ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Бразди /п/
  • 07:20
    Телепазарен прозорец
  • 07:35
    Иде нашенската музика /п/
  • 08:35
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • Сега
    "Духът на здравето" /п/ - здравно предаване с водещ д-р Неделя Щонова
  • 08:00
    "Земята от големия взрив до големия космос" - документален филм
  • 09:15
    "От Джъстин за Кели" - романтичен, Режисьор: Робърт Искоув, Актьори: Кели Кларксън, Джъстин Гуарини, Катрин Бейлис, Аника Роуз, Грег Сиф и други
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • Сега
    "Любопитният Джордж" - анимационен филм, сезон 6
  • 07:15
    Темата на Нова - най-доброто
  • 07:30
    "Събуди се..." - предаване на НТВ
  • 10:00
    "Слънчеви зайчета" - с уч. на Аня Клинг, Алекзандер Вусов, Оливия Паскал, Райнер Гренковиц и др.
Пълна програма
  • Сега
    Цитати на седмицата
  • 07:25
    Пазари - борсова информация
  • 07:30
    Седмицата в минути
  • 07:35
    Investor Live
Пълна програма
  • Сега
    Старгейт Вселена; сезон 2, епизод 9, екшън, приключенски, САЩ, 2010
  • 07:50
    Старгейт Вселена; сезон 2, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2010
  • 08:40
    Д-р Хаус; сезон 7, епизод 10, драма, САЩ, 2010
  • 09:30
    Д-р Хаус; сезон 7, епизод 11, драма, САЩ, 2010
Пълна програма
  • Сега
    Мисията на дивака: Змийската дупка
  • 07:25
    Пътешествието на живота: Във въздуха
  • 08:15
    Да отгледаш... Вълци
  • 09:10
    Запознайте се с ленивците: Епизод 7
Пълна програма
  • Сега
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /обзор/
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 10:30
    "Истината" с Мирена Филипова
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    "Внимание! Родители!" - сериал
  • 07:45
    "Лагерът за сърфинг" - доку-сериал
  • 08:10
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 08:35
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
Пълна програма
  • Сега
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" - избрани нови видеоклипове, повторение
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    "5/1" - елитна рубрика за представяне на един изпълнител с пет видеоклипа"
Пълна програма
  • Сега
    Тайни от миналото, док. поредица
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Създаването на нова Земя, док. филм
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    "Фолклорна трапеза" - фолклорно предаване
  • 08:00
    "Вкусът на Европа и Средиземноморието" - док. поредица (5 епизод)
  • 08:30
    "Изворче" - детско фолклорно предаване
  • 09:00
    "Малкият Феликс"- сериен аним. филм (20 епизод)
Пълна програма
  • Сега
    Абсурдите с Румен Бахов /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 07:30
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 08:30
    Саладин анимационен филм /13 серия/
  • 09:00
    Маша и мечокът анимационен филм, Русия /18 и 19 епизод/п/
Пълна програма
  • Сега
    Ай да идем /БНТ2 Благоевград/п/
  • 07:20
    Европейски дневник /п/
  • 07:35
    Европа на фокус
  • 08:00
    Бразди
Пълна програма
  • Сега
    Firehouse Tales
  • 07:35
    Baby Looney Tunes
  • 08:00
    Scooby Doo and the Witch's Ghost
  • 09:15
    Aloha, Scooby-Doo
Пълна програма
  • Сега
    "Х-мен" /п./ - сериал, еп. 1
  • 08:30
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с. 4, еп. 10, 11, 12
  • 11:30
    "Хладнокръвно"/п./- криминален, САЩ, Режисьор: Робърт Хърман, Актьори: Том Селек, Рег Роджърс, Алексис Дзена, Джийн Адамс, Мими Роджърс, Поли Шенан и др.
  • 13:15
    "Пустинята"/п./- екшън, САЩ, 1993г., Режисьор:  Вик Армстронг, Актьори: Джордж Сегал, Джефри Луис, Долф Лундгрен, Кристиан Алфонсо и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Досиетата Х" /п./ - сериал, с. 7, еп. 4, 5
  • 08:00
    "Мъжът с червената обувка"/п./- "- комедия, трилър, САЩ, 1985г., Режисьор: Стан Браготи, Актьори: Кери Фишър, Том Ханкс, Чарлз Дърнинг, Джеймс Белуши, Едуард Хърман, Дебни Колман, Лори Сингър
  • 10:00
    "Флирт с четиринадесетгодишна"- комедия, драма, романтичен, САЩ, 2008г., Режисьор: Микаел Соломон, Актьори:  Робърт Бъкли, Хедър Локлеаър, Ванеса Уилямс, Камерън Бенкрофт, Ан Хоудорн и др.
  • 12:00
    "В открито море"/п./- комедия, САЩ, 1997г., Режисьор: Марта Кулидж
Пълна програма
  • Сега
    "Шоуто на Том и Джери"- анимационен сериал
  • 08:00
    "Напълно непознати" - комедиен сериал, с. 5, еп. 13, 14, 15, 16
  • 10:00
    "Бебето-беглец"/п./- комедия, САЩ, 1994г., Режисьор: Патрик Рийд Джонсън
  • 12:00
    "Не вярвай на кучката от апартамент 23" - комедиен сериал, с.1, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    "Любов извън закона" - сериал, еп. 68, 69, 70
  • 09:00
    "Жената в огледалото" - сериал, еп. 146, 147, 148, 149
  • 13:00
    "Духът на здравето" - здравно предаване с водещ Неделя Щонова
  • 14:00
    "Дом и градина" - лайфстайл предаване
Пълна програма
  • Сега
    НОВ! Стивън Вселенски (NEW! Steven Universe)
  • 07:25
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 07:40
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 08:05
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • Сега
    "Надежда и слава", комедийна драма, Великобритания, 1987, [12+]
  • 08:55
    "Мумията", приключенски - хорър, САЩ, 1999, [12+]
  • 11:00
    "Мумията се завръща", приключенски - хорър, САЩ, 2001, [12+]
  • 13:10
    "Най-добрите холивудски режисьори V, 77 еп.", документална поредица - интервю, Франция, 2014, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Хари и Уолтър в Ню Йорк", криминална комедия, САЩ, 1976, [12+]
  • 08:50
    "Като клоуните", комедийна драма, Чехия / Словакия, 2013, [12+]
  • 10:50
    "На какво са способни мъжете", романтична комедия, Германия, 2012, [12+]
  • 12:35
    "Съвместно съжителство", комедийна драма, Франция, 1970, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Двете страни с Джеси Джаксън
  • 07:30
    Новини/CNNdotCOM
  • 08:30
    Бизнес
  • 09:30
    Из Европа
Пълна програма
  • Сега
    Черноморски звуци
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
  • 08:00
    Репортаж, еп. 2, Пазарджик
  • 08:30
    Корени с Бърт Улф - Чарлстън
Пълна програма
  • Сега
    "Първата дама" - сериен филм, 2 епизода
  • 08:30
    "1001 Нощ" - сериен филм, 2 епизода
  • 10:30
    "Цената на славата" - сериен филм, 2 епизода
  • 12:20
    "Зовът на миналото" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Рене Щайнке, Юрген Хенч и др.
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Саутхямптън - Уест Бромич Албиън - мач от английската Висша Лига, /п/
  • 07:45
    "Безследно изчезнали" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 10:00
    "Джо Кид" - уестърн с уч. на Клинт Истууд, Робърт Дювал и др.
  • 12:55
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • Сега
    Х-машини: Епизод 2
  • 07:40
    Как се прави...: Епизод 61
  • 08:10
    Как се прави...: Епизод 53
  • 08:35
    Как са го направили?: Епизод 12
Пълна програма
  • Сега
    Living with the Kombai Tribe: The Adventures of Mark and Olly: Episode 6
  • 07:45
    Daredevils: The Ice Man
  • 08:35
    Daredevils: The Human Bird
  • 09:30
    Daredevils: The Sky Walker
Пълна програма
  • Сега
    Космически пътешествия
  • 07:55
    Енергоснабдяването на бъдещето
  • 08:45
    Ловци на митове: Епизод по желание
  • 09:40
    Ловци на митове: Часът на супергероите
Пълна програма
  • Сега
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 07:20
    Art Attack
  • 08:10
    Финиъс и Фърб: Междузвездни войни
  • 09:00
    Остин & Али
Пълна програма
  • Сега
    Спортни клипове и телешопинг
  • 08:00
    Телешопинг
  • 10:00
    Андреас Херман ТВ
  • 10:30
    Репортажи
Пълна програма
  • Сега
    "Имало едно време"
  • 08:00
    "Да опознаем най-известните творци в света"
  • 08:30
    "Фактология"
  • 09:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • Сега
    Червената шапчица - анимационен филм
  • 08:15
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 08:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 09:00
    Доктор Снагълс - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Детски свят : Ekids - анимационна поредица
  • 09:00
    "Мини Мис и Мини Мистър" с Илиана Балийска
  • 09:45
    "Докоснат от ангел" - 37 епизод- драма, САЩ, участват Рома Дауни, Дела Рийс, Джон Дай и др.
  • 11:00
    "Политика и спорт" - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • Сега
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: US Open, пряко
  • 09:30
    Колоездене, "Вуелта": Баеса - Албасете (осми етап)
  • 10:30
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Чехия
  • 11:00
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
Пълна програма
  • Сега
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 10:30
    Колоездене, "Вуелта": Баеса - Албасете (осми етап)
  • 11:30
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 13:30
    Колоездене, "Вуелта": Баеса - Албасете (осми етап)
Пълна програма
  • Сега
    Царе на строителството с дървен материал (3)
  • 07:50
    Повелители на желязото (1)
  • 08:15
    Повелители на желязото (2)
  • 08:40
    Най-яките шофьори на камиони в света (1)
Пълна програма
  • Сега
    The Alli Show
  • 07:25
    The Alli Show
  • 07:55
    Alli Presents
  • 08:50
    Alli Presents
Пълна програма
  • Сега
    Утрото на ФЕН
  • 08:00
    Премиерата на ФЕН
  • 08:30
    Утрото на ФЕН
  • 10:00
    BG Time
Пълна програма
  • Сега
    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
  • 07:30
    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
  • 08:00
    Фитнес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
  • 08:30
    Йога за бебета - достъпни йога упражнения за цялото семейство
Пълна програма
  • Сега
    "Пилатес - отвътре навън " - 128 еп.
  • 07:50
    "Йога за тонус" - 128 еп.
  • 08:40
    "За сладокусници" - 102 еп.
  • 09:05
    "В търсене на азиатския вкус" - 104 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 9
  • 07:15
    Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 10
  • 07:40
    Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 11
  • 08:05
    Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • Сега
    Инспектор Колиандро - първи сезон, еп. 4
  • 08:30
    Убийство по сценарий - осми сезон, еп. 18
  • 09:20
    Отец Браун - първи сезон, еп. 1
  • 10:25
    Кинг - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    "Забравени досиета 1" - сериал/криминален с Катрин Морис, Джон Фин, Джеръми Рачфорд.
  • 08:00
    "Забравени досиета 1"
  • 09:00
    "Забравени досиета 1"
  • 10:00
    "Забравени досиета 1"
Пълна програма
  • Сега
    "Гузен негонен", комедия, САЩ, 2012, [12+]
  • 08:35
    "Шантави рисунки: Отново в действие", приключенска комедия, САЩ, 2003, [0+]
  • 10:10
    "Супер приятели", семейна комедия, САЩ, 2013, [0+]
  • 11:30
    "Цялото кралско войнство", политическа драма, САЩ, 2006, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    ""Два метра под земята" ООД II, 8 еп. - Коледата", драма, САЩ, 2002, [15+]
  • 10:00
    "Лъскаво предградие ІІІ, 9 еп. - Балада за Пеги Дъкуърт", комедия, САЩ, 2014, [12+]
  • 10:20
    "Лъскаво предградие ІІІ, 10 еп. - Не, няма да сядаш с нас", комедия, САЩ, 2014, [12+]
  • 10:40
    "Лъскаво предградие ІІІ, 11 еп. - Далия Никол Смит", комедия, САЩ, 2014, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Монголската замръзнала гробница
  • 08:00
    Пътници във времето, 12-и сезон (7)
  • 09:00
    В търсене на изгубения свят на Александър (5) (Р)
  • 10:00
    Военновременна ферма (8)
Пълна програма
  • Сега
    РЕСТАВРАТОРИ: Вентилаторът подарък
  • 07:30
    РЕСТАВРАТОРИ: Внимавай с котвата
  • 08:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Супер майстор
  • 08:30
    РЕСТАВРАТОРИ: Големият взрив
Пълна програма
  • Сега
    Киноложка изложба
  • 07:30
    ЗА РИБА - трети сезон - 56 еп./п/
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    С въдица в ръка - втори сезон - 11 еп. /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Пингу"
  • 07:15
    "Рубадубърс"
  • 07:25
    "Приключенията на делфинчето Муму"
  • 07:30
    "Игра на глина"
Пълна програма
  • Сега
    Numb3rs -Die Logik des Verbrechens
  • 07:55
    Elementary
  • 08:50
    Castle
  • 09:40
    Toto & Harry -Die Zwei vom Polizeirevier
Пълна програма
  • Сега
    "Без монтаж" - предаване за актуални теми /п/
  • 08:45
    "Tелешоп"
  • 09:00
    "Рандеву" - предаване за фенове и музика на "Канал 3"/п/
  • 09:45
    ТОП ШОП
Пълна програма
  • Сега
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • Сега
    "Почти комедия " - комедия с Росана Аркет и Ерик Робъртс.
  • 08:45
    "Клас" - комедия с Роб Лоуи, Жаклин Бисе, Андрю Маккарти, Клиф Робъртсън.
  • 10:20
    "Тримата амигос" - комедия със Стив Мартин, Чеви Чейс, Мартин Шорт.
  • 12:00
    "Отмъщението на Розовата пантера" - комедия / приключенски с Питър Селърс, Хърбърт Лом, Бърт Куок, Даян Кенън.
Пълна програма
  • Сега
    BRITISH F3
  • 08:00
    GT ASIA
  • 08:25
    AUSTRALIAN NATIONAL DRAG RACING
  • 09:20
    BRITISH HISTORIC RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • Сега
    MTV световна сцена
  • 08:00
    Пречистване
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • Сега
    Hot Right Now!
  • 10:01
    On Set with Cheryl
  • 10:30
    On Set With Tinie Tempah
  • 11:00
    This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • Сега
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Into The Weekend!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • Сега
    Сафари парк (6)
  • 07:50
    Сафари парк (7)
  • 08:50
    Зооспасители 24/7 (8)
  • 09:40
    Зооспасители 24/7 (9)
Пълна програма
  • Сега
    Разследване на самолетни катастрофи: Операция "Бейбилифт"
  • 08:00
    Мигове от катастрофата: В смъртоносната зона
  • 09:00
    Следващото мега-земетресение
  • 11:05
    Тайнствени досиета: Убийство в кралското семейство
Пълна програма
  • Сега
    Върховната животинска класация: Най-миризливите
  • 08:00
    Най-смъртоносното трио: Игри на глада
  • 09:00
    Алфа кучета: Живот и смърт
  • 09:30
    Алфа кучета: Взривяване
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Славия - Литекс, мач от "А" група, повторение
  • 12:00
    Футбол: Локомотив (Пловдив) - ЦСКА, мач от "А" група, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига (2014-15), 3-ти епизод
Пълна програма
  • Сега
    Музикална комедия: "Точка, точка, запетая..."
  • 07:35
    "Служа на Отечеството!"
  • 08:05
    "Здраве"
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • Сега
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 08:00
    "Лято с хитове" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Женени с деца" - сериал
  • 07:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 09:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 11:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Италия, Серия А: Рома - Фиорентина
  • 08:00
    Италия, Серия А: Киево - Ювентус
  • 09:30
    Светът на спорта
  • 10:00
    Автомобилизъм: V1 Challenge - Варна
Пълна програма
  • Сега
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 08:10
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 10:10
    "The Glades: Поляните" - крими сериал
  • 12:05
    "Монк" - крими сериал
Пълна програма
  • Сега
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 08:10
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 10:10
    "The Glades: Поляните" - крими сериал
  • 12:05
    "Монк" - крими сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 07:50
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 10:00
    "Семейство Волний: Следващото поколение" - доку-поредица
  • 12:00
    "Семейство Гайсен" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Сам на себе си режисьор"
  • 07:20
    "Смехопанорама"
  • 07:50
    "Утринна поща"
  • 08:30
    "Сто на 1"
Пълна програма
  • Сега
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • Сега
    "Любовни писма" - романтична комедия, ФРГ, 2001
  • 09:00
    "Събуди се!" - сутрешно шоу
  • 10:00
    "DIE DREISTEN DREI - DIE COMEDY WG" - скеч комедийно шоу
  • 11:00
    "Шестимата" - комедиен сериал
Пълна програма
  • Сега
    МФФ "Варна"2004
  • 08:30
    "Неделна Света литургия" /на живо/
  • 10:00
    Храмове на българската памет
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • Сега
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • Сега
    "Отбор Умизуми", сезон 2, еп. 14 до 20, анимация
  • 09:00
    "Барби Фейландия", анимация
  • 10:20
    "Монстър Хай", анимация
  • 10:30
    "Фенбой и Чам Чам", сезон 1, еп. 9 до 13, анимация
Пълна програма
  • Сега
    Olivia
  • 07:20
    Peb & Pebber - Helden Privat
  • 07:30
    Raa Raa
  • 07:40
    Bob der Baumeister - Helme auf und los!
Пълна програма
  • Сега
    Чарли Джейд - ТВ сериал - 2 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Плодчетата - анимационен сериал - 4 епизод
  • 08:00
    Час Пик
  • 08:10
    Исторически календар
Пълна програма
  • Сега
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • Сега
    Ранди идва на помощ: Далас
  • 08:00
    Следващият велик сладкар: Хевиметъл сладкари
  • 09:00
    Следващият велик сладкар: Торти за коронованата особа
  • 10:00
    Майсторът на тортите: Елате при нас!
Пълна програма
  • Сега
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 07:30
    Бяло братство - Филмът, част 2
  • 08:00
    Страната на Баските
  • 08:30
    Строител на българската култура
Пълна програма
  • Сега
    Странни храни в Америка
  • 08:00
    Странни храни в Америка
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 10:00
    В търсене на скъпоценни камъни
Пълна програма
  • Сега
    Странни храни в Америка
  • 08:00
    Странни храни в Америка
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути
  • 10:00
    В търсене на скъпоценни камъни
Пълна програма
  • Сега
    Белегът: Изкупление - САЩ, трилър, 2013
  • 09:00
    Деца шпиони - САЩ, приключенски екшън, носител на награди, 2001
  • 11:00
    Деца шпиони: Островът на изгубените мечти - САЩ, приключенска научна фантастика, носител на награди, 2002
  • 13:00
    Великите дебатори - САЩ, биографична драма, 2007
Пълна програма
  • Сега
    Рейсинг екстрийм 244 еп. - предаване за екстремни спортове
  • 07:30
    От вот на вот: Дебатът - документален филм
  • 08:00
    Бомбардировките на България 1941 - 1944 I част - документален филм
  • 08:30
    Работно време - най-доброто IV част - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • Сега
    Лесни рецепти с Ненад - кулинарно предаване, ep.21
  • 07:15
    Лесни рецепти с Ненад - кулинарно предаване, ep.22
  • 07:45
    Лесни рецепти с Ненад - кулинарно предаване, ep.23
  • 08:10
    Лесни рецепти с Ненад - кулинарно предаване, ep.24
Пълна програма
  • Сега
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    VH1 микс
  • 12:00
    Познайте от коя година е това парче
  • 13:00
    Отдадени на любовта: Топ 50
Пълна програма
  • Сега
    Адел и проклятието на пирамидите - Екшън, Приключение, Фентъзи, 2010, Режисьор: Люк Бесон, В ролите: Луиз Бургун, Матйо Амалрик, Жил Льолюш
  • 08:00
    Артур и минимоите 2 - Приключенски, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Люк Бесон, В ролите: Селена Гомес, Фреди Хаймор и Омар Си
  • 09:40
    КОРАЛАЙН И ТАЙНАТА НА ОГЛЕДАЛОТО - Анимация, 2009, Режисьор: Хенри Селик, В ролите: Тери Хачър, Дакота Фанинг, Иън Макшейн
  • 11:30
    Представи си това - Комедия, Семеен, 2009, Режисьор: Кери Къркпатрик, В ролите: Еди Мърфи, Томас Хейдън Чърч, Яра Шахиди
Пълна програма
  • Сега
    "Хора, животни и доктори" - доку-поредица
  • 07:15
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
  • 08:25
    "Бебета животни: сладки и диви" - доку-поредица
  • 09:30
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Документален филм/п/
  • 07:30
    Анимационен филм
  • 08:30
    Eкология
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • Сега
    Континуум - първи сезон,еп.5
  • 07:50
    Бъфи, убийцата на вампири - втори сезон,еп.18
  • 08:45
    Малкълм - втори сезон,еп.11
  • 09:10
    Малкълм - втори сезон,еп.12
Пълна програма
  • Сега
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 14:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • Сега
    Special Weekend
  • 07:30
    Special Weekend
  • 08:00
    Special Weekend
  • 08:30
    Special Weekend
Пълна програма
  • Сега
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 10:30
    Колоездене, "Вуелта": Баеса - Албасете (осми етап)
  • 11:30
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
  • 13:30
    Колоездене, "Вуелта": Баеса - Албасете (осми етап)
Пълна програма
  • Сега
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 11:40
    Fresh New Vidz!
Пълна програма
  • Сега
    "Чуй, хубавице" - 112 еп.
  • 07:50
    "Подопечните на Робин" - 12-16 еп.
  • 12:00
    "ВР5" - 5 еп.
  • 12:50
    "Окр.Лос Анджелис 187" - игрален филм
Пълна програма
  • Сега
    "Полицията" - 9 и 10 еп.
  • 07:50
    "Бременност и раждане: Истината" - 11 и 12 еп.
  • 08:40
    "Бебета: Особено раждане " - 12 еп.
  • 09:30
    "Прелюбодейци" - 18 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Добро утро Европа" - сутрешен блок
  • 09:30
    Новини
  • 09:35
    Телешоп
  • 09:50
    Спортна седмица
Пълна програма
  • Сега
    "На река и на езеро"
  • 07:20
    "Риболовът във Волга"
  • 07:50
    "Точен изстрел"
  • 08:15
    "Особености на руския лов"
Пълна програма
  • Сега
    "Любителката на мистерии" - трилър с уч. на Кели Мартин, Уилям Моузес, Ейми Лоукан, Констанс Цимер и др., /п/
  • 08:10
    Детски анимационен блок: "Бей Блейд: Метал Фюри" - анимационен сериал, "Бакуган: Бойци в действие" - анимационен сериал
  • 09:55
    "Пътят към Елдорадо" - анимационен филм, /п/
  • 11:45
    "Срещи с Дейв" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Елизабет Банкс, Скот Каан, Марк Блукас и др., /п/
Пълна програма
  • Сега
    Sci-Trek: First Contact
  • 07:45
    Invisible Worlds: In Our World
  • 08:30
    Rod & Rucksack: Canada
  • 09:20
    Rod & Rucksack: Mongolia
Пълна програма
  • Сега
    WORD PARTY
  • 07:15
    COOL SCHOOL FOR KIDS
  • 07:20
    MY LITTLE WORLD
  • 07:25
    ART LAND
Пълна програма
  • Сега
    Guy's Big Bite
  • 07:15
    Iron Chef America
  • 08:05
    Barefoot Contessa
  • 08:30
    Amazing Wedding Cakes
Пълна програма
  • Сега
    Щраусчето Олив
  • 07:15
    Дора изследователката
  • 07:40
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 07:50
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: US Open, пряко
  • 09:30
    Колоездене, "Вуелта": Баеса - Албасете (осми етап)
  • 10:30
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Чехия
  • 11:00
    Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
Пълна програма
  • Сега
    "Гузен негонен", комедия, САЩ, 2012, [12+]
  • 08:35
    "Шантави рисунки: Отново в действие", приключенска комедия, САЩ, 2003, [0+]
  • 10:10
    "Супер приятели", семейна комедия, САЩ, 2013, [0+]
  • 11:30
    "Цялото кралско войнство", политическа драма, САЩ, 2006, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • Сега
    JULIUS JUNIOR JULIUS JUNIOR
  • 07:15
    JUNGLE JUNCTION JUNGLE JUNCTION
  • 07:30
    CALIMERO S1(CEMA) CALIMERO S1(CEMA)
  • 07:45
    Zou Zou
Пълна програма
  • Сега
    Щраусчето Олив
  • 07:15
    Дора изследователката
  • 07:40
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 07:50
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • Сега
    Go Diego Go!
  • 07:35
    Umizoomi
  • 07:55
    Wonder Pets
  • 08:10
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • Сега
    Nothing But Classics
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 15:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • Сега
    News Update
  • 07:20
    China 24
  • 08:00
    Full Frame
  • 09:00
    News Update
Пълна програма
  • Сега
    Stalked: Someone's Watching: Evil Intent
  • 07:25
    Stalked: Someone's Watching: Web of Destruction
  • 07:50
    Stalked: Someone's Watching: Kiss of Death
  • 08:15
    Stalked: Someone's Watching: Love Is a Battlefield
Пълна програма
  • Сега
    Barrel 2013 - Part 2: Freesports
  • 07:25
    Swatch Girls Pro: Freesports
  • 07:55
    X Cat Powerboat: Freesports
  • 08:20
    Dream of Flight: Freesports
Пълна програма
  • Сега
    Penn's Big Water Adventure
  • 07:15
    Penn's Big Water Adventure
  • 07:40
    Buccaneer & Bones
  • 08:05
    Buccaneer & Bones
Пълна програма
  • Сега
    РЕСТАВРАТОРИ: Вентилаторът подарък
  • 07:30
    РЕСТАВРАТОРИ: Внимавай с котвата
  • 08:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Супер майстор
  • 08:30
    РЕСТАВРАТОРИ: Големият взрив
Пълна програма
  • Сега
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик: Изкуствени рифове
  • 07:20
    Маймуни-крадци: Стражари и апаши
  • 07:45
    Теория на глупостта: Огнен кръг
  • 08:05
    Разследване на самолетни катастрофи: Операция "Бейбилифт"
Пълна програма
  • Сега
    "Духът на здравето" /п/ - здравно предаване с водещ д-р Неделя Щонова
  • 08:00
    "Земята от големия взрив до големия космос" - документален филм
  • 09:15
    "От Джъстин за Кели" - романтичен, Режисьор: Робърт Искоув, Актьори: Кели Кларксън, Джъстин Гуарини, Катрин Бейлис, Аника Роуз, Грег Сиф и други
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
Пълна програма
  • Сега
    Die Herlufs
  • 07:15
    Die Hydronauten
  • 07:27
    Die Hydronauten
  • 07:45
    Altair in Sternenland
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 10:10
    Чудеса; сезон 1, епизод 13, научна фантастика, САЩ, 2000
  • 11:05
    Чудеса; сезон 1, епизод 14, научна фантастика, САЩ, 2000
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 12:00
    Военна прокуратура; сезон 4, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 1998
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Комисар Рекс; сезон 5, епизод 15 екшън, криминален, Австрия, 1999
Пълна програма
  • Сега
    Сладък живот
  • 07:16
    ... и от къдe си ти?
  • 07:20
    Dotty и Kitty
  • 07:23
    Обличанe
Пълна програма
  • Сега
    Съдебномедицински доказателства: Отпечатъците от гуми
  • 08:00
    Първите 48 часа: Смъртоносно преследване/На грешното място в грешния момент
  • 09:00
    Първите 48 часа: Кръв по улиците
  • 10:00
    Жени убийци с Мартина Коул: Бевърли Алит
Пълна програма
  • Сега
    Х/ф "Горя бояться-счастья не видать" 1 с. (6+)
  • 08:00
    "Вечерние новости из Америки"
  • 09:00
    "М/ф". 0+
  • 10:00
    Снято в СССР "Не имей 100 рублей...". (12+)
Пълна програма
  • Сега
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 08:30
    Неделна света литургия - директно излъчване
  • 09:55
    Рекламен блок /малки обяви, съобщения/
  • 10:00
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ+".Прогноза време. Спорт
Пълна програма
  • Сега
    Key & Peele
  • 07:25
    John Oliver's New York Stand-Up Show
  • 08:00
    The Daily Show Global Edition
  • 08:25
    The Colbert Report
Пълна програма
  • Сега
    Sultry Latinas: Getting Some Satisfaction (18+)
  • 07:25
    Cell Sisters (18+)
  • 07:50
    All Mums (18+)
  • 08:15
    I Know That Girl: Good Fuck Before Her Show (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Пряко: MotoGP: HERTZ BRITISH GRAND PRIX, Silverstone (четвърта свободна тренировка в
  • 07:45
    Пряко: MotoGP: HERTZ BRITISH GRAND PRIX, Silverstone (квалификация в MotoGP) (п)
  • 09:00
    Пряко: MotoGP: HERTZ BRITISH GRAND PRIX, Silverstone (квалификация в Moto2) (п)
  • 10:10
    Пряко: Red Bull Rookies Cup: HERTZ BRITISH GRAND PRIX, Silverstone (първо състезание)
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 13:45
    Спортни новини
  • 13:55
    Световно първенство по гребане
  • 15:40
    Младежки олимпийски игри Нанджин 2014: баскет 3х3, финали
Пълна програма
  • Сега
    ПЪТЯТ
  • 08:30
    ПОХИТИТЕЛИТЕ НА ИЗЧЕЗНАЛИЯ ГРАД
  • 10:10
    Бури
  • 11:40
    ЧЕНГЕТА
Пълна програма
  • Сега
    Борсова информация
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум
Пълна програма
  • Сега
    ALL ABOARD Portugal
  • 08:00
    Discovering the World Venice - Treasure Islands
  • 09:00
    Mythical Roads - The Horn of Africa
  • 10:00
    KGB Dissident
Пълна програма
  • Сега
    Ultimate FightBox - Boxing
  • 08:00
    Arm wars
  • 09:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 10:00
    Ultimate FightBox - Boxing
Пълна програма
  • Сега
    Принцът и просякът 2
  • 08:05
    СМОТАНЯКЪТ МАКС
  • 09:45
    ДАЛЕЧЕН КВАРТАЛ
  • 11:20
    Индианецът
Пълна програма
  • Сега
    M80
  • 07:30
    10 Minutes to the Sky
  • 08:00
    Pull
  • 08:30
    Pull
Пълна програма
  • Сега
    Тайният живот на птиците (3)
  • 07:25
    Надежда за дивата природа (3)
  • 08:20
    Непознати рифове
  • 09:10
    Голямото преселение на пандите
Пълна програма

Сериали

Fox Life 07:40
Дарма и Грег - четвърти сезон, еп. 11
Хоби ТВ 07:30
ЗА РИБА - трети сезон - 56 еп./п/
Telekabel 07:30
Детски свят - Плодчетата - анимационен сериал - 4 епизод
Diema 07:45
"Безследно изчезнали" - сериал, сезон 2, 2 епизода

Всички предавания

Спорт

Eurosport HD 10:30
Автомобилизъм: Европейски шампионат Чехия
Eurosport 09:30
Колоездене, "Вуелта": Баеса - Албасете (осми етап)
Nova Sport 10:00
Футбол: Славия - Литекс, мач от "А" група, повторение
Ring.BG 10:00
Автомобилизъм: V1 Challenge - Варна

Всички предавания

Филми

VTV 07:30
Анимационен филм
Telekabel 07:30
Детски свят - Плодчетата - анимационен сериал - 4 епизод
TVPlus 07:30
От вот на вот: Дебатът - документален филм
AXN 07:50
Старгейт Вселена; сезон 2, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2010
bTV 08:00
"Земята от големия взрив до големия космос" - документален филм

Всички предавания



{START_COUNTER}