ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
  • 20:00
    Зона за приятели
  • 20:30
    Зона за приятели
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Незабравените" - тв портрет
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
National Geographic 20:00
Гореща зона, еп. 2

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]
TV1000 19:50
Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}