ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Investbook с Александър Костадинов /п./
Пълна програма
  • 08:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Медиум; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 09:10
    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс
  • 10:05
    Дивата Иберия: Есен
  • 11:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 8
  • 11:28
    С човекоподобните маймуни: Епизод 9
Пълна програма
  • 09:10
    Народна музика
  • 09:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 10:00
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
  • 10:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /44 епизод/
  • 10:25
    Световните градове на България Враца - на път до края /п/
  • 11:00
    Многоликата Япония
Пълна програма
  • 09:01
    Miss Moon
  • 09:20
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 09:30
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 09:45
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 5
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 14
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.12
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 13
Пълна програма
  • 09:15
    "Арго" - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован,  Виктор Гарбър и др.
  • 12:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.13,41,15
  • 15:00
    "Линкълн" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Логан Маршъл-Грийн, Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Патрик Уилсън и др.
  • 18:15
    "Великият Гетсби" - драма, романтичен (САЩ, Австралия, 2013), режисьор - Баз Лурман, актьори - Леонардо Ди Каприо, Амитаб Баччан, Стив Бисли, Ричард Картър, Джейсън Кларк, Аделаиде Клемънс, Винс Колосимо, Макс Калън, Кери Мълиган, Джоел Едгертън и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
  • 10:00
    "Смъртта й прилича" - фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др. 
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:10
    Бен 10
  • 09:20
    Бен 10
  • 09:30
    Бен 10
  • 09:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 08:35
    "Кръстопът 48", драма, Израел, 2016; реж. Уди Алони, с Тамер Нафар, Самар Кюпти, Салва Накара, Саид Дасуки, Адиб Сафади, [15+]
  • 10:10
    "Порто", романтична драма, Португалия, 2016; реж. Гейб Клингер, с Антон Йелчин, Люси Лука, Пауло Каларе Франсоа Льобран, Флори-Ауклерк Виаленс, [15+]
  • 11:25
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 13:40
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 10:10
    "Жив товар", драма, САЩ, 2016; реж. Логан Сандлър, с Дрий Хемингуей, Лейкит Станфийлд, Сам Дилън, Леонард Ърл Хауз, Робърт Уисдъм, [15+]
  • 11:35
    "Йестърдей", драма, ЮАР, 2004; реж. Даръл Джеймс Рууд, с Лелети Кумало, Лиле Мвелас, Кенет Камбюл, Хариет Лехаб, Камила Уокър, [12+]
  • 13:10
    "Центърът на моята вселена", драма, Германия, 2016; реж. Якоб М. Ерва, с Луис Хофман, Забине Тимотео, Яник Шюман, Ада Филине Щапенебек, Инка Фрийдрих, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    MainSail
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Невъзможен брак" - романтична комедия с уч. на Саския Вестер, Катя Флинт, Соня Герхард, Костя Улман и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
Пълна програма
  • 09:00
    Как се прави...: Изолационни материали от фибростъкло/Дървени патици/Автомати за бонбони/ Ауспух
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Алтън
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 7
Пълна програма
  • 09:02
    Срещи с извънземни: Ескалация
  • 09:50
    Как са го направили?: Салата/Въже/Инсулин
  • 10:14
    Фабрика за храна: Наваксай с кетчупа
  • 10:38
    Тайни под земята: Тайната история на новия свят
Пълна програма
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 10:30
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 09:15
    "Да изобретяваме"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
  • 09:55
    "Доказано от опит"
  • 10:15
    "Снимки"
Пълна програма
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 08:20
    Олимпийски игри: Ски бягане, 10 км (жени), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (мъже)
  • 10:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна програма
  • 11:45
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 08:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Финландия - Германия (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Норвегия - Швеция (мъже), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Норвегия - Швеция (мъже)
Пълна програма
  • 09:10
    Дроновете, сезон 1, еп. 4
  • 09:35
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 8
  • 10:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 10:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games - Austin
  • 10:40
    World Of X Games
  • 11:35
    Action Sports World
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 10:30
    Основен ремонт в Детройт
Пълна програма
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 3
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 21
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 12
  • 11:30
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 08:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 2
  • 09:55
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 10
  • 10:55
    Отдел "Разследване", еп. 13
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 08:40
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 10:45
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 12:40
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 13:40
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 10
  • 09:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 2
  • 10:15
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Дървосекачи: Немарливият Джо
  • 09:55
    Планинари: Не прахосвай и не ламти
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Пушек в заложната къща
Пълна програма
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 55 еп.
Пълна програма
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
  • 09:50
    "Сега знаеш"
  • 10:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Ел Сид" - приключенски филм със София Лорен и Чарлтън Хестън.
  • 09:55
    "Планината на смелостта" - драма / семеен с Джулиет Кейтън, Чарли Шийн, Джоан Кларк, Лесли Карон.
  • 11:35
    "Бейби бум" - комедия / романтичен с Даян Кийтън, Сам Шепърд.
  • 13:25
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 09:00
    Craig David's Party Anthems!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Charli XCX: The Ride
  • 12:45
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
  • 10:05
    Как е направен "Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро"
  • 11:00
    Галапагос, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    След милион години - първи сезон, еп. 4
  • 10:00
    Да построиш Титаник, еп. 2
  • 11:00
    Древните мегаструктури, еп. 6
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 4
Пълна програма
  • 08:55
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 6
  • 09:20
    Диво царство, еп. 2
  • 10:05
    Животинско спешно отделение, еп. 8
  • 10:50
    Дивата Антарктика, еп. 1
Пълна програма
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нант - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бристъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 09:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:15
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:35
    "По средата" - сериал
  • 12:25
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    УЕФА Шампионска Лига: Реал Мадрид - ПСЖ
  • 11:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
  • 13:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 15:00
    УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ливърпул
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "Бялото студио"
  • 09:40
    "Романтиката на романса"
  • 10:35
    Игрален филм
  • 12:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
  • 09:30
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма
  • 09:10
    Peter Hase
  • 09:25
    Ranger Rob
  • 09:50
    Die Oktonauten
  • 10:00
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 08:30
    Безценната перла - ТВ сериал - Бразилия -56 епизод
  • 09:30
    Холивудски знаменитости: Кевин Костнър
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Необикновените сватби: Епизод 2
  • 10:00
    Кралят на тортите: Торта с формата на акула, скутер и миризлива риба
  • 10:30
    Кралят на тортите: Тоалетни и платове
  • 11:00
    Модна присъда: Народът срещу Лейди Брет
Пълна програма
  • 09:00
    JAM - еп.2
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
Пълна програма
  • 08:55
    Земните момичета са лесни, Великобритания,САЩ, комедия/музикален/романтичен, 1988
  • 10:35
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 11:55
    Когато падне мрак, Германия, САЩ, драма/романтичен, 2007
  • 13:50
    Обсебена, САЩ, драма/романтичен/трилър, 2009
Пълна програма
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 09:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 14
  • 09:35
    Великото британско меню, еп. 22
  • 10:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 8
  • 10:30
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
Пълна програма
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 6
  • 09:50
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 22
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 7
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
Пълна програма
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
  • 09:30
    TOP MODELS
  • 09:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 12 и 13 еп.
  • 09:30
    "Кола примамка" - 1 еп.
  • 09:55
    "Океански патрул" - 2 и 3 еп.
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 44 еп.
Пълна програма
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:50
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 09:20
    Дело вкуса
  • 09:35
    Сезон охоты
  • 10:05
    Планета охотника
Пълна програма
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2
  • 11:00
    "Десет неща, които мразя у теб" - романтична комедия с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит, Лариса Оленик, Габриел Юниън и др., /п/
  • 13:00
    "Грозна като смъртта" - романтичен с уч. на Пайпър Перабо, Адам Гарсия, Мария Бело, Мелани Лински, Изабела Мико, Бриджит Мойнахан, Тайра Банкс, Джон Гудман и др., /п/
  • 15:10
    "Бягството" - драма с уч. на Колин Фарел, Ед Харис, Джим Стърджис, Сирша Ронан, Марк Стронг, Густаф Скарсгард, Джим Стърджис, Захари Бахаров и др., /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Cake Boss: Chandelier Cake & a Christening
  • 09:37
    Cake Boss: Palaeontology & Popping the Question
  • 10:00
    American Loggers: White Gold
  • 10:45
    American Loggers: Big Freeze... Big Trouble
Пълна програма
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 08:20
    Олимпийски игри: Ски бягане, 10 км (жени), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (мъже)
  • 10:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, спортни двойки, волна програма
  • 11:45
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 08:40
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 10:45
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 12:40
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 13:40
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
Пълна програма
  • 09:15
    PJ Masks
  • 09:30
    Puppy Dog Pals
  • 10:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 10:25
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
  • 10:25
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 09:10
    Evil-In-Law: Heaven Turns to Hell
  • 10:05
    Florida's Craziest Crimes: Missing In Miami
  • 11:00
    The Perfect Murder: Football Fatale
  • 11:55
    True Crime with Aphrodite Jones: A Hollywood Hit
Пълна програма
  • 09:11
    Rising Star: Jose Ramirez
  • 09:40
    The Truth About...: Love in Sport
  • 10:05
    Top: Love Stories
  • 10:35
    National Icons: Sport's Power Couple
Пълна програма
  • 08:55
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 09:20
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 09:45
    Primos Truth About Hunting
  • 10:10
    Primos Truth About Hunting
Пълна програма
  • 09:00
    Дървосекачи: Немарливият Джо
  • 09:55
    Планинари: Не прахосвай и не ламти
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Пушек в заложната къща
Пълна програма
  • 09:00
    Да построиш Титаник, еп. 2
  • 10:00
    Древните мегаструктури, еп. 6
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 4
  • 12:00
    Паранормално, еп. 1
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, САЩ, 2014
  • 10:25
    Конан; сезон 1, епизод 20, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Сциентологията и знаменитостите: Предателството на Пол Хагис
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Трагедията в Порт Артър
  • 11:00
    Градски кошмари: Детективи под наблюдение
  • 12:00
    Първите 48 часа: Фатална конфронтация/Смъртоносен текст
Пълна програма
  • 09:00
    Хелън
  • 11:20
    Поглед от върха
  • 13:10
    Семейство Джоунс
  • 15:05
    Измишльотини
Пълна програма
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 09:00
    Stranded Asian Fucks For Ride (18+)
  • 09:25
    Tennis Academy (18+)
  • 09:49
    College Student Fucks On Camera (18+)
  • 10:10
    Best Face Forward (18+)
Пълна програма
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
  • 09:25
    Агрокоментар
  • 09:30
    Агротема
Пълна програма
  • 09:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - REUNION ISLAND
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - MOROCCO
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MERIDA & YUCATAN
  • 10:30
    GLOBETROTTER - NEW TUNIS HAMMAMET KAIROUIN
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:30
    NEW Snakepit
  • 13:05
    Cage Ring Championships 4
  • 15:25
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 09:00
    Fuel Tv presents Mission: Caribbean
  • 09:30
    The Great Ride Open
  • 10:00
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 10:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 09:05
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 09:30
    Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 605 (Episode 5)
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 606 (Episode 6)
Пълна програма
  • 09:00
    Подвигът на капитан Димитър Списаревски
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig : Beethoven
  • 10:55
    John Eliot Gardiner conducts Mendelssohn and Schumann with the London Symphony Orchestra
  • 12:25
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Балтика, международен приятелски мач, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Локомотив Тбилиси, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 32-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Бруклин Нетс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Зли роднини: Раят се превръща в ад
  • 10:05
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
  • 11:00
    Перфектното убийство: Убийство на футболист
  • 11:55
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Холивудски удар
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
Пълна програма
  • 08:30
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
  • 09:50
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 11:55
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 13:25
    "Силициевата долина ІІ, 3 еп. ", комедия, САЩ, 2015; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 08:25
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 10:10
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 12:10
    "Californication VI, 7 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Майкъл Уивър, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:35
    "Californication VI, 8 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Сийт Ман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    Хубаво село имаме (образователен филм за туристически маршрут)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Крепости от миналото, сенки в обектива (образователен филм за туристически маршрут)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
Пълна програма
  • 07:30
    Голф: Европейски тур
  • 10:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 11:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 09:05
    Paw Patrol
  • 09:20
    Paw Patrol
  • 09:30
    Shimmer and Shine
  • 09:50
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 08:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 3, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 09:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 26, Испания, исторически/драма, 2011
  • 10:15
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:20
Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 09:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 9
ARD 1 09:25
"Пиперените зрънца" - сериал
e-kids 09:30
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT4 09:30
101 алпийски батальон - върховете се покоряват с приятели документален филм
Bulgaria ON AIR 09:30
Истината за преписването - филм
Diema Family 09:30
"Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Vivacom Arena 09:30
Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}