ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Котки 101: американска късокосместа, савана, шотландска клепоуха, персийска, рагдол, сфинкс
  • 10:05
    Дивата Иберия: Есен
  • 11:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 8
  • 11:28
    С човекоподобните маймуни: Епизод 9
Пълна програма
  • 09:00
    Как се прави...: Изолационни материали от фибростъкло/Дървени патици/Автомати за бонбони/ Ауспух
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 14
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Алтън
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 7
Пълна програма
  • 09:02
    Срещи с извънземни: Ескалация
  • 09:50
    Как са го направили?: Салата/Въже/Инсулин
  • 10:14
    Фабрика за храна: Наваксай с кетчупа
  • 10:38
    Тайни под земята: Тайната история на новия свят
Пълна програма
  • 09:10
    Дроновете, сезон 1, еп. 4
  • 09:35
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 8
  • 10:00
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 10:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 08:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 10
  • 09:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 2
  • 10:15
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Дървосекачи: Немарливият Джо
  • 09:55
    Планинари: Не прахосвай и не ламти
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Троен аксел в заложната къща
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Пушек в заложната къща
Пълна програма
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
  • 10:05
    Как е направен "Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро"
  • 11:00
    Галапагос, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    След милион години - първи сезон, еп. 4
  • 10:00
    Да построиш Титаник, еп. 2
  • 11:00
    Древните мегаструктури, еп. 6
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 4
Пълна програма
  • 08:55
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 6
  • 09:20
    Диво царство, еп. 2
  • 10:05
    Животинско спешно отделение, еп. 8
  • 10:50
    Дивата Антарктика, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    JAM - еп.2
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 09:20
Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 09:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 9
ARD 1 09:25
"Пиперените зрънца" - сериал
e-kids 09:30
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT4 09:30
101 алпийски батальон - върховете се покоряват с приятели документален филм
Bulgaria ON AIR 09:30
Истината за преписването - филм
Diema Family 09:30
"Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Vivacom Arena 09:30
Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}