ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Шоуто на Канала Развлекателно предаване
  • 21:45
    Винету 3-сериен игрален филм /Германия, 2016г./, 1 част, режисьор Филип Щьолцл, в ролите: Вотан Вилке Мьоринг, Ник Кселилай, Язуа Лариос, Гойко Митич, Мари Версини и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Код Лондон" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор - Бабак Наджафи, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 
  • 22:00
    "Умирай трудно 3" - екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор - Джон Мактиърнън, а актьори - Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Мумията" - с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Арнолд Вослу, Одет Фер, Кевин О'Конър, Патриша Веласкес, Джонатан Хайд, Джон Хана и др.
  • 22:30
    "Отмъщението на Уайът Ърп" (премиера) - с уч. на Вал Килмър, Шон Робъртс, Мат Далас, Трейси Адкинс, Мартин Снатандер и др.
Пълна програма
  • 19:50
    Печеливш сезон - комедия, САЩ, 2009 г.; режисьор: Джеймс С. Страуз; в ролите: Ема Робъртс, Марго Мартиндейл, Конър Паоло, Джесика Хеч, Руни Мара, Емили Риос
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Черните овце - историческа драма
  • 23:00
    Двамата Дюма - исторически, драма, Франция, 2010 г.; режисьор: Сафи Нибу; в ролите: Жерар Депардийо, Мишел Омон, Беноа Пулворди, Доминик Бланк, Мишел Дюсой
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
  • 21:30
    VIB - документална поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 19:35
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 20:20
    4исла; сезон 6, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 21:10
    4исла; сезон 6, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 22:00
    От здрач до зори; сезон 2, епизод 5, ужаси, екшън, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:10
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Пази се от котката
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: На свобода
  • 22:00
    В бърлогата на лъва: Епизод 2
  • 22:55
    Спасяване на застрашените видове: Горили в опасност
Пълна програма
  • 20:10
    "Кралицата на пустинята" - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 23:00
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 18:30
    Спортен преглед, включително футбол от Бундеслигата
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Попитайте мишката" - семейно шоу
Пълна програма
  • 20:00
    Кадифе 3 сериен тв филм /8 епизод/
  • 21:20
    Джакомо Пучини: "Вилиси" концерт на Софийската филхармония с участието на Таня Иванова, Милен Божков и Кирил Манолов, диригент Масимилиано Мурали
  • 22:45
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 23:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Следователят и гората игрален филм /1975 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Любомир Бъчваров, Соня Божкова, Александър Притуп, Георги Русев, Димитър Милушев, Георги Кишкилов, Пенка Цицелкова, Цветана Голанова, Димитър Ангелов, Емил Джамджиев и др.
  • 22:25
    Концерт на Тумбаито и Калин Вельов
Пълна програма
  • 20:10
    My Knight and Me
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
  • 21:00
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 21:15
    The new Tom & Jerry Show
Пълна програма
  • 18:45
    "Заличителят"- екшън (САЩ, 1996), режисьор - Чарлз Ръсел, актьори - Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Непобедимите 3 " - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2014), режисьор -  Патрик Хюз, актьори - Силвестър Сталоун, Ранди Котур, Тери Крюз, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Келси Грамър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Лара Крофт: Tomb Raider" - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2001), режисьор - Саймън Уест, актьори - Анджелина Джоли, Джон Войт, Ноа Тейлър, Йън Глен,  Даниел Крейг, Крис Бари и др.
  • 21:00
    "Съветникът" - трилър, драма, криминален (САЩ, Великобритания, 2013) , режисьор - Ридли Скот, актьори - Майкъл Фасбендер, Брад Пит, Камерън Диас, Хавиер Бардем, Пенелопе Крус и др.
  • 23:15
    "Мръсни пари" - криминален, драма (САЩ, 2014), режисьор - Майкъл Р. Роскам, актьори - Том Харди, Нуми Рапас, Джеймс Гандолфини, Матиас Шьонертс, Джон Ортиз, Елизабет Родригез, Джеймс Фречвил и др.
Пълна програма
  • 19:30
    "Двама мъже и половина"- сериал
  • 20:30
    "Денис Белята" - комедия, САЩ, 1993, режисьор - Ник Касъл, актьори -Кристофър Лойд, Уолтър Матау, Мейсън Гембъл, Лиа Томпсън и др.
  • 22:30
    "Модерно семейство"- сериал, с.4
  • 23:30
    "Моето семейство" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "С Русия в сърцето" - сериал
  • 23:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • 20:15
    Justice League Action (Justice League Action)
  • 20:40
    Батман: Дръзки и смели (Batman: The Brave and The Bold)
  • 21:05
    Парк шоу (Regular Show)
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
Пълна програма
  • 19:05
    "Съдилището", драма, България, 2014; реж. Стефан Командарев, с Асен Блатечки, Ованес Торосян, Ина Николова, Мики Манойлович, Параскева Джукелова, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на г-н Авила III, 7 еп.", криминална драма, Мексико, 2016; реж. Фернандо Ровзар, с Тони Далтон, Карлос Арагон, Хуан Карлос Ремолина, Камила Селсер, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 21:50
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 23:30
    "Код: 999", криминален екшън, САЩ, 2016; реж. Джон Хилкоут, с Кейси Афлек, Чиуетел Еджиофор, Антъни Маки, Уди Харелсън, Кейт Уинслет, [18+]
Пълна програма
  • 19:35
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
  • 21:30
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 23:15
    "Законът на пазара", драма, Франция, 2015; реж. Стефан Бризе, с Венсан Линдон, Ив Ори, Карин Дьо Мирбек, Матийо Шалер, Ксавие Матийо, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Erin Burnett OutFront
  • 20:30
    News Special
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 21:30
    Best of Quest
Пълна програма
  • 20:00
    "Круиз към щастието: Прованс" - романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Хайди Келер, Барбара Вусов, Оливър Буц и др.
  • 22:00
    "Любов в Ню Йорк"- романтичен филм с уч. на Брите Ханусрихтер, Рене Ифра, Сесил фон Ренер, Кай-Иво Баулиц и др., /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Бевърли Хилс нинджа" - екшън комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др.
  • 22:00
    "Дракула" - сериал
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване"
Пълна програма
  • 20:00
    Гай Мартин: Стената на смъртта
  • 21:00
    Идрис Елба -боецът: Епизод 3
  • 22:00
    Шон Конуей: На ръба: Епизод 3
  • 23:00
    Колелото: Изоставени
Пълна програма
  • 19:30
    Как функционира Вселената?: Тайната история на Плутон
  • 20:20
    Най-откаченото време на планетата: Шантаво време
  • 21:10
    Как работят тези машини?: епизод 7
  • 22:00
    Улична наука: Големият лош взрив
Пълна програма
  • 20:00
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 20:30
    Кей Си под прикритие
  • 21:00
    Хайскул Мюзикъл
  • 22:35
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 20:00
    "Изумителни постижения"
  • 20:30
    "Фактология"
  • 21:00
    "Свързани"
  • 21:45
    "Футурис"
Пълна програма
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Сентинел - 8 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Мадрид, пряко
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап), пряко
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Футбол, МЛС: ДС Юнайтед - Чикаго, пряко
Пълна програма
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: "8 часа на Ошерслебен", пряко
  • 23:10
    Новини
  • 23:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
Пълна програма
  • 20:00
    Опасни пътища, еп. 1
  • 21:00
    Опасни пътища, еп. 2
  • 22:00
    Царе на дърворезбата, еп. 1
  • 22:20
    Царе на дърворезбата, еп. 2
Пълна програма
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    Brilliant Corners
  • 21:40
    Dew Tour Highlighs
  • 22:35
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Просто Лаура
  • 20:30
    Просто Лаура
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 20
  • 21:00
    Подли камериерки - втори сезон, еп. 5
  • 22:00
    Подли камериерки - втори сезон, еп. 6
  • 22:55
    Връзки - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 5
  • 21:00
    Късметлията - първи сезон, еп. 7
  • 22:00
    Броукънуд - втори сезон, еп. 3
  • 23:50
    Престъпни намерения, еп. 20
Пълна програма
  • 19:30
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 21:00
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 22:45
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 19:40
    Гениите на модерния свят, еп. 3
  • 20:50
    Рим: империя без предел, еп. 2
  • 21:55
    Приказки от кралската спалня
  • 23:05
    Дубровник: Републиката, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Къса предавка: Завръщането на кабриото
  • 21:00
    Планинари: На пух и прах
  • 22:00
    Американски антиквари: Тик-ток находки
  • 23:00
    Лиипу и Питбула: Демон на драг-автомобилите
Пълна програма
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риболов на чудовища - тв поредица, Америка, втори сезон, 1 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
  • 20:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 21:00
    "Бож"
Пълна програма
  • 19:30
    Интервю с Наделина Анева
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    Интервю с Наделина Анева/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 18:35
    "Аутсайдери на пистата" - семеен филм с Едуард Хол, Тикирау Хатауей.
  • 21:35
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви 1.1" - сериал
Пълна програма
  • 19:45
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 20:30
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 21:20
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 22:10
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Абсурди
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:00
    Non Stop Party Hits! Top 40
  • 22:00
    The Chainsmokers Present Club...
  • 22:20
    Hot Spot: The Chainsmokers
  • 22:30
    2017 MTV Movie & TV Awards Red...
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
  • 21:00
    Saturday Night Rocking!
Пълна програма
  • 20:05
    Микро чудовища, еп. 1
  • 21:00
    "Операция "Диви животни", еп. 1
  • 22:05
    Фатално привличане, сезон 1, еп. 2
  • 23:00
    Големи бесни риби, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Чудовищaта на Хитлер, еп. 1
  • 21:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 4
  • 22:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 23:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 1
Пълна програма
  • 19:48
    Глутницата: Лъвове
  • 20:37
    Дивото кралство на Перу
  • 21:26
    Удивителни зъби
  • 22:15
    Глутницата: Лъвове
Пълна програма
  • 19:00
    Баскетбол: Валенсия - Барселона Ласа, първи плейофен мач от испанската баскетболна лига, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Класика от Висшата Лига - Фулъм - Ливърпул (1999-00), повторение
  • 21:30
    Студио "Лига 1", директно
  • 22:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Каен, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 19:20
    "Творческа вечер на Константин Меладзе"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта" с Андрей Малахов
  • 22:50
    Филм "Джентълмени, успех!"
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Победи звездата" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 21:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:05
    "Експлозивно" - журнал
  • 21:15
    "Дитър Болен" . мега шоу
Пълна програма
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Хари Потър и Философският камък" - фентъзи филм, САЩ/Англия, 2001
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
  • 23:00
    Концерт на вокален факултет "П.Владигеров" - арии - Класически концерт
Пълна програма
  • 20:15
    Sally Bollywood
  • 20:45
    Inspector Gadget
  • 21:15
    Tom und Jerry - Der Film
  • 23:45
    Bose Madchen
Пълна програма
  • 19:50
    Всичко за майка ми - комедия, драма, Испания, 1999, режисьор Педро Алмодовар, с Пенелопе Крус, Сесилия Рот, Антония Сан Хуан, Тони Канто и др.
  • 21:30
    Холивудски знаменитости: Анет Бенинг - документална поредица
  • 22:00
    На фокус- предаване на Телекабел ТВ
  • 22:20
    Новини от планетата Марс - комедия, Франция/Белгия, 2016, режисьор: Доминик Мол, с Венсан Макен, Веерле Бетенс, Франсоа Дамиенс
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 8
  • 21:00
    Кейт и пълният ? дом: Семейство Госелин в космоса
  • 22:00
    Кралят на тортите: Епизод 3
  • 22:30
    Кралят на тортите: Епизод 4
Пълна програма
  • 20:00
    5 факта за битката при Онгъл
  • 20:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
  • 21:00
    Река Дунав
  • 21:30
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 20:00
    Съперници на пътя
  • 20:30
    Съперници на пътя
  • 21:00
    Авиошоу
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
Пълна програма
  • 20:00
    Съперници на пътя
  • 20:30
    Съперници на пътя
  • 21:00
    Авиошоу
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
Пълна програма
  • 19:55
    Гробище на кръстопът, Великобритания, комедия/драма, с Ралф Файнс, Емили Уотсън, 2010
  • 21:30
    Елизабет: Златният век, Франция, Германия, Великобритания, драма/романтичен, с Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Джефри Ръш, 1 награда Оскар, 2007
  • 23:25
    Народът срещу Лари Флинт, САЩ, биографичен/драма, 1996
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 3
  • 21:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 25
  • 22:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 26
  • 23:00
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 18:00
    Пейте заедно с топ 50 денс изпълнителите !
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 20:10
    "Моето куче, твоето куче" - доку-поредица
  • 21:15
    "Систър Акт 2: Отново в играта" - комедия, САЩ, 1993
  • 23:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Игрален филм
  • 20:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица /п/
  • 21:00
    Екология
  • 21:30
    "От битки изтощен" - криминална драма / Франция, режисьор Оливие Паншо; в ролите: Жалил Леспер, Чеки Карио, Хиан Абас и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Аз, шпионинът - игрален филм
  • 21:30
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 20
  • 22:00
    Куантико - втори сезон, еп. 20
  • 22:55
    "АПБ" - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 20:00
    DESIGNERS
  • 20:30
    DESIGNERS
  • 21:00
    SWIMWEAR
  • 21:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 20:20
    "Необичайна медицина" - 5 и 6 еп.
  • 21:10
    "Полицайките от окр.Брауард" - 2 еп.
  • 22:00
    "Да хванеш убиец" - 5 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
  • 20:25
    "В обектива"
  • 20:30
    новини
Пълна програма
  • 19:55
    Нахлыст на разных широтах
  • 20:25
    Морская охота
  • 20:50
    Охота с луком
  • 21:20
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13
  • 21:00
    "Карибски пирати: На края на светa" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Наи и др.
Пълна програма
  • 19:45
    Ghost Lab: If Walls Could Talk
  • 20:30
    Ghost Lab: Shadowman
  • 21:15
    Amish Mafia: Love Your Enemies
  • 22:00
    Breaking Amish: Good v Evil
Пълна програма
  • 20:00
    Човек, огън, храна
  • 20:30
    Човек, огън, храна
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:50
    Бела и Булдозите
  • 21:15
    100 неща за правене преди гимназията
  • 21:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:00
    Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Мадрид, пряко
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап), пряко
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Футбол, МЛС: ДС Юнайтед - Чикаго, пряко
Пълна програма
  • 19:30
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 21:00
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 22:45
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 20:05
    Goldie & Bear
  • 20:35
    Goldie & Bear
  • 21:05
    Sofia the First
  • 21:35
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:50
    Бела и Булдозите
  • 21:15
    100 неща за правене преди гимназията
  • 21:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 19:55
    Momsters: When Moms Go Bad: Anger in the Outfield
  • 20:20
    Momsters: When Moms Go Bad: Madam Mummy
  • 20:45
    Momsters: When Moms Go Bad: Deadly Deceit
  • 21:10
    Nightmare Next Door: Taste of Murder
Пълна програма
  • 20:10
    Top: Wish We Were Friends
  • 20:40
    Fight Stars: Klitschko
  • 21:05
    The Truth About...: Muhammad Ali
  • 21:30
    Top: Strong Girls
Пълна програма
  • 20:10
    Shooting Gallery
  • 21:00
    Craig Morgan All Access Outdoors
  • 21:25
    Craig Morgan All Access Outdoors
  • 21:50
    Craig Morgan All Access Outdoors
Пълна програма
  • 20:00
    Къса предавка: Завръщането на кабриото
  • 21:00
    Планинари: На пух и прах
  • 22:00
    Американски антиквари: Тик-ток находки
  • 23:00
    Лиипу и Питбула: Демон на драг-автомобилите
Пълна програма
  • 20:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 4
  • 21:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 22:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 1
  • 23:00
    Странната война на нацистите, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    "Код Лондон" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор - Бабак Наджафи, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 
  • 22:00
    "Умирай трудно 3" - екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор - Джон Мактиърнън, а актьори - Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.
Пълна програма
  • 19:45
    Атлантическо предизвикателство: Един океан, една надпревара; спорт, документален, Великобритания, 2016
  • 20:45
    Фалко; сезон 2, епизод 3, екшън, криминален, Франция, 2014
  • 21:50
    Фалко; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, Франция, 2014
  • 22:55
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 19:30
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 20:30
    Царство; сезон 3, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 21:25
    Царство; сезон 3, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 22:20
    Друговремец; сезон 2, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Първите 48 часа: Червената тухла/Последна целувка
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Всичко е субективно
  • 22:00
    Премиера Бебета зад решетките: Временно лесбийка
  • 23:00
    Премиера Нова ексклузивна поредица: Бягство от полигамията: Лия/Хана - Първа част
Пълна програма
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2007"
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "Цвете за Гошо 2010" - "Блус трафик"
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Цвет спелой вишни. Х/ф
Пълна програма
  • 20:00
    Mandy Moore, Eliza Dushku, Todd Oldham, Oscar de la Joya, Ashton Kutcher
  • 20:30
    King Pong
  • 21:00
    Dreading Vows
  • 21:30
    Jessica Alba, Wilmer Valderama, Tom Arnold, Ashton
Пълна програма
  • 20:05
    Curvy Latina Anal (18+)
  • 20:28
    The Porn Artist (18+)
  • 21:00
    Catch A Thief (18+)
  • 21:21
    Nice 'N' Natural (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:00
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 21:30
    Тенис: Милош Раонич - Марин Чилич (TEB BNP PARIBAS ISTANBUL OPEN, Истанбул; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 23:30
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 20:10
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: отборно състезание пряко предаване от Будапеща
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Извън играта
  • 22:30
    Формула Е: Е-при на Париж - VІ кръг от световния шампионат за електроболиди
Пълна програма
  • 20:15
    Агротема
  • 20:30
    Седмичен обзор
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 20:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 21:00
    NOMADIC NIGHTS
  • 22:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
  • 23:00
    FRENCH SECRET SERVICES, A DECLASSIFIED HISTORY EP 4
Пълна програма
  • 08:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 20:00
    Team Extreme!
  • 21:30
    Fuel Tv presents Mission: Caribbean
  • 22:00
    Stupidface
  • 23:00
    Hooters Dream Girl 2011
Пълна програма
  • 19:50
    Майстори на шпионажа (2)
  • 20:40
    Майстори на шпионажа (3)
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:20
    Как климатът определя облика на историята (2)
Пълна програма
  • 19:30
    "Viva la musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 21:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 22:30
    Професионален бокс: Международна галавечер в Познан, Полша, директно
Пълна програма
  • 20:00
    "Екстремни серии по ветроходство" - 2 еп., спортно-обзорно предаване
  • 20:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Сантос - Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2017)
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 21:30
    Студио "Лига 1", директно
  • 22:00
    Футбол: Рен - Монако, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:55
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 19:55
    Чудовищни майки: Ярост
  • 20:20
    Чудовищни майки: Мадам мама
  • 20:45
    Чудовищни майки: Смъртоносна измама
  • 21:10
    Кошмарни съседи: Вкусът на убийството
Пълна програма
  • 20:00
    Кино Европа: "Хана Аренд", игрален филм, Германия, Люксембург, Франция, 2012 г., режисьор: Маргарете фон Трота; в ролите: Барбара Зукова, Аксел Милберг, Улрих Ньотен, Михаел Деген, Юлия Йенч и др.
  • 22:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 23:30
    "Американски истории"
Пълна програма
  • 20:00
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 22:05
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Фантастичната четворка (2015)", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Джош Транк, с Майлс Телър, Майкъл Б. Джордан, Кейт Мара, Джейми Бел, Тоби Кебъл, [15+]
  • 20:55
    "Пактът ІІ, 1 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
  • 22:00
    "Туин Пийкс II, 13 еп.", драма - мистерия, САЩ, 1991; реж. Тод Холанд, с Кайл МакЛоклан, Майкъл Онткийн, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Ричард Беймър, [18+]
  • 22:45
    "Туин Пийкс II, 14 еп.", драма - мистерия, САЩ, 1991; реж. Ули Едел, с Кайл МакЛоклан, Майкъл Онткийн, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Ричард Беймър, [18+]
Пълна програма
  • 20:15
    What's Haute
  • 20:30
    Model Yoga Season 2 Ep1
  • 20:45
    Model Yoga Season 2 Ep1
  • 21:00
    Stefanie's Style Diaries: Capri Ep3
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Рим 2017
  • 23:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 20:00
    Голф: Открито първенство на Сицилия
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 20:30
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
Bulgaria ON AIR 20:30
Едно френско село - исторически сериал
e-kids 20:30
Покемон - анимационен сериал
RTL 20:40
"Добри времена, лоши времена" - сериал
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 21:00
Жилет световен спорт
Diema Sport 2 20:30
Студио "Волейбол", директно
Mtel Sport 2 20:30
Хокей на лед: "Удар със стик"
BNT HD 21:00
Формула Е: Болид срещу гепард документален филм

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 20:25
Бурята Биографичен, Исторически Холандия, Белгия 2009
Telekabel 20:25
Испанска афера-комедия,Испания, 2014, Режисьор: Емилио Мартинез Ласаро, В ролите: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи
AXN White 20:45
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014
Cinemax 21:00
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
AXN 21:00
Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}