07:15
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 4
  • 07:40
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 04:15
    Fantasy Factory
  • 04:40
    X Games - Austin
  • 05:30
    Night Of The Jumps
  • 06:20
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:00
    Живот на остров
  • 04:30
    Живот на остров
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 03:30
    Нереално - първи сезон, еп. 8
  • 04:20
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 17
  • 04:45
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 18
  • 05:10
    Поднови или продай: Ванкувър - риалити, еп. 17
Пълна програма
  • 04:10
    Отдел "Разследване"- трети сезон, еп. 4
  • 05:05
    Отдел "Разследване"- трети сезон, еп. 3
  • 06:00
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 6
  • 08:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 03:20
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 05:15
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 07:00
    "Разбивачът Ралф", анимация, САЩ, 2012; реж. Рич Мур, [0+]
  • 08:40
    "В кадър ХV, 37 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 03:50
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 4
  • 05:25
    География на убийствата, сезон 2, еп. 3
  • 06:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 02:45
    Премиера
  • 04:20
    "Надпревара за находки"
  • 04:40
    "Надпревара за находки"
  • 05:05
    "Американски антиквари"
Пълна програма
  • 04:00
    КОНЕТЕ
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка - тв поредица
  • 06:30
    България - вчера, днес и утре
Пълна програма
  • 04:05
    "Анджелина балерина"
  • 04:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 04:45
    "Конни"
  • 05:05
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:00
    "Ще закъснеем за вечеря" - комедия с Питър Бъргман, Браян Уимър.
  • 04:30
    "Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
  • 06:35
    "В близък план - Стар трек: Отвъд"
  • 06:40
    "В близък план - Отряд самоубийци"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:00
    MTV World Stage
  • 04:45
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 05:00
    Ariana Vs Nicki Vs Selena!
  • 06:30
    MTV Asks Camila Cabello
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:10
    Див инстинкт, сезон 3, еп. 2
  • 05:05
    Див инстинкт, сезон 3, еп. 1
  • 06:00
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 2
  • 06:45
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 04:10
    Арестувани зад граница 8, еп. 6
  • 04:55
    Лудите учени, еп. 8
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 6
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 40
Пълна програма
  • 04:10
    Игрите на големите котки, еп. 1
  • 04:55
    Надпревара за живот, еп. 9
  • 05:15
    Надпревара за живот, еп. 8
  • 05:40
    Надпревара за живот, еп. 13
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ним - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 02:55
    Филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Курортен романс".
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:15
    "Човек от стомана" - екшън филм, U, 2013
  • 05:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:15
    "Мама" - сериал
  • 06:55
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 03:25
    "Маркус Кребз - Арена на вицовете" - шоу
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:35
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 01:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 08:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 09:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 10:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:05
    "Обявяване на убийство" - крими шоу
  • 04:50
    "Наистина смешно" - шоу
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:30
    "Край Босфора" /повторение/
  • 06:30
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 07:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Der Phantastische Paul
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Не искам кожата ми да виси: Стефани, Дарси и Би Джей
  • 04:24
    Чудовищата в мен: Скришом
  • 05:12
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Красиви лица
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 9
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист-Инсбрук, филм 1, еп.2
  • 05:00
    Белите земи
  • 05:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:15
    Когато звънне непознат, САЩ, ужаси/трилър, 2006
  • 05:25
    Пътуването, България, комедия/драма, 2018
  • 07:00
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 08:45
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
Пълна програма
  • 03:30
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 04:30
    "Ловци на мигове: Вера Гоцева" - 14 еп., документална поредица за фотография
  • 05:00
    "Златна мисия" - 37 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Просвещение: Историята на 14-тия Далай Лама" - документален филм
Пълна програма
  • 04:05
    Великото британско меню, еп. 24
  • 04:25
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 6
  • 04:50
    Нещо сладко с Павел Павлов - кулинарно предаване, еп. 5
  • 05:15
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 20
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:00
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 03:40
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 10
  • 04:25
    Изгнаник - първи сезон, еп. 8
  • 05:10
    Екзорсистът - втори сезон, еп. 1
  • 06:00
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:00
    TOP MODELS
  • 04:30
    TOP MODELS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Прословути вражди" - 9 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 55, 56, 57 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 502 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 25 и 26 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 03:50
    Рыболовные путешествия
  • 04:40
    Привет, Малек!
  • 04:55
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 05:05
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:10
    "Шантав петък" - комедия с уч. на Джейми Лий Къртис, Линдзи Лоън, Марк Хармън, Харолд Гоулд, Чад Майкъл Мъри, Стивън Тоболовски, Кристина Видал и др. /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:45
    "Медици" - сериен филм, сезон 3
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Mega Engineering: Bering Strait Tunnel
  • 04:45
    Bear Grylls: Born Survivor: Urban Survivor
  • 05:30
    Smash Lab: CO2 Cop Car
  • 06:15
    Kitchen Boss: Brunch Buddy Style
Пълна програма
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 19
  • 05:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, четвъртфинал
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, етап 18
  • 08:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, четвъртфинал
Пълна програма
  • 03:20
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 05:15
    "Необичайният живот на Тимъти Грийн", драма, САЩ, 2012; реж. Питър Хеджис, с Дженифър Гарнър, Джойл Едджертън, Сиджей Адамс, Рон Ливингстън, Даян Уийст, [0+]
  • 07:00
    "Разбивачът Ралф", анимация, САЩ, 2012; реж. Рич Мур, [0+]
  • 08:40
    "В кадър ХV, 37 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
  • 04:25
    Опасният Хенри
  • 04:50
    Опасният Хенри
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Love the Way You Lie: The End of the Affair
  • 04:25
    Love the Way You Lie: Bad Company
  • 05:20
    American Monster: Alabama Murder Mystery
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got to Make a Dummy Out of Sheets
Пълна програма
  • 04:00
    Up Close With: Heather Fell
  • 04:30
    The Truth About...: Athlete Turned Coach
  • 05:00
    The Truth About...: Late Bloomers
  • 05:30
    The Truth About...: Love vs Hate
Пълна програма
  • 04:05
    Alaska's Wild Gourmet
  • 04:30
    Midways USA's Rapid Fire
  • 04:50
    Midways USA's Rapid Fire
  • 05:15
    Gun Stories
Пълна програма
  • 02:45
    TBC: Епизод 1
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Призраците не се нуждаят от пари
  • 04:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Плати на господина
  • 05:05
    Американски антиквари: Големият ден на Франк
Пълна програма
  • 04:15
    Не знаех това, еп. 7
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 41
  • 05:00
    Уличен Гений, еп. 6
  • 05:25
    Brain Games 4, еп. 7
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 55
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
Пълна програма
  • 03:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 03:00
    Муунфлийт; драма, Великобритания, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 4, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 03:45
    Съпруги убийци: Мъжът "Марлборо"
  • 04:30
    Часовете преди убийство: Червената река
  • 05:15
    Какво е нужно за убийство: Процес на елиминиране
  • 05:40
    Какво е нужно за убийство: Масово убийство в Ню Орлиънс
Пълна програма
  • 03:25
    Джил Рипс
  • 06:05
    Бягай, момче, бягай
  • 08:10
    Град Лондон
  • 10:05
    Нощта, в която всичко свърши
Пълна програма
  • 03:00
    Ролан Быков, Анатолий Солоницын, Владимир Заманский, Олег Борисов в фильме "Проверка на дорогах" (16+)
  • 04:40
    "Модный приговор"
  • 05:00
    Новости
  • 05:05
    "Модный приговор"
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 04:50
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 04:00
    Snoop Dogg vs Chris Paul
  • 04:25
    Dan Heaton
  • 04:50
    The Circus Heads West
  • 05:15
    Slow Your Roll
Пълна програма
  • 04:03
    Chores For A Whore (18+)
  • 04:25
    Take This Dick And Shut Up (18+)
  • 04:47
    A Nurse Has Needs (18+)
  • 05:19
    Horny Wife Wants A Stranger (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:05
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 04:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 05:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 05:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 04:05
    Кралски братовчеди на война (Series 1): В бездната (Episode 2)
  • 05:10
    Проект "Нацизъм" (Series 1): Военната индустрия (Episode 3)
  • 06:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 204 (Episode 4)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 2): 219 (Episode 19)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Светът на домашните любимци"
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
Пълна програма
  • 04:15
    Tinissima quartet - Banlieues Bleues
  • 05:20
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Ahmad Jamal in Paris
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
  • 10:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Обичам да ме лъжеш: Краят на аферата
  • 04:25
    Обичам да ме лъжеш: Лоша компания
  • 05:20
    Американско чудовище: Загадъчното убийство в Алабама
  • 06:10
    Почти ми се размина: Манекен от чаршафи
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 03:50
    "Черен лебед", психотрилър, САЩ, 2010; реж. Дарън Аронофски, с Натали Портман, Мила Кунис, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър, [15+]
  • 06:00
    "Внимание: Лекарство, което убива", документален, САЩ, 2017; реж. Пъри Пелц, [15+]
  • 07:00
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
  • 08:25
    "Хотел "Трансилвания"", анимация, САЩ, 2012; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Пълна програма
  • 03:35
    "Морски тюлени: Шести отряд ІІ, 4 еп.", екшън - драма, САЩ, 2018; реж. Стив Шил, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Оливия Мън, [18+]
  • 04:20
    "Спилбърг", документален, САЩ, 2017; реж. Сюзън Лейси, [0+]
  • 07:00
    "Уолстрийт", криминална драма, САЩ, 1987; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Чарли Шийн, Дарил Хана, Мартин Шийн, Терънс Стамп, [12+]
  • 09:05
    "Уолстрийт 2: Парите никога не спят", драма, САЩ, 2010; реж. Оливър Стоун, с Майкъл Дъглас, Шиа Лабьоф, Джош Бролин, Кери Мълиган, Франк Лангела, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Живото съкровище на Леново (1 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    ПЕС Патрул
  • 04:20
    Котарачетата
  • 04:25
    Котарачетата
  • 04:30
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 03:30
    Борджиите, сезон 1, еп. 12, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2012
  • 04:25
    Едно френско село, сезон 1, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2009
  • 05:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 02:45
    Вълната
  • 04:30
    Беглецът
  • 06:05
    Мечо Пух
  • 07:00
    Скритата крепост
Пълна програма
  • 03:30
    Надбягване с времето
  • 06:40
    Диско
  • 08:20
    Смотанякът Макс
  • 10:00
    Необвързаност
Пълна програма
  • 03:25
    Ръцете на Роксана
  • 06:30
    Лято без пропуски
  • 08:15
    Машинист
  • 09:50
    Товар за Африка
Пълна програма
  • 03:00
    The Russian Woodpecker
  • 04:20
    In The Dark Half
  • 05:40
    Tyke Elephant Outlaw
  • 07:00
    Acceptable Risk
Пълна програма
  • 03:00
    Live Recap SLS World Tour 2018
  • 04:30
    FIA European Rallycross Championship 2016
  • 06:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 07:00
    Live Recap FIM CEV European Talent Cup 2018
Пълна програма

Сериали

bTV Action 04:15
"Монк" - сериал, с.8, еп.8
EPIC Drama 04:25
Едно френско село, сезон 2, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2011
AXN Black 04:30
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Fox Channel 04:30
"Ченс" - втори сезон, еп. 8
Fox Crime 04:30
Лас Вегас - трети сезон, еп. 14

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:30
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Eurosport 04:30
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски бягане: Световна купа в Бейтостьолен, щафета, мъже
Sky Sports 04:30
Футбол от Азия
BNT 3 04:40
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: гигантски слалом /мъже/

Всички предавания

Филми

Cinemax 04:15
"Вижте маймунката!", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Адам Уимпени, с Айма Кълъмър, Мелани Грей, Ампаро Морено, Асумпта Серна, [12+]
bTV Action 04:15
"Монк" - сериал, с.8, еп.8
БНТ 04:20
Викингите 3 тв филм /6 епизод/п/ (16)
EPIC Drama 04:25
Едно френско село, сезон 2, еп. 9, Франция, исторически/драма, 2011
HBO 2 04:30
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}