ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: "Мухата"/2008г./, режисьор Господин Неделчев "Три сестри и Андрей"/2008г./, режисьори: Борис Десподов и Андрей Паунов "Анна Блуме"/2009г./, режисьор Весела Данчева "Когато още бяхме грешници" /2010г.
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Пимпа
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Код Лондон" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор - Бабак Наджафи, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 
  • 22:00
    "Умирай трудно 3" - екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор - Джон Мактиърнън, а актьори - Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Мумията" - с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Арнолд Вослу, Одет Фер, Кевин О'Конър, Патриша Веласкес, Джонатан Хайд, Джон Хана и др.
  • 22:30
    "Отмъщението на Уайът Ърп" (премиера) - с уч. на Вал Килмър, Шон Робъртс, Мат Далас, Трейси Адкинс, Мартин Снатандер и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
  • 19:50
    Печеливш сезон - комедия, САЩ, 2009 г.; режисьор: Джеймс С. Страуз; в ролите: Ема Робъртс, Марго Мартиндейл, Конър Паоло, Джесика Хеч, Руни Мара, Емили Риос
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Черните овце - историческа драма
Пълна програма
  • 19:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:45
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:35
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 20:20
    4исла; сезон 6, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 21:10
    4исла; сезон 6, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 18:20
    Докато не са изчезнали
  • 20:10
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Пази се от котката
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: На свобода
  • 22:00
    В бърлогата на лъва: Епизод 2
Пълна програма
  • 19:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 19:40
    "На нож: Булаир" - документален филм
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Кралицата на пустинята" - игрален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Спортен преглед, включително футбол от Бундеслигата
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Попитайте мишката" - семейно шоу
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на зрителите
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Кадифе 3 сериен тв филм /8 епизод/
  • 21:20
    Джакомо Пучини: "Вилиси" концерт на Софийската филхармония с участието на Таня Иванова, Милен Божков и Кирил Манолов, диригент Масимилиано Мурали
Пълна програма
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:15
    The Tom & Jerry Show
  • 19:40
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 20:10
    My Knight and Me
  • 20:35
    The Mr Bean Animated Series
Пълна програма
  • 18:45
    "Заличителят"- екшън (САЩ, 1996), режисьор - Чарлз Ръсел, актьори - Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Непобедимите 3 " - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2014), режисьор -  Патрик Хюз, актьори - Силвестър Сталоун, Ранди Котур, Тери Крюз, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Келси Грамър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Лара Крофт: Tomb Raider" - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2001), режисьор - Саймън Уест, актьори - Анджелина Джоли, Джон Войт, Ноа Тейлър, Йън Глен,  Даниел Крейг, Крис Бари и др.
  • 21:00
    "Съветникът" - трилър, драма, криминален (САЩ, Великобритания, 2013) , режисьор - Ридли Скот, актьори - Майкъл Фасбендер, Брад Пит, Камерън Диас, Хавиер Бардем, Пенелопе Крус и др.
  • 23:15
    "Мръсни пари" - криминален, драма (САЩ, 2014), режисьор - Майкъл Р. Роскам, актьори - Том Харди, Нуми Рапас, Джеймс Гандолфини, Матиас Шьонертс, Джон Ортиз, Елизабет Родригез, Джеймс Фречвил и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп.10
  • 19:30
    "Двама мъже и половина"- сериал
  • 20:30
    "Денис Белята" - комедия, САЩ, 1993, режисьор - Ник Касъл, актьори -Кристофър Лойд, Уолтър Матау, Мейсън Гембъл, Лиа Томпсън и др.
  • 22:30
    "Модерно семейство"- сериал, с.4
Пълна програма
  • 19:00
    "Хоуп Спрингс" - сериал
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "С Русия в сърцето" - сериал
  • 23:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
Пълна програма
  • 18:25
    Реактивните момичета (The Powerpuff Girls)
  • 19:20
    Бен 10 (Ben 10)
  • 19:45
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 20:15
    Justice League Action (Justice League Action)
Пълна програма
  • 19:05
    "Съдилището", драма, България, 2014; реж. Стефан Командарев, с Асен Блатечки, Ованес Торосян, Ина Николова, Мики Манойлович, Параскева Джукелова, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на г-н Авила III, 7 еп.", криминална драма, Мексико, 2016; реж. Фернандо Ровзар, с Тони Далтон, Карлос Арагон, Хуан Карлос Ремолина, Камила Селсер, Наилеа Норвинд, [18+]
  • 21:50
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 23:30
    "Код: 999", криминален екшън, САЩ, 2016; реж. Джон Хилкоут, с Кейси Афлек, Чиуетел Еджиофор, Антъни Маки, Уди Харелсън, Кейт Уинслет, [18+]
Пълна програма
  • 17:30
    "Хора и птици", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Паскал Феран, с Джош Чарлс, Анаис Демусте, Рошди Зем, Камелия Жордана, Джефри Кантор, [12+]
  • 19:35
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
  • 21:30
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 23:15
    "Законът на пазара", драма, Франция, 2015; реж. Стефан Бризе, с Венсан Линдон, Ив Ори, Карин Дьо Мирбек, Матийо Шалер, Ксавие Матийо, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 20:00
    Erin Burnett OutFront
  • 20:30
    News Special
Пълна програма
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Круиз към щастието: Прованс" - романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Хайди Келер, Барбара Вусов, Оливър Буц и др.
  • 22:00
    "Любов в Ню Йорк"- романтичен филм с уч. на Брите Ханусрихтер, Рене Ифра, Сесил фон Ренер, Кай-Иво Баулиц и др., /п/
Пълна програма
  • 18:00
    "Мините на цар Соломон" - приключенски с уч. Ричард Чембърлейн, Шарън Стоун, Джон Рис-Дейвис, Хърбърт Лом и др.
  • 20:00
    "Бевърли Хилс нинджа" - екшън комедия с уч. на Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др.
  • 22:00
    "Дракула" - сериал
  • 23:00
    Професионална борба: "Разбиване"
Пълна програма
  • 19:00
    Войни за морски охлюви: Епизод 3
  • 20:00
    Гай Мартин: Стената на смъртта
  • 21:00
    Идрис Елба -боецът: Епизод 3
  • 22:00
    Шон Конуей: На ръба: Епизод 3
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Квадратни колела
  • 19:30
    Как функционира Вселената?: Тайната история на Плутон
  • 20:20
    Най-откаченото време на планетата: Шантаво време
  • 21:10
    Как работят тези машини?: епизод 7
Пълна програма
  • 19:00
    Елена от Авалор
  • 19:30
    Хрониките на Евърмур
  • 20:00
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 20:30
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 19:00
    "Артзука"
  • 19:30
    "Въпроси от науката"
  • 20:00
    "Изумителни постижения"
  • 20:30
    "Фактология"
Пълна програма
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Зад кулисите - с Велизар Енчев
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Сентинел - 8 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Венесуела
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Мадрид, пряко
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап), пряко
Пълна програма
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: "8 часа на Ошерслебен", пряко
  • 23:10
    Новини
  • 23:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
Пълна програма
  • 19:00
    Опасни пътища, еп. 3
  • 20:00
    Опасни пътища, еп. 1
  • 21:00
    Опасни пътища, еп. 2
  • 22:00
    Царе на дърворезбата, еп. 1
Пълна програма
  • 18:55
    Ama Motocross Series Highlights
  • 19:50
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:45
    Brilliant Corners
  • 21:40
    Dew Tour Highlighs
Пълна програма
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 19:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 20:00
    Просто Лаура
  • 20:30
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 19:00
    Игра на лъжи - втори сезон, еп. 9
  • 20:00
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 20
  • 21:00
    Подли камериерки - втори сезон, еп. 5
  • 22:00
    Подли камериерки - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 5
  • 21:00
    Късметлията - първи сезон, еп. 7
  • 22:00
    Броукънуд - втори сезон, еп. 3
  • 23:50
    Престъпни намерения, еп. 20
Пълна програма
  • 17:45
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 19:30
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 21:00
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 22:45
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 18:45
    101 герои на 20-ти век, еп. 1
  • 19:40
    Гениите на модерния свят, еп. 3
  • 20:50
    Рим: империя без предел, еп. 2
  • 21:55
    Приказки от кралската спалня
Пълна програма
  • 19:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
  • 20:00
    Къса предавка: Завръщането на кабриото
  • 21:00
    Планинари: На пух и прах
  • 22:00
    Американски антиквари: Тик-ток находки
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:10
    "Барни и приятели "
  • 19:35
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 20:00
    "Отгатни колко те обичам "
  • 20:25
    "Паленца"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Интервю с Наделина Анева
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:35
    "Аутсайдери на пистата" - семеен филм с Едуард Хол, Тикирау Хатауей.
  • 21:35
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви 1.1" - сериал
Пълна програма
  • 19:00
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 19:45
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 20:30
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 21:20
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 19:00
    Пич, оправи ми колата
  • 19:30
    Пич, оправи ми колата
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:00
    Non Stop Party Hits! Top 40
  • 22:00
    The Chainsmokers Present Club...
  • 22:20
    Hot Spot: The Chainsmokers
  • 22:30
    2017 MTV Movie & TV Awards Red...
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
  • 21:00
    Saturday Night Rocking!
Пълна програма
  • 19:10
    Планински горили, еп. 1
  • 20:05
    Микро чудовища, еп. 1
  • 21:00
    "Операция "Диви животни", еп. 1
  • 22:05
    Фатално привличане, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Дас Райх: Армията на смъртта, еп. 2
  • 20:00
    Чудовищaта на Хитлер, еп. 1
  • 21:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 4
  • 22:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера Удивителни зъби
  • 19:48
    Глутницата: Лъвове
  • 20:37
    Дивото кралство на Перу
  • 21:26
    Удивителни зъби
Пълна програма
  • 19:00
    Баскетбол: Валенсия - Барселона Ласа, първи плейофен мач от испанската баскетболна лига, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Класика от Висшата Лига - Фулъм - Ливърпул (1999-00), повторение
  • 21:30
    Студио "Лига 1", директно
  • 22:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Каен, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 18:15
    Премиера. "За смеха"
  • 19:20
    "Творческа вечер на Константин Меладзе"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта" с Андрей Малахов
Пълна програма
  • 19:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 19:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Победи звездата" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Киево - Рома
  • 21:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно" - журнал
  • 21:15
    "Дитър Болен" . мега шоу
Пълна програма
  • 16:55
    Игрален филм
  • 20:00
    Вести
  • 21:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Хари Потър и Философският камък" - фентъзи филм, САЩ/Англия, 2001
Пълна програма
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:10
    Angelo!
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    Sally Bollywood
  • 20:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 19:00
    Репортер - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:40
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:50
    Всичко за майка ми - комедия, драма, Испания, 1999, режисьор Педро Алмодовар, с Пенелопе Крус, Сесилия Рот, Антония Сан Хуан, Тони Канто и др.
  • 21:30
    Холивудски знаменитости: Анет Бенинг - документална поредица
Пълна програма
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Слаб шанс в любовта: Татяна
  • 20:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 8
  • 21:00
    Кейт и пълният ? дом: Семейство Госелин в космоса
  • 22:00
    Кралят на тортите: Епизод 3
Пълна програма
  • 19:00
    Берлин, възроденият метрополис
  • 19:30
    Австрия
  • 20:00
    5 факта за битката при Онгъл
  • 20:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
Пълна програма
  • 19:00
    Първокласни RV каравани
  • 19:30
    Първокласни RV каравани
  • 20:00
    Съперници на пътя
  • 20:30
    Съперници на пътя
Пълна програма
  • 19:00
    Първокласни RV каравани
  • 19:30
    Първокласни RV каравани
  • 20:00
    Съперници на пътя
  • 20:30
    Съперници на пътя
Пълна програма
  • 17:55
    Комарджии, САЩ, криминален/драма, с Мат Деймън, Гретчен Мол, Джон Малкович, 1998
  • 19:55
    Гробище на кръстопът, Великобритания, комедия/драма, с Ралф Файнс, Емили Уотсън, 2010
  • 21:30
    Елизабет: Златният век, Франция, Германия, Великобритания, драма/романтичен, с Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Джефри Ръш, 1 награда Оскар, 2007
  • 23:25
    Народът срещу Лари Флинт, САЩ, биографичен/драма, 1996
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 2
  • 20:00
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 3
  • 21:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 25
  • 22:00
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване, еп. 26
Пълна програма
  • 18:00
    Пейте заедно с топ 50 денс изпълнителите !
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Моето куче, твоето куче" - доку-поредица
  • 21:15
    "Систър Акт 2: Отново в играта" - комедия, САЩ, 1993
  • 23:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    Игрален филм
  • 20:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица /п/
  • 21:00
    Екология
Пълна програма
  • 18:35
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 3
  • 19:30
    Аз, шпионинът - игрален филм
  • 21:30
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 20
  • 22:00
    Куантико - втори сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:30
    FASHION FILMS
  • 20:00
    DESIGNERS
  • 20:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: "8 часа на Ошерслебен", пряко
  • 23:10
    Новини
  • 23:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап)
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 17 и 18 еп.
  • 19:30
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 20:20
    "Необичайна медицина" - 5 и 6 еп.
  • 21:10
    "Полицайките от окр.Брауард" - 2 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
  • 20:25
    "В обектива"
Пълна програма
  • 19:00
    Рыболов-эксперт
  • 19:25
    На охотничьей тропе
  • 19:55
    Нахлыст на разных широтах
  • 20:25
    Морская охота
Пълна програма
  • 18:00
    "Ние, нашите и вашите" - сериал, 2 епизода
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13
  • 21:00
    "Карибски пирати: На края на светa" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Наи и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Ghost Lab: Under the Skin
  • 19:45
    Ghost Lab: If Walls Could Talk
  • 20:30
    Ghost Lab: Shadowman
  • 21:15
    Amish Mafia: Love Your Enemies
Пълна програма
  • 19:15
    STEP BY STEP
  • 19:20
    HERE AND THERE
  • 19:30
    PERFECT ENGLISH
  • 19:40
    ENGLISH UP
Пълна програма
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 20:00
    Човек, огън, храна
  • 20:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:50
    Бела и Булдозите
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Венесуела
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Мадрид, пряко
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Маунтин хай - Пасадина (седми етап), пряко
Пълна програма
  • 17:45
    "Купон преди Коледа", комедия, САЩ, 2015; реж. Джонатан Ливайн, с Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Лизи Каплан, Джилиан Бел, [15+]
  • 19:30
    "Ловен сезон", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джил Кълтън, Роджър Олърс, [0+]
  • 21:00
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 22:45
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 19:05
    Jake and the Never Land Pirates
  • 19:35
    Sofia the First
  • 20:05
    Goldie & Bear
  • 20:35
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:50
    Бела и Булдозите
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 19:05
    Momsters: When Moms Go Bad: Toddlers and Traumas
  • 19:30
    Momsters: When Moms Go Bad: Babies and Blank Cheques
  • 19:55
    Momsters: When Moms Go Bad: Anger in the Outfield
  • 20:20
    Momsters: When Moms Go Bad: Madam Mummy
Пълна програма
  • 19:15
    The Truth About...: Sports Contracts
  • 19:46
    Up Close With: Peter Odemwingie
  • 20:10
    Top: Wish We Were Friends
  • 20:40
    Fight Stars: Klitschko
Пълна програма
  • 18:55
    Buccaneers & Bones
  • 19:20
    Shooting Gallery
  • 20:10
    Shooting Gallery
  • 21:00
    Craig Morgan All Access Outdoors
Пълна програма
  • 19:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
  • 20:00
    Къса предавка: Завръщането на кабриото
  • 21:00
    Планинари: На пух и прах
  • 22:00
    Американски антиквари: Тик-ток находки
Пълна програма
  • 19:00
    Чудовищaта на Хитлер, еп. 1
  • 20:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 4
  • 21:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 22:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Код Лондон" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор - Бабак Наджафи, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 
  • 22:00
    "Умирай трудно 3" - екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор - Джон Мактиърнън, а актьори - Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.
Пълна програма
  • 18:40
    Focus RS: Суперколата на народа.; документален, Великобритания, 2016
  • 19:45
    Атлантическо предизвикателство: Един океан, една надпревара; спорт, документален, Великобритания, 2016
  • 20:45
    Фалко; сезон 2, епизод 3, екшън, криминален, Франция, 2014
  • 21:50
    Фалко; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 18:30
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 19:30
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 20:30
    Царство; сезон 3, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 21:25
    Царство; сезон 3, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиец в семейството: Джейсън Дауни
  • 20:00
    Първите 48 часа: Червената тухла/Последна целувка
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Всичко е субективно
  • 22:00
    Премиера Бебета зад решетките: Временно лесбийка
Пълна програма
  • 19:00
    "Израиль за неделю"
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 18:50
    "Гласове от Странджа - Манол Михайлов и Панайот Вълков" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2007"
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Frankie Muniz, Justin Timberlake
  • 20:00
    Mandy Moore, Eliza Dushku, Todd Oldham, Oscar de la Joya, Ashton Kutcher
  • 20:30
    King Pong
Пълна програма
  • 19:11
    Respect My Authority! (18+)
  • 19:38
    ZZ Lemonade: Charlotte Cross (18+)
  • 20:05
    Curvy Latina Anal (18+)
  • 20:28
    The Porn Artist (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - II полуфинал (WTA Premier)
  • 20:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:00
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 21:30
    Тенис: Милош Раонич - Марин Чилич (TEB BNP PARIBAS ISTANBUL OPEN, Истанбул; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 19:10
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: отборно състезание пряко предаване от Будапеща
  • 20:10
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: отборно състезание пряко предаване от Будапеща
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Извън играта
Пълна програма
  • 19:05
    Амбицията на Тръмп
  • 20:30
    Семейство Муудис 1/4
  • 21:00
    Семейство Муудис 1/5
  • 21:30
    Семейство Муудис 1/6
Пълна програма
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 19:00
    KARMA TREKKER - COSTA RICA
  • 20:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 21:00
    NOMADIC NIGHTS
  • 22:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
Пълна програма
  • 08:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 18:55
    Да станеш Редууд
  • 20:35
    Лъки Люк
  • 22:00
    Престъплнението на Хенри
  • 23:50
    Червени светлини
Пълна програма
  • 19:00
    World of X Games 2015
  • 19:30
    World of X Games 2015
  • 20:00
    Team Extreme!
  • 21:30
    Fuel Tv presents Mission: Caribbean
Пълна програма
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (1)
  • 19:50
    Майстори на шпионажа (2)
  • 20:40
    Майстори на шпионажа (3)
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
Пълна програма
  • 18:30
    Сериал
  • 19:30
    "Viva la musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 21:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Верея - Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 18:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - II полуфинал (WTA Premier)
  • 20:00
    "Екстремни серии по ветроходство" - 2 еп., спортно-обзорно предаване
  • 20:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 18:55
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 19:30
    Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 21:30
    Студио "Лига 1", директно
  • 22:00
    Футбол: Рен - Монако, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 19:05
    Чудовищни майки: Деца и травми
  • 19:30
    Чудовищни майки: Бебета и празни чекове
  • 19:55
    Чудовищни майки: Ярост
  • 20:20
    Чудовищни майки: Мадам мама
Пълна програма
  • 18:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
  • 19:30
    Уикенд новини с Жени Цанев LIVE
  • 20:00
    Кино Европа: "Хана Аренд", игрален филм, Германия, Люксембург, Франция, 2012 г., режисьор: Маргарете фон Трота; в ролите: Барбара Зукова, Аксел Милберг, Улрих Ньотен, Михаел Деген, Юлия Йенч и др.
  • 22:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 19:00
    Ловна треска - Хайка за диво прасе в Словакия
  • 19:30
    Мач-риболов - Шарани от дълбокото
  • 20:00
    Поколение шарани - Преимущество
  • 20:30
    На фокус Йожеф Ач - По затопляща се вода
Пълна програма
  • 18:30
    "Тайният живот на Мерилин Монро, втора част", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Лори Колиър, с Кели Гарнър, Сюзан Сарандън, Джефри Дийн Морган, Емили Уотсън, Ева Амури Мартино, [12+]
  • 20:00
    "Джурасик свят", научна фантастика, САЩ, 2015; реж. Колин Тревъроу, с Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Ирфан Кхан, Винсънт Д'Онофрио, Тай Симпкинс, [12+]
  • 22:05
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Фантастичната четворка (2015)", екшън - фантастика, САЩ, 2015; реж. Джош Транк, с Майлс Телър, Майкъл Б. Джордан, Кейт Мара, Джейми Бел, Тоби Кебъл, [15+]
  • 20:55
    "Пактът ІІ, 1 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
  • 22:00
    "Туин Пийкс II, 13 еп.", драма - мистерия, САЩ, 1991; реж. Тод Холанд, с Кайл МакЛоклан, Майкъл Онткийн, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Ричард Беймър, [18+]
  • 22:45
    "Туин Пийкс II, 14 еп.", драма - мистерия, САЩ, 1991; реж. Ули Едел, с Кайл МакЛоклан, Майкъл Онткийн, Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Ричард Беймър, [18+]
Пълна програма
  • 19:15
    Agencies Season 2 Ep3
  • 19:30
    Invitation Only
  • 19:45
    Invitation Only
  • 20:00
    What's Haute
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Рим 2017
Пълна програма
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 20:00
    Голф: Открито първенство на Сицилия
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:20
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Viasat Explorer 19:20
Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
Fox Life 19:30
Мики - първи сезон, еп. 4
Хоби ТВ 19:30
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 19:35
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 19:50
Спорт
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

TV1000 19:35
Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
Telekabel 19:40
К-9 Легенда за златото - Приключенски /САЩ/2013, Режисьор: Стивън Шимек, В ролите: Люк Пери, Ариана Багли, Брук Лангтън
Cinemax 2 19:45
"Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
MGM 19:45
"Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
Skat+ 19:50
"Храмове на българската памет - Аполония" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}