ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Космически кораб "Догстар" 2 анимационен филм /7 епизод/
  • 14:25
    Арабела детски тв филм /4 епизод/
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Чиста кръв тв филм /55 епизод/
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 70
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.4
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 317-319
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Моята карма" - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    Авиошоу /п./
  • 14:30
    Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Великите -филм
Пълна програма
  • 14:00
    Разузнаване на квадрат - документална поредица на Bloomberg
  • 15:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
  • 16:00
    Хора на риска - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Димитър Вучев
Пълна програма
  • 13:30
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
  • 14:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 15:15
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 13, драма, криминален, САЩ, 2013
  • 16:05
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 7, екшън, семеен, Италия, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Епизод 1
  • 14:40
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Истинският гремлин
  • 15:35
    В аквариума: Трейси и неговият октопод
  • 16:30
    Речни чудовища: Трошач на кости
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    СК биатлон в Руполдинг, 4х7.5 км щафета мъже - пряко
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 15:00
    Америка днес /п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 13:35
    Шоуто на Канала /п/
  • 14:35
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:50
    Малки истории /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 13:45
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 14:15
    What's New Scooby-Doo?
  • 14:40
    BOOM BOOM BOOM: bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 15:45
    Oddbods
Пълна програма
  • 13:00
    "Следите на войната" - екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Джон Картър, актьори - Куба Гудинг-младши, Кларънс Уилямс Трети, Джон Тери, Жаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джейсън Уорнър Смит, Сара Ан Шулц, Вернел Багнерис, Ерик Браун и др.
  • 15:00
    "Революция" - сериал, еп.5
  • 16:00
    "Ренегат" - сериал,с.4, еп.4
  • 17:00
    "Опасни улици" - сериал, с.5, еп.6
Пълна програма
  • 14:00
    "Незабравимо" - с.3, еп.9
  • 15:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.8
  • 16:00
    "Маската на властта" - драма (САЩ, 2011) , режисьор - Джордж Клуни, актьори - Райън Гослинг, Джордж Клуни, Филип Сиймур Хофман, Макс Мингела, Евън Рейчъл Ууд, Пол Джамати, Мариса Томей, Джефри Райт и др.
  • 18:15
    "Ой, къде изчезна Ной!" - анимация (Германия,  Белгия,  Люксембург,  Ирландия, САЩ, 2015), сценаристи - Тоби Генкел, Марк Ходкинсън, Мартайн Торисон, Ричи Конрой, режисьори - Тоби Генкел, Шон Маккормак
Пълна програма
  • 14:00
    "Всички обичат Реймънд" /п./ - комедиен сериал
  • 14:30
    "Столичани в повече" /п./- комедиен сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./ - комедиен сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2, еп.46
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 2
  • 17:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
Пълна програма
  • 13:00
    CARTOON TOON TOON: Суперновобранци (CARTOON TOON TOON: Supernoobs)
  • 14:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 14:45
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
  • 15:10
    Transformers: Robots in Disguise (Transformers: Robots in Disguise)
Пълна програма
  • 12:35
    "Терминатор: Генисис", фентъзи - екшън, САЩ, 2015; реж. Алън Тейлър, с Арнолд Шварценегер, Джейсън Кларк, Емилия Кларк, Джай Кортни, Дж. К. Симънс, [12+]
  • 14:40
    "В името на папата цар", историческа драма, Италия, 1977; реж. Луиджи Мани, с Нино Манфреди, Данило Матей, Кармен Скарпита, Джованела Грифео, Карло Баньо, [12+]
  • 16:25
    "Пустош (2014)", психологически трилър, Белгия, 2014; реж. Питер Ван Хес, с Жереми Рение, Натали Брудс, Бабетида Саджо, Петер Ван Ден Бегин, Петер Ван Ден Ееде, [15+]
  • 18:00
    "Марго на сватба", комедийна драма, САЩ, 2007; реж. Ноа Баумбах, с Никол Кидман, Дженифър Джейсън Лий, Джак Блек, Джон Туртуро, Киърън Хайндс, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, [12+]
  • 15:40
    "Ако е рекъл Господ", комедия, Италия, 2015; реж. Едоардо Мария Фалконе, с Марко Джалини, Алесандро Гасман, Лаура Моранте, Илария Спада, Едоардо Пеше, [12+]
  • 17:05
    "Груви", драма, САЩ, 2000; реж. Грег Харисън, с Хемиш Линклейтър, Лола Глодини, Макензи Фърджънс, Дени Къркууд, Рейчъл Трю, [15+]
  • 18:30
    "Деца на рая", семейна драма, Иран, 1997; реж. Маджид Маджиди, с Мохамед Амир Наджи, Амир Фарок Хашемян, Бахар Седики, Нафиз Джафар-Мохамади, Фереще Сарабанди, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Световен спорт
  • 14:15
    Азиатско издание
  • 14:30
    Световен ритъм
  • 15:30
    Световни репортажи
Пълна програма
  • 13:30
    "Трите лица на Ана" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10
  • 15:30
    "Бон апети", /п/
  • 16:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 14:00
    "Военни престъплени" - сериал, сезон 8
  • 15:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 1
  • 15:50
    "Файъруолкър" - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др., /п/
  • 18:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 14:00
    Двойно оцеляване: На сухо
  • 15:00
    Двойно оцеляване: Кубинска криза
  • 16:00
    Треска за злато: Мамутски канал
  • 17:00
    Аукционни войни в Канада: Пич, къде ми е багажът?
Пълна програма
  • 13:50
    Произход: Епизод 3
  • 14:14
    Произход: Епизод 4
  • 14:38
    Джо Роган се съмнява във всичко: Истински срещи от третия вид
  • 15:26
    Какво може да се обърка?: Избухването на домашния вулкан
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna
  • 14:55
    МИКИ МАУС
  • 15:00
    Групата на Алекс
  • 15:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 14:00
    "Имало едно време"
  • 14:30
    "Сръчни пръсти"
  • 14:45
    "Фокуси"
  • 15:00
    "Артзука"
Пълна програма
  • 13:30
    12 месеца - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Чудото на Хуана - 28 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 14:30
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: Масов старт (мъже)
  • 15:15
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже), пряко
  • 17:15
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
Пълна програма
  • 13:00
    Бързо пързаляне с кънки: Европейско първенство
  • 14:30
    Сноуборд: Световна купа Бад Гащайн, пряко
  • 16:00
    "ФИФА футбол магазин"
  • 16:30
    Тенис: "Уърлд челъндж"
Пълна програма
  • 13:30
    Войните на роботите еп.1
  • 14:35
    Каубои в студени води еп.8
  • 15:25
    Големият див север еп.8
  • 16:10
    72 опасни места за живеене еп.2
Пълна програма
  • 13:25
    Night Of The Jumps
  • 14:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 15:15
    Monster Jam
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 17:30
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
Пълна програма
  • 13:50
    Живот на остров
  • 14:15
    Живот на остров
  • 14:45
    От скъпо в евтино
  • 15:10
    От скъпо в евтино
Пълна програма
  • 13:20
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 9
  • 14:15
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 1
  • 14:40
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 2
  • 15:10
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 13:55
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 19
  • 14:55
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 10
  • 15:25
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 15
  • 16:20
    Извън играта - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 12:45
    "Бракувани", романтична комедия, САЩ, 2003; реж. Шон Леви, с Аштън Къчър, Британи Мърфи, Крисчън Кейн, Дейвид Москоу, Монет Мазур, [12+]
  • 14:20
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 15:45
    "Антураж", комедия, САЩ, 2015; реж. Дъг Елин, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън, [15+]
  • 17:30
    "В плен (2015)", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джери Джеймсън, с Кейт Мара, Дейвид Ойелово, Майкъл Кенет Уилямс, Леонор Варела, Мими Роджърс, [15+]
Пълна програма
  • 13:50
    Личният живот на Тюдорите еп.3
  • 14:40
    Жените, които оставиха следа в историята еп.1
  • 15:35
    Ловци на митове еп.2
  • 16:25
    Конспирация еп.2
Пълна програма
  • 14:00
    На лов за автомобили: Автомобилното шоу на Графа
  • 15:00
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
  • 15:30
    Търсачи на автомобили: Стил на пътя
  • 16:00
    Планинари: Долината на вълците
Пълна програма
  • 14:00
    "Чурулик"
  • 14:25
    "Паленца"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:00
    "Време за игра"
Пълна програма
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:25
    Телемаркет
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:05
    "Ястреби" - комедия с Тимъти Далтън и Антъни Едуардс.
  • 14:55
    "Октавия" - драма със Сюзън Къртис, Джейк Фоли.
  • 16:25
    "Нощта, в която бе измислен стриптийзът" - комедия с Джейсън Робардс, Брит Екланд, Норман Уиздъм.
  • 18:05
    "Девическа гимназия" - драма с Ричард Габай, Бърт Уорд, Линеа Куигли.
Пълна програма
  • 13:35
    FORMULA V8 3.5 HIGHLIGHTS
  • 15:20
    BEST OF CRASH 2016
  • 15:45
    AFRICA ECO RACE
  • 16:00
    V DE V ENDURANCE SERIES
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Труден живот
  • 15:30
    Труден живот
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 13:40
    Steve Aoki: World Stage
  • 14:05
    Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  • 14:30
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 14:55
    DNCE Live @ V Festival 2016
Пълна програма
  • 13:40
    In Rocks We Trust!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:50
    Ветеринарна клиника за дребни животни еп.8
  • 14:15
    Най-дивият град в Аляска еп.8
  • 14:40
    Тайният живот на зоопарка еп.6
  • 15:30
    Животински лудории еп.12
Пълна програма
  • 13:30
    Нито едното, еп. 15
  • 14:05
    Нито едното, еп. 16
  • 14:30
    Brain Games 3, еп. 6
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10
Пълна програма
  • 13:26
    Животни-убийци: Отвлечен
  • 14:17
    Малък гигант
  • 15:04
    Дивата Австралия с Рей Миърс: Гъсталакът
  • 15:30
    Дивата Австралия с Рей Миърс: Пустинята
Пълна програма
  • 11:30
    Дартс: Световно първенство 2017, единайсти ден, първа сесия, повторение
  • 15:30
    Баскетбол: Мурсия - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 17:00
    Дартс: Световно първенство 2017, единайсти ден, втора сесия, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, директно
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:55
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Интер
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
  • 20:00
    Спортът от първо лице
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 16:20
    "Бялата гвардия"
  • 17:50
    "Културната революция"
  • 18:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 17:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 18:00
    "Под подозрение: Кнопф и екипът му поемат нататък" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "От българско, по - българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 13:35
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 14:05
    Tom und Jerry
  • 14:35
    Sally Bollywood
  • 15:00
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:50
    Бунтовничка - драма, Канада, номинация за Оскар 2012
  • 14:25
    Завило се вито хоро - забавно мизукално предаване- първа част
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимационен сериал - 3 епизод
  • 15:25
    Щрак - комедийно шоу
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Шокиращи семейни тайни: Стресираната дебютантка
  • 15:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Емили
  • 15:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Джаки
  • 16:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Къща в Дери
Пълна програма
  • 14:00
    Полска наука
  • 14:30
    Полска наука
  • 15:00
    Пътека към Мазалат
  • 15:30
    Магията на Китай - Танцьорите
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 12:25
    Деветките - САЩ, фантастична драма, 2007 г.
  • 14:02
    Светлините на стадиона - САЩ, екшън филм, 2004 г.
  • 15:55
    Хапки от реалността - Драматична комедия от САЩ, 1994 г.
  • 17:30
    Челюсти 3 - САЩ, 1983 г.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 58
  • 14:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 59
  • 15:00
    Френска кухня с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 4
  • 15:30
    Бойният клуб на Джейми и Джими - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    Най-добрите дуети на всички времена
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Ужас! Пълен гардероб, нищо за обличане" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:55
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 21
  • 14:25
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 22
  • 14:55
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 23
  • 15:20
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 14:00
    FASHION FILMS
  • 14:30
    FASHION FILMS
  • 15:00
    DESIGNERS
  • 15:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Top 20 MTV Hits This Week!
  • 18:40
    A-List Playlist
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "На косъм" - 10 и 11 еп.
  • 14:05
    "Спешна помощ на две колела" - 10 еп.
  • 14:55
    "Обрано, ограбено, върнато" - 8 еп.
  • 15:20
    "Кола примамка" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    Новини
  • 14:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 13:55
    Сомы Европы_Int.
  • 14:25
    Охотничьи собаки_Int.
  • 14:50
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья_Int.
  • 15:20
    Рыбалка без границ_Int.
Пълна програма
  • 14:00
    "Дъщерята на мускетаря" - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., I част
  • 16:00
    "Секс игри"- романтична драма с уч. на Сара Майкъл Гелър, Райън Филип, Рийз Уидърспуун, Селма Блеър, Луиз Флетчър, Кристин Барански, Ерик Мабиус, Джошуа Джаксън, Шон Патрик Томас, Сузи Курц и др.
  • 18:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 13:30
    Mega Engineering: Bering Strait Tunnel
  • 14:15
    Smash Lab: Earthquake Proof House
  • 15:00
    Groomer Has It: Knowing Your Dog
  • 15:45
    Deadliest Catch: Down to the Wire
Пълна програма
  • 14:00
    MOVIE CLUB
  • 14:10
    ARTHUR CHRISTMAS
  • 15:45
    WORTH SEEING
  • 15:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • 14:00
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 14:30
    Diners, Drive-Ins and Dives
  • 15:00
    Chopped
  • 16:00
    The Kitchen
Пълна програма
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
  • 15:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Флахау: Слалом
  • 14:30
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: Масов старт (мъже)
  • 15:15
    Биатлон, Световна купа Руполдинг: Щафета (мъже), пряко
  • 17:15
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
Пълна програма
  • 12:45
    "Бракувани", романтична комедия, САЩ, 2003; реж. Шон Леви, с Аштън Къчър, Британи Мърфи, Крисчън Кейн, Дейвид Москоу, Монет Мазур, [12+]
  • 14:20
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 15:45
    "Антураж", комедия, САЩ, 2015; реж. Дъг Елин, с Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Кевин Дилън, Джери Ферара, Джеръми Пивън, [15+]
  • 17:30
    "В плен (2015)", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Джери Джеймсън, с Кейт Мара, Дейвид Ойелово, Майкъл Кенет Уилямс, Леонор Варела, Мими Роджърс, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:40
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:10
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 14:35
    Jake and the Never Land Pirates
  • 15:00
    Captain Jake and the Never...
Пълна програма
  • 13:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:25
    Геймърки
  • 14:50
    Геймърки
  • 15:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:59
    80s Vs 90s
  • 14:59
    Smells Like The 90s
  • 16:59
    90s Vs 00s
  • 17:59
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 13:40
    Vanity Fair Confidential: The Counterfeit Rockefeller
  • 14:30
    Suspicion: A Sister's Suspicion
  • 15:20
    Blood Relatives: I, Thee Dead
  • 16:10
    Disappeared: California Leaving
Пълна програма
  • 13:46
    In the Name of Good: Johan Djourou
  • 14:12
    Entourage: Hamburger
  • 14:40
    Football Headliners: Jerome Boateng
  • 15:05
    Top: Motor Madness
Пълна програма
  • 13:55
    Hook & Look
  • 14:20
    Hook & Look
  • 14:45
    Legends of Rod & Reel
  • 15:10
    Legends of Rod & Reel
Пълна програма
  • 14:00
    На лов за автомобили: Автомобилното шоу на Графа
  • 15:00
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
  • 15:30
    Търсачи на автомобили: Стил на пътя
  • 16:00
    Планинари: Долината на вълците
Пълна програма
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 10
  • 16:00
    Морски вълци, еп. 11
  • 17:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 70
  • 14:30
    Премиера: "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.4
  • 15:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп. 317-319
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:00
    Красавицата и Звяра; сезон 3, епизод 9, драма, САЩ, 2015
  • 14:55
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 19, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 15:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, 2012
  • 16:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, 2012
Пълна програма
  • 13:40
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 14:35
    Родина; сезон 6, епизод 10, драма, семеен, Канада, 2013
  • 15:30
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 16:25
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийство сред Езерата: Дерик Бърд
  • 15:00
    Първите 48 часа: Гробищна любов
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Убийство в бутилка
  • 17:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Изкормвача в мрака
Пълна програма
  • 12:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 14:00
    Punk'd
  • 14:30
    Instant Mom
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 14:00
    Foxy Boxing (18+)
  • 14:23
    Dropping Pounds To Pound Monique (18+)
  • 14:47
    Survey Seduction (18+)
  • 15:00
    Homemade Anal Porn (18+)
Пълна програма
  • 14:00
    "Замръзналата планета: Есен" - документален филм
  • 15:00
    "Не е виновно кучето" - 3 еп., документален филм
  • 16:00
    "Лекари на Еверест" - 3 еп., документален филм
  • 17:00
    "В тъмната мрежа" - документален филм
Пълна програма
  • 13:40
    Шампионска лига по хокей на лед: Ваксьо Лейкърс /Швеция/ - Спарта /Прага/ полуфинална среща
  • 15:25
    Световна купа по биатлон: щафета /мъже/ пряко предаване от Руполдинг /Германия/
  • 16:55
    Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /17 епизод/
  • 17:25
    Как се прави? документална поредица /78 епизод/
Пълна програма
  • 12:55
    Пипи отново на борда
  • 14:15
    Съдбовни години
  • 15:55
    Скаутско приключение
  • 17:20
    Отново заедно за първи път
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Динамика на основните 5
  • 14:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 14:00
    AVICENNA - THE LIGHT FROM EAST
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - DR. DARIO
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LONDON'S CAT OVERPOPULATION
  • 16:00
    PASSPORT TO EXPLORE - NASHVILLE
Пълна програма
  • 13:55
    OZ Academy
  • 15:00
    NEW Extreme IV
  • 15:55
    Mercedes Benz Fraczak Boxing Night
  • 17:50
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 13:55
    Манди и съкровището на Чероките
  • 15:40
    Последният легион
  • 17:20
    Коледният подарък
  • 18:45
    Регресия
Пълна програма
  • 14:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 14:30
    Firsthand
  • 15:00
    Firsthand
  • 15:30
    American Misfits
Пълна програма
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (3)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (4)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
Пълна програма
  • 14:00
    "Пъстра шeвица" - фолклор
  • 15:00
    "Студентски етюди" - НБУ представя
  • 15:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Нант - Нанси, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 15:00
    Класика от "А" професионална футболна група: Левски - Черно море (2014-15), повторение
  • 15:30
    Футбол: Сошо - Монако, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 17:30
    Баскетбол: Чикаго Булс - Торонто Раптърс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    "Какво убива пчелите?" - документален филм
  • 15:00
    "Мадагаскар: Островът на чудесата" - 1 еп., документален филм
  • 16:00
    "Ловци на бомби" - 1 еп., документален филм
  • 17:00
    "Ебола - търсенето на лечение" - документален филм
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Астън Вила, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 14:30
    Футбол: Челси - Питърбъро Юнайтед, мач за Купата на Футболната Асоциация, повторение
  • 16:30
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Уошингтън Уизърдс, мач от НБА, повторение
  • 19:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 16-и епизод
Пълна програма
  • 13:40
    Поверително от Венити Феър: Рокфелер или измамник?
  • 14:30
    Подозирам те: Сестринско подозрение
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Аз и смъртта ти
  • 16:10
    Изчезнали: Мистериозно изчезване
Пълна програма
  • 14:00
    Сянката на дивото прасе
  • 14:30
    Голямото наводнение в Геменц
  • 15:00
    Ловна треска - На лов отново с черен барут
  • 15:30
    Зеленият ад
Пълна програма
  • 13:25
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 14:40
    "Спанглиш", романтична комедия, САЩ, 2004; реж. Джеймс Л. Брукс, с Адам Сандлър, Тиа Леони, Пас Вега, Клорис Лийчман, Шелби Брус, [12+]
  • 16:50
    "Грег Луганис: Обратно в играта", документален, САЩ, 2014; реж. Черил Фърджаник, [12+]
  • 18:20
    "Рапунцел и разбойникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [0+]
Пълна програма
  • 13:45
    "Шоуто на Блънт ІI, 10 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Тристрам Шапиро, с Патрик Стюарт, Джаки Уивър, Ейдриън Скарбъро, Доли Уелс, Тим Шарп, [12+]
  • 14:10
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 16:20
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 18:00
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация", трилър, САЩ, 2015; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Джереми Ренър, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, Винг Реймс, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Behind The Scene
  • 14:15
    Style
  • 14:30
    Front Row
  • 14:45
    Behind The Scene
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./
Fox Life 14:15
Войната вкъщи - втори сезон, еп. 1
Viasat History 14:20
Времето, което промени света, сезон 1, еп. 2
AXN 14:30
Медиум; сезон 3, епизод 12, криминален, мистерия, САЩ, 2006

Всички предавания

Спорт

EuroNews 14:15
Спорт
VTV 14:30
Спорт
BNT HD 14:45
Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
Diema Sport 2 14:30
Футбол: Лестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Vivacom Arena 14:00
Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}