ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:50
    Царете на катеренето
  • 13:45
    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс
  • 14:40
    Дивата Иберия: Есен
  • 15:35
    Тексаски закони: Епизод 7
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Ауди ТТ
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Сред каньоните
  • 14:00
    Голи и уплашени: Гнездо на змии
  • 15:00
    Голи и уплашени: По-лесно е да се каже, отколкото да се направи
Пълна програма
  • 12:14
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
  • 13:02
    Как са го направили?: Салата/Въже/Инсулин
  • 13:26
    Фабрика за храна: Наваксай с кетчупа
  • 13:50
    Срещи с извънземни: Ескалация
Пълна програма
  • 12:30
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 5
  • 13:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 6
  • 14:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 7
  • 14:45
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 12:25
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 3
  • 13:30
    Изгубеният град на гладиаторите, ,
  • 14:25
    Студеният дом, сезон 1, еп. 1
  • 15:25
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 8
Пълна програма
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Залози по войнишки
  • 13:05
    Американски антиквари: Хотрод герой
  • 14:00
    Надпревара за находки: Маями: Добре дошли в Маями!
  • 14:30
    Надпревара за находки: Маями: Мацки - врагове
Пълна програма
  • 12:50
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 1
  • 13:45
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
  • 14:40
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 3
  • 15:30
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 13
Пълна програма
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 4
  • 13:00
    Паранормално, еп. 1
  • 14:00
    Експрес за края на света, еп. 4
  • 15:00
    Летището в Дубай, еп. 9
Пълна програма
  • 12:25
    Диво царство, еп. 5
  • 13:10
    Диво царство, еп. 1
  • 14:00
    Диво царство, еп. 2
  • 14:45
    Диво царство, еп. 3
Пълна програма
  • 12:30
    Виж България - Копривщица, градът музей
  • 13:00
    Море - Лято
  • 13:30
    JAM - еп.3
  • 14:00
    Легендите оживяват - с. Визица, еп. 3
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:00
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 19
bTV Comedy 13:00
"Стъпка по стъпка" - сериал
Bulgaria ON AIR 13:00
Сага за Форсайтови - сериал, драма /п./
Film Plus 13:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
EPIC Drama 13:10
Селцето, сезон 2, еп. 3, Великобритания, драма, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 13:30
Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
Diema Sport 2 13:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, шести финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
Film Plus 13:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Mtel Sport 2 13:55
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

RTVi 13:00
Игрален филм
TVT 13:00
Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)
БНТ 13:00
България от край до край 6 /7 филм/
BNT World 13:00
БГ кинокласика: "Обич" игрален филм /1972 г./, режисьор Людмил Стайков, в ролите: Виолета Донева, Невена Коканова, Иван Кондов, Стефан Данаилов, Николай Бинев, Андрей Чапразов и др.
bTV 13:00
"Поли" - комедия (САЩ,1998), режисьор - Джон Робъртс, актьори - Джина Роуландс, Тони Шалуб, Чийч Марин, Джей Мор, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}