ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 2
  • 14:40
    Правосъдие в Уайоминг
  • 15:35
    Жив съм: Кървави спасители
  • 16:30
    Голямото приключение на О'Ший: Каньонът на крокодилите
Пълна програма
  • 14:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 15:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 3
  • 17:00
    Треска за злато: Пътят от ада
Пълна програма
  • 13:50
    Силиконовата долина: Неразказаната история: Епизод 1
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 15:02
    Фабрика за храна: САЩ: Планини от месо
  • 15:26
    Как се прави...: Епизод 10
Пълна програма
  • 13:40
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 3
  • 14:25
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 2
  • 15:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 3
  • 15:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
  • 14:25
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 6
  • 14:55
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
  • 15:45
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 14
Пълна програма
  • 14:00
    "Надпревара за находки"
  • 14:30
    "Надпревара за находки"
  • 14:55
    "Надпревара за находки"
  • 15:25
    "Надпревара за находки"
Пълна програма
  • 13:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 14:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 15:15
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 16:10
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 14:00
    Да поговорим за звездите, еп. 7
  • 15:00
    Сервиз SOS 3, еп. 2
  • 16:00
    Сервиз SOS 3, еп. 6
  • 17:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 8
Пълна програма
  • 13:50
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 14:40
    Животински боен клуб, еп. 3
  • 15:30
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 6
Пълна програма
  • 14:00
    10 интересни факта от българската история, част 2
  • 14:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 15:00
    Истанбул
  • 15:30
    Магията на Китай - Танцьорите
Пълна програма

Сериали

AXN 14:15
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
e-kids 14:15
Кърби - анимационен сериал
Viasat Explorer 14:15
Невероятни паркове, сезон 4, еп. 7
Fox Life 14:15
Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 19
Viasat History 14:25
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport HD 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Eurosport 14:50
Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
Ring.BG 15:00
Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 1
Diema Sport 15:00
Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
Film Plus 15:00
Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)

Всички предавания

Филми

AXN 14:15
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
HBO3 14:15
"Криптон II, 1 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
Cinemax 14:20
"Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
Cinemax 2 14:20
"Приключенията на барон Мюнхаузен", фентъзи - комедия, Великобритания, 1988; реж. Тери Джилиъм, с Джон Невил, Ерик Айдъл, Сара Поли, Оливър Рийд, Ума Търман, [12+]
MGM 14:20
"Блус брадърс 2000" - игрален филм с Дан Акройд, Джон Гудмън.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}