ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:40
    Още от деня информационно предаване
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 641
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    "Малката булка" - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
Пълна програма
  • 17:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 18:00
    Приключения - документална поредица на Bloomberg
  • 19:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
  • 20:00
    Investbook с Велко Каменов
Пълна програма
  • 17:45
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2013
  • 18:40
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:25
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 14, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 20:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 8, екшън, семеен, Италия, 2015
Пълна програма
  • 17:25
    Спасяване на диви животни: Епизод 1
  • 18:20
    Майсторът на басейни: Езерце с винен бар
  • 19:15
    В аквариума: Време за забавление!
  • 20:10
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Блатното чудовище
Пълна програма
  • 17:10
    "Луди по морето" - поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Шоу викторина с Александър Бомес"
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    Дързост и красота тв сериал /3855 епизод/
  • 18:20
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 18:50
    Най-големите музеи в света Школата на Почетния легион в Сен Дени
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:45
    Волейбол /мъже/: ЦСКА - Волей Амрисвил /Швейцария/ среща за Купа СЕВ /пряко предаване от София/
  • 21:00
    Тишина игрален филм /1990 г./, режисьор Димитър Петков, в ролите: Христо Гърбов, Петър Попйорданов, Жорета Николова, Наум Шопов, Жана Стоянович, Ани Вълчанова, Борис Луканов и др.
Пълна програма
  • 17:20
    Bunnicula
  • 17:50
    What's New Scooby-Doo?
  • 18:15
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:25
    bugs! A Looney Tunes PROD.
Пълна програма
  • 17:00
    "Опасни улици" - сериал, с.5, еп.6
  • 18:00
    "Супергърл" - еп. 16
  • 19:00
    Премиера: "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.3
  • 20:00
    Премиера: "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.8
Пълна програма
  • 16:00
    "Маската на властта" - драма (САЩ, 2011) , режисьор - Джордж Клуни, актьори - Райън Гослинг, Джордж Клуни, Филип Сиймур Хофман, Макс Мингела, Евън Рейчъл Ууд, Пол Джамати, Мариса Томей, Джефри Райт и др.
  • 18:15
    "Ой, къде изчезна Ной!" - анимация (Германия,  Белгия,  Люксембург,  Ирландия, САЩ, 2015), сценаристи - Тоби Генкел, Марк Ходкинсън, Мартайн Торисон, Ричи Конрой, режисьори - Тоби Генкел, Шон Маккормак
  • 20:00
    " Революция Z" - сериал, с.1, еп.8
  • 21:00
    "Сърдити старчета" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Доналд Петри, актьори - Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан-Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
  • 18:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 19:00
    "Всички обичат Реймънд" - комедиен сериал, с. 7
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 18:00
    "Север юг" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Не ме оставяй" - сериал, еп.38
  • 21:00
    "Завръщане" - сериал, еп.84
Пълна програма
  • 17:35
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 17:55
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 18:35
    Ние мечоците (We Bare Bears)
  • 19:00
    НОВ! Стивън Вселенски (NEW! Steven Universe)
Пълна програма
  • 16:25
    "Пустош (2014)", психологически трилър, Белгия, 2014; реж. Питер Ван Хес, с Жереми Рение, Натали Брудс, Бабетида Саджо, Петер Ван Ден Бегин, Петер Ван Ден Ееде, [15+]
  • 18:00
    "Марго на сватба", комедийна драма, САЩ, 2007; реж. Ноа Баумбах, с Никол Кидман, Дженифър Джейсън Лий, Джак Блек, Джон Туртуро, Киърън Хайндс, [12+]
  • 19:35
    "Ариана", драма, Италия, 2015; реж. Карло Лаваня, с Ондина Куадри, Масимо Пополицио, Валентина Карнелути, Блу Йошими, Корадо Саси, [15+]
  • 21:00
    "Следствието е приключило, забравете!", криминален трилър, Италия, 1971; реж. Дамиано Дамиани, с Франко Неро, Рикардо Куцола, Джордж Уилсън, Джон Щайнер, Феручо Де Череза, [18+]
Пълна програма
  • 17:05
    "Груви", драма, САЩ, 2000; реж. Грег Харисън, с Хемиш Линклейтър, Лола Глодини, Макензи Фърджънс, Дени Къркууд, Рейчъл Трю, [15+]
  • 18:30
    "Деца на рая", семейна драма, Иран, 1997; реж. Маджид Маджиди, с Мохамед Амир Наджи, Амир Фарок Хашемян, Бахар Седики, Нафиз Джафар-Мохамади, Фереще Сарабанди, [12+]
  • 19:55
    "Чао, палячо", драма, Франция, 1983; реж. Клод Бери, с Колюш, Ришар Анконина, Агнес Сорал, Махмуд Земури, Филип Леотар, [12+]
  • 21:30
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
Пълна програма
  • 17:30
    Спорт
  • 18:30
    Американско издание
  • 19:00
    Лари Кинг
  • 21:30
    Световен бизнес
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Ифет" - сериен филм
  • 19:00
    "Моята карма" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Малката булка" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:50
    "Файъруолкър" - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др., /п/
  • 18:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Теория за големия взрив" (премиера) - сериал, сезон 9
  • 19:00
    "Ларго Уинч"- сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 8
  • 18:00
    Голи и уплашени: Ад или вода
  • 19:00
    Създадени от разруха: Столове, саксии и грамофони
  • 19:30
    Как се прави...: Автоматични плъзгащи се врати, джин
Пълна програма
  • 17:26
    Произход: Епизод 4
  • 17:50
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 18:40
    Ловци на митове: На водната пързалка
  • 19:30
    Животът вътре в нас: Свръхчовек
Пълна програма
  • 17:30
    Bizaardvark S1
  • 18:00
    Soy Luna
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 17:30
    "Да изобретяваме"
  • 18:00
    "Имало едно време"
  • 18:30
    "Сръчни пръсти"
  • 18:45
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Обетована земя - 62 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 17:15
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 18:15
    Куриози
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 19:00
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже)
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис, ATP: Турнир в Сидни
  • 18:45
    Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
  • 19:30
    Баскетбол, Еврокупа: Зенит - Лиетувос ритас, пряко
  • 20:45
    Сноуборд: Световна купа Бад Гащайн
Пълна програма
  • 17:45
    Империя за скрап еп.2
  • 18:20
    Братски проекти еп.8
  • 18:45
    Войните на роботите еп.2
  • 19:45
    Царе на строителството с дървен материал еп.8
Пълна програма
  • 17:30
    Dumball: Idiots In India
  • 18:00
    Crusty Demons: No Borders 6
  • 18:25
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 18:55
    Dew Tour La
Пълна програма
  • 17:30
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:40
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър: най-доброто
  • 18:05
    Проектът на Джени Гарт
  • 18:30
    Проектът на Джени Гарт
  • 19:00
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 17:05
    Любовни авантюри - втори сезон, еп. 10
  • 18:00
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 20
  • 19:00
    Майка бунтар - първи сезон, еп. 3
  • 19:25
    Майка бунтар - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 17:15
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 1
  • 18:20
    Медиум - шести сезон, еп. 4
  • 19:15
    Престъпни намерения - десети сезон, еп. 19
  • 20:10
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 17:30
    "В плен (2015)", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джери Джеймсън, с Кейт Мара, Дейвид Ойелово, Майкъл Кенет Уилямс, Леонор Варела, Мими Роджърс, [15+]
  • 19:05
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
  • 21:00
    "Ex Machina: Бог от машината", психотрилър - фентъзи, Великобритания, 2015; реж. Алекс Гарланд, с Домнал Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Соноя Мизуно, Кори Джонсън, [18+]
  • 22:50
    "Смъртоносна азбука", ужаси - мистерия, САЩ, 2014; реж. Стайлс Уайт, с Оливия Куук, Дъглас Смит, Бианка Сантос, Дарън Кагасоф, Ана Кото, [18+]
Пълна програма
  • 17:15
    Втората световна война: цената на империята еп.3
  • 18:05
    Страхотни изобретения еп.3
  • 18:30
    Загадки в музея еп.3
  • 19:15
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли еп.1
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
  • 18:00
    В търсене на Хитлер: Тайното нацистко леговище
  • 19:00
    Проклятието на остров Оук: Сондажи през 4-и сезон
  • 20:00
    Дървосекачи: Колибата на смъртта
Пълна програма
  • 17:35
    "Бож"
  • 18:00
    "ЯЯ и Зук"
  • 18:10
    "Кит и Кейт"
  • 18:20
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 17:00
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    "Патарински Live"
  • 19:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 16:25
    "Нощта, в която бе измислен стриптийзът" - комедия с Джейсън Робардс, Брит Екланд, Норман Уиздъм.
  • 18:05
    "Девическа гимназия" - драма с Ричард Габай, Бърт Уорд, Линеа Куигли.
  • 19:35
    "Лекар за милиони" - комедия с Дан Акройд, Уолтър Матау, Дона Диксън, Чарлз Гродин.
  • 21:10
    "Френска целувка" - романтична комедия с Мег Райън, Кевин Клайн, Тимъти Хътън, Джийн Рено.
Пълна програма
  • 17:45
    V DE V ENDURANCE SERIES
  • 18:10
    V DE V ENDURANCE SERIES
  • 18:35
    V DE V ENDURANCE SERIES
  • 19:00
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 17:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 18:00
    Само хитове
  • 19:00
    Пич, оправи ми колата
  • 19:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 15:45
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Troye Sivan's Viral Vids
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    MTV Asks Robbie Williams
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    In Rocks We Trust!
Пълна програма
  • 17:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета еп.10
  • 18:10
    Дебели домашни любимци еп.4
  • 19:00
    Котки или кучета: Какво е по-добре? еп.1
  • 20:00
    Тайният живот на зоопарка еп.1
Пълна програма
  • 17:00
    Морски вълци, еп. 11
  • 18:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 19:00
    Магистрала през ада, еп. 8
  • 20:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
Пълна програма
  • 17:24
    Най-странните животински физиономии: Така съм роден
  • 18:11
    Най-смъртоносните животни на планетата: Първични хищници
  • 19:00
    Премиера Животински боен клуб: Внезапна смърт
  • 19:48
    Подивели животни: Диви по рождение
Пълна програма
  • 17:00
    Дартс: Световно първенство 2017, единайсти ден, втора сесия, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
  • 21:15
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 23:15
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 16-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 17:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Интер
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
  • 20:00
    Спортът от първо лице
  • 20:30
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 16:20
    "Бялата гвардия"
  • 17:50
    "Културната революция"
  • 18:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 19:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Търсим изход"
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 18:00
    "Под подозрение: Кнопф и екипът му поемат нататък" - доку-поредица
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов/на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 17:45
    Scooby-Doo!
  • 18:10
    Sally Bollywood
  • 18:40
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 19:10
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • 16:50
    Съвременни шпиони - документален филм - 2 част
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал, Бразилия -3 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Короновани красавици
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 5
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 6
  • 19:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 27
Пълна програма
  • 17:30
    Червено море - свещените води на избраните
  • 18:00
    Белоградчишки скали и Белоградчишка крепост
  • 18:30
    Община Мирково - Необикновеното откритие
  • 19:00
    Легендите оживяват - Бачковски манастир с.2 еп.10
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:30
    Челюсти 3 - САЩ, 1983 г.
  • 19:10
    Вестникът - Драматична комедия от САЩ, 1994 г.
  • 21:00
    Кралят на скорпионите - САЩ, Фентъзи/Трилър, 2002 г.
  • 22:55
    Кралството - САЩ, Трилър/Драма, 2007 г.
Пълна програма
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Репортажът: Малките герои" - информационно предаване
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 6
  • 18:30
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 2
  • 19:00
    Френска кухня с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
  • 19:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 26
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично 2 - Екшън, Криминален, Трилър, 2012, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Лиам Нийсън, Люк Граймс, Лиланд Орсер, Раде Шербеджия, Фамке Янсен, Маги Грейс
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:10
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 21
  • 18:05
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 10
  • 19:00
    Агентите на ЩИТ - втори сезон, еп. 8
  • 20:00
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 17:40
    Ibiza Chill
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 17:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 17:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 18:40
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 28 еп.
  • 17:50
    "Нерешени случаи с Донал Макинтаяр" - 3 еп.
  • 18:40
    "Бърз отклик" - 3 еп.
  • 19:05
    "Съдебни медици - 34 eп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    Прогноза за времето
  • 18:20
    Спорт
Пълна програма
  • 17:40
    Рыболовные путешествия_Int.
  • 18:35
    Сезон охоты_Int.
  • 19:00
    Охота и рыбалка в Якутии_Int.
  • 19:25
    В поисках лосося_Int.
Пълна програма
  • 16:00
    "Секс игри"- романтична драма с уч. на Сара Майкъл Гелър, Райън Филип, Рийз Уидърспуун, Селма Блеър, Луиз Флетчър, Кристин Барански, Ерик Мабиус, Джошуа Джаксън, Шон Патрик Томас, Сузи Курц и др.
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 17:37
    Kitchen Boss: Valentine's Day
  • 18:00
    Alaska Mega Machines: Beasts Of The Arctic
  • 18:45
    Smash Lab: Train Crash
  • 19:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a Creator?
Пълна програма
  • 17:30
    Anna Olson: Bake
  • 18:00
    Chopped
  • 19:00
    Iron Chef America
  • 20:00
    Chopped
Пълна програма
  • 17:25
    Бела и Булдозите
  • 17:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 17:15
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
  • 18:15
    Куриози
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 19:00
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже)
Пълна програма
  • 17:30
    "В плен (2015)", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джери Джеймсън, с Кейт Мара, Дейвид Ойелово, Майкъл Кенет Уилямс, Леонор Варела, Мими Роджърс, [15+]
  • 19:05
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сийфрийд, [12+]
  • 21:00
    "Ex Machina: Бог от машината", психотрилър - фентъзи, Великобритания, 2015; реж. Алекс Гарланд, с Домнал Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Соноя Мизуно, Кори Джонсън, [18+]
  • 22:50
    "Смъртоносна азбука", ужаси - мистерия, САЩ, 2014; реж. Стайлс Уайт, с Оливия Куук, Дъглас Смит, Бианка Сантос, Дарън Кагасоф, Ана Кото, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:20
    Goldie & Bear
  • 17:50
    PJ Masks
  • 18:15
    Sofia the First
  • 18:40
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 17:25
    Бела и Булдозите
  • 17:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 16:59
    90s Vs 00s
  • 17:59
    Wind Back Wednesdays
  • 21:59
    Guess The Year
  • 22:59
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 17:00
    I'd Kill for You: Truth or Death
  • 17:50
    I Almost Got Away With It: Got to Copy Movies
  • 18:40
    Vanity Fair Confidential: Legend with a Bullet
  • 19:30
    Suspicion: Murder In Montana
Пълна програма
  • 17:20
    The Truth About...: Sports Trailblazers
  • 17:50
    The Truth About...: Sports Prodigies
  • 18:15
    The Truth About...: Underdogs
  • 18:45
    Up Close With: Ron Artest
Пълна програма
  • 17:40
    Hook & Look
  • 18:05
    Hook & Look
  • 18:30
    Legends of Rod & Reel
  • 18:55
    Legends of Rod & Reel
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
  • 18:00
    В търсене на Хитлер: Тайното нацистко леговище
  • 19:00
    Проклятието на остров Оук: Сондажи през 4-и сезон
  • 20:00
    Дървосекачи: Колибата на смъртта
Пълна програма
  • 17:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 18:00
    Магистрала през ада, еп. 8
  • 19:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 20:00
    Опасен живот, еп. 8
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 641
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:35
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2015
  • 18:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 19:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 4, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 20:20
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 17:20
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 18:15
    Родина; сезон 6, епизод 11, драма, семеен, Канада, 2013
  • 19:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 2, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 20:05
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 3, семеен, екшън, Италия, 2014
Пълна програма
  • 17:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Изкормвача в мрака
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джерард Бейдън Клей
  • 19:00
    Градски кошмари: Добрият самарянин
  • 20:00
    Първите 48 часа: Гробищна любов
Пълна програма
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Новото робство" - документален филм, 3 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Храмове на българската памет - Странджански реликви" - документален филм
Пълна програма
  • 17:30
    Real Husbands of Hollywood
  • 18:00
    Real Husbands of Hollywood
  • 18:30
    Reed Between The Lines
  • 19:00
    Reed Between The Lines
Пълна програма
  • 17:44
    Anal Deal (18+)
  • 18:07
    Double Dribble On My Tits (18+)
  • 18:33
    Beat The Heat With A Wet T-Shirt (18+)
  • 18:53
    I Am Free In My Backyard (18+)
Пълна програма
  • 17:00
    "В тъмната мрежа" - документален филм
  • 18:00
    "Малките големи светове" - 9 еп., документален филм
  • 18:30
    "Истински истории в гръцката митология"- 2 еп., документален филм
  • 19:30
    Футбол: Реал /М/ - Гранада (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 17:25
    Как се прави? документална поредица /78 епизод/
  • 17:55
    Глухаря сериен филм /25 епизод/
  • 18:45
    Волейбол: ЦСКА - Волей /Амрисвил/ - среща от турнира за Купата на европейската конфедерация пряко предаване от "Арена Армеец"
  • 21:00
    "В кадър: Като една
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - REPTILIAN CREATURES
  • 18:00
    TECHNO-SCIENCE EP 2
  • 19:00
    KITCHEN RUSH - BARCELONA - RESTAURANTS LA MARMALADE & ABAC
  • 19:30
    KITCHEN RUSH - FRANKFURT -RESTAURANTS ZENZAKAN & ZARAGES
Пълна програма
  • 15:55
    Mercedes Benz Fraczak Boxing Night
  • 17:50
    Ultimate First League
  • 19:00
    Explosion Fight Night
  • 20:05
    OZ Academy
Пълна програма
  • 17:00
    Highlights X Games Oslo 2016
  • 18:00
    The Azores Experience Vol. I
  • 18:30
    Blue Carpet Special
  • 19:00
    SLAM!
Пълна програма
  • 17:30
    Бебета в зоопарка (2)
  • 18:00
    Животински лудории (11)
  • 18:30
    Животински лудории (12)
  • 19:00
    Ловци на митове (9)
Пълна програма
  • 17:30
    "Ключът към успеха" - предаване за предприемчивите
  • 18:15
    "Нотни булеварди"
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
Пълна програма
  • 17:30
    Баскетбол: Чикаго Булс - Торонто Раптърс, мач от НБА, повторение
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2016-17), 23-и епизод, директно
  • 21:00
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 21:45
    Футбол: Саутхямптън - Ливърпул, първи полуфинален мач за Купата на Лигата, директно
Пълна програма
  • 17:00
    "Ебола - търсенето на лечение" - документален филм
  • 18:00
    "Как Русия спечели космическата надпревара" - 2 еп., документален филм
  • 19:00
    "Можем ли да създадем звезда на Земята" - документален филм
  • 20:00
    "Как Русия спечели космическата надпревара" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 16:30
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Уошингтън Уизърдс, мач от НБА, повторение
  • 19:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 16-и епизод
  • 19:30
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 19:45
    Футбол: Бордо - Гингам, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
Пълна програма
  • 17:00
    Убивам заради теб: Истина или смърт
  • 17:50
    Почти ми се размина: Пиратски филми
  • 18:40
    Поверително от Венити Феър: Легенда с куршум
  • 19:30
    Подозирам те: Убийство в Монтана
Пълна програма
  • 16:50
    "Грег Луганис: Обратно в играта", документален, САЩ, 2014; реж. Черил Фърджаник, [12+]
  • 18:20
    "Рапунцел и разбойникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [0+]
  • 20:00
    "Тайният живот на пчелите", драма, САЩ, 2008; реж. Джина Принс-Байтууд, с Дакота Фанинг, Куин Латифа, Дженифър Хъдсън, Алиша Кийс, Софи Оконедо, [12+]
  • 21:50
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
Пълна програма
  • 16:20
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 18:00
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация", трилър, САЩ, 2015; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Джереми Ренър, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Винг Реймс, [12+]
  • 20:10
    "Момичета ІІІ, 11 еп. - Видях те", комедия, САЩ, 2014; реж. Джеси Перец, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
  • 20:40
    "Момичета ІІІ, 12 еп. - Щур полет", комедия, САЩ, 2014; реж. Лена Дънам, с Лена Дънам, Алисън Уилямс, Джемима Кърк, Зошя Мамет, Адъм Драйвър, [15+]
Пълна програма
  • 17:45
    Полигон. Гаубица Д-30
  • 18:15
    Полигон. Большой десантный корабль
  • 18:45
    Диалоги о рыбалке. Рыболовно-кулинарный выпуск
  • 19:15
    Диалоги о рыбалке. Ловля окуня
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 17:50
Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 7
e-kids 17:55
Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
Viasat Nature 17:55
Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 3
AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Fox Life 18:00
Американска съпруга - втори сезон

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
БНТ 18:00
Япония - Сенегал, среща от Световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
BNT HD 18:00
Япония - Сенегал, среща от световното първенство по футбол пряко предаване от Екатеринбург
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

Skat+ 17:50
"Юртата на древните българи" - документален филм
AXN Black 18:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 3, приключенски, САЩ, 2001
Cinemax 2 18:00
"Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Planeta Folk 18:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema 18:00
"Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}