ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 22:55
    След нападението: Клиноопашат орел и соленоводен крокодил
  • 23:50
    Ухапан: Епизод 1
Пълна програма
  • 22:00
    Безплатно пътешествие: Епизод 2
  • 23:00
    Улични престъпници: Мемфис: Негативни нагласи
Пълна програма
  • 22:00
    Как се прави...: Епизод 20
  • 22:25
    Как се прави...: Соларни улични лампи, кукли
  • 22:50
    Как функционира Вселената?: Тъмната история на Слънчевата система
  • 23:40
    Феноменални съоръжения: Ел Кахон, Мексико
Пълна програма
  • 22:00
    Сеч, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 2
  • 23:35
    Големият див север, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:50
    Юдея и Рим: Фаталният конфликт, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    История на оръжията, сезон 1, еп. 6
  • 23:40
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Откриването на Атлантида
Пълна програма
  • 21:55
    Аз и кучето ми: Състезанието на века, сезон 1, еп. 1
  • 23:00
    Домашни любимци - Диви сърца, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Марс, еп. 3
  • 23:00
    Марс, еп. 4
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 19
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 22:00
    Крепости в България
  • 22:30
    Дупница - Великолепие през всеки сезон
  • 23:00
    Легендите оживяват - Каменна сватба, еп.15
  • 23:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 22:30
"Червеното джудже" - сериал, с.10 еп.4, 5
AXN White 22:35
Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2012
Viasat Explorer 22:50
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
Viasat Nature 22:50
Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 22:55
Версай, сезон 3, еп. 6, Франция,Канада, исторически/драма, 2018

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:20
Спорт
MAX Sport 4 22:30
Студио "Футбол"
Eurosport 22:30
Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап, директно
Eurosport HD 22:30
Колоездене: Обиколка на Юта, шести етап, директно
Diema Sport 2 22:40
Футбол: Шефилд Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

Telekabel 22:15
Самоотлъчка - игрален филм
БНТ 22:30
Нежна кожа игрален филм /Франция, 1964 г./, режисьор Франсоа Трюфо, в ролите: Сабин Одепен, Даниел Секалди, Лоранс Бади, Нели Бенедети, Жан Лание, Жан Дезеи, Франсоаз Дорлеак и др. (16)
bTV 22:30
"Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
bTV HD 22:30
"Град на греха: Жена, за която да убиваш" - трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Стейси Кийч, Мартон Чок
Bulgaria ON AIR 22:30
Не ми казвай, че момчето е лудо - драма, Франция, 2015 г.; режисьор: Робер Гедиджиан; в ролите: Симон Абкариан, Ариан Аскариде и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}