ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:20
    Акулите от Палау
  • 19:15
    Войната за спасяването на китовете: Да проследиш врага
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Преследване
  • 21:05
    Най-дивата Латинска Америка: Патагония
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Дървени часовници, стоманени велосипеди
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Ван Додж А100
  • 21:00
    Историята под лупа: Епизод 8
Пълна програма
  • 18:40
    Как функционира Вселената?: Първата секунда
  • 19:30
    Човекът срещу Вселената: Претърсване на Луната
  • 20:20
    Човекът срещу Вселената: Как да убиеш астероид
  • 21:10
    Човекът срещу Вселената: Марс е наш
Пълна програма
  • 18:55
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 19:40
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 1
  • 20:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 1, еп. 2
  • 20:25
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 27
Пълна програма
  • 18:30
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 19:20
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 4
  • 21:00
    География на убийствата, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 20:00
    Изковани в огъня: Шотландският клеймор
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Най-великият Спец на залозите
Пълна програма
  • 18:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 19
  • 19:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 20:05
    Мракът: Природата нощем, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 1
  • 20:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 6
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 5
  • 22:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
Пълна програма
  • 18:50
    Върховната животинска класация, еп. 4
  • 19:45
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 2
  • 20:40
    Най-странните домашни любимци на света, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - села Шишенци
  • 19:30
    Българско дружество за защита на птиците - Програма живот
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 3
  • 20:30
    Изкуството е вечно
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:10
Болница на открито, сезон 1, еп. 12, Испания, 2015
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}