ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:55
    Едно голямо семейство 2 тв филм /8 епизод/п/
  • 03:00
    Зимни олимпийски игри 2018: Сноуборд /сноубордкрос, жени, квалификация/, ски алпийски дисциплини /супергигантски слалом, мъже/
  • 05:15
    Зимни олимпийски игри 2018: фигурно пързаляне /спортни двойки, волна програма/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 00:30
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 16,17
  • 02:30
    "Монк" - сериал, с.4, еп.15
  • 03:15
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп.14
  • 04:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 8,9
Пълна програма
  • 01:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Скелетон, трети манш (мъже), директно
  • 03:30
    Олимпийски игри: Спускане с шейни, щафета
  • 04:00
    Олимпийски игри: Скелетон, четвърти манш (мъже), директно
Пълна програма
  • 02:00
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
  • 02:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Швейцария - Канада (мъже)
  • 04:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, обзор на деня
  • 04:30
    Олимпийски игри: Северни ски, обзор на деня
Пълна програма
  • 01:20
    X Games - Austin
  • 02:15
    Action Sports World
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 02:00
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 03:00
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 04:00
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 05:30
    SUPER FORMULA 2017
Пълна програма
  • 00:45
    Еротичен телепазар
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нант - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    УЕФА Лига Европа: Йостерсунд - Арсенал
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: Лион - Виляреал
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ливърпул
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
bTV Lady 02:20
"Сияйна луна" - сериал
Fox Life 02:25
Веселата къща - втори сезон, еп. 5
Fox Channel 02:30
24: Не умирай днес - първи сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Дженоа - Интер
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:20
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
AXN 02:20
Ханибал; сезон 1, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2012
Skat+ 02:30
"Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Cinemax 2 02:30
"Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
bTV Cinema 02:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.

Всички предавания

Рио-2016

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

ARD 1 02:20
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
Eurosport 2 02:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
BNT HD 02:55
Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
Eurosport 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно
Eurosport HD 03:35
Олимпийски игри: Сноуборд, big air, финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}