ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:50
    Зимни олимпийски игри 2018: биатлон /20 км, мъже/, ски алпийски дисциплини, фигурно пързаляне
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:20
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 13
  • 13:00
    "Огнено торнадо" - екшън,приключенски (САЩ, Канада, 2015), режисьор - Джордж Ершбеймър, актьори - Райън Бар, Леа Бейтман, Джейкъб Чембърс, Лиза Сиара, Джеф Кларк, Ейлин Дитц, Анна Фрейзър и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.15
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 12:45
    Олимпийски игри: Биатлон, 20 км индивидуално (мъже), директно
  • 14:45
    Олимпийски игри: Спускане с шейни, щафета, директно
  • 15:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предвариелен кръг, Чехия - Република Корея (мъже), директно
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
Пълна програма
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Норвегия - Швеция (мъже)
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Швейцария - Канада (мъже), директно
  • 16:30
    Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап, директно
Пълна програма
  • 12:30
    World Of X Games
  • 13:25
    Liquid Edge
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    World Of X Games
Пълна програма
  • 11:30
    LE TOUQUET ENDUROPALE REPEAT
  • 13:00
    FIM MX WORLD CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 14:00
    TCR INTERNATIONAL SERIES BEST OF
  • 15:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Бристъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Астън Вила - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
  • 13:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 15:00
    УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ливърпул
  • 17:00
    УЕФА Шампионска Лига: Реал Мадрид - ПСЖ
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:00
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 19
bTV Comedy 13:00
"Стъпка по стъпка" - сериал
Bulgaria ON AIR 13:00
Сага за Форсайтови - сериал, драма /п./
Film Plus 13:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
EPIC Drama 13:10
Селцето, сезон 2, еп. 3, Великобритания, драма, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 13:30
Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
Diema Sport 2 13:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, шести финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
Film Plus 13:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Mtel Sport 2 13:55
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

RTVi 13:00
Игрален филм
TVT 13:00
Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)
БНТ 13:00
България от край до край 6 /7 филм/
BNT World 13:00
БГ кинокласика: "Обич" игрален филм /1972 г./, режисьор Людмил Стайков, в ролите: Виолета Донева, Невена Коканова, Иван Кондов, Стефан Данаилов, Николай Бинев, Андрей Чапразов и др.
bTV 13:00
"Поли" - комедия (САЩ,1998), режисьор - Джон Робъртс, актьори - Джина Роуландс, Тони Шалуб, Чийч Марин, Джей Мор, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}