ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:10
    Колекцията тв филм /7 епизод/п/(12)
  • 04:15
    Дойче веле: Шифт
  • 04:30
    Малки истории /п/
  • 05:35
    Панорама с Бойко Василев /п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 04:30
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 00:30
    "Къде покриха Морган?" - с уч. на Хю Грант, Сара Джесика Паркър, Сам Елиът, Мери Стийнбъргън и др. /п/
  • 04:50
    "Бевърли Хилс Чихуахуа 3"- с уч. на Маркъс Колома, Ерин Кахил, Седрик Ярбро, Франсис Фишър и др. /п/
  • 05:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Медици" - сериен филм
Пълна програма
  • 03:00
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:00
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 05:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    TECH STARS - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 03:05
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 9, криминален, риалити, САЩ, 2014
  • 03:45
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 10, криминален, риалити, САЩ, 2014
  • 04:25
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 11, криминален, риалити, САЩ, 2014
  • 05:25
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 02:35
    Кучета 101: Бриар, канаанско куче, дого аржентино, японски хин, чудно куче, кламбър шпаньол
  • 03:25
    Кучета 101: Миниатюрен бултериер, динго, английски сетер, борзая, чудно куче, вълчи шпиц
  • 04:15
    Кучета 101: Блутик куунхаунд, брюкселски грифон, шведски лапхунд, малък басетгрифон
  • 05:02
    Речни чудовища: Терминаторът от джунглата
Пълна програма
  • 02:30
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Възрождение: Будителите български" - предаване за история
Пълна програма
  • 02:30
    "Легенди за страстта" - игрален филм, САЩ, 1994
  • 04:40
    "Котката и канарчето" - игрален филм, Англия, 1979
  • 05:50
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:50
    Скритите съкровища в Гинза документален филм /п/
  • 03:40
    Потребителската кошница /п/
  • 04:10
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 04:40
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 03:30
    Открито с Валя Ахчиева /п/
  • 04:00
    История.bg 150 години от рождението на Александър Малинов /п/
  • 05:00
    Сребърна научнопопулярен филм
Пълна програма
  • 03:15
    The Owl & Co
  • 03:35
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 03:55
    LazyTown
  • 04:20
    LazyTown
Пълна програма
  • 02:00
    "Извън играта" - сериал, с.6, еп.11,12
  • 04:00
    "Хищникът" - ужаси, трилър, екшън,фантастика (САЩ, 1987), режисьор - Джон Мактиърнън, актьори - Арнолд Шварценегер, Карл Уедърс, Бил Дюк, Джеси Вентура, Елпида Карило, Кевин Питър Хол и др.
  • 05:15
    "Извън играта" - сериал, с.6, еп.10
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 01:30
    "Ескадрилата" - екшън, приключенски, драма (Франция, САЩ, 2006), режисьор - Тони Бил, актьори - Джеймс Франко, Жан Рено, Дженифър Декър и др.
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.4, еп. 22
  • 07:15
    "Апокалипсис в Лос Анджелис" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2014) режисьор - Майкъл Дж. Сарна, актьори - Реймънд Дж. Бари, Кристофър Джъдж, Камар де лос Рейес, Марко Бериос, Дейвид Кейд, Сизар Делеон, Лила Дюпри, Джина Холдън, Кевин Каша др.
  • 09:00
    "Малки бъркотии" - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Кое е това момиче " /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство " /п./ - сериал
  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./- сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 01:50
    "Тайните на времето" - сериал
  • 05:00
    "Истински истории" - риалити поредица
  • 06:00
    "Хоуп Спрингс" - сериал
  • 07:00
    "Какво ядем" - документална поредица
Пълна програма
  • 03:10
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
  • 04:00
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 03:10
    "Странни приказки", хорър - мистерия, Люксембург, 2014; реж. Раул Гарсия, [15+]
  • 04:25
    "Тайният живот на г-н Авила III, 7 еп.", криминална драма, Мексико, 2016; реж. Фернандо Ровзар, с Тони Далтон, Карлос Арагон, Хуан Карлос Ремолина, Камила Селсер, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 05:25
    "Малките галеници", комедийна драма, САЩ, 1980; реж. Роналд Ф. Максуел, с Тейтъм О'Нийл, Кристи МакНикъл, Арманд Асанте, Мат Дилън, Маги Блай, [12+]
  • 07:00
    "Очакването", драма, Италия, 2015; реж. Пиеро Месина, с Жулиет Бинош, Лу Де Лаж, Джорджо Коланджели, Доменико Диеле, Антонио Фолето, [15+]
Пълна програма
  • 02:35
    "Сблъсък", драма, Египет, 2016; реж. Мохамед Диаб, с Нели Карим, Хани Адел, Тарек Абдел Азиз, Ахмед Малек, Ахмед Даш, [15+]
  • 04:15
    "Театърът представя - Крал за един срок", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Идрис Елба, с Омар Агей, Уорън Браун, Идрис Елба, Ейдън Хауъл, [12+]
  • 04:40
    "В името на папата цар", историческа драма, Италия, 1977; реж. Луиджи Мани, с Нино Манфреди, Данило Матей, Кармен Скарпита, Джованела Грифео, Карло Баньо, [12+]
  • 05:10
    "Обикновена история", драма, Франция, 1978; реж. Клод Соте, с Роми Шнайдер, Бруно Кремер, Клод Брасьор, Роже Пигот, Арлет Бонар, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Amanpour.
  • 03:30
    Best of Quest
  • 04:00
    Erin Burnett OutFront
  • 04:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Женени от пръв поглед" - риалити
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 02:00
    "Клоунът" - сериал, сезон 3, 3 епизода, /п/
  • 06:00
    "Робинзон Крузо" - сериал
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Клоунът" - сериал, сезон 3, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:40
    Идрис Елба -боецът: Епизод 3
  • 03:30
    Шон Конуей: На ръба: Епизод 3
  • 04:20
    Колелото: Изоставени
  • 05:10
    Как се прави...: Букети/Тиксо/Тофу/Лотарийни билети
Пълна програма
  • 03:00
    Какво може да се обърка?: Нечовешка прашка
  • 03:48
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 04:12
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 2
Пълна програма
  • 03:10
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:35
    Лолирок
  • 04:00
    Лолирок
  • 04:25
    Бранди и господин Уискърс
Пълна програма
  • 02:30
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 11:15
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
Пълна програма
  • 03:00
    "Това е цивилизация "
  • 03:45
    "Футурис"
  • 04:00
    "Да си построиш наука"
  • 04:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 03:30
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 04:30
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 120 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
  • 05:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Реджо Емилия - Тортона (тринадесети етап)
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Биг Беър лейк - Биг Беър лейк (шести етап)
Пълна програма
  • 03:15
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Биг Беър лейк - Биг Беър лейк (шести етап)
  • 07:00
    Футбол, Европейско първенство за юноши до 17 г.: Финал
Пълна програма
  • 00:15
    72 опасни места за живеене, еп. 2
  • 06:00
    Каубои в студени води, еп. 3
  • 07:10
    Рибар авантюрист, еп. 3
  • 07:55
    Рибар авантюрист, еп. 4
Пълна програма
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
  • 05:00
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 05:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 03:00
    Помощ след ремонт
  • 03:30
    Помощ след ремонт
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 02:40
    Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 16
  • 03:30
    Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 17
  • 04:20
    Урок по летене - игрален филм
  • 05:10
    Татенце - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 03:05
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 5
  • 04:50
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 14
  • 05:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 10
  • 06:00
    Градски ченгета - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 01:50
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 03:30
    "Досиетата Х: Искам да повярвам", трилър - фантастика, САЩ, 2008; реж. Крис Картър, с Дейвид Духовни, Джилиан Андерсън, Аманда Пийт, Били Конъли, Алвин "Екзибит" Джойнър, [15+]
  • 05:35
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 07:00
    "Роденсия и зъбът на принцесата", анимация - фентъзи, Перу, 2012; реж. Дейвид Бисбано, [0+]
Пълна програма
  • 02:40
    Ловци на митове, еп. 1
  • 03:30
    Средновековните мъртъвци, еп. 5
  • 04:20
    Страхотни изобретения, еп. 14
  • 04:50
    101 герои на 20-ти век, еп. 1
Пълна програма
  • 03:00
    Лиипу и Питбула: Демон на драг-автомобилите
  • 04:00
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 04:55
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дебеланата загрява
Пълна програма
  • 03:00
    С въдица в ръка - тв поредица, втори сезон, 81 еп. /п/
  • 03:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 31 еп.
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 03:10
    "Кипър"
  • 03:20
    "Анджелина балерина"
  • 03:35
    "Барни и приятели"
  • 04:00
    "Пингу"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 07:00
    Времето, календар, хороскоп
  • 07:15
    "Спорт в обектива"/п/
  • 08:00
    "Без монтаж", избрано
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 03:10
    "Пази се от живите мъртви 1.6" - сериал
  • 04:00
    "Още един шанс" - драма с Джон Ламота, Кирсти Али, Логън Кларк.
  • 05:05
    "Проектът "Манхатън" - драма с Джон Литгоу, Кристофър Колет, Синтия Никсън.
  • 07:00
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
Пълна програма
  • 03:10
    CATERHAM UK RACING
  • 04:00
    BLANCPAIN GT SPORTS CLUB CHAMPIONSHIP
  • 04:50
    BLANCPAIN GT SERIES ENDURANCE CUP HIGHLIGHTS
  • 05:15
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 03:00
    Световна сцена
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 02:00
    This Week's MTV Top 20
  • 03:30
    Non Stop Hits!
  • 04:00
    Young, Hot And Loaded: Top 20
  • 05:00
    Alessia Cara's Soulful Stars
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 4
  • 03:20
    Най-дивият град в Аляска, еп. 6
  • 03:45
    Най-дивият град в Аляска, еп. 7
  • 04:15
    Удивителни животни, еп. 5
Пълна програма
  • 02:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 03:25
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 1
  • 03:50
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 10
  • 04:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
  • 03:06
    Диви острови: Кариби
  • 03:54
    Диви острови: Занзибар
  • 04:40
    Дивите райски кътчета на Индия
  • 05:26
    Най-чудатите твари в света: Незабелязани нападения
Пълна програма
  • 02:45
    Еротичен телепазар
  • 04:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Дартс: Висша лига 2017, Лондон, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:15
    Филм "Бяг"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Гении и злодеи"
  • 06:35
    Филм "Държавен престъпник"
Пълна програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 03:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 03:30
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:55
    "Явление" - фантастичен филм, САЩ, 2012
  • 04:15
    "От 21 нагоре" - комедия, САЩ, 2013
  • 06:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 06:35
    "Играта" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 03:20
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 02:20
    "Олаф Шуберт на живо!" - шоу
  • 03:30
    "Историята на успеха на "Модърн Токинг" - документация
  • 05:40
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 02:05
    Игрален филм
  • 03:40
    Игрален филм
  • 06:10
    Игрален филм
  • 09:15
    "Сам на себе си режисьор"
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 02:35
    "Ловец: Rogue" - фантастичен филм, Австралия, 2007
  • 04:05
    "Мимика 3" - фантастичен филм, Австралия, 2007
  • 05:25
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 05:50
    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу
Пълна програма
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Изгнаници клети" -/повторение/
  • 04:30
    "Рай или Ад" с водещ Желяз Турлаков /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:55
    Der kleine Tiger Daniel
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:00
    Концерт на Диана експрес
  • 06:00
    Плаването на техния живот - документална поредица - 2 сезон - 6 епизод
  • 07:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация - 3 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимация - 3 епизод
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 03:12
    Кралят на тортите: Епизод 4
  • 03:36
    Пух на помощ: Епизод 1
  • 04:24
    Оженени от мама и татко: Епизод 8
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Какво мисли той...
Пълна програма
  • 03:00
    Зелен свят - Резерват Врачански карст
  • 03:30
    Дълг, чест и храброст
  • 04:30
    Богинята майка Рила, част 2
  • 05:00
    Слънчева Трявна
Пълна програма
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 04:00
    Алкохолно пътешествие
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 04:00
    Алкохолно пътешествие
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 01:35
    Смъртна присъда, САЩ, екшън/криминален/трилър, с Кевин Бейкън, Кели Престън, 2007
  • 03:25
    Спомените на неудачника, Великобритания, драма, с Даниел Крейг, 2008
  • 06:15
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спортен, 2005
  • 08:05
    Диамантената сълза, САЩ, драма/романтичен, с Брайс Далас Хауард, Крис Еванс, 2008
Пълна програма
  • 03:00
    "Българските царици" - I част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 39 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Репортажът" - информационно предаване (повторение)
  • 04:30
    "Пасажът на Венера" - документален филм
Пълна програма
  • 03:10
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 14
  • 03:35
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 15
  • 04:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 19
  • 04:25
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 15
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
Пълна програма
  • 05:45
    "авто мобил" - журнал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 12
  • 03:40
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 13
  • 04:00
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 14
  • 04:25
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 03:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 03:00
    MIDNITE HAUTE
  • 03:30
    MIDNITE HAUTE
  • 04:00
    MIDNITE HAUTE
  • 04:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 03:15
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 05:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Биг Беър лейк - Биг Беър лейк (шести етап)
  • 07:00
    Футбол, Европейско първенство за юноши до 17 г.: Финал
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 02:10
    "Бар "Наздраве" - 15 и 16 еп.
  • 03:20
    "Нова мисия невъзможна" - 18 еп.
  • 04:10
    "От време на време" - еп.15
  • 05:00
    "Ед" - еп.20
Пълна програма
  • 03:00
    "Хванати на местопрестъплението" - 15 еп.
  • 03:25
    "Призрачни досиета" - 3 еп.
  • 04:15
    "Кошмарни съседи" - 2 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 199-200 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    "Сутрешен информационен блок на ТВ "Европа"
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:50
    Планета охотника
  • 03:20
    Плaнета рыбака
  • 03:45
    От нашего шефа
  • 04:00
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 01:30
    "Свети Винсент" - драма с уч. на Бил Мъри, Мелиса Маккарти, Наоми Уотс, Крис О'Дауд, Терънс Хауърд, Нейтън Кордри, Джейдън Либерхер, Кимбърли Куин, Скот Адсит и др., /п/
  • 06:00
    "Мините на цар Соломон" - приключенски с уч. на Патрик Суейзи, Алисън Дууди, Рой Марсдън, Гавин Хууд, Лангли Къркуд и др., I част
  • 07:50
    "Стюарт Литъл 3: Зовът на дивото " - анимационен филм
  • 09:45
    "След всички тези години" - романтичен филм с уч. на Уенди Малик, Андреа Мартин, Марта Бърнс, Адам Димарко и др.
Пълна програма
  • 03:15
    Murder Shift: Boiling Point
  • 04:00
    Animal Cops Houston: Appaloosa Mare
  • 04:45
    Animal Cops Houston: Super Trooper
  • 05:30
    Ghost Lab: Shadowman
Пълна програма
  • 03:15
    MOVIE CLUB
  • 03:25
    ECTV EXTREME
  • 03:35
    SPOT ON THE MAP
  • 03:45
    KEEP FIT
Пълна програма
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
  • 04:00
    Човек, огън, храна
  • 04:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 02:55
    Уинкс Клуб
  • 03:20
    School of Rock
  • 03:40
    School of Rock
  • 04:05
    Хатауей и духовете
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап)
  • 05:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Реджо Емилия - Тортона (тринадесети етап)
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Биг Беър лейк - Биг Беър лейк (шести етап)
Пълна програма
  • 01:50
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 03:30
    "Досиетата Х: Искам да повярвам", трилър - фантастика, САЩ, 2008; реж. Крис Картър, с Дейвид Духовни, Джилиан Андерсън, Аманда Пийт, Били Конъли, Алвин "Екзибит" Джойнър, [15+]
  • 05:35
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 07:00
    "Роденсия и зъбът на принцесата", анимация - фентъзи, Перу, 2012; реж. Дейвид Бисбано, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 03:05
    ART ATTACK
  • 03:30
    The Hive
  • 03:40
    Loopdidoo
  • 03:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 02:55
    Уинкс Клуб
  • 03:20
    School of Rock
  • 03:40
    School of Rock
  • 04:05
    Хатауей и духовете
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 03:00
    Murder Chose Me: Friendly Fire
  • 03:48
    I Almost Got Away With It: Got To Escape With A Battleaxe
  • 04:36
    I Almost Got Away With It: Got To Get Home To Mother
  • 05:24
    Swamp Murders: What Lies Beneath
Пълна програма
  • 03:00
    The Truth About...: Muhammad Ali
  • 03:30
    Top: Strong Girls
  • 04:00
    Up Close With: Benoit Assou-Ekotto
  • 04:30
    Legends: Mike Tyson
Пълна програма
  • 03:15
    SCI Expedition Safari
  • 03:40
    SCI Expedition Safari
  • 04:05
    SCI Expedition Safari
  • 04:30
    Best of the West, The
Пълна програма
  • 03:00
    Лиипу и Питбула: Демон на драг-автомобилите
  • 04:00
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 04:55
    Спецове в заложната къща: Навий часовника, Рик
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дебеланата загрява
Пълна програма
  • 03:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 04:00
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 4
  • 04:25
    Пробив в системата, еп. 1
  • 04:35
    Жив или Мъртъв, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 04:30
    Cool…T /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Аватар: Легендата за Анк" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
Пълна програма
  • 03:00
    Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 9, екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 04:00
    Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:05
    Отмъщението; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:00
    Бягство от полигамията: Лия/Хана - Първа част
  • 04:00
    Последно сбогом: Стив и Мисти/Стейси
  • 04:30
    Последно сбогом: Джен и Джаклин
  • 05:00
    Моята призрачна къща: Стая № 7/Инцидентът "Бета"
Пълна програма
  • 02:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 04:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
Пълна програма
  • 03:00
    "Анастасия Костова" - фолклорен филм
  • 03:30
    "Българин ще си остана" - документален филм /повторение/
  • 04:00
    "Кървава чешма" - документален филм /3 част
  • 04:30
    "Гласове от Странджа - Манол Михайлов и Панайот Вълков" - документален филм
Пълна програма
  • 03:10
    Lilly and The Beast
  • 03:35
    Margaritaville
  • 04:00
    Eat, Pray, Queef
  • 04:25
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 03:11
    Sorority Blues Part 3 (18+)
  • 03:38
    Anal Debauchery 3 (18+)
  • 04:05
    You Can't Spell Horny Without 'HR' (18+)
  • 04:28
    Young Harlots Carnal Education (18+)
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: Бетис - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Реал/М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
Пълна програма
  • 03:10
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: отборно състезание
  • 05:00
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: ансамбъл /девойки/
  • 07:00
    Мотоспорт Екстра
  • 07:30
    Пътят към Русия магазинно предаване /21 епизод/
Пълна програма
  • 02:00
    Пет невести
  • 03:45
    Фалшификатори
  • 06:50
    Черният кон
  • 08:40
    Пипи Дългото Чорапче
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:00
    DISTANT SHORES - SABA
  • 03:30
    DISTANT SHORES - MONTSERRAT & GUADELOUPE
  • 04:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - MADAGASCAR ISLAND ARK
  • 05:00
    KARMA TREKKER - CHINA: PART 2
Пълна програма
  • 05:05
    Hip Show
  • 06:10
    Reality Cage of Combat
  • 07:00
    Ultimate Taekwondo
  • 07:20
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 01:40
    Универсален войник 4: Денят на разплатата
  • 03:30
    Балът на чудовището
  • 06:10
    Първото куче
  • 07:45
    Горещият картоф
Пълна програма
  • 03:00
    Stupidface
  • 04:00
    Northbound
  • 04:10
    StrongWater - Surfing in Montana
  • 04:30
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 02:40
    Загадки в музея (5)
  • 04:25
    Военновременна ферма (5)
  • 05:30
    Загадки в музея (12)
  • 06:15
    Забранена история (6)
Пълна програма
  • 02:30
    "Viva la musica!"
  • 04:30
    "Казано е" - продукция на ПК "Едита"
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
Пълна програма
  • 01:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Познан, Полша, запис
  • 03:55
    Край на програмата
  • 05:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Баскетбол: Втори полуфинален мач от плейофите на Източната конференция на НБА, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Коко Вандевеге - Симона Халеп (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Кристина Младенович - Оушън Додин (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 05:40
    Тенис: Кики Бертенс - Анастасия Севастова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 03:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2016-17), 33-и епизод, повторение
  • 04:00
    Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Голдън Стейт Уориърс, трети полуфинален мач от плейофите на Западната конференция на НБА, директно
  • 08:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 08:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Испания, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Убийствата сами ме избраха: Приятелски огън
  • 03:48
    Почти ми се размина: Бягство с брадва
  • 04:36
    Почти ми се размина: У дома при мама
  • 05:24
    Убийства в тресавището: Какво се крие под повърхността
Пълна програма
  • 03:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
  • 04:00
    Кино Европа: "Хана Аренд", игрален филм, Германия, Люксембург, Франция, 2012 г., режисьор: Маргарете фон Трота; в ролите: Барбара Зукова, Аксел Милберг, Улрих Ньотен, Михаел Деген, Юлия Йенч и др.
  • 05:30
    "Стажанта", авторска рубрика на Сашо Диков, (п)
  • 06:30
    еМисия България (п)
Пълна програма
  • 03:00
    Ловна треска - Лов в Чалокьоз
  • 03:30
    Риболов в Австралия - Полуостров Ейре
  • 04:00
    Carp Zoom - Радостен риболов на Балатон
  • 04:30
    IHR Приключения- 26. част Тексаският бивол
Пълна програма
  • 01:30
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 03:35
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
  • 07:00
    "Пуешка мистерия на Джим Хенсън", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Кърк Р. Тачър, с Мери Стийнбъргън, Джей Харингтън, Грейъм Върчър, Женевиев Бюхнер, Рийз Алекзандър, [12+]
  • 08:25
    "Без деца", романтична комедия, Аржентина, 2015; реж. Ариел Виноград, с Диего Перети, Марибел Верду, Гуадалупе Манент, Орасио Фонтова, Мартин Пироянски, [12+]
Пълна програма
  • 03:15
    "Туин Пийкс II, 20 еп.", драма - мистерия, САЩ, 1991; реж. Стивън Джиленхол, с Кайл МакЛоклан, Майкъл Онткийн, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Ричард Беймър, [18+]
  • 04:00
    "Туин Пийкс II, 21 еп.", драма - мистерия, САЩ, 1991; реж. Тим Хънтър, с Кайл МакЛоклан, Майкъл Онткийн, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Ричард Беймър, [18+]
  • 04:45
    "Туин Пийкс II, 22 еп.", драма - мистерия, САЩ, 1991; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Майкъл Онткийн, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Ричард Беймър, [18+]
  • 07:00
    "Денят на мама", комедия, САЩ, 2016; реж. Гари Маршал, с Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Брит Робъртсън, [12+]
Пълна програма
  • 03:15
    What's Haute
  • 03:30
    Photographers
  • 03:45
    Photographers
  • 04:00
    Luxury Must-Haves
Пълна програма
  • 01:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 06:00
    Тенис: ATP 1000 Рим 2017
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 09:00
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
Пълна програма
  • 03:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 04:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 05:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 03:25
Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 6
Охота и рыбалка 03:30
Сезон охоты
bTV Action 03:30
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 21
Diema 03:30
"Най-доброто оръжие" - сериал, сезон 1, /п/
Fox Crime 03:30
Младият Монталбано - втори сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 03:30
Футбол
Eurosport 2 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Руска Премиер лига
Mtel Sport 2 04:00
Хокей на лед: NHL

Всички предавания

Филми

Skat+ 03:30
"Храмове на българската памет - Българска Долна Тракия" - документален филм
HBO3 03:35
"Борджиите ІІ, 10 еп. - Изповед", историческа драма, Канада, 2012; реж. Дейвид Лиланд, с Джеръми Айрънс, Джоан Уоли, Франсоа Арно, Дейвид Оукс, Холи Грейнджър, [15+]
AXN 03:40
От здрач до зори; сезон 3, епизод 1, екшън, ужаси, САЩ, 2016
HBO 2 03:50
"Лошата сестра (2015)", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Дъг Кембъл, с Алишиа Очши, Девън Уъркхайзър, Райън Нюман, Хелън Еъйгънбърг, Робърт Лийшок, [15+]
Cinemax 03:55
"Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}