ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:25
    Диви същества: Най-силните
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 12
  • 12:50
    Котки 101: Котенца
  • 13:45
    Кучета 101: Тибетски мастиф, японски хин, афенпинчер, леонбергер, той териер
Пълна програма
  • 11:30
    В преследване на класически автомобили: Целуни няколко жаби
  • 12:00
    В преследване на класически автомобили: Сгорещяване
  • 12:30
    В преследване на класически автомобили: Силата на тройката
  • 13:00
    В преследване на класически автомобили: Пътуване до Амелия айлънд
Пълна програма
  • 11:26
    Решени да избягат: Катинар на класната стая
  • 12:14
    Решени да избягат: Битка в бара
  • 13:02
    Решени да избягат: Китайският ресторант
  • 13:50
    Решени да избягат: Кабинетът на изследователя
Пълна програма
  • 11:25
    Мащабни продажби, еп. 1
  • 11:50
    Мащабни продажби, еп. 2
  • 12:10
    Мащабни продажби, еп. 3
  • 12:30
    Мащабни продажби, еп. 4
Пълна програма
  • 11:10
    Втората световна война: цената на империята, еп. 11
  • 12:10
    Втората световна война: цената на империята, еп. 12
  • 13:05
    Втората световна война: цената на империята, еп. 13
  • 14:05
    В изгнание, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Д. Б. Купър: Приключен случай?: 2-ра част
  • 13:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Провалите на Бари
  • 14:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Най-добрите находки на Бари
  • 15:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
Пълна програма
  • 11:30
    Патрулиращи кучета, еп. 8
  • 11:55
    Патрулиращи кучета, еп. 9
  • 12:25
    Градът на бялата мечка, еп. 11
  • 12:50
    Градът на бялата мечка, еп. 12
Пълна програма
  • 11:00
    Опасни срещи, еп. 4
  • 12:00
    Морски вълци, еп. 1
  • 13:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 3
  • 14:00
    Куфар за края на света 2, еп. 17
Пълна програма
  • 11:05
    Диво царство: Лъвицата майка
  • 11:53
    Най-зловещите убийци в света
  • 12:42
    Дивото сърце на Индокитай: Дивият Виетнам
  • 13:26
    Акулотрас
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Слънчева Трявна
  • 12:30
    Професор Тома Върбанов
  • 13:00
    Екстремни спортове
Пълна програма

Сериали

Fox Life 11:55
Семеен пъзел - втори сезон
PRO 7 12:00
"Как срещнах майка ви" - сериал
Fox Crime 12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
RTR 12:00
Сериал: "Обикновен живот"
Utilisima 12:00
Лесни рецепти - трети сезон

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Diema Sport 2 12:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Film Plus 12:00
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 11:45
"Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Skat+ 11:45
"Храмове на българската памет - Устра" - документален филм /повторение/
Kino Nova 11:50
"Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др., /п/
MGM 11:50
"Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}