ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Малки истории
  • 14:50
    Никълъс Никълби игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Дъглас Макграт, в ролите: Кристофър Плъмър, Джейми Бел, Ан Хатауей и др.
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити
Пълна програма
  • Сега
    "500 мига от любовта" - комедия, романтичен, САЩ, 2009 г., режисьор: Марк Уеб, в ролите:  Зоуи Дешанел, Джефри Аренд, Оливия Хауард Баг, Патрисия Белчер, Крис Конъл, Ивет Никол Браун и др.
  • 15:00
    "Истински истории" /п./- риалити поредица
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Димитър Павлов и Радост Драганова
  • 18:00
    "Лотария България" - телевизионна лотария
Пълна програма
  • Сега
    "Високосна година" - с уч. на Ейми Адамс, Матю Гуди, Адам Скот, Джон Литгоу и др.
  • 15:00
    "Флинтстоун 2: Да живее Рок Вегас" - с уч. на Марк Ади, Стивън Болдуин, Кристен Джонстън, Джейн Краковски, Джоан Колинс, Алън Къминг и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на НТВ
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • Сега
    Уикенд по френски - романтичен, Великобритания, 2013 г.; режисьор: Роджър Мичъл; в ролите: Джим Бродбент, Линдзи Дънкан, Джеф Голдблум
  • 15:00
    Колела - автомобилно предаване
  • 15:30
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание постижения, автор: Биляна Митева
  • 16:00
    Дрязги - сериал, семейна комедия /п./
Пълна програма
  • Сега
    "Усещане за жена", предаване на ТВ7, повторение
  • 15:30
    "Коледа край Мисисипи" - игрален филм
  • 17:15
    "Колко е важно да бъдеш сериозен", игрален филм
  • 19:00
    Сутрешен блок, комедиен сериал, България
Пълна програма
  • Сега
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 14:40
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 15:30
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:20
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Девствен свят: Стадото на Ехо
  • 14:40
    Девствен свят: Слоницата Ехо: Следващото поколение
  • 15:35
    Зоополицаите на Южна Африка: Епизод 13
  • 16:30
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 14
Пълна програма
  • Сега
    "Шахматист" - сериен филм, Русия, 9 еп.
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    Народна музика
  • 15:30
    "Капиталът" - журналистическо разследване
Пълна програма
  • Сега
    Футбол за Купата на Германия - аматьори, конферентно предаване на финалите - пряко
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Хотелът мечта: Звезди над Тайланд" - игрален филм, ФРГ/Австрия, 2004
  • 22:45
    "Хотелът мечта: Влюбени в Мавриций" - игрален филм, ФРГ/Австрия, 2004
Пълна програма
  • Сега
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 16:00
    "New video"-избрани нови видеоклипове, повторение
  • 16:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 17:00
    "Standard" /CRO/-избрани видеоклипове на изпълнители от Хърватия
Пълна програма
  • Сега
    "Пътуване със CNN", документална поредица
  • 15:00
    "Красотите на Русия", документална поредица
  • 15:30
    "В света на увлеченията", документална поредица
  • 16:00
    "Народите на Русия", документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Надиграй ме" в училище танцовото шоу на България /седми сезон, 4 епизод/п/
  • 14:50
    Вкусът на новото начало тв новела на Евровизия
  • 15:05
    Дискавъри: "През коридорите на времето" документална поредица /САЩ, 2010 г./, 2 епизод/п/
  • 15:50
    Живко Колев - Живот като песен музикален филм
Пълна програма
  • Сега
    Награди за изкуство "Стоян Камбарев" 2016 - церемония по връчването /запис/
  • 16:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 16:30
    Плюс това
  • 17:30
    Потребителската кошница
Пълна програма
  • Сега
    The Mr Bean Animated Series
  • 14:40
    What's New Scooby-Doo?
  • 15:05
    What's New Scooby-Doo?
  • 15:30
    Scooby-Doo: Pirates Ahoy
Пълна програма
  • Сега
    "Мобилна връзка" /п./- трилър, САЩ, 2004 г., режисьор: Дейвид Елис, в ролите: Ким Бейсингър, Джейсън Стейтъм, Крис Евънс, Уилям Мейси, Ерик Олсън и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" /п./- сериал, еп. 4, 5
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "Мисия Моят Дом"- предаване за дома
Пълна програма
  • Сега
    "Час пик 3"/п./ - екшън, комедия, САЩ, 2007 г., режисьор: Брет Ратнър, в ролите: Неоми Леноар, Иван Атал, Макс фон Сюдов, Йоки Кудо, Хироюки Санада, Крис Тъкър, Джингчу Занг, Джаки Чан и др.
  • 16:00
    "Семейство Джоунс"/п./- драма, 2009 г., САЩ, режисьор: Дерик Борте, в ролите: Лорън Хътън, Дейвид Духовни, Амбър Хард, Деми Мур, Глен Хедли, Крис Уилямс и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара, с. 2
  • 19:00
    "Дневникът на един дръндьо: Родрик командори" - комедия, САЩ, 2011 г., режисьор: Дейвид Бауърс, актьори: Стив Зан, Рейчъл Харис, Закари Гордън, Пейтън Лист, Девон Бостик, Оуен Бест и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал, с. 8, еп. 11, 12
  • 15:00
    "Семейство Флинтстоун" - анимационен сериал
  • 17:30
    "Стажанти"/п/- комедиен сериал, с. 1, еп. 22, 23
  • 18:30
    "Българи на три морета" /п./- комедийно реалити, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал, еп. 88
  • 15:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.3, еп. 6, 7
  • 16:30
    "Топ модели" - реалити шоу, с. 15, еп. 11
  • 17:00
    "MasterChef"/п./ - кулинарно шоу
Пълна програма
  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 14:40
    Суперновобранци (Supernoobs)
  • 15:05
    НОВ! Нинджаго - Господари на Спинджицу (NEW! Ninjago - Masters of Spinjitzu)
  • 15:30
    NEXO KNIGHTS (Nexo Knights)
Пълна програма
  • Сега
    "Шантава седмица", комедийна драма, САЩ, 2014; реж. Шон Леви, с Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Адъм Драйвър, Роуз Бърн, [15+]
  • 15:30
    "Металистка", драма, Исландия, 2013; реж. Рагнар Брагасън, с Торбьорг Хелга Торгисдотир, Ингвар Е. Сигурдсон, Халдора Герхардсдотир, Свеин Олафур Гунарсон, Сигрун Еда Бьорнсдотир, [12+]
  • 17:10
    "Копенхаген", романтична драма, САЩ, 2014; реж. Марк Разо, с Гетин Антъни, Фредерике Дал Хенсен, Себастиан Арместо, Оливия Грант, Бард Ове, [12+]
  • 18:45
    "Риба на страстта", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Джон Сейлс, с Мери МакДонъл, Анджела Басет, Алфре Уудард, Линор Банкс, Дейвид Стрейтърн, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Надолу по реката", драма, Канада, 2013; реж. Бенджамин Ратнър, с Хелън Шейвър, Гейбриъл Милър, Дженифър Спенс, Колийн Ренисън, Джей Бразиу, [12+]
  • 15:50
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 17:40
    "Песента на слона", драма, Канада, 2014; реж. Шарл Бинаме, с Брус Грийнууд, Ксавие Долан, Катрин Кийнър, Кери-Ан Мос, Колм Фиори, [12+]
  • 19:20
    "Фиделио, одисеята на Алис", драма, Франция, 2014; реж. Люси Борлету, с Ариан Лабед, Мелвил Пупо, Андерс Даниелсен Ли, Паскал Тагнати, Корнелиу Драгомиреску, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Парите тази седмица
  • 15:30
    Световни репортажи
  • 16:30
    Здраве
  • 17:30
    Спорт
Пълна програма
  • Сега
    "Круиз към щастието: Бирма"- романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Патрик Фихте, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Хорст Науман и др.
  • 16:00
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 18:00
    "Законите на съдбата" (премиера) - сериен филм, 2 епизода
  • 20:00
    "Паломино" - романтичен филм с уч. на Линдзи Фрост, Ева Мари Сейнт, Даниел Дейвис, Род Тейлър и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Пума боецът" - сериал
  • 15:30
    "Ченге във времето" - сериал
  • 16:30
    Студио "А група", директно
  • 17:00
    Футбол: Славия - Монтана, мач от "А" професионална футболна група, директно
Пълна програма
  • Сега
    Аукционни войни в Канада: Шпионаж
  • 15:00
    Съкровища в склада: Епизод 10
  • 15:30
    Съкровища в склада: Епизод 11
  • 16:00
    Асфалтови каубои: Най-големият ауспух
Пълна програма
  • Сега
    Аукционни войни в Канада: Шпионаж
  • 15:00
    Съкровища в склада: Епизод 10
  • 15:30
    Съкровища в склада: Епизод 11
  • 16:00
    Асфалтови каубои: Най-големият ауспух
Пълна програма
  • Сега
    Фабрика за храна
  • 14:57
    Ловци на митове
  • 15:44
    Ловци на митове
  • 16:31
    Ловци на митове
Пълна програма
  • Сега
    Междузвездни войни бунтовницит
  • 14:55
    Остин & Али  
  • 15:20
    Кей Си Под Прикритие
  • 15:50
    Най-добри приятели завинаги!
Пълна програма
  • Сега
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 17:00
    Баскетбол от ГБЛ: полуфинали 3 - пряко
  • 19:00
    Формула 3 в Спа/Белгия: върховите моменти
  • 19:30
    Автомобилизъм, TCR в Монца, Италия
Пълна програма
  • Сега
    "Сръчни пръсти"
  • 14:45
    "Фокуси"
  • 15:00
    "Имало едно време"
  • 15:30
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • Сега
    Динофрози - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 16:00
    Динозавърчета - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Чанове и звънци - с Росица Пандова
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:30
    Сладко и горчиво - с Поли Петрова и Тодор Върбанов
  • 17:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
Пълна програма
  • Сега
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: "Ролан Гарос", пряко
  • 15:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Гилестре - Сант Ана (двадесети етап), пряко
  • 18:45
    Тенис: "Ролан Гарос", пряко
  • 21:30
    Тенис: "Гейм, сет, Матс"
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: "Ролан Гарос", пряко
  • 21:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор на деня
  • 22:30
    Новини
  • 22:35
    Световен шампионат за туристически автомобили: Нюрбургринг
Пълна програма
  • Сега
    Царе на дърворезбата 14 еп.
  • 14:50
    Царе на дърворезбата 1 еп.
  • 15:10
    Царе на дърворезбата 2 еп.
  • 15:40
    Повдигане на сгради 4 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Monster Jam
  • 15:15
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 16:10
    Mountain Movers
  • 17:05
    Brilliant Corners
Пълна програма
  • Сега
    PARTY MIX /част от телевизионното шоу Избери новия водещ на ФЕН ТВ/
  • 15:00
    Феномени /на живо/
  • 17:00
    Бижута TV /на живо/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • Сега
    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
  • 15:00
    Телепазарен прозорец
  • 15:15
    Хапките на Боб
  • 15:30
    Пекарната на мисис Чайлд - предаване за домашни печива
Пълна програма
  • Сега
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 15:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 15:25
    Най-отчайващите кухни в Америка
  • 15:50
    Най-отчайващите кухни в Америка
Пълна програма
  • Сега
    Татенце - втори сезон, еп. 8
  • 14:45
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 13
  • 15:40
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 14
  • 16:35
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • Сега
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 1
  • 15:00
    Последните пантери - първи сезон, еп. 6
  • 16:00
    Безмълвен свидетел - единадесети сезон, еп. 1
  • 17:00
    Отец Браун - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    "Бойна стая", драма, САЩ, 2015; реж. Алекс Кендрик, с Присила Ширър, Т. С. Столингс, Карън Абъркромби, Алекс Кендрик, Майкъл Джуниър, [12+]
  • 16:35
    "Спондж Боб: Гъба на сухо", комедия, САЩ, 2015; реж. Пол Тибит, с Антонио Бандерас, [0+]
  • 18:10
    "Комета", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Сам Есмаил, с Еми Росъм, Джъстин Лонг, Ерик Уинтър, Кейла Сърви, Лу Бийти Джуниър, [12+]
  • 19:40
    "Лигата на справедливостта: Богове и чудовища", анимационен екшън, САЩ, 2015; реж. Сам Лиу, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Жените, които оставиха следа в историята 1 еп.
  • 15:05
    Гастрономическо пътешествие през историята 2 еп.
  • 16:05
    Историята на жените през 17 век - блудници, домакини и героини 2 еп.
  • 17:05
    Ловци на митове 7 еп.
Пълна програма
  • Сега
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 2-ра част
  • 15:00
    Американски антиквари: В холивудски стил
  • 16:00
    Спецове в заложната къща: Рик-и-Рол
  • 16:30
    Спецове в заложната къща: Стар сърдитко
Пълна програма
  • Сега
    "Чурулик"
  • 14:40
    "Време за игра"
  • 14:50
    "Дудлибу
  • 15:00
    "Герои на града - Шоу "Направи си сам"
Пълна програма
  • Сега
    Elementary
  • 15:25
    Navy CIS
  • 16:15
    Navy CIS
  • 17:10
    kabel eins news
Пълна програма
  • Сега
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 14:45
    ТЕЛЕМАРКЕТ
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:10
    "Всеки следобед", избрано
Пълна програма
  • Сега
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • Сега
    "Забравени от времето" - фантастика с Патрик Уейн, Доуг Маклуър.
  • 14:55
    "Били двете шапки" - уестърн / уестърн с Грегъри Пек, Деси Арназ Джуниър, Джак Уордън, Сиен Б. Алън.
  • 16:35
    "Метеормен" - комедия с Робърт Таунсенд, Джеймс Ърл Джоунс.
  • 18:15
    "Бестселър" - трилър с участието на Джеймс Уудс, Браян Денехи, Виктория Тенант, Алисън Балсън, Пол Шенър.
Пълна програма
  • Сега
    HISTORIC GRAND PRIX OF MONACO REPLAY
  • 14:55
    HISTORIC GRAND PRIX OF MONACO REPLAY
  • 15:45
    HISTORIC GRAND PRIX OF MONACO REPLAY
  • 16:35
    HISTORIC GRAND PRIX OF MONACO REPLAY
Пълна програма
  • Сега
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Екс он дъ бийч
  • 15:30
    Екс он дъ бийч
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • Сега
    Ella Henderson's Biggest Voices...
  • 16:00
    Sam Smith Live @ V Festival 2015
  • 16:30
    Ellie Goulding Live @ V...
  • 17:00
    Years & Years Live @...
Пълна програма
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest! (2h)
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
  • 21:00
    Party Like A Rockstar
Пълна програма
  • Сега
    Надежда за дивата природа 12 еп.
  • 14:40
    Планетата Европа 1 еп.
  • 15:30
    Планетата Европа 2 еп.
  • 16:20
    Планетата Европа 3 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 3
  • 15:00
    Морски вълци, еп. 7
  • 16:00
    10-ти септември: Последните часове, еп. 1
  • 18:00
    2000-те: Големите трагедии, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Дивата Австралия: Царството на вомбата
  • 15:04
    Дивата Австралия: Гора на коали
  • 15:51
    Вълчи планини
  • 16:37
    Дивата природа на Европа: Живот под нулата
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Шефилд Уензди, първи полуфинален плейоф в Чемпиъншип, реванш, повторение
  • 16:00
    Футбол: Хъл Сити - Дарби Каунти, втори полуфинален плейоф в Чемпиъншип, реванш, повторение
  • 18:00
    Баскетбол: Четвъртфинален мач от плейфите в испанската баскетболна лига, повторение
  • 19:30
    Баскетбол: Четвъртфинален мач от плейфите в испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Игрален филм: "Любопитната Варвара 2"
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Игрален филм: "Любопитната Варвара 2" (продължение)
  • 16:40
    Игрален филм: "Спящият пътник"
Пълна програма
  • Сега
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - новите хитове
  • 18:00
    "Фолкмаратон" - предаване на "Пайнер"
Пълна програма
  • Сега
    "По средата" - сериал
  • 15:20
    "Mom" - сериал
  • 16:15
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:05
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Европейско първенство по канадска борба, Румъния /п/
  • 16:30
    ПРЯКО: Европейско първенство по канадска борба, Румъния
  • 18:30
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Атлетико М
  • 20:30
    Ринг 24
Пълна програма
  • Сега
    СП рали в Португалия - репортажи
  • 14:45
    Формула 1 за Голямата награда на Монако, квалификация
  • 16:35
    "Take Me Out" - шоу за запознанства (2 епизода)
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
Пълна програма
  • Сега
    СП рали в Португалия - репортажи
  • 14:45
    Формула 1 за Голямата награда на Монако, квалификация
  • 16:35
    "Take Me Out" - шоу за запознанства (2 епизода)
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
Пълна програма
  • Сега
    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица
  • 15:00
    "Старт в нов живот" - доку-сериал
  • 17:00
    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица
  • 20:00
    "Семейство Рейман: Един необикновен живот" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Търсачи"
  • 14:50
    "Близкото обкръжение на Олег Кудряшов"
  • 15:45
    Игрален филм: "Надежда"
  • 19:00
    Вести
Пълна програма
  • Сега
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
Пълна програма
  • Сега
    "Адвокати на пост" - поредица
  • 15:10
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Актуален репортаж:
  • 15:00
    "През планини и морета" - Документална поредица
  • 16:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / на живо/
  • 17:00
    "Изгнаници клети …" - публицистика за геноцида над арменците
Пълна програма
  • Сега
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • Сега
    Monster High - great scarier reef
  • 15:30
    Мини Мис и Мини Мистър - детско предаване с Илиана Балийска
  • 16:00
    "Наръчник за оцеляване в училище", сериал
  • 18:00
    "Изгубени на острова", сериал
Пълна програма
  • Сега
    Friends - Das Gro.e Hotel
  • 14:40
    Littlest Pet Shop - Tierisch gute Freunde
  • 15:00
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 15:30
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
  • Сега
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ с водещ Марияна Димитрова /повторение/
  • 15:00
    Пещера днес - предаване на Телекабел ТВ
  • 15:20
    Детски свят - Франклин - 19 епизод
  • 15:45
    Детски свят - Покахонтас - 13 епизод
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • Сега
    Царицата на грима: Епизод 14
  • 15:00
    Външният ти вид е в неговите ръце: Отмъщението
  • 16:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 15
  • 16:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 16
Пълна програма
  • Сега
    С България в сърцето - Концерт на Илия Луков
  • 15:00
    Пещерата
  • 15:30
    БТС
  • 16:00
    Флора и фауна
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 14:50
    Търсене на дом по света
  • 15:15
    Търсене на дом по света
  • 15:40
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 14:50
    Търсене на дом по света
  • 15:15
    Търсене на дом по света
  • 15:40
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Пач Адамс - Номинирана за "Оскар" комедия/драма - САЩ, 1998 г.
  • 15:00
    Къща-чудовище - САЩ, анимационна семейна комедия, 2006 г.
  • 16:30
    Хапки от реалността - Драматична комедия от САЩ, 1994 г.
  • 18:10
    Самозванец - САЩ, научно-фантастичен трилър, 2001 г.
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Менюто днес - втори сезон, еп. 36
  • 15:00
    Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 9
  • 15:30
    Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 10
  • 16:00
    Безстрашният готвач - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • Сега
    Поп надмощие
  • 21:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • Сега
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
  • 20:10
    "Моето куче, твоето куче" - доку-поредица
  • 21:15
    "Рок завинаги" - музикален филм / комедия, САЩ, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Eкология
  • 15:00
    "Открития" - документална поредица /п/
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    Eкология
Пълна програма
  • Сега
    40-годишният девственик- игрален филм, еп. 1
  • 16:40
    Куантико - първи сезон, еп. 16
  • 17:35
    Куантико - първи сезон, еп. 17
  • 18:30
    Куантико - първи сезон, еп. 18
Пълна програма
  • Сега
    Big Tunes!
  • 16:00
    EDM Anthems
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers
Пълна програма
  • Сега
    Special Weekend
  • 15:00
    Special Weekend
  • 15:30
    Special Weekend
  • 16:00
    Special Weekend
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: "Ролан Гарос", пряко
  • 21:30
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор на деня
  • 22:30
    Новини
  • 22:35
    Световен шампионат за туристически автомобили: Нюрбургринг
Пълна програма
  • Сега
    2015's Hottest Party Hits! Top 20
  • 15:00
    Hits Don't Lie!
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • Сега
    "Ед" - еп.4-8
  • 17:50
    "Велополицаи" - 11-15 еп.
  • 22:00
    "Индийски лета" - 7 еп.
  • 23:00
    "Медицински разследвания" - еп.11
Пълна програма
  • Сега
    "Съдия Джуди" - 121-125 еп.
  • 16:35
    "Доказателства" - 4 еп.
  • 17:00
    "Джигити" - 11-14 eп.
  • 18:40
    "На косъм" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Телевизионен пазар
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Седмицата с Александър Йорданов 1
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    "Риболов за удоволствие"
  • 15:00
    "Воден свят"
  • 15:30
    "Трофеи"
  • 16:00
    "Сомовете в Европа"
Пълна програма
  • Сега
    "Търси се приятел за края на света" - комедия с уч. на Стив Карел, Кийра Найтли, Кони Бритън, Адам Броуди, Роб Кордри, Джилиан Якобс, Дерек Люк, Ти Джей Милър и др.
  • 15:10
    "Мисията невъзможна: Режим Фантом" - екшън-трилър с уч. на Том Круз, Саймън Пег, Джеръми Ренър, Михаел Нюквист, Мишел Монаган, Винг Реймс, Том Уилкинсън и др., /п/
  • 17:50
    "Дърти хлапета" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Роб Шнайдър, Салма Хайек, Мария Бело, Мая Рудолф, Стив Бушеми и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 12
Пълна програма
  • Сега
    LA Ink: Cover Girl
  • 15:00
    LA Ink: Corey's Fort
  • 15:45
    LA Ink: Kat Gets Hypnotised
  • 16:30
    LA Ink: Kim's Big Deal
Пълна програма
  • Сега
    SPORT NEWS
  • 14:40
    NATIONAL PARKS
  • 14:45
    EVER WONDERED?
  • 15:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • Сега
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • Сега
    The Penguins of Madagascar
  • 14:50
    The Penguins of Madagascar
  • 15:15
    The Fairly OddParents
  • 15:40
    The Fairly OddParents
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: "Ролан Гарос", пряко
  • 15:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Гилестре - Сант Ана (двадесети етап), пряко
  • 18:45
    Тенис: "Ролан Гарос", пряко
  • 21:30
    Тенис: "Гейм, сет, Матс"
Пълна програма
  • Сега
    "Бойна стая", драма, САЩ, 2015; реж. Алекс Кендрик, с Присила Ширър, Т. С. Столингс, Карън Абъркромби, Алекс Кендрик, Майкъл Джуниър, [12+]
  • 16:35
    "Спондж Боб: Гъба на сухо", комедия, САЩ, 2015; реж. Пол Тибит, с Антонио Бандерас, [0+]
  • 18:10
    "Комета", романтична комедия, САЩ, 2014; реж. Сам Есмаил, с Еми Росъм, Джъстин Лонг, Ерик Уинтър, Кейла Сърви, Лу Бийти Джуниър, [12+]
  • 19:40
    "Лигата на справедливостта: Богове и чудовища", анимационен екшън, САЩ, 2015; реж. Сам Лиу, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    Sheriff Callie's Wild West
  • 15:00
    Sofia The First
  • 15:25
    Goldie & Bear
  • 15:50
    DOC MCSTUFFINS
Пълна програма
  • Сега
    АЛВИННН!!! и катеричоците(101) Principal Interest
  • 14:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи(134) SpongeBob?s Last Stand
  • 15:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи(135) Back to the Past / The Bad Guy Club for Villains
  • 15:30
    Пингвините от Мадагаскар (313) Tunnel of Love/Skipper Makes Perfect
Пълна програма
  • Сега
    Tickety Toc
  • 14:40
    Louie
  • 14:45
    Louie
  • 14:55
    Louie
Пълна програма
  • Сега
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • Сега
    California Investigator: Black Widower
  • 14:55
    California Investigator: Trust Thy Neighbour
  • 15:15
    On the Case with Paula Zahn: Love You to Death
  • 16:00
    On the Case with Paula Zahn: A Lamb Amongst Wolves
Пълна програма
  • Сега
    Sport Stars Uncovered: Lewis Hamilton
  • 14:45
    Sport Stars Uncovered: Sebastian Vettel
  • 15:10
    Event: Hamilton & Button
  • 15:25
    My Passions: Hamilton & Button
Пълна програма
  • Сега
    American Rifleman
  • 14:45
    American Rifleman
  • 15:10
    World Class Sports Fishing
  • 15:35
    World Class Sports Fishing
Пълна програма
  • Сега
    На лов за автомобили: Първата любов не се забравя, 2-ра част
  • 15:00
    Американски антиквари: В холивудски стил
  • 16:00
    Спецове в заложната къща: Рик-и-Рол
  • 16:30
    Спецове в заложната къща: Стар сърдитко
Пълна програма
  • Сега
    Морски вълци, еп. 7
  • 15:00
    10-ти септември: Последните часове, еп. 1
  • 17:00
    2000-те: Големите трагедии, еп. 1
  • 18:00
    В името на модата, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    "500 мига от любовта" - комедия, романтичен, САЩ, 2009 г., режисьор: Марк Уеб, в ролите:  Зоуи Дешанел, Джефри Аренд, Оливия Хауард Баг, Патрисия Белчер, Крис Конъл, Ивет Никол Браун и др.
  • 15:00
    "Истински истории" /п./- риалити поредица
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Димитър Павлов и Радост Драганова
  • 18:00
    "Лотария България" - телевизионна лотария
Пълна програма
  • Сега
    Гориво за тялото; сезон 1, епизод 6, документално риалити, Канада, 2012
  • 15:00
    Месоядци; сезон 2, епизод 2, документално риалити, САЩ, 2012
  • 15:55
    Месоядци; сезон 2, епизод 3, документално риалити, САЩ, 2012
  • 16:50
    Спасител на автокъщи; сезон 1, епизод 6, документално риалити, САЩ, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Гранд хотел; сезон 2, епизод 4, драма, романтичен, Испания, 2012
  • 15:30
    Гранд хотел; сезон 2, епизод 5, драма, романтичен, Испания, 2012
  • 17:15
    Родина; сезон 4, епизод 8, драма, семеен, Канада, 2010
  • 18:15
    Родина; сезон 4, епизод 9, драма, семеен, Канада, 2010
Пълна програма
  • Сега
    Куриозни и необичайни случаи на смърт: От водата
  • 15:00
    Бандите във Великобритания: Общ преглед
  • 16:00
    Убих най-добрия си приятел: Смъртоносни води
  • 17:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Патрик Макей: Психопата
Пълна програма
  • Сега
    "Татко О Махони" - документален филм
  • 15:00
    "Без ограничение" - публицистично предаване /повторение/
  • 16:00
    "Джон Атанасов - геният, който промени света" - документален филм /повторение/ /2 част
  • 16:30
    "Фолклорна дъга": Странджански клипове
Пълна програма
  • Сега
    Wendell & Vinnie
  • 15:00
    Real Husbands of Hollywood
  • 15:30
    Important things with Demetri Martin
  • 16:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • Сега
    Student Search (18+)
  • 15:00
    Missionary: Impossible (18+)
  • 15:22
    A Rich Horny Bitch (18+)
  • 15:45
    The House Of Pleasure (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Световна купа по художествена гимнастика /многобой, индивидуално/, пряко предаване от "Арена Армеец"
  • 17:30
    С усмивка... на 70 - портрет на Нешка Робева
  • 17:50
    Часът на БНТ HD
  • 18:00
    Световна купа по художествена гимнастика /многобой, ансамбли/, пряко предаване от "Арена Армеец"
Пълна програма
  • Сега
    СЯНКАТА НА ПЕНИ
  • 15:05
    ПИСТАТА
  • 16:35
    ИЗБОРЪТ НА АДЕЛ
  • 18:05
    ПИРАТИ ОТ ГРЕЙТ СОЛТ ЛЕЙК
Пълна програма
  • Сега
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 15:00
    Акценти
  • 15:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • Сега
    ANIMAL ALLIES - MOPSY THE KITTEN
  • 15:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 8
  • 15:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 9
  • 16:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - CENTRAL NAMIBIA
Пълна програма
  • Сега
    Superkombat Fighting Championship
  • 16:20
    Ultimate First League
  • 17:05
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 19:00
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • Сега
    АУТСАЙДЕРИТЕ
  • 15:45
    МАНДИ И СЪКРОВИЩЕТО НА ЧЕРОКИТЕ
  • 17:30
    СТРАННА МАГИЯ
  • 19:10
    ЧЕРНИЯТ КОН
Пълна програма
  • Сега
    World of X Games 2014
  • 15:30
    Perfect Chapter
  • 16:00
    Teahupoo Uncut
  • 17:00
    Wakepark World Championship 2015
Пълна програма
  • Сега
    Див инстинкт (1) (Р)
  • 15:20
    Див инстинкт (2) (Р)
  • 16:15
    Див инстинкт (3) (Р)
  • 17:10
    Див инстинкт (1) (Р)
Пълна програма
  • Сега
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 16:30
    "Казано е" - външна продукция "Едита"
  • 17:00
    "Нотни булеварди"
  • 17:30
    "Студентски етюди"- Нов Български Университет
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 21:45
    Студио "Баскетбол", директноБаскетбол: Втори четвъртфинал от испанската баскетболна лига, първи мач, директно
  • 23:40
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата Награда на Монако, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Пряко: Голф: BMW PGA Championship (The Race to Dubai 2016)
  • 19:30
    Тенис: Григор Димитров - Анди Мъри (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 - повторение)
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Крузейро - Америка МГ (Бразилско първенство, сезон 2016)
Пълна програма
  • Сега
    Студио "Формула 1", директно
  • 15:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Монако, директно
  • 16:00
    Студио "Формула 1", директно
  • 16:30
    Студио "А група", директно
Пълна програма
  • Сега
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Дяволът в детската градина
  • 15:20
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносен провал
  • 16:10
    Подозирам те: Епизод 3
  • 17:00
    Калифорнийски следовател: Сделка
Пълна програма
  • Сега
    "През времето", игрален филм, Русия
  • 15:30
    "Аз уча английски" с Николая, 6-ти сезон, (п)
  • 16:30
    "Казанова 70", игрален филм Италия
  • 18:30
    "Културно", предаване за култура (п)
Пълна програма
  • Сега
    The Mr Bean Animated Series
  • 14:40
    What's New Scooby-Doo?
  • 15:05
    What's New Scooby-Doo?
  • 15:30
    Scooby-Doo: Pirates Ahoy
Пълна програма
  • Сега
    Ловна треска - Вторият ми мъжкар от Касо
  • 15:00
    Ловна треска - Зов на гарван
  • 15:30
    На фокус Йожеф Ач - Red One
  • 16:00
    Фидермания - На фидер в края на зимата
Пълна програма
  • Сега
    *
  • 15:00
    Die K?chenschlacht
  • 15:15
    heute Xpress
  • 16:00
    Bares f?r Rares
Пълна програма
  • Сега
    "В окото на бурята", трилър, САЩ, 2014; реж. Стивън Куейл, с Ричард Армитидж, Сара Уейн Келис, Мат Уолш, Алиша Дебнам-Кери, Арлън Ескарпета, [12+]
  • 15:50
    "Барселона", комедийна драма, САЩ, 1994; реж. Уит Стилман, с Тайлър Никълс, Крис Иджман, Ташка Бъргън, Мира Сорвино, Пеп Мъне, [12+]
  • 17:30
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Търтъро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
  • 20:00
    "Добре дошъл при мен", драма, САЩ, 2014; реж. Шира Пивън, с Кристън Уийг, Уес Бентли, Линда Карделини, Джоан Кюсак, Лорета Дивайн, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "VICE: Гореща точка ІІ, 8 еп. - Проклето изобилие и Избави ни от засуха", документален, САЩ, 2014, [12+]
  • 14:50
    "Братя по оръжие І, 9 еп. - За какво се сражаваме", военна драма, САЩ, 2001; реж. Дейвид Франкъл, с Деймиън Луис, Рон Ливингстън, Дейвид Шуимър, Кърк Асеведо, Нийл МакДонау, [15+]
  • 15:50
    "Бизнес преговори І, 4 еп.", комедийна драма, Бразилия, 2013; реж. Мишел Тихомироф, Жулия Жордео, с Рафаела Мандели, Жулиана Скалк, Мишел Батиста, Жоао Габриел Васконселос, Габриел Годой, [15+]
  • 16:40
    "Сивите градини", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Майкъл Съкси, с Дрю Баримор, Джесика Ланг, Джийн Трипълхорн, Даниел Болдуин, Кен Хауърд, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Invitation Only
  • 15:00
    What's Haute
  • 15:30
    Top 5 Must-Haves for Summer
  • 16:00
    From the Runway
Пълна програма

Сериали

AXN 14:40
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2014
Fox Life 14:45
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 13
AXN Black 15:00
Месоядци; сезон 2, епизод 2, документално риалити, САЩ, 2012
bTV Action 15:00
"Последният кораб" /п./- сериал, еп. 4, 5
bTV Comedy 15:00
"Семейство Флинтстоун" - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

RTL 14:45
Формула 1 за Голямата награда на Монако, квалификация
RTL Deutsch 14:45
Формула 1 за Голямата награда на Монако, квалификация
Diema Sport 2 15:00
Формула 1: Квалификация за Голямата Награда на Монако, директно
Eurosport 15:15
Колоездене, "Джиро д`Италия": Гилестре - Сант Ана (двадесети етап), пряко
Eurosport HD 15:15
Колоездене, "Джиро д`Италия": Гилестре - Сант Ана (двадесети етап), пряко

Всички предавания

Филми

AXN 14:40
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2014
HBO3 14:50
"Братя по оръжие І, 9 еп. - За какво се сражаваме", военна драма, САЩ, 2001; реж. Дейвид Франкъл, с Деймиън Луис, Рон Ливингстън, Дейвид Шуимър, Кърк Асеведо, Нийл МакДонау, [15+]
БНТ 14:50
Никълъс Никълби игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Дъглас Макграт, в ролите: Кристофър Плъмър, Джейми Бел, Ан Хатауей и др.
MGM 14:55
"Били двете шапки" - уестърн / уестърн с Грегъри Пек, Деси Арназ Джуниър, Джак Уордън, Сиен Б. Алън.
TV1000 15:00
Къща-чудовище - САЩ, анимационна семейна комедия, 2006 г.

Всички предавания



{START_COUNTER}