ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Търсачи на реликви 3 тв филм /21 епизод/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Какво ще се случи 2 документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.86
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
  • 22:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • Сега
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • Сега
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Полдарк - сериал, историческа драма
Пълна програма
  • Сега
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Смарт час с Живка Попатанасова
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • Сега
    Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 20:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Откуп; сезон 3, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2019
  • 21:55
    Незабравимо; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Риболов или смърт: Епизод 9
  • 20:10
    Разкритите престъпления: Диско паяк
  • 20:35
    Как го правят животните: Епизод 13
  • 21:05
    Дивият Индокитай: Малайзия
Пълна програма
  • Сега
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Тихият Дон" - сериен филм, единайсети епизод
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
Пълна програма
  • Сега
    Balkan Party
Пълна програма
  • Сега
    Стани богат тв игра /п/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Маша и Мечока
  • 20:00
    Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /12 епизод/ (12)
  • 21:15
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
  • Сега
    The Tom and Jerry Show
  • 19:55
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
  • 20:35
    Ben 10
Пълна програма
  • Сега
    Часът на супергероите: "Луцифер" - сериал, с.3 еп.8
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Трудна мишена" - екшън (САЩ, 1993), режисьор Джон Ву, в ролите: Жан-Клод Ван Дам, Янси Бътлър, Ланс Хенриксен, Арнолд Вослу и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Великият Гетсби" - драма, романтичен (Австралия, САЩ, 2013), режисьор Баз Лърман, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Кери Мълиган, Джоуел Еджъртън, Айла Фишър, Тоби Магуайър, Амитаб Бачан, Аделейд Клемънс, Елизабет Дебики и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    Премиера: "Завръщането на героя" - исторически, комедия (Франция, Белгия, 2018), режисьор Лоран Тирар, в ролите: Жан Дюжарден, Мелани Лоран, Ноеми Мерлан, Кристоф Монтьонез, Евлин Бюил, Кристиан Бюжо и др.
  • 23:00
    "Реката на тайните" - криминален, мистъри, драма (САЩ, Австралия, 2003), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Шон Пен, Тим Робинс, Keвин Бейкън, Лорънс Фишбърн, Марша Гей Хардън, Лора Лини, Кевин Чапман, Еми Росъм и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Столичани в повече" - сериал, с.7 еп.11
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, en.11
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.11 еп.22
Пълна програма
  • Сега
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.78
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.11, еп.1
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.74
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.45
Пълна програма
  • Сега
    Хипопотамското семейство
  • 19:55
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:04
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:20
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • Сега
    "Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]
  • 21:00
    "Човекът, който купи Луната", комедия, Италия, 2018; реж. Паоло Дзука, с Якопо Кулин, Франческо Панофино, Стефано Фреси, Бенито Ургу, Анджела Молина, [12+]
  • 22:40
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Брилянтин", мюзикъл - романтика, САЩ, 1978; реж. Рандъл Клайсър, с Джон Траволта, Оливия Нютън-Джон, Стокард Чанинг, Джеф Конауей, Бари Пърл, [12+]
  • 21:30
    "Правилата на дома", драма, САЩ, 1999; реж. Ласе Халстрьом, с Тоби Магуайър, Шарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн, [12+]
  • 23:35
    "Лутър І, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2010; реж. Брайън Кърк, с Идрис Елба, Рут Уилсън, Пол МакГан, Стивън Макинтош, Индира Варма, [18+]
Пълна програма
  • Сега
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • Сега
    "Рецепти с любов" с Джейми Оливър, Марта Стюарт, Клеър Томас /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    "В.И.П" - сериал, сезон 4 /п/
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Робокоп" - екшън с уч. Питър Уелър, Нанси Алън, Рони Кокс, Мигуел Ферер, Къртууд Смит и др.
Пълна програма
  • Сега
    Как се прави...: Ръчно изработени ски, септични ями, прозорци за аквариуми
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Слънчевият камък на викингите
  • 21:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 17
  • 22:00
    Строителство в Аляска: Балансиране
Пълна програма
  • Сега
    Тайни космически бягства: Изгубени
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 20:45
    Как се прави...: Грис/Снегорини/Гребни лодки/Фиброцимент
  • 21:10
    Машините на Леонардо: Картечница
Пълна програма
  • Сега
    Куче с блог
  • 20:00
    Куче с блог
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • Сега
    "Направи ме супергерой"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • Сега
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 21:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 22:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 20:30
    Конен спорт: Глобална шампионска лига
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
Пълна програма
  • Сега
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас МХ2, второ състезание
  • 20:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас MXGP, второ състезание
  • 20:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 3
  • 20:25
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 7
  • 20:50
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 8
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Dew Tour Highlights
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    Action Sports World
  • 22:00
    World Of X Games
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Джада у дома (Series 4): Любими рецепти за Деня на благодарността (Episode 3)
  • 19:55
    Джада у дома (Series 4): Шоколадов рай (Episode 4)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 1): Търсене на остров за след пенсиониране (Episode 13)
  • 20:45
    Ловци на острови (Series 1): Въздушна обиколка на Австралия (Episode 14)
Пълна програма
  • Сега
    Наръчник за разведени - пети сезон, еп. 2
  • 20:00
    Връзки - втори сезон, еп. 5
  • 21:00
    Династия, еп. 11
  • 22:00
    Гранд хотел, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 3
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 8
  • 22:00
    Хароу, еп. 1
  • 23:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 16
Пълна програма
  • Сега
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 20:05
    "Прокълнат патрул I, 10 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Салли Ричардсън-Уитфийлд, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 21:00
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 22:00
    "Праведните Джемстоун І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 3
  • 19:50
    Първите хора, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 21:00
    Премиера Десантът в Нормандия: Неразказаните истории: Епизод 1
  • 23:00
    Премиера Американски антиквари: Тежки преговори
Пълна програма
  • Сега
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 20:30
    България – вчера, днес и утре
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 31 еп.
  • 22:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
  • 20:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • Сега
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
Пълна програма
  • Сега
    "Евтиното е скъпо" - комедия с Том Ханкс, Шели Лонг.
  • 19:55
    "Белфегор, фантомът на Лувъра" - мистъри със Софи Марсо, Мишел Серо.
  • 21:30
    "Ейс Вентура: Повикът на природата" - игрален филм с Джим Кери, Ян МакНийс.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви" 5.14 - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • Сега
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Katy Perry Vs Dua Lipa Vs Sia
  • 21:30
    Mabel And Friends
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
Пълна програма
  • Сега
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • Сега
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 1
  • 20:00
    Ехото на динозаврите,
  • 21:00
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Гореща зона, еп. 1
  • 20:00
    Гореща зона, еп. 2
  • 21:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 1
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Акули канибали, еп. 1
  • 20:40
    Тайните на зоопарка, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 22:25
    Болницата за екзотични животни на д-р Кей, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Баскетбол: Мурсия - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 20:00
    Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Дарби Каунти - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • Сега
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Дипломат". Сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Звездно" - тв таблоид
  • 20:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    Франция, Лига 1: Монако - Олимпик Марсилия
  • 20:00
    Франция, Лига 1 - обзор на пети кръг
  • 21:00
    WRC: Рали Турция - обзор на кръга
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • Сега
    Вести
  • 20:00
    Игрален филм
  • 23:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • Сега
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • Сега
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
Пълна програма
  • Сега
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • Сега
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:40
    Angelo!
  • 21:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
Пълна програма
  • Сега
    Последният вълк - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • Сега
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джеймс
  • 20:00
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 5
  • 21:00
    Кейт в търсене на половинка: Лудото нещо, наречено "любов"
  • 22:00
    Малката двойка: Епизод 2
Пълна програма
  • Сега
    Зелен свят
  • 20:00
    Българската история - 10 интересни новогодишни традиции
  • 20:30
    Изкуство и култура - Майстор на акварела
  • 21:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света (Series 101): Големи надежди в Коста Балена (Episode 4)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейно гнездо по каналите на Делфт (Episode 5)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Опера в Стокхолм (Episode 12)
  • 21:00
    Легендарни места (Series 2): Изпитанията на времето (Episode 7)
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света (Series 101): Големи надежди в Коста Балена (Episode 4)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейно гнездо по каналите на Делфт (Episode 5)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Опера в Стокхолм (Episode 12)
  • 21:00
    Легендарни места (Series 2): Изпитанията на времето (Episode 7)
Пълна програма
  • Сега
    Момчето с раираната пижама, Великобритания,САЩ, драма/военен, 2008
  • 19:50
    Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
  • 22:00
    Извън контрол, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1998
  • 23:55
    12 маймуни, САЩ, фентъзи/фантастика/трилър, 1995
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 23:30
    "Светът на Ла Лига" - 5 еп. документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 10
  • 20:00
    Австралийското приключение на Джими, еп. 9
  • 20:30
    Австралийското приключение на Джими, еп. 10
  • 21:00
    Джейми Оливър: Кулинарна революция - на живо от Операта в Сидни, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • Сега
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • Сега
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9
  • 20:00
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 20
  • 21:00
    Възходът на планетата на маймуните, еп. 1
  • 23:20
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Club Bangers!
Пълна програма
  • Сега
    FASHION FLIX
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    MADE IN GERMANY
  • 20:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Дневниците на надзорника" - 1 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 71 и 72 eп.
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 122 еп.
  • 22:00
    "Правосъдие със задна дата: Сексуални престъпления" - 106 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
Пълна програма
  • Сега
    Рождение клинка
  • 19:55
    Секреты "трудных" водоемов
  • 20:25
    Африканское сафари
  • 20:55
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • Сега
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Престъпник" - криминален екшън с уч. на Кевин Костнър, Гари Олдман, Томи Лий Джоунс, Райън Рейнолдс, Алис Ийв, Гал Гадот, Джорди Молла и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Deadliest Catch: Bering Sea Salvation
  • 20:30
    How the Universe Works: Extinction
  • 21:15
    Gold Rush: Slippery Slope
  • 22:00
    Extreme Engineering: South African Gold Mine
Пълна програма
  • Сега
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): От южняшко до южноамериканско (Episode 15)
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Английска, хавайска и мексиканска храна (Episode 4)
  • 20:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Worldwide Flavorfest (Episode 4)
  • 20:50
    Бургери, бира и барбекю (Series 5): Преобразяване на опушвалнята (Episode 3)
Пълна програма
  • Сега
    Бюрото по магични въпроси
  • 20:00
    Аз съм Франки
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 20:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 20:30
    Конен спорт: Глобална шампионска лига
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
Пълна програма
  • Сега
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 20:05
    "Прокълнат патрул I, 10 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Салли Ричардсън-Уитфийлд, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 21:00
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 22:00
    "Праведните Джемстоун І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    Vampirina
  • 20:00
    PJ Masks S3
  • 20:15
    PJ Masks S3
  • 20:30
    The Lion Guard
Пълна програма
  • Сега
    Бюрото по магични въпроси
  • 20:00
    Аз съм Франки
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 20:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • Сега
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    Убийства в тресавището: За из път
  • 20:00
    Убийства в тресавището: Смъртоносен петък
  • 21:00
    Последна вечер в...: Горещата нощ
  • 22:00
    Крайни мерки: Епизод 2
Пълна програма
  • Сега
    Fight Stars: Anderson Silva
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: LeBron James
  • 20:30
    Clubland: Chicago Bulls
  • 20:55
    The Burning Issue: Tennis
Пълна програма
  • Сега
    Shooting Gallery
  • 19:50
    Shooting Gallery
  • 20:15
    Bottom Feeders
  • 20:35
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Някои бързат без успех, други печелят от раз
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 21:00
    Премиера Десантът в Нормандия: Неразказаните истории: Епизод 1
  • 23:00
    Премиера Американски антиквари: Тежки преговори
Пълна програма
  • Сега
    Гореща зона, еп. 2
  • 20:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 1
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 8
  • 22:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.86
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
  • 22:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • Сега
    Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 20:10
    Вирус; сезон 1, епизод 13, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 17, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 18, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • Сега
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
  • 20:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 26, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:25
    Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • Сега
    Първите 48 часа: Червената тухла/Последна целувка
  • 20:00
    Ловец на убийства: Случаят, който трябва да разреша
  • 21:00
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
  • 21:30
    Какво е нужно за убийство: Заплаха за обществото
Пълна програма
  • Сега
    Пустош
  • 19:55
    Тъмният път
  • 21:45
    Зората на спасението
Пълна програма
  • Сега
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • Сега
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
Пълна програма
  • Сега
    Squirtin' On A Nerd (18+)
  • 20:05
    Shy Brunette Has Explosive Orgasms (18+)
  • 20:25
    Ladies' Night (18+)
  • 20:49
    Meddling Mother-In-Law (18+)
Пълна програма
  • Сега
    ......................
Пълна програма
  • Сега
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • Сега
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 20:00
    Thrillbillies
  • 20:30
    Thrillbillies
  • 21:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • Сега
    Прокълнати династии (Series 1): Семейство Кенеди (Episode 1)
  • 19:50
    Личният живот на историческите личности (Series 1): Петър I (Episode 6)
  • 20:35
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Десантът в Нормандия (Episode 6)
  • 21:25
    Нил: 5000 години история (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - предаване за култура на ТВ1
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
Пълна програма
  • Сега
    Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visee, d'Anglebert, Forqueray
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Christian Arming: Bartok, Orff
  • 23:00
    Estonian Festival Orchestra conducted by Paavo Jarvi: Nielsen, Kancheli, Sibelius
Пълна програма
  • Сега
    Студио "Футбол", директно
  • 20:00
    Футбол: Берое - Витоша, мач от efbet Лига, директно
  • 21:55
    Студио "Футбол", директно
  • 22:30
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 9-и епизод, директно
Пълна програма
  • Сега
    ...........................
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, запис
  • 20:00
    Класика от Висшата лига: Челси - Ливърпул (2001-02) /п/
  • 20:30
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 5-и епизод
  • 21:30
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • Сега
    Убийства в тресавището: За из път
  • 20:00
    Убийства в тресавището: Смъртоносен петък
  • 21:00
    Последна вечер в...: Горещата нощ
  • 22:00
    Крайни мерки: Епизод 2
Пълна програма
  • Сега
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Старски и Хъч", криминална комедия, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 20:00
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
  • 21:40
    "Рокенрола", екшън - крими - комедия, САЩ, 2008; реж. Гай Ричи, с Джерард Бътлър, Том Уилкинсън, Танди Нютън, Марк Стронг, Идрис Елба, [15+]
  • 23:35
    "Нокти ІІI, 8 еп.", крими - комедия - драма, САЩ, 2019; реж. Кери Престън, с Нийси Наш, Кери Престън, Джуди Рейес, Харолд Периню, Джен Лион, Каруче Тран, [18+]
Пълна програма
  • Сега
    "Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
  • 20:30
    "Вечерен час I, 6 еп.", екшън - драма, Великобритания, 2019; реж. Кристофър Смит, с Шон Бийн, Били Зейн, Миранда Ричардсън, Адам Броуди, Фийби Фокс, [18+]
  • 21:15
    "Русалка ІІ, 14 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Барбара Браун, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 22:00
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Крепости от миналото, сенки в обектива (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • Сега
    Зак и Квак
  • 19:50
    Тайфата на Бека
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
  • 20:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • Сега
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 22:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • Сега
    Регина Семеен Исландия, Канада, Норвегия, Германия 2001
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2013
  • 22:00
    Последен ден Драма Сащ 2007
  • 23:30
    Последният мохикан Екшън, Приключенски, Драма САЩ 1992
Пълна програма
  • Сега
    Да (всъщност, не) Комедия САЩ 2004
  • 20:15
    Млади по душа Документален Великобритания 2007
  • 22:00
    Смяна на управлението Комедия, Драма САЩ 2009
  • 23:40
    Булевард "Лондон" Криминален САЩ, Великобритания 2010
Пълна програма
  • Сега
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 20:35
    Синът на дракона, част 1 Екшън САЩ 2005
  • 22:00
    Изгубени в Пекин Драма Китай 2007
  • 23:50
    Безмилостно слънце Криминален, Драма, Научна фантастика Великобритания 2018
Пълна програма
  • Сега
    Close Up
  • 20:00
    Operator
  • 21:30
    From Nowhere
  • 23:00
    Bye Bye Blackbird
Пълна програма
  • Сега
    Freeride World Tour 2019
  • 21:30
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 22:35
    Crankworx World Tour 2019
  • 23:35
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
Пълна програма
  • Сега
    Световно първенство по баскетбол: Финал
  • 21:30
    Спортни новини
  • 21:35
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: Франция - България пряко предаване от Монпелие
  • 23:45
    Европейско първенство по волейбол /жени/: Сърбия - Турция - финал
Пълна програма
  • Сега
    10 000 крачки /БНТ 2 София/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Уловът на пет езера документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезанието в Лас Вегас
  • 20:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 21:00
    Волейбол: Световна купа - жени Китай - Русия
  • 23:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд - АДО Ден Хааг
Пълна програма
  • Сега
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Сан Марино
  • 20:25
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Сан Марино
  • 22:00
    Хокей на лед: NHL Сан Хосе Шаркс - Вегас Голдън Найтс, плейофи
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
  • 21:00
    Футбол: Барса ТВ "В дома на Сержи Роберто", документален филм
  • 21:30
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
  • 20:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 21:30
    Футбол: Барса ТВ "Ханс Кранкъл ", документален филм
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Леванте
Пълна програма
  • Сега
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев
  • 21:00
    Киносалон БСТВ: "Възмездие" (2015 г.), Испания
  • 22:40
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински
Пълна програма
  • Сега
    "СЕГОДНЯ"
  • 19:50
    "СВОЯ ПРАВДА" с Романом Бабаяном
  • 20:55
    ПРЕМЬЕРА. Константин Юшкевич, Вадим Андреев, Инга Оболдина, Мария Пирогова в детективном сериале "БАЛАБОЛ - 3". "Не забуду, не прощу!"
  • 23:05
    Владимир Зайцев, Сергей Чирков, Юрий Архангельский и др. в остросюжетном сериале "ШЕЛЕСТ" 1-я с., 2-я с.
Пълна програма
  • Сега
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 3
  • 20:40
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 4
  • 22:20
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 5
Пълна програма
  • Сега
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 13
  • 20:15
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 5
  • 20:45
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 6
  • 21:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 594
Пълна програма
  • Сега
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
  • 20:05
    ПЛЯЖ серия 5
  • 20:50
    ПЛЯЖ серия 6
  • 21:40
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 11
Пълна програма
  • Сега
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 53
  • 20:00
    УМНЫЙ ДОМ 5
  • 20:30
    УМНЫЙ ДОМ 6
  • 21:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 295
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:50
Първите хора, сезон 1, еп. 1
RTVi 20:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV 20:00
Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.86
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал, en.11

Всички предавания

Спорт

National Geographic 20:00
Гореща зона, еп. 2
Diema Sport 20:00
Футбол: Берое - Витоша, мач от efbet Лига, директно
MAX Sport 1 20:00
Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
MAX Sport 3 20:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор
Nova Sport 20:00
Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

TV1000 19:50
Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
HBO 2 20:00
"Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
TVT 20:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
BNT2 20:00
Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /12 епизод/ (12)
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}