ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:55
    Едно голямо семейство 2 тв филм /8 епизод/п/
  • 03:00
    Зимни олимпийски игри 2018: Сноуборд /сноубордкрос, жени, квалификация/, ски алпийски дисциплини /супергигантски слалом, мъже/
  • 05:15
    Зимни олимпийски игри 2018: фигурно пързаляне /спортни двойки, волна програма/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.3, еп.23
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
  • 02:05
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 03:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:45
    Морски детективи; сезон 11, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 04:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска
  • 02:35
    С човекоподобните маймуни: Епизод 10
  • 03:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 11
  • 03:25
    Войната за спасяването на китовете: Да признаеш грешката си
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров
  • 03:30
    Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:45
    "Цюрихско крими: Борхерт и силата на привичките" - криминален филм, ФРГ, 2018
  • 03:20
    "Съдбовни дни в Банкок" - мелодрама, ФРГ, 2009
  • 04:50
    Кабаре
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 02:05
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:05
    Америка днес /п/
  • 04:00
    Часът на зрителите /п/
  • 04:30
    Световно наследство Синтра /п/
Пълна програма
  • 02:05
    България днес информационен блок /п/
  • 03:35
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 03:45
    Зима край Студен кладенец научнопопулярен филм
  • 04:10
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
  • 02:50
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 00:30
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 16,17
  • 02:30
    "Монк" - сериал, с.4, еп.15
  • 03:15
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.14
  • 04:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 8,9
Пълна програма
  • 00:00
    "Несломим" - биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Морган Фрийман, Мат Деймън, Скот Истууд, Лангли Къркуд, Маргьорит Уийтли и др.
  • 02:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3
  • 03:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.10,11,12
Пълна програма
  • 02:00
    "Мутра по заместване" /п./ - сериал
  • 03:00
    " Старчета разбойници с Бети Уайт" /п/- сериал
  • 04:00
    "По средата" /п/- сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 00:15
    "В края на тунела (2016)", криминален трилър, Испания, 2016; реж. Родриго Гранде, с Леонардо Сбаралия, Пабло Ечари, Клара Лаго, Федерико Лупи, Ума Салдуенде, [18+]
  • 02:20
    "Черен диамант", криминален трилър, Франция, 2016; реж. Артюр Арари, с Нилс Шнайдер, Агуст Диел, Ханс-Петер Клоос, Абдел Хафд Бенотман, Гийоме Вердие, [18+]
  • 04:15
    "Преходно съзнание", късометражен - научна фантастика, Чехия / Словакия, 2014; реж. Роберт Хлоз, с Хана Куснйерова, Владимир Шкултети, Ладислав Хампл, Ян Новотни, [18+]
  • 04:50
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
Пълна програма
  • 02:15
    "Законът на земятa", криминална драма, Финландия, 2017; реж. Юси Хилтунен, с Виле Виртанен, Анти Холма, Мико Неувонен, Малин Буска, Оути Маненпа, [18+]
  • 03:45
    "Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]
  • 06:40
    "Гримасата на съдбата", късометражна драма, Италия, 2015; реж. Емануеле Паламара, с Джанфеличе Импарато, Марина Пископо, [12+]
  • 07:00
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Today
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 01:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Кървавата тайна на изгубения град
  • 03:00
    Създадени от разруха: Епизод 11
  • 03:30
    Създадени от разруха: Епизод 12
  • 04:00
    Тежко избавление: Епизод 1
Пълна програма
  • 02:10
    Срещи с извънземни: Войната
  • 03:00
    Идващият свят: Забавленията на бъдещето
  • 03:48
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 04:36
    Как са го направили?: Локомотиви/Сметана/Бумеранги
Пълна програма
  • 02:15
    Имението "Евърмур"
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Музика на мозъка"
  • 03:00
    "Велики мечтатели: Архимед"
  • 03:40
    "Футурис"
  • 04:00
    "Всичко и нищо: Всичко"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 02:45
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 03:45
    1,2,3 - 1 еп. - Сериал
  • 04:30
    Наследницата - 180 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Скелетон, трети манш (мъже), директно
  • 03:30
    Олимпийски игри: Спускане с шейни, щафета
  • 04:00
    Олимпийски игри: Скелетон, четвърти манш (мъже), директно
Пълна програма
  • 02:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Швейцария - Канада (мъже)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 04:30
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 00:10
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 6
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 1
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 5
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 02:15
    Action Sports World
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
  • 04:05
    Enfusion
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Карибски живот
  • 02:30
    Карибски живот
  • 03:00
    Строежи за милион долара
  • 03:30
    Строежи за милион долара
Пълна програма
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 4
  • 02:25
    Кое е това момиче? - втори сезон, еп. 23
  • 02:40
    Веселата къща - първи сезон, еп. 3
  • 03:05
    Веселата къща - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 1
  • 03:35
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 3
  • 04:25
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 4
  • 05:15
    Кралицата на Юга - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 01:30
    "Мъжът с железните юмруци", екшън - драма, САЩ, 2012; реж. АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Рик Юн, Ръсел Кроу, Луси Лиу, Дейв Батиста, [18+]
  • 03:10
    "Зовът на героите", екшън - драма, Хонг Конг, 2016; реж. Бени Чан, с Луис Ку, Чинг Уан Лау, Еди Пенг, Джин Ву, Шуинг Цзян, [18+]
  • 05:15
    "Отблизо", романтична драма, САЩ, 2004; реж. Майк Никълс, с Джулия Робъртс, Джуд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс, [15+]
  • 07:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 01:20
    Големите надежди, сезон 1, еп. 3
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 8
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 7
  • 03:35
    Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 01:55
    В търсене на Хитлер: 45 метра под земята
  • 02:50
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 03:40
    Изковани в огъня: Ятаганът
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Залози в Готам
Пълна програма
  • 02:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:20
    "Конни"
  • 02:45
    "Дот"
  • 02:55
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 01:15
    "Казанова на Фелини" - биографически филм / драма с Доналд Съдърланд, Тина Омонт.
  • 03:55
    "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуаник.
  • 05:05
    "Сред приятели" - драма / криминален с Майкъл Артура, Брет Ламбсон.
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.1-13 - Мел Гибсън" - поредица
Пълна програма
  • 02:00
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 03:00
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 04:00
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 05:30
    SUPER FORMULA 2017
Пълна програма
  • 02:00
    Краш кароке
  • 02:30
    Краш кароке
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Charli XCX: The Ride
  • 03:45
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 04:10
    Years & Years Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 4
  • 02:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 5
  • 03:00
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 03:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 01:55
    Държавата - първи сезон, еп. 1
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 4
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 6
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 8
Пълна програма
  • 01:50
    Диво царство, еп. 4
  • 02:35
    Диво царство, еп. 5
  • 03:20
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
  • 04:10
    Диво царство, еп. 4
Пълна програма
  • 00:45
    Еротичен телепазар
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нант - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:30
    "Нека да говорят"
  • 02:55
    "Чуждата дъщеря". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
  • 04:05
    "Чуждата дъщеря". Продължение
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Ретро" - музикална програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:05
    "Офлайн" - шоу
  • 02:55
    "Мисия безумие: Герой за добри пари" - шоу
  • 03:55
    "Свръхестествено" - мистъри сериал
  • 05:25
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    УЕФА Лига Европа: Йостерсунд - Арсенал
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: Лион - Виляреал
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ливърпул
Пълна програма
  • 01:35
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 04:20
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 01:55
    Игрален филм
  • 05:00
    Вести
  • 05:35
    Игрален филм
  • 09:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:10
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:25
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение/
  • 04:00
    "Дневниците на уфолога" - повторение
  • 05:30
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:50
    Концерт на Мишел Фермер
  • 03:00
    Биографии на прочути личности: Зинедин Зидан
  • 04:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 11 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    2 на милион: Някой като мен
  • 02:48
    Линейка в Лондон: Епизод 7
  • 03:36
    Жената със змийска кожа
  • 04:24
    Любов от първи клик: Запознанствата в интернет не са лесна работа!
Пълна програма
  • 02:00
    Майсторите, които върнаха времето напред
  • 03:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 03:30
    Сахара - По - малките Богове, част 1
  • 04:00
    Подземни хранителни богатства
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: Лов на извънземни
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: След лова
  • 04:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 01:05
    Дон Джон, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2013
  • 02:35
    Похот, предпазливост, Китай,Тайван,САЩ, драма/романтичен/трилър, 2007
  • 05:30
    Синьо увлечение, 2002
  • 07:10
    От коя планета си?, САЩ, комедия/фантастика, 2000
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Христо Мутафчиев" - документална поредица
  • 02:30
    "Работно време: Сватбен агент" - 30 еп., забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Богородична стъпка - XI-ти Национален тракийски фолклорен събор" - I част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 17 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 01:55
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 21
  • 02:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 22
  • 02:45
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 5
  • 03:10
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
Пълна програма
  • 01:50
    "Бързи и яростни: Нов модел. Оригинални части" - екшън филм, САЩ, 2009
  • 03:25
    "Бързи и яростни" - екшън филм, САЩ, 2009
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 02:10
    Брикълбери - втори сезон, еп. 10
  • 02:30
    24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 4
  • 03:15
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 11
  • 03:40
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:50
    "Не бях аз!" - 6 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 12 еп.
  • 03:30
    "Гласът на серийния убиец" - 4 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 125-127 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 02:15
    Особенности охоты на Руси
  • 02:30
    Простые рецепты
  • 02:45
    Охотничьи традиции и этика
  • 03:00
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 00:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Земята преди време" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Декоратори за милион долара" - риалити, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Animal Cops Houston: Trinity
  • 02:30
    Deadliest Catch: When Hell Freezes Over
  • 03:15
    Solved: Time for Justice
  • 04:00
    American Loggers: The Big Push
Пълна програма
  • 02:05
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 02:20
    ENGLISH 911
  • 02:25
    GRAMMAR WISE
  • 02:55
    WHAT DID THEY SAY
Пълна програма
  • 02:00
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 02:30
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 02:15
    Костенурките Нинджа
  • 02:40
    Костенурките Нинджа
  • 03:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Скелетон, трети манш (мъже), директно
  • 03:30
    Олимпийски игри: Спускане с шейни, щафета
  • 04:00
    Олимпийски игри: Скелетон, четвърти манш (мъже), директно
Пълна програма
  • 01:30
    "Мъжът с железните юмруци", екшън - драма, САЩ, 2012; реж. АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), с АрЗетЕй (Робърт Фитцджералд Дигс), Рик Юн, Ръсел Кроу, Луси Лиу, Дейв Батиста, [18+]
  • 03:10
    "Зовът на героите", екшън - драма, Хонг Конг, 2016; реж. Бени Чан, с Луис Ку, Чинг Уан Лау, Еди Пенг, Джин Ву, Шуинг Цзян, [18+]
  • 05:15
    "Отблизо", романтична драма, САЩ, 2004; реж. Майк Никълс, с Джулия Робъртс, Джуд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс, [15+]
  • 07:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    Henry Hugglemonster
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:15
    Костенурките Нинджа
  • 02:40
    Костенурките Нинджа
  • 03:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:40
    The Perfect Suspect: No Leg To Stand On
  • 02:35
    Murder Book: Into The Woods
  • 03:30
    Murder At Sea: People Magazine Investigates
  • 04:25
    Who on Earth Did I Marry?: Badge of Dishonor
Пълна програма
  • 02:00
    Top: Love Stories
  • 02:30
    National Icons: Sport's Power Couple
  • 03:01
    Rising Star: Lawrence Okoye
  • 03:30
    National Icons: Sport's Power Couples
Пълна програма
  • 02:00
    Sportsman Afield
  • 02:25
    Sasquatch
  • 02:50
    Sasquatch
  • 03:15
    Primos Truth About Hunting
Пълна програма
  • 01:55
    В търсене на Хитлер: 45 метра под земята
  • 02:50
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 03:40
    Изковани в огъня: Ятаганът
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Залози в Готам
Пълна програма
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 4
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 6
  • 02:50
    Шифърът на злополуките, еп. 8
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 4
Пълна програма
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Седем часа разлика"- сериал, с.3, еп.23
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:00
    Ханибал; сезон 2, епизод 1, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:50
    Медиум; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Хлапета в гората
  • 03:00
    Първите 48 часа: Код на честта
  • 04:00
    Първите 48 часа: Роднинство
  • 05:00
    Луда любов: Бягството на влюбените, въоръжени и опасни
Пълна програма
  • 01:30
    Бръсначът
  • 04:00
    Нощта, в която не се срещнахме
  • 05:20
    Месец край езерото
  • 07:10
    Омагьосаното царство
Пълна програма
  • 01:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 02:30
    "Песента ме крепи" - фолклорен филм
  • 03:00
    "По стъпките на Комня Стоянова" - документален филм /повторение/
  • 03:30
    "Храмове на българската памет - Кремиковски манастир" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 02:06
    Business Too Casual (18+)
  • 02:32
    Hungarian Sweet Strudel (18+)
  • 02:57
    Perfect Bum Teen's Lesbian Orgasm (18+)
  • 03:18
    Bijoux From France! (18+)
Пълна програма
  • 01:50
    Световен рали шампионат: Рали "Швеция" - всичко преди старта
  • 02:25
    Олимпийски върхове
  • 03:00
    Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - квалификация
  • 04:30
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /мъже/
Пълна програма
  • 01:25
    Сред крадци
  • 02:55
    Вълната
  • 06:40
    На кайманите
  • 08:10
    Синя птица
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E9
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E10
  • 03:00
    WILD CULTURE EP 5
  • 04:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
Пълна програма
  • 01:00
    Bangkok Fight Night
  • 02:35
    Xtreme Fighting Championship
  • 05:10
    Art of Fighting
  • 06:30
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 01:20
    Любителката на мистерии: Снимката
  • 02:45
    Новият протокол
  • 04:15
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 06:25
    Машинист
Пълна програма
  • 02:00
    Firsthand
  • 02:30
    Firsthand
  • 03:00
    On Surfari
  • 03:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 02:15
    Вътрешен поглед към кралския двор (Series 1): В ренесансовия двор (Episode 2)
  • 03:20
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Джордж III и принцът регент (Episode 2)
  • 04:20
    Мистериите на кралските убийства (Series 1): Загадката на Романови (Episode 1)
  • 05:40
    Страхотни изобретения (Series 2): 214 (Episode 14)
Пълна програма
  • 02:00
    JAM - еп.3
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.5
  • 03:00
    WWF - Малките чиги в големия Дунав
  • 03:30
    Турция - приказка без край
Пълна програма
  • 02:05
    Bill Frisell Trio, Melbourne International Jazz Festival
  • 02:50
    The William Parker Organ Quartet - Banlieues bleues
  • 03:50
    Erik Truffaz Quartet - Jazz sous les pommiers
  • 05:10
    An Evening with Avishai Cohen, Alfa Jazz Fest
Пълна програма
  • 00:40
    "Българският футбол през 2017-а", обзор, повторение
  • 02:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Балтика, международен приятелски мач, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Локомотив Тбилиси, международен приятелски мач, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Съвършеният заподозрян: Безкраката заподозряна
  • 02:35
    Журнал на убийствата: В гората
  • 03:30
    Смърт в морето: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 04:25
    За кого съм се оженил?: Значката на позора
Пълна програма
  • 02:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня, (п)
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 02:00
    Майстор-оръжейник - Далекогледът 1. част
  • 02:30
    Майстор-оръжейник - Далекогледът 2. част
  • 03:00
    Голямото наводнение в Геменц
  • 03:30
    Риболов без граници - Приключения по долината на Олт
Пълна програма
  • 02:05
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [12+]
  • 03:35
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 04:35
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 05:50
    "Внимание: Лекарство, което убива", документален, САЩ, 2017; реж. Пъри Пелц, [15+]
Пълна програма
  • 00:50
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
  • 02:20
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 03:45
    "Дедууд II, 4 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Алън Тейлър, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 04:40
    "Декстър VI, 11 еп.", криминална драма, САЩ, 2011; реж. Ърнест Дикърсън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 02:15
    Masters of Style
  • 02:30
    Masters of Style
  • 02:45
    Masters of Style
  • 03:00
    Inside Fashion Week
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Без пътека. Мътивир (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 07:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 02:00
    Хокей на лед: NHL
  • 04:30
    ММА: Класика от UFC
  • 05:15
    Баскетбол: Еврокупа
  • 07:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 01:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:40
    Paw Patrol
  • 02:52
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 06:00
    Зелени проекти
  • 06:50
    Зелени проекти
  • 07:40
    Световна класа "Барселона"
  • 08:30
    Канарски острови, Испания
Пълна програма
  • 01:30
    Големите надежди, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екранизация, 2010
  • 02:30
    Ченге, сезон 1, еп. 10, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 04:30
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
bTV Lady 02:20
"Сияйна луна" - сериал
Fox Life 02:25
Веселата къща - втори сезон, еп. 5
Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.

Всички предавания

Рио-2016

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}