ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Семейното събиране на Мадеа игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Тайлър Пери, в ролите: Тайлър Пери, Лин Уитфийлд, Борис Коджоу и др.
  • 02:20
    Култура.БГ /п/
  • 03:20
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 04:20
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 01:15
    "Супергърл" /п./ - сериал, с.2 еп.6
  • 02:15
    "Монк" /п./ - сериал, с.3 еп.1
  • 03:15
    "Кости" /п./ - сериал, с.11, еп.14
  • 04:15
    "Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5, еп.12
Пълна програма
  • 01:30
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 8
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 1000 мили на Себринг, директно
  • 05:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, втори етап
  • 06:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
  • 07:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, единична смесена щафета
Пълна програма
  • 02:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, трети етап
  • 03:00
    Колоездене: Париж - Ница, шести етап
  • 04:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, отборно състезание
  • 05:00
    Биатлон: Световно първенство в Йостерсунд, единична смесена щафета
Пълна програма
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Рен - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}