ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:05
    Bunnicula
  • 11:15
    Bunnicula
Пълна програма
  • 10:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:45
    Облачно с кюфтета
  • 10:55
    Облачно с кюфтета
  • 11:10
    Уникити
Пълна програма
  • 10:00
    Кей Си под прикритие
  • 10:30
    Домът на Рейвън
  • 10:55
    Коланимация
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:20
    "Строителят Боб"
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:05
    "Пингу"
  • 11:20
    "Гумените играчки"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 10:25
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3
Fox Life 10:30
Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 11
Viasat Explorer 10:35
Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 1
Viasat History 10:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 16
e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 10:30
Колоездене на писта: Световна купа в Сент Кинтен, първи ден
Mtel Sport 2 10:45
Футбол: Италианска Серия А
BNT 3 10:55
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Eurosport 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно
Eurosport HD 11:00
Тенис на маса: Световна купа за мъже в Париж, директно

Всички предавания

Филми

MGM 10:25
"Недостижимият мост" - екшън / военен Шон Конъри, Раян О’Нийл.
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Kino Nova 10:45
"Животът е прекрасен" - драма с уч. на Роберто Бенини, Николета Браши, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Серджо Бини Бъстик, Мариса Передес, Хорст Бучхолз и др. /п/
AXN 10:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
HBO 10:55
"Дневникът на един дръндьо", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Тор Фройдентал, със Закари Гордън, Робърт Капрън, Рейчъл Харис, Стийв Зан, Девън Бостик, [7+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}