ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.14
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 5
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 14
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 07:45
    Олимпийски игри: Скелетон, втори манш (мъже), запис
  • 08:15
    Олимпийски игри: Новини
  • 08:20
    Олимпийски игри: Ски бягане, 10 км (жени), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (мъже)
Пълна програма
  • 07:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг
  • 08:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Финландия - Германия (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Норвегия - Швеция (мъже), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
Пълна програма
  • 07:55
    Liquid Edge
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games - Austin
  • 10:40
    World Of X Games
Пълна програма
  • 02:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нант - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бристъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ливърпул
  • 09:00
    УЕФА Шампионска Лига: Реал Мадрид - ПСЖ
  • 11:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
  • 13:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
Пълна програма
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 07:55
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 9, Канада, 2017
AXN 07:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
National Geographic 08:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10
bTV Action 08:00
"Луцифер" - сериал
bTV Lady 08:00
"Салон за красота: Ново начало" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Лудогорец - Хонвед, международен приятелски мач, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Белгия
MAX Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Севиля

Всички предавания

Филми

AXN 07:55
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO 2 08:00
"Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [All+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
Белинташ (образователен филм за познавателен туризъм)
bTV Cinema 08:00
"Конспираторът" - драма (САЩ, 2010), режисьор -Робърт Редфорд, актьори - Джеймс Макавой, Робин Райт, Кевин Клайн, Евън Рейчъл Ууд, Том Уилкинсън, Джъстин Лонг, Дани Хюстън, Джеймс Бадж Дейл, Тоби Кебел и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}