ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Петър Първи - завещанието тв филм /4, последен епизод/(12)
  • 22:00
    БНТ на 60
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Законът на Дойл 2 тв филм /12 епизод/(12)
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити
  • 22:30
    "Истински истории" - (нов сезон) документално риалити
  • 23:00
    bTV Новините - късна емисия
  • 23:30
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.7
Пълна програма
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 2
Пълна програма
  • 20:30
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Полдарк - сериал, историческа драма
  • 23:15
    Довереникът - исторически сериал
Пълна програма
  • 21:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 22:00
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 23:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 22:00
    Морски детективи; сезон 13, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 22:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 23:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 21:05
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 6
  • 22:00
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Рискована работа
  • 23:50
    Тексаски закони: Да прекосиш линията
Пълна програма
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    Избрано от "Неделник"
  • 23:00
    "Държавата днес" (п)
Пълна програма
  • 21:00
    История.bg 9.09.1944г. в учебниците
  • 22:00
    Телетуризъм
  • 22:10
    Брат за брата сериен тв филм /21 епизод/ (16)
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 21:26
    Taffy
  • 21:33
    Taffy
  • 21:45
    The HAPPOS Family
  • 21:50
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Робин Худ" - приключенски, екшън, драма (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Ридли Скот, в ролите: Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Матю Макфадън, Макс фон Сидов, Оскар Айзък, Дани Хюстън, Айлийн Аткинс, Марк Стронг, Леа Сейду и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Великият Гетсби" - драма, романтичен (Австралия, САЩ, 2013), режисьор Баз Лърман, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Кери Мълиган, Джоуел Еджъртън, Айла Фишър, Тоби Магуайър, Амитаб Бачан, Аделейд Клемънс, Елизабет Дебики и др.
  • 23:45
    "Блясъкът на чистия ум" - фантастика, драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Мишел Гондри, в ролите: Джим Кери, Кейт Уинслет, Джери Бърн, Илайжа Ууд, Марк Ръфало, Джейн Адамс, Дейвид Крос, Кирстен Дънст, Том Уилкинсън и др. [14+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, en.9
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.11 еп.18, 19
  • 23:00
    Премиера: "Хотел Елеон" - сериал, с.3 еп.21 (последен)
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.72
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.43
  • 23:00
    Премиера: "Божествено" - сериал, еп.8
Пълна програма
  • 21:25
    Бен 10
  • 21:40
    Бакуган: Батъл Планет
  • 21:51
    Бакуган: Батъл Планет
  • 22:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 21:00
    "Убий Бил", екшън - трилър, САЩ, 2003; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Луси Лиу, Вивика А. Фокс, Дарил Хана, Дейвид Карадайн, [18+]
  • 22:50
    "Убий Бил 2", екшън - трилър, САЩ, 2004; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Дейвид Карадайн, Майкъл Мадсън, Дарил Хана, Гордън Лиу, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Последен портрет", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Стенли Тучи, с Джефри Ръш, Арми Хамър, Тони Шалуб, Силви Тесюд, Клеменс Поези, [12+]
  • 21:30
    "Лутър І, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2010; реж. Брайън Кърк, с Идрис Елба, Рут Уилсън, Пол МакГан, Стивън Макинтош, Индира Варма, [18+]
  • 22:30
    "Докрай", спортна драма, Доминиканска Република, 2017; реж. Лаура Амелия Гузман, Израел Карденас, с Алхенис Перес Сото, Еторе Д’Алесандро, Лора Гомес, Рикардо Ариел Торибио, Халсен Сантана, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Трансформърс: Отмъщението" - екшън-фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Тайрийз Гибсън, Джон Туртуро, Кевин Дън, Рейн Уилсън, Джули Уайт и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Творенията на Савидж: Епична битка с храна
  • 22:00
    Реставрации за бъдещето: Епизод 2
  • 23:00
    Историята под лупа: Епизод 2
Пълна програма
  • 21:10
    Машините на Леонардо: Обсадна стълба
  • 22:00
    Как се прави...: Чук/ Швейцарско сирене/ Ролери
  • 22:25
    Как се прави...: Рамки за велосипеди от въглеродни фибри/ Свещници/ Химикалки
  • 22:50
    Историята под лупа: Изгубеният град на пустинята
Пълна програма
  • 21:00
    БИЗААРДВАРК
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:00
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Обикновени чудеса"
  • 23:00
    "Новият робот на Родни"
Пълна програма
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, двойки, мъже, директно
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
Пълна програма
  • 21:20
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Мостар
  • 22:20
    Спортна стрелба: Световна купа в Рио, пушка
  • 22:50
    Куриози
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап
Пълна програма
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 22:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 22:50
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 23:35
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 21:10
    MTB Heroes
  • 21:35
    MTB Heroes
  • 22:00
    Beyond The Beaten Path
  • 22:50
    Beyond The Beaten Path
Пълна програма
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:10
    Шедьоври от битпазара (Series 7): Оспорван двубой (Episode 13)
  • 21:35
    Шедьоври от битпазара (Series 7): За блогъри (Episode 14)
  • 22:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 6): Асансьор в плевня (Episode 11)
  • 22:50
    Ястията на Дафни (Series 2): Вечер за филми алфреско (Episode 1)
Пълна програма
  • 21:00
    Династия, еп. 10
  • 22:00
    Американска съпруга, еп. 11
  • 22:25
    Американска съпруга, еп. 12
  • 22:55
    Станция 19 - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 6
  • 22:00
    Балтазар, еп. 1
  • 23:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 15
Пълна програма
  • 21:00
    "Световният търговски център", драма - екшън, САЩ, 2006; реж. Оливър Стоун, с Никълъс Кейдж, Майкъл Пеня, Мария Бело, Маги Джилънхол, Стивън Дорф, [12+]
  • 23:10
    "Какво се случи на 11 септември", документален, САЩ, 2019; реж. Ейми Шатц, [15+]
Пълна програма
  • 20:55
    Историята на Европа, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 4
  • 23:00
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера Битка: 360°: Последната крепост на Империята
  • 22:00
    Премиера Бътчър: Битката на месарите: Изобилие от птиче месо
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Протазан
Пълна програма
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 63 еп.
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 21:25
    "Дот"
  • 21:45
    "Паленца"
  • 22:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 22:55
    "Конни"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Денят с Наделина Анева" /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    Специално
  • 22:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 21:15
    "Копланд" - игрален филм със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.
  • 23:00
    "Ужас: Безчестие" 2.05 - сериал
  • 23:45
    "3000 мили до Грейсланд" - игрален филм с Кърт Ръсел, Кевин Костнър.
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    The Challenge: War of the Worlds
Пълна програма
  • 21:00
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 9
  • 22:50
    Дневници на бедствията 2015,
  • 23:50
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    Суперструктури: Чудеса на техниката, еп. 2
  • 22:00
    Пресушаване на океана, еп. 2
  • 23:00
    Погребаните тайни на Втората световна, еп. 4
Пълна програма
  • 20:40
    Ягуари срещу крокодили, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 4
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 5
Пълна програма
  • 21:15
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Лафайет, САЩ /п/
Пълна програма
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Дипломат". Сериен филм
  • 23:25
    Премиера. "За любовта"
Пълна програма
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - великите финали
  • 21:30
    Франция, Лига 1 - преди кръга
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:30
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение /
Пълна програма
  • 19:20
    Две са твърде много - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Час Пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 21:00
    Моето 1500 кг семейство: Семейство Кинг: действай или умри
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Празник на град Летница
  • 21:30
    Магията на Китай - Старият град Лижианг
  • 22:00
    Пътешествия из райската земя - Богинята майка Рила, част 1
  • 22:30
    Пъстра трапеза
Пълна програма
  • 21:00
    Невероятни домове на вода (Series 1): Частен карибски рай (Episode 1)
  • 22:00
    Майсторът на басейни (Series 1): Басейн в скала (Episode 1)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 7): Преплетени водни пързалки (Episode 5)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 7): Басейн с гледка (Episode 6)
Пълна програма
  • 21:00
    Невероятни домове на вода (Series 1): Частен карибски рай (Episode 1)
  • 22:00
    Майсторът на басейни (Series 1): Басейн в скала (Episode 1)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 7): Преплетени водни пързалки (Episode 5)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 7): Басейн с гледка (Episode 6)
Пълна програма
  • 19:50
    Ваканцията, САЩ, комедия/романтичен, 2006
  • 22:00
    Първа среща, САЩ, биографичен/драма/история, 2016
  • 23:25
    Човек отвътре, САЩ, криминален/драма/мистерия/трилър, 2006
Пълна програма
  • 21:00
    Мексиканска фиеста с Питър Курувита, еп. 3
  • 21:30
    Мексиканска фиеста с Питър Курувита, еп. 4
  • 22:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку, еп. 2
  • 22:30
    "Вкусове от Фуджи с Джъстин", еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Хитовете на века!
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
  • 23:37
    Жената на моя живот Драма, Мистерия, Романтичен 2015
Пълна програма
  • 21:00
    Аз, моя милост и Айрин
  • 23:20
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 4
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION NEWS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    MIU MIU STORY
Пълна програма
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 120 еп.
  • 22:00
    "Правосъдие със задна дата: Сексуални престъпления" - 104 еп.
  • 22:50
    "48 часа" - 6 еп.
  • 23:40
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 9 еп.
Пълна програма
  • 21:20
    Спорт
  • 21:30
    новини
  • 21:40
    Реакция /п/
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:10
    Планета охотника
  • 21:40
    Хватка Хищника
  • 22:05
    Нахлыст на разных широтах
  • 22:35
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 21:00
    "Денят на мама" - романтична комедия с уч. на Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Тимъти Олифант, Хектор Елизондо и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Gold Rush: Virgin Ground
  • 22:00
    My Giant Life: Big Updates
  • 22:45
    Deadliest Catch: Cheating Death
  • 23:30
    Cake Boss: Peppermint & A Polar Bear Plunge
Пълна програма
  • 21:15
    Гражданка в ранчото (Series 21): Лека вечеря във вторник (Episode 12)
  • 21:40
    Големият проект на Гай (Series 1): Хапката (Episode 2)
  • 22:30
    Режи! (Series 36): Късмет с патицата (Episode 1)
  • 23:20
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Пушено цяло прасе (Episode 2)
Пълна програма
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, двойки, мъже, директно
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
Пълна програма
  • 21:00
    "Световният търговски център", драма - екшън, САЩ, 2006; реж. Оливър Стоун, с Никълъс Кейдж, Майкъл Пеня, Мария Бело, Маги Джилънхол, Стивън Дорф, [12+]
  • 23:10
    "Какво се случи на 11 септември", документален, САЩ, 2019; реж. Ейми Шатц, [15+]
Пълна програма
  • 21:25
    Chip And Dale's Nutty Tales
  • 21:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 22:00
    PJ Masks S3
  • 22:15
    PJ Masks S3
Пълна програма
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 21:00
    Време на убийството: Мама не мърда
  • 22:00
    Въздействието на убийството: Моята Лейси
  • 23:00
    Въздействието на убийството: Влюбени сърца
Пълна програма
  • 21:25
    The Truth About: Women's Tennis
  • 21:50
    The Immortals: Peyton Manning
  • 22:20
    The Burning Issue: NFL
  • 22:45
    National Icons: American Footbal
Пълна програма
  • 21:20
    Familiar Waters
  • 21:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 22:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 22:30
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера Битка: 360°: Последната крепост на Империята
  • 22:00
    Премиера Бътчър: Битката на месарите: Изобилие от птиче месо
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Протазан
Пълна програма
  • 21:00
    Пресушаване на океана, еп. 2
  • 22:00
    Погребаните тайни на Втората световна, еп. 4
  • 23:00
    Наркоблясък: Залавянето на Хоакин Гусман, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити
  • 22:30
    "Истински истории" - (нов сезон) документално риалити
  • 23:00
    bTV Новините - късна емисия
  • 23:30
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.7
Пълна програма
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 15, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 16, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 23:00
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 9, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
  • 21:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 22, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
  • 23:10
    Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • 21:00
    Какво е нужно за убийство: Хищника от Пъкипсий
  • 21:30
    Какво е нужно за убийство: Какво се случи с Джана
  • 22:00
    Премиера Часовете преди убийство: Епизод 10
  • 23:00
    Ловец на убийства: Затегни болтовете
Пълна програма
  • 21:15
    Най-страхотният баща на света
  • 23:10
    Благослови детето
Пълна програма
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 7 с
Пълна програма
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 21:15
    Euro Cutie's Outdoor Facial (18+)
  • 21:38
    Stretching Out Bambi (18+)
  • 22:00
    Just Go For It (18+)
  • 22:09
    Storm Of Kings Parody: Part 3 (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    ...........................
Пълна програма
  • 21:20
    Агротема
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    Динамика на основните 5
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 17:00
    Highlights X Games Minneapolis 2019
Пълна програма
  • 21:25
    Хенри и Ан: Любовниците, които промениха историята (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 22:20
    Личният живот на историческите личности (Series 1): Принцеса Маргарет (Episode 1)
  • 23:20
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на политическите династии (Episode 7)
  • 23:45
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на магнатите (Episode 8)
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера по ТВ1
  • 23:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Jazz legends - Charles Mingus & Eric Dolphy
  • 21:50
    Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
  • 22:50
    E.J. STrickland Quintet - Jazz en Tete
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Етър - Берое, мач от efbet Лига /п/
  • 23:00
    Футбол: Витоша - Царско село, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 21:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 36-и епизод
  • 22:00
    Професионална борба: "Първична сила", 37-и епизод
  • 23:00
    Футбол: Лестър Сити - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Време на убийството: Мама не мърда
  • 22:00
    Въздействието на убийството: Моята Лейси
  • 23:00
    Въздействието на убийството: Влюбени сърца
Пълна програма
  • 20:00
    "Вдовици", криминален трилър, Великобритания, 2018; реж. Стив MакКуийн, с Вайола Дейвис, Мишел Родригес, Елизабет Дебики, Синтия Ериво, Колин Фарел, [15+]
  • 22:05
    "Тежки времена в "Ел Роял"", трилър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Дрю Годард, с Джеф Бриджис, Синтия Ериво, Дакота Джонсън, Джон Хам, Крис Хемсуърт, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Очевидец I, 3 еп.", криминална драма, Норвегия, 2014; реж. Ярл Емсел Ларсен, с Один Ваге, Аксел Геркен Беим, Анеке Ван Дер Липе, Пер Кйерщад, Ингвилд Стен Гротмол, [18+]
  • 22:00
    "Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
  • 23:00
    "Рами Юсеф: Чувства", комедийно шоу, САЩ, 2019; реж. Кристофър Сторър, с Рами Юсеф, [15+]
  • 23:55
    "Прокълнат патрул I, 9 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Хари Джърджиан, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Пролет в Априлци (образователен филм за семеен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Видимото и невидимото на Родопите (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 21:25
    Топ Кадети
  • 21:50
    Прасето Пепа
  • 21:55
    Прасето Пепа
  • 22:00
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 22:00
    Вавилон в Берлин, сезон 1, еп. 11, Германия, 2017
  • 22:45
    Вавилон в Берлин, сезон 1, еп. 12, Германия, 2017
  • 23:30
    Династията на Тюдорите, сезон 3, еп. 5, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2009
Пълна програма
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2013
  • 22:00
    Една добра жена Драма, Комедия, Романтичен Испания, Италия, Великобритания, Люксембург, САЩ 2004
  • 23:30
    Абсентия Ужаси САЩ 2011
Пълна програма
  • 20:25
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 22:00
    Уайпърс Таймс Военен Великобритания 2013
  • 23:35
    Невинен Криминален, Драма, Мистерия Обединено Кралство 2018
Пълна програма
  • 20:25
    Метеор, част 2 Екшън САЩ 2008
  • 22:00
    Обет за мълчание Драма, Мистерия, Романтичен, Трилър Франция 2003
  • 23:30
    Последният мохикан Екшън, Приключенски, Драма САЩ 1992
Пълна програма
  • 21:05
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019
  • 22:30
    Crankworx World Tour 2019
  • 23:15
    Freeride World Tour 2019
Пълна програма
  • 20:00
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Гърция
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Въпрос на чест сериен филм /4 сезон, 8 епизод/ (16)
  • 22:50
    УЕФА Европейски квалификации: Румъния - Испания
Пълна програма
  • 21:00
    Туризъм.бг /най-доброто/ /п/
  • 22:00
    Икономика.БГ
  • 22:30
    Репетиция /избрано/ предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание във Франция
  • 22:00
    Баскетбол: Еврокупа Валенсия - Алба Берлин, първа среща от финалната серия
Пълна програма
  • 20:00
    Хокей на лед: NHL Сан Хосе Шaркс - Вегас Гoлдън Нaйтс , плейофи
  • 22:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Великобритания
  • 23:10
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Великобритания
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Фиорентина
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Торино
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Пари Сен Жермен, четвъртфинална среща от Шампионска лига 2014/15 г.
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Майорка
Пълна програма
  • 20:30
    Киносалон БСТВ: "4 месеца, 3 седмици, 2 дни" (2007 г.), Румъния
  • 22:20
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 23:20
    "Местно време" - Мъглиж (п)
  • 23:30
    Новини (п)
Пълна програма
  • 20:55
    Константин Юшкевич, Вадим Андреев, Инга Оболдина, Мария Пирогова в детективном сериале "БАЛАБОЛ - 2". "Будьте вы прокляты!", "Не будьте жадными!"
Пълна програма
  • 21:20
    Sexy Zazy
  • 23:05
    Deadly Game Part 1
Пълна програма
  • 21:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 590
  • 22:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 112
  • 23:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 23:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 475
Пълна програма
  • 20:51
    ПЛЯЖ серия 2
  • 21:40
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 7
  • 22:26
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 8
  • 23:15
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 31
Пълна програма
  • 21:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ 172
  • 21:45
    ЧУДО ТЕХНИКИ 173
  • 22:25
    ЧУДО ТЕХНИКИ 3
  • 22:55
    ЧУДО ТЕХНИКИ 4
Пълна програма

Сериали

AXN White 21:40
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
Viasat Nature 21:55
Епични срещи с животни, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 22:00
54 часа, сезон 1, еп. 2, Германия, 2018
Viasat Explorer 22:00
Речни Чудовища, сезон 5, еп. 6
Viasat History 22:00
Тайната война, сезон 1, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига,
Fine Living 21:30
Екстремни яхти (Series 1): Дворецът на Александър в океана (Episode 3)
НТВ Сериал 21:35
ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ серия 59
MAX Sport 3 22:00
ЮвентусТВ: Ювентус - Бенфика Четвъртфинал за Купата на УЕФА 1992/93г.
Diema Sport 2 22:00
"НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 27-и епизод /п/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Убийствата в Конго", криминална драма, Норвегия, 2018; реж. Мариус Холст, с Аксел Хени,Тобиас Сантелман, Ине Ф. Янсен, Денис Сторхой, Тоне Даниелсен, [18+]
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс
AXN White 21:40
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
Diema Family 21:45
"Пролет: Изпитания пред семейството" - драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Йоханес Хершман и др. /п/
HBO 2 21:55
"Дотолкова съм сигурен І, 4 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Дерек Сианфранс, с Марк Ръфало, Мелиса Лео, Роузи О'Донъл, Арчи Панджаби, Имогън Путс, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}