ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
Пълна програма
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп.11
  • 13:00
    "Къщата на езерото" - драма, романтичен (САЩ, 2006), режисьор - Алехандро Агрести, актьори -  Киану Рийвс, Кристофър Плъмър,  Сандра Бълок и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 12:50
    "Къде покриха Морган?" - с уч. на Хю Грант, Сара Джесика Паркър, Сам Елиът, Мери Стийнбъргън и др.
Пълна програма
  • 11:30
    Новините ON AIR
  • 12:00
    Как станах руснак -комедиен сериал
  • 12:30
    Мамчета - комедиен сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 17:30
    В развитие - блок с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 12:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 13:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 13:50
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:25
    Диви същества: Най-силните
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 12
  • 12:50
    Котки 101: Котенца
  • 13:45
    Кучета 101: Тибетски мастиф, японски хин, афенпинчер, леонбергер, той териер
Пълна програма
  • 11:30
    "Капиталът" - публицистично предаване
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Народна музика
  • 12:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 11:40
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 12:30
    Репортаж
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 14:00
    "Доктор Зоненфелд: Стари мечти, нова любов" - игрален филм, ФРГ, 2005
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 12:00
    Потребителската кошница
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Шифт /п/
Пълна програма
  • 11:30
    В кадър /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите
  • 13:00
    Реквием за една мръсница двусериен тв филм /1976 г./, режисьор Милен Гетов, в ролите: Коста Цонев, Йосиф Сърчаджиев, Сашка Братанова, Росица Данаилова, Петър Чернев, Доротея Тончева, Андрей Чапразов, Джоко Росич и др. /първа и втора серия/
Пълна програма
  • 11:30
    bugs! A Looney Tunes PROD.
  • 12:00
    Coconut, the Little Dragon
  • 12:25
    The HAPPOS Family
  • 12:30
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 10:30
    "Невъзможно бягство" - екшън, трилър (САЩ,2013), режисьор - Микаел Хафстрьом, актьори - Силвестър Сталоун, Арнолд Шварценегер, Вини Джоунс, 50 Cent, Джеф Чейс, Мат Джералд, Сам Нийл, Джим Кавийзъл, Ейми Райън, Винсънт Д'Онофрио и др.
  • 12:45
    "Косвени жертви" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Андрю Дейвис, актьори - Актьори: Арнолд Шварценегер, Франческа Нери, Елиас Котеас, Клиф Къртис и др.
  • 15:00
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп. 14,15
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:30
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор - Тимъти Армстронг, актьори - Кимбърли Уолън, Глин Термен, Кийт Карадайн и др.
  • 13:30
    "Потомците" - драма, комедия (САЩ, 2011), режисьор - Александър Пейн, актьори - Бо Бриджис, Джуди Гриър, Джордж Клуни, Матю Лилард, Робърт Форстър, Шайлийн Уудли, Амара Милър, Ник Краузе и др.
  • 15:45
    "Високо в небето" - драма, комедия (САЩ, 2009), режисьор - Джейсън Райтмън, актьори - Джордж Клуни, Ана Кендрик, Вера Фармига, Мелани Лински, Джейсън Бейтман, Зак Галифанакис и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
Пълна програма
  • 10:00
    "Някой като теб" - комедия, романтичен (САЩ, 2001), режисьор - Тони Голдуин, актьори - Ашли Джъд, Грег Киниър, Хю Джакман, Мариса Томей, Елън Бъркин,  Катрин Дент и др.
  • 12:00
    "Щурите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Моето семейство" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Кухня" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 13:00
    "Не ме оставяй" - сериал
  • 15:00
    ТВ Пазар
  • 16:00
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
Пълна програма
  • 11:30
    Кларънс (Clarence)
  • 11:55
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 12:25
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 12:50
    Дракони: Отвъд хоризонта (DreamWorks Dragons: Race to the Edge)
Пълна програма
  • 10:45
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 12:25
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 13:45
    "Чукайки на вратата на Дейв", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Бен Палмър, с Еди Марсан, Пол Ритър, Катрин Паркинсън, [12+]
  • 14:10
    "Светът на Уейн", комедия, САЩ, 1992; реж. Пенелопе Сферийс, с Майк Майърс, Дейна Карви, Роб Лоу, Тиа Карере, Брайън Дойл-Мъри, [12+]
Пълна програма
  • 11:15
    "От сега нататък", драма, Швеция, 2015; реж. Магнус Фон Хорн, с Улрик Мунтер, Матс Бломгрен, Александер Нордгрен, Виеслав Комаса, Лоа Ек, [15+]
  • 12:55
    "Клеър в действие", драма, САЩ, 2016; реж. Лиза Робинсън, Ани Дж. Хауъл, с Бетси Бранд, Крис Бийтъм, Зев Хауърт, Анна Маргарет Холиман, Сакина Джафри, [12+]
  • 14:20
    "Амнезия (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Барбет Шрьодер, с Марте Келер, Макс Риймелт, Бруно Ганц, Корина Кирхоф, Джоел Базман, [12+]
  • 15:55
    "Аз съм войник", драма, Франция, 2015; реж. Лоран Ларивиер, с Луиз Бургуан, Жан-Юго Англад, Ан Беноа, Лоран Капелуту, Нина Морис, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    CNN Newsroom
  • 12:30
    Eco Solutions
  • 12:45
    Make, Create, Innovate
Пълна програма
  • 09:45
    "Женени от пръв поглед" - риалити
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване
  • 12:15
    "Неразделни" - романтична комедия с уч. на Юлия Стинсхоф, Юлия-Мария Кьолер, Патрик Раполд, Маркус Майовски и др.
  • 14:10
    "Любов в Ню Йорк"- романтичен филм с уч. на Брите Ханусрихтер, Рене Ифра, Сесил фон Ренер, Кай-Иво Баулиц и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., I част, /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 14:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 4
Пълна програма
  • 11:30
    В преследване на класически автомобили: Целуни няколко жаби
  • 12:00
    В преследване на класически автомобили: Сгорещяване
  • 12:30
    В преследване на класически автомобили: Силата на тройката
  • 13:00
    В преследване на класически автомобили: Пътуване до Амелия айлънд
Пълна програма
  • 11:26
    Решени да избягат: Катинар на класната стая
  • 12:14
    Решени да избягат: Битка в бара
  • 13:02
    Решени да избягат: Китайският ресторант
  • 13:50
    Решени да избягат: Кабинетът на изследователя
Пълна програма
  • 11:30
    Кралицата На Бала
  • 13:10
    The ZhuZhus S1
  • 13:25
    Descendants Wicked World S2
  • 13:30
    The ZhuZhus S1
Пълна програма
  • 11:30
    "Нормално"
  • 12:00
    Гейм шоу
  • 12:30
    "PS-Profis" - доку поредица за стари коли
  • 13:00
    Автомобилизъм, TCR в Монца: върховите моменти
Пълна програма
  • 11:30
    "Чудата наука"
  • 12:00
    "За ума"
  • 12:30
    "Експресът на учените"
  • 13:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 11:20
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
  • 12:30
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 10:15
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Англия - Аржентина, пряко
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Биг Беър лейк - Биг Беър лейк (шести етап)
  • 13:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Реджо Емилия - Тортона (тринадесети етап)
  • 14:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап), пряко
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Реджо Емилия - Тортона (тринадесети етап)
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Венесуела
  • 14:45
    Мотоциклетизъм: "8 часа на Ошерслебен", пряко
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Байерн - Фрайбург, пряко
Пълна програма
  • 11:25
    Мащабни продажби, еп. 1
  • 11:50
    Мащабни продажби, еп. 2
  • 12:10
    Мащабни продажби, еп. 3
  • 12:30
    Мащабни продажби, еп. 4
Пълна програма
  • 11:35
    Liquid Edge
  • 12:30
    Strongman Champions League
  • 13:25
    Ama Motocross Series Highlights
  • 14:20
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 11:30
    Телепазар
  • 11:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 13:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 11:30
    Преобразяване на двора
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 13:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 11:25
    Шепот от отвъдното - трети сезон, еп. 18
  • 12:25
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 17
  • 13:20
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 18
  • 14:15
    Подли камериерки - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 6
  • 12:10
    Свежа кръв - първи сезон, еп. 5
  • 13:25
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 1
  • 14:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:35
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 12:10
    "Филми и звезди ІХ, 20 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 12:40
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 14:20
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
Пълна програма
  • 11:10
    Втората световна война: цената на империята, еп. 11
  • 12:10
    Втората световна война: цената на империята, еп. 12
  • 13:05
    Втората световна война: цената на империята, еп. 13
  • 14:05
    В изгнание, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Д. Б. Купър: Приключен случай?: 2-ра част
  • 13:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Провалите на Бари
  • 14:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Най-добрите находки на Бари
  • 15:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, първи сезон, 5 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 11:00
    "Дот"
  • 12:10
    "Томас и приятели"
  • 12:20
    "Барни и приятели"
  • 12:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 11:30
    ТОП ШОП
  • 11:45
    "Без монтаж"
  • 12:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:30
    Времето, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 11:30
    "Крузо" - приключенски филм с Ейдън Куин, Елвис Пейн, Ричард Д. Шарп, Уилям Хуткинс, Шейн Римър, Джими Нейл.
  • 13:05
    "Ястреби" - комедия с Тимъти Далтън и Антъни Едуардс.
  • 14:55
    "Проектът "Манхатън" - драма с Джон Литгоу, Кристофър Колет, Синтия Никсън.
  • 15:25
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
Пълна програма
  • 10:55
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
  • 11:45
    STOP AND GO
  • 11:55
    PORSCHE SUPERCUP SERIES
  • 12:10
    BRITISH PICK UP TRUCK CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:00
    The Ride
  • 12:00
    The Ride
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 11:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 12:30
    Non Stop Hits!
  • 13:00
    James Arthur: In The Zone
  • 14:00
    Young, Hot And Loaded: Top 20
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 11:30
    Патрулиращи кучета, еп. 8
  • 11:55
    Патрулиращи кучета, еп. 9
  • 12:25
    Градът на бялата мечка, еп. 11
  • 12:50
    Градът на бялата мечка, еп. 12
Пълна програма
  • 11:00
    Опасни срещи, еп. 4
  • 12:00
    Морски вълци, еп. 1
  • 13:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 3
  • 14:00
    Куфар за края на света 2, еп. 17
Пълна програма
  • 11:05
    Диво царство: Лъвицата майка
  • 11:53
    Най-зловещите убийци в света
  • 12:42
    Дивото сърце на Индокитай: Дивият Виетнам
  • 13:26
    Акулотрас
Пълна програма
  • 10:00
    Дартс: Висша лига 2017, Лондон, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Дартс: Висша лига 2017, Лондон, повторение
  • 13:00
    Футбол: Монако - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    "Смак"
  • 11:45
    "Смешки. Нови приключения"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Идеалният ремонт"
Пълна програма
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 12:30
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 11:15
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 13:05
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Реал М
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Монако
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 11:15
    "Русия, моя любов"
  • 11:45
    "Смехът е разрешен"
  • 14:00
    Вести
  • 14:15
    "Верни на клетвата"
Пълна програма
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 11:30
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:10
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
Пълна програма
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж:
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:40
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 12:05
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 12:30
    Dragons - Die Wachter von Berk
  • 13:00
    Barbie in 'Die verzauberten Ballettschuhe'
Пълна програма
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    На фокус - коментарна рубрика на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    Конвой - драма, Русия, 2012, с Олег Василков и Азмат Нигманов
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:00
    Не искам кожата ми да виси: Сара и Роджър
  • 12:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Майкъл
  • 14:00
    Многоженецът: Коуди поема отговорност
  • 15:00
    Многоженецът: Предложение за брак
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Слънчева Трявна
  • 12:30
    Професор Тома Върбанов
  • 13:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:30
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Живот на път в RV каравана
  • 12:30
    Живот на път в RV каравана
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:30
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Живот на път в RV каравана
  • 12:30
    Живот на път в RV каравана
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:30
    Кинг Конг, Нова Зеландия, САЩ, приключенски/драма, с Наоми Уотс, Ейдриън Броуди, 2005
  • 14:30
    Земните момичета са лесни, САЩ, комедия/музикален, с Джина Дейвис, Джим Кери, 1988
  • 16:15
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, Стийв Карел, Морган Фрийман, 2007
  • 17:55
    Комарджии, САЩ, криминален/драма, с Мат Деймън, Гретчен Мол, Джон Малкович, 1998
Пълна програма
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:10
    Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 4
  • 12:05
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 3
  • 12:35
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 4
  • 13:05
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 19
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Пейте заедно с топ 50 поп изпълнителите !
  • 18:00
    Пейте заедно с топ 50 денс изпълнителите !
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
Пълна програма
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Моето куче, твоето куче" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
  • 13:00
    "Хани и Нани" - приключенски, САЩ, режисьор Дагмар Сеуме, в ролите: Близначките Яна Мюнстер и Софи Мюнстер, Сузане фон Борсоди, Ханелоре Елснер и др./п/
Пълна програма
  • 11:10
    Светкавицата - втори сезон, еп. 17
  • 12:05
    Светкавицата - втори сезон, еп. 18
  • 13:00
    Светкавицата - втори сезон, еп. 19
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 12:00
    FASHION FILMS
  • 12:30
    FASHION FILMS
  • 13:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Реджо Емилия - Тортона (тринадесети етап)
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Германия - Венесуела
  • 14:45
    Мотоциклетизъм: "8 часа на Ошерслебен", пряко
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Байерн - Фрайбург, пряко
Пълна програма
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 07:50
    "Нова мисия невъзможна" - еп.7-11
  • 12:00
    "Спецотдел 2" - 13 eп.
  • 12:50
    "Завръщане в рая" - 22 eп.
  • 13:40
    "Джейк и Дебелака" - еп.23-24
Пълна програма
  • 11:10
    "Медицински сестри" - 28 и 29 еп.
  • 12:00
    "Полицайките от окр.Брауард" - 2 еп.
  • 12:50
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 13:40
    "Нерешени слуачи с Доналд Макинтаяр" - 3 еп.
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Спорт
Пълна програма
  • 11:25
    Рыболов-эксперт
  • 11:50
    От нашего шефа
  • 12:05
    Прикладная ихтиология
  • 12:35
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 09:45
    "След всички тези години" - романтичен филм с уч. на Уенди Малик, Андреа Мартин, Марта Бърнс, Адам Димарко и др.
  • 11:45
    "Хвани и пусни" - роматична драма с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Сам Йегър, Джулиет Луис, Фиона Шау и др., /п/
  • 14:00
    "Тежка сватба" - комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Даян Кийтън, Сюзън Сарандън, Катрин Хейгъл, Аманда Сийфрид, Робин Уилямс, Бен Барнс, Тофър Грейс и др.
  • 16:00
    "Земята: Ново начало" - екшън-фантастика с уч. на Уил Смит, Джейдън Смит, Зои Кравиц, Софи Оконедо, Линкълн Люис, Крис Гиър, Дейвид Денман, Изабела Фурман и др. , /п/
Пълна програма
  • 11:30
    Cake Boss: Fire and Ice
  • 11:52
    Cake Boss: Glow In The Dark Cake
  • 12:15
    Cake Boss: Camp Carlo's
  • 12:37
    Cake Boss: Snowed Out
Пълна програма
  • 11:40
    CITY GRAMMAR
  • 11:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 11:55
    NATIONAL PARKS
  • 12:00
    WORD PARTY
Пълна програма
  • 11:30
    Трапезата на Сиба
  • 12:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 13:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 11:20
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Big Time Rush
Пълна програма
  • 10:15
    Футбол, Световно първенство за младежи до 20 г.: Англия - Аржентина, пряко
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Калифорния: Биг Беър лейк - Биг Беър лейк (шести етап)
  • 13:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Реджо Емилия - Тортона (тринадесети етап)
  • 14:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Кастелания - Оропа (четиринадесети етап), пряко
Пълна програма
  • 10:35
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 12:10
    "Филми и звезди ІХ, 20 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 12:40
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 14:20
    "Малкият принц (2015)", анимация - фентъзи, Франция, 2015; реж. Марк Осбърн, [0+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:25
    Goldie & Bear
  • 12:55
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 11:20
    Kъщата на Шумникови
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:35
    Big Time Rush
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Murder Comes to Town: Looking for Souls to Steal
  • 12:00
    I Almost Got Away With It: Got To Escape With A Battleaxe
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Get Home To Mother
  • 13:40
    I Almost Got Away With It: Got To Pretend To Be A Cop
Пълна програма
  • 11:36
    Legends: Evander Holyfield
  • 12:00
    The Burning Issue: Episode 7
  • 12:30
    Top: Wish We Were Friends
  • 12:56
    Up Close With: Valery Rozov
Пълна програма
  • 11:25
    Buccaneers & Bones
  • 11:50
    Trip Gone Bad
  • 12:15
    Trip Gone Bad
  • 12:40
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 11:00
    Д. Б. Купър: Приключен случай?: 2-ра част
  • 13:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Провалите на Бари
  • 14:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Най-добрите находки на Бари
  • 15:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Партньори
Пълна програма
  • 11:00
    Морски вълци, еп. 1
  • 12:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 3
  • 13:00
    Куфар за края на света 2, еп. 17
  • 14:00
    Куфар за края на света 2, еп. 18
Пълна програма
  • 11:00
    Cool…T - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп.11
  • 13:00
    "Къщата на езерото" - драма, романтичен (САЩ, 2006), режисьор - Алехандро Агрести, актьори -  Киану Рийвс, Кристофър Плъмър,  Сандра Бълок и др.
Пълна програма
  • 11:00
    Атлантическо предизвикателство: Един океан, една надпревара; спорт, документален, Великобритания, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 14:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:10
    Телешоп
  • 14:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    Разтърсващи престъпления: Раул Моат
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Гари Нюлав
  • 13:00
    Първите 48 часа: На ул. "Бърбън"/Смъртоносен капан
  • 14:00
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
Пълна програма
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Обич за България" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": Юбилеен концерт на Добра Савова
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 11:40
    Chrissy Teigen
  • 12:05
    David Arquette
  • 12:30
    Dad
  • 12:55
    The Handbag
Пълна програма
  • 11:38
    ZZ Lemonade: Charlotte Cross (18+)
  • 12:05
    Curvy Latina Anal (18+)
  • 12:28
    The Porn Artist (18+)
  • 13:00
    Catch A Thief (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Реал/М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - I полуфинал (WTA Premier)
  • 15:00
    Тенис: Туна Алтуна/Алесандро Моти - Роман Йебави/Иржи Весели (TEB BNP PARIBAS ISTANBUL OPEN, Истанбул; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
Пълна програма
  • 09:30
    Eвропейско първенство по художествена гимнастика: иднивидуално /жени/
  • 13:00
    Световен рали шампионат: Рали Португалия - специален етап
  • 14:00
    Спортни новини
  • 14:10
    Супер сериите + предаване за фитнес
Пълна програма
  • 11:00
    Лили Давид
  • 12:35
    Париж 36
  • 14:35
    Всичко на Цукер!
  • 16:10
    Момичето
Пълна програма
  • 11:30
    Флора и фауна - премиера
  • 12:00
    Акценти
  • 12:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:30
    CONNEXIONS - CONNECTIONS MADE
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF THE KINGS BETWEEN AMAN AND ALEP, THE (MIDDLE EAST)
  • 13:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 14:00
    IN CONCERT - SERGIU POPA ENSEMBLE
Пълна програма
  • 08:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 11:05
    Американец в Китай
  • 12:35
    Млади по душа
  • 14:20
    Баща на четири деца: Обратно в природата
  • 15:40
    Мюмю
Пълна програма
  • 11:30
    Tampa Pro 2008
  • 12:00
    16 Below - Generation 4
  • 12:30
    M80
  • 13:00
    The Gypsy Tour
Пълна програма
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 13:05
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 12:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 /п/
  • 13:00
    "Фортисимо Фамилия" представя
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п/
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол: Етър - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:30
    Класика от "А" Професионална футболна група - Лудогорец - ЦСКА (2014-15), повторение
  • 13:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 6-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим (WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - I полуфинал (WTA Premier)
  • 15:00
    Бокс: Владимир Кличко - Антъни Джошуа (HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP OF THE WORLD 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 10:30
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Испания, повторение
  • 12:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Сан Антонио Спърс, втори полуфинален мач от плейофите на Западната конференция на НБА, повторение
  • 15:30
    "Висшата Лига в цифри", магазинно предаване, 36-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    В града витае убийство: Кражба на души
  • 12:00
    Почти ми се размина: Бягство с брадва
  • 12:50
    Почти ми се размина: У дома при мама
  • 13:40
    Почти ми се размина: Фалшивото ченге
Пълна програма
  • 11:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 12:30
    Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова
  • 13:00
    "Аз уча английски" с Николая
  • 14:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 11:30
    Решенията на Валтер - Със щека за хищници
  • 12:00
    Хайде за риба Бльомхоф 4. част
  • 12:30
    Риболов в Австралия - Полуостров Ейре
  • 13:00
    Carp Zoom - Радостен риболов на Балатон
Пълна програма
  • 10:05
    "Не е лесно", комедия, САЩ, 2009; реж. Нанси Майерс, с Мерил Стрийп, Стийв Мартин, Алек Болдуин, Джон Красински, Лейк Бел, [15+]
  • 12:05
    "Търсенето на Дори", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Андрю Стантън, Ангъс МакЛейн, [0+]
  • 13:40
    "Тини: Голямата промяна на Виолета", семеен - музикален, Испания, 2016; реж. Хуан Пабло Бускарини, с Мартина Стоесел, Хорхе Бланко, Адриан Салседо, Мерседес Ламбре, Диего Рамос, [12+]
  • 15:20
    "Х-мен Началото: Върколак", екшън - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Гавин Худ, с Хю Джакман, Лив Шрайбър, Дани Хюстън, Уил Ай Ем, Лин Колинс, [12+]
Пълна програма
  • 11:25
    "Съвременно семейство VІІІ, 17 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Крис Коч, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 11:50
    "Силициевата долина ІV, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 12:25
    "Вице VІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Мандъл, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
  • 13:00
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Елиът Хегърти, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Photographers
  • 11:45
    Photographers
  • 12:00
    From the Runway
  • 12:15
    From the Runway
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 13:00
    Новини
  • 13:05
    Тенис: ATP 1000 Рим 2017
  • 15:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 10:45
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 11:45
    Баскетбол: Евролига
  • 13:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 17:00
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:45
Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Fox Life 11:55
Семеен пъзел - втори сезон
PRO 7 12:00
"Как срещнах майка ви" - сериал
Fox Crime 12:00
Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон
RTR 12:00
Сериал: "Обикновен живот"

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)
Diema Sport 2 12:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Film Plus 12:00
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Флуминенсе - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 11:45
"Клика I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Андреа Харкин, с Луис Брийли, Синов Карлсен, Ейслинг Франсиози, Емун Елиът, Рейчърд Хърд-Ууд, Харис Дикинсън, [15+]
Skat+ 11:45
"Храмове на българската памет - Устра" - документален филм /повторение/
Kino Nova 11:50
"Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др., /п/
MGM 11:50
"Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
TVT 12:00
Зона на пресичане (образователен филм за еко туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}