ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Златимир Йочев
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:35
    "Комиците и приятели" /п./ - комедийно шоу
Пълна програма
  • Сега
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Една жена" - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Страната на изобретателите - филм
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
  • 09:45
    Райски градини - филм
Пълна програма
  • Сега
    Бизнес старт - сутрешен блок с Роселина Петкова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 09:00
    Цитати на деня
  • 09:30
    Бизнес старт - сутрешен блок с Роселина Петкова и Христо Николов
Пълна програма
  • Сега
    Профилиране; сезон 8, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2018
  • 08:25
    Профилиране; сезон 8, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2018
  • 09:40
    Профилиране; сезон 8, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2018
  • 10:45
    Последен изход; сезон 1, епизод 8, драма, екшън, САЩ, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Моята котка от Ада: Котка ала Джекил и Хайд
  • 08:40
    Тексаски закони: Епизод 9
  • 09:30
    В аквариума: Аквариум за автомобилни дизайнери
  • 10:25
    Питбули и бивши затворници: Да намериш герой
Пълна програма
  • Сега
    Документален филм
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Архивите на Алфа
  • 09:00
    "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • Сега
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • Сега
    Огледалната стая детска образователна поредица
  • 08:10
    Български уроци - аз уча български
  • 08:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • Сега
    Лампът
  • 08:00
    Гризи и лемингите
  • 08:05
    Гризи и лемингите
  • 08:10
    Гризи и лемингите
Пълна програма
  • Сега
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.7 - 10
  • 08:00
    "Опасни улици" - сериал, с.2 еп.2
  • 09:00
    "Стоте" - сериал, с.6 еп.1
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.8 еп.5
Пълна програма
  • Сега
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.11 еп.2
  • 08:00
    "Най-мрачният час" - биографичен, военен, драма, исторически (Великобритания, САЩ, 2017), режисьор Джо Райт, в ролите: Гари Олдман, Джон Хърт, Лили Джеймс, Бен Менделсон, Кристин Скот Томас, Стивън Дилейн и др.
  • 10:30
    "Случаите на Поаро" - сериал, с.11 еп.3
  • 12:30
    "Нокаут или Всичко, което тя написа" - драма, спортен, романтичен (България, САЩ, 2018), режисьор Ники Илиев, в ролите: Гари Дурдан, Саня Борисова-Илиева, Орлин Павлов, Башар Рахал, Диана Любенова, Ники Илиев, Александър Кадиев и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Да живее крал Джулиън!" - сериал, анимация, с.3 еп.25, 26
  • 08:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 09:30
    "Модерно семейство" - сериал
  • 10:00
    "Голям тлъст лъжец" - комедия (САЩ, 2002), режисьор Шон Леви, в ролите: Аманда Детмър, Аманда Байнс, Пол Джиамати, Франки Муниц и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Почукай на вратата ми" - сериал
  • 08:00
    "Обещание" - сериал, с.2 еп.28
  • 09:00
    "Малки убийства" - сериал
  • 10:00
    "Алено сърце" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Шантави рисунки-мисунки
  • 08:00
    Шантави рисунки-мисунки
  • 08:15
    Шантави рисунки-мисунки
  • 08:25
    Шантави рисунки-мисунки
Пълна програма
  • Сега
    "Летяща риба", драма, Нидерландия, 2020; реж. Ехе Шанга, с Тиара Ричардс, Еверън Джаксън Хуи, Феликс Де Рой, Ванеса Абад, Берт Аенгененд, [12+]
  • 08:30
    "Зимнич", късометражна драма, Румъния, 2020; реж. Богдан Наумовичи , с Михай Калин, Дан Астилян, Гаврил Патру, Даниел Станчу, Дана Тапалага , [12+]
  • 09:00
    "Аве, Цезаре!", комедия, САЩ, 2016; реж. Джоел Коен, Итън Коен, с Джош Бролин, Джордж Клуни, Олдън Ерънрайх, Ралф Файнс, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 10:50
    "Бъдещето е самотно място", криминална драма, Германия, 2021; реж. Мартин Хауи, Лора Харуорт , с Лукас Грегорович, Катарина Шютлер, Денис Мошито, Роналд Кукулиес, Даниел Вимер, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    "Раздели и любовни признания", драма, САЩ, 2019; реж. Дрейк Доремъс, с Шейлийн Удли, Джейми Дорнан, Себастиан Стан, Матю Грей Гъблър, Линдзи Слоун, [15+]
  • 08:55
    "Ex Machina: Бог от машината", психотрилър - фентъзи, Великобритания, 2015; реж. Алекс Гарланд, с Домнал Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Соноя Мизуно, Кори Джонсън, [15+]
  • 10:45
    "В сватбено настроение", романтична комедийна драма, Израел, 2020; реж. Талия Леви, с Авигейл Харари, Ран Данкър, Орли Силберзац, Елиша Банай, Ана Дубровицки, [12+]
  • 12:15
    "Семейство", драма, Швейцария, 2021; реж. Фред Байлиф, с Клаудия Гроб, Анаис Улдри, Касия Да Коста, Джойс Естер Ндайсенга, Чарли Ареди, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom with John Vause
  • 08:45
    World Sport
  • 09:00
    CNN Newsroom with Rosemary Church
  • 11:00
    Early Start
Пълна програма
  • Сега
    "Изпитанията на живота" - сериал /п/
  • 08:50
    "Пътешествие до Верона" - романтичен филм с уч. на Вероника Ферес, Хайнер Лаутербах, Паулина Рюмелайн, Катарина Мюлер-Елмау и др. /п/
  • 10:30
    "Нашата история" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Песента на живота" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Снайперисти" - сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода /п/
  • 11:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 9, 2 епизода /п/
  • 13:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • Сега
    Да продадеш колата си: Епизод 10
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген Карман Гиа
  • 09:00
    Как се прави...: Сгъваем каяк/ Пината/Боклукчийски камион/ Спирачни дискове
  • 09:30
    Как се прави...: Техническо стъкло
Пълна програма
  • Сега
    Как се прави...: Епизод 25
  • 08:12
    Как се прави...: Епизод 26
  • 08:36
    Как се прави...: Награди Грами, фарове за велосипеди, басейни над нивото на земята
  • 09:00
    Как функционира Вселената?: Краят на човечеството
Пълна програма
  • Сега
    Гоустфорс
  • 08:15
    Гоустфорс
  • 08:45
    Призракът и Моли МакГий
  • 09:10
    Призракът и Моли МакГий
Пълна програма
  • Сега
    "Сиеста З"
  • 08:00
    "Дарвин и Нютс"
  • 08:15
    "Знаете ли че?"
  • 08:30
    "Знаете ли че?"
Пълна програма
  • Сега
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    EuroTV Shop
  • 11:30
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: Шампионат на играчите, финал, повторение
  • 09:30
    Голф, PGA тур: "Дискавъри голф", повторение
  • 10:00
    Колоездене: "Колоездачно шоу"
  • 10:30
    Колоездене: Тур дьо Франс, представяне на отборите, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Тур дьо Франс, осми етап, повторение
  • 09:00
    Колоездене: Тур дьо Франс, девети етап, повторение
  • 10:00
    Снукър: Шампионат на играчите, финал, повторение
  • 11:30
    "Силата на спорта", магазинно предаване
Пълна програма
  • Сега
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 08:00
    Пропадащи строежи, сезон 1, еп. 5
  • 09:05
    Тираджии в пустошта, сезон 4, еп. 6
  • 10:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 17
Пълна програма
  • Сега
    Extreme Fighting Championship
  • 08:00
    Fighting Fit
  • 09:00
    Dumball: Idiots In India
  • 09:30
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • Сега
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • Сега
    Добрият доктор, еп. 16
  • 08:40
    Клуб "Самотни родители", еп. 2
  • 09:05
    Клуб "Самотни родители", еп. 3
  • 09:35
    Как се запознах с майка ви , еп. 17
Пълна програма
  • Сега
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 10
  • 08:35
    От местопрестъплението, еп. 22
  • 09:30
    От местопрестъплението, еп. 23
  • 10:30
    Престъпни намерения, еп. 16
Пълна програма
  • Сега
    "В "Мидълтън" ", романтика, САЩ, 2013; реж. Адам Роджърс, с Анди Гарсия, Вера Фармига, Таиса Фармига, Спенсър Лофранко, Никълъс Браун, [15+]
  • 08:40
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [7+]
  • 10:15
    "Младият Шелдън V, 17 еп.", комедия, САЩ, 2021; с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 10:40
    "Матрицата: Възкресения", трилър - фантастика, САЩ, 2021; реж. Лана Уашовски, с Киану Рийвс, Кери-Ан Мос, Яхия Абдул-Матин II, Джесика Хенуик, Джонатан Гроф, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Кацането на Луната: Най-голямата измама?
  • 08:55
    Тайните на бермудския триъгълник, сезон 1, еп. 3
  • 09:55
    Египетските гробници: Удивителната мисия, сезон 1, еп. 1
  • 11:00
    Египетските гробници: Удивителната мисия, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Повече пари - повече проблеми
  • 09:45
    Планинари: Събиране на реколтата
  • 10:45
    Надпревара за находки: Един австриец в Перис
Пълна програма
  • Сега
    МОЕТО ХОБИ
  • 08:00
    ЗА РИБА - тв поредица, седми сезон, 28 еп.
  • 09:20
    Моето хоби: Моделите
  • 10:40
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 26 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Ноди в страната на играчките"
  • 08:04
    "Пощальонът Пат: Специална доставка"
  • 08:35
    "Състезателната кола Рори"
  • 08:55
    "Дино отряд"
Пълна програма
  • Сега
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Близки срещи от третия вид" - фантастика, САЩ, 1977, Реж. Стивън Спилбърг, С Ричард Драйфус, Франсоа Трюфо и др.
  • 09:35
    "Евтиното е скъпо" - комедия, САЩ, 1986, с Том Ханкс, Шели Лонг и др.
  • 11:00
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника" - фентъзи/ приключенски, 2015, с Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Бен Кингсли и др.
  • 12:30
    "Хълк" (2003) - игрален филм, САЩ, с Ерик Бана, Дженифър Конъли.
Пълна програма
  • Сега
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    MTV World Stage: Rita Ora...
  • 10:25
    Zara Larsson: Late Night Concert
Пълна програма
  • Сега
    Завръщането на мечките
  • 08:50
    Уелс: Дивата земя, сезон 1, еп. 1
  • 09:40
    Уелс: Дивата земя, сезон 1, еп. 2
  • 10:35
    Уелс: Дивата земя, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Сервиз SOS
  • 08:00
    Сервиз SOS
  • 09:00
    Мегапроизводство
  • 10:00
    Мегапреобразяване
Пълна програма
  • Сега
    Живот сред големите котки
  • 08:15
    "Ягуари срещу крокодили
  • 09:05
    Нещо ме ухапа
  • 09:55
    Дивият тигър на Русия
Пълна програма
  • Сега
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Тампайнс Роувърс - Макасар Купа на Азиатската футболна конфедерация (2022) /п/
  • 12:00
    Футбол: Кая Илоило - Бали Юнайтед Купа на Азиатската футболна конфедерация (2022) директно
  • 14:00
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • Сега
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • Сега
    "Лято с хитове 2022" - музикална програма
  • 08:00
    "Хот" - новите хитове
  • 08:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 08:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 08:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 08:40
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Лято с хитове 2022" - музикална програма
  • 08:00
    "Хот" - новите хитове
  • 08:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 08:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
  • 10:00
    Европейско първенство по вдигане на тежести
  • 12:00
    Европейско първенство по вдигане на тежести
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 08:00
    Час по България - "Словото на Хайтов" /архив от 2007г/
  • 09:00
    Ранни вести
  • 10:00
    Документален филм на Скат за Николай Хайтов
Пълна програма
  • Сега
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Детски свят
  • 09:00
    Документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • Сега
    Кажете ДА на булчинската рокля: Не на всяка цена
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Полин
  • 09:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Бети Джо
  • 10:00
    Добре дошли в Платвил: Епизод 5
Пълна програма
  • Сега
    Импресии - Вода в Рила
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Спорт и приключения - Академия за офицери
Пълна програма
  • Сега
    Тайните на паметниците (Series 3): Черна магия и ракети (Episode 11)
  • 08:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Бедствието, което спаси Лондон (Episode 12)
  • 09:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Виещото същество от Озарк (Episode 9)
  • 10:00
    Търсене на съкровища (Series 1): Завръщането към легендата (Episode 8)
Пълна програма
  • Сега
    Тайните на паметниците (Series 3): Черна магия и ракети (Episode 11)
  • 08:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Бедствието, което спаси Лондон (Episode 12)
  • 09:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Виещото същество от Озарк (Episode 9)
  • 10:00
    Търсене на съкровища (Series 1): Завръщането към легендата (Episode 8)
Пълна програма
  • Сега
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 08:50
    Малкият Ники (2000 г.), САЩ, комедия/фентъзи/романтика, 2000
  • 10:40
    Норбит (2007), САЩ, 2007
  • 12:45
    Могъщ вятър, САЩ, комедия/музикален, 2003
Пълна програма
  • Сега
    "Крепост Лютица - археологически открития 2020 г." - II част, документален филм
  • 08:00
    "Кулинар" - 15 еп., кулинарно предаване
  • 08:30
    "В кухнята на баба... и още нещо: Разградска кухня" - 41 еп., кулинарно предаване
  • 09:00
    "Моето куче: Киноложки изложби - Национална специализирана изложба за германско овчарско куче" - документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    Корнуол с Рик Стайн, еп. 6
  • 08:10
    Супер храни с Джейми, еп. 3
  • 09:05
    Бон Апети - избрани печива, еп. 13
  • 09:30
    Кралицата на шоколада, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Class Of 2003!
  • 12:00
    We Love The 00s!
  • 17:00
    Class Of 2003!
Пълна програма
  • Сега
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 09:30
    Фантастичното пътешествие до Оз Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 10:58
    12A Комедия, Драма 2017
Пълна програма
  • Сега
    Луцифер, еп. 11
  • 08:00
    Кости, еп. 19
  • 08:55
    Кости, еп. 20
  • 09:50
    Малкълм, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    HAIRSTYLES
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 13:00
    Halsey: Greatest Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Призрачни досиета" - 16 еп.
  • 08:40
    "Дог и Бет: на лов" - 6 еп.
  • 09:30
    "На косъм" - 13 еп.
  • 09:55
    "Признания: Да "трупаш" животни" - 15 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Добро утро, Европа
  • 09:30
    ХЕДЛАЙНС НОВИНИ
  • 09:40
    ТЕХ ТРЕНДС (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 08:20
    Поймать жереха
  • 08:45
    Делай, как Я
  • 09:00
    Крылатые охотники
Пълна програма
  • Сега
    "Любов в сърцето" - романтичен филм с уч. на Джен Лили, Кристофър Ръсел, Джил Морисън, Робърт Уиздъм и др. /п/
  • 09:00
    "Звездата" - анимационен филм
  • 11:00
    "Водопадите на любовта" - романтичен филм с уч. на Синди Бъзби, Кристофър Ръсел, Миранда Фригън, Касиди Нюджънт и др. /п/
  • 13:00
    "Чудо" - драма с уч. на Оуен Уилсън, Джулия Робъртс, Джейкъб Трембли и др.
Пълна програма
  • Сега
    Режи! (Series 27): Парти след събитието (Episode 5)
  • 08:25
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Маракеш (Episode 15)
  • 08:45
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Мадрид (Episode 16)
  • 09:10
    Гражданка в ранчото (Series 28): 16-минутни ястия: любима храна за каубои (Episode 3)
Пълна програма
  • Сега
    Кръстници вълшебници
  • 08:20
    Шоуто на Патрик Звездата
  • 08:40
    Шоуто на Патрик Звездата
  • 08:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: Шампионат на играчите, финал, повторение
  • 09:30
    Голф, PGA тур: "Дискавъри голф", повторение
  • 10:00
    Колоездене: "Колоездачно шоу"
  • 10:30
    Колоездене: Тур дьо Франс, представяне на отборите, повторение
Пълна програма
  • Сега
    "В "Мидълтън" ", романтика, САЩ, 2013; реж. Адам Роджърс, с Анди Гарсия, Вера Фармига, Таиса Фармига, Спенсър Лофранко, Никълъс Браун, [15+]
  • 08:40
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [7+]
  • 10:15
    "Младият Шелдън V, 17 еп.", комедия, САЩ, 2021; с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 10:40
    "Матрицата: Възкресения", трилър - фантастика, САЩ, 2021; реж. Лана Уашовски, с Киану Рийвс, Кери-Ан Мос, Яхия Абдул-Матин II, Джесика Хенуик, Джонатан Гроф, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • Сега
    Gigantosaurus
  • 08:00
    Bluey
  • 08:10
    Bluey
  • 08:20
    Bluey
Пълна програма
  • Сега
    Кръстници вълшебници
  • 08:20
    Шоуто на Патрик Звездата
  • 08:40
    Шоуто на Патрик Звездата
  • 08:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • Сега
    Фатално признание: разследване на Кийт Морисън
  • 09:00
    Убийство у дома: Посред нищото
  • 10:00
    В града витае убийство: Скъпо мое дневниче
  • 11:00
    Убийства в тресавището: Безбройни превъплъщения
Пълна програма
  • Сега
    Clubland: Athletic Bilbao
  • 08:05
    The Contenders: Russia 2018: Spain
  • 08:35
    Football Headliners: Cristiano Ronaldo
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: Rafael Nadal
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Повече пари - повече проблеми
  • 09:45
    Планинари: Събиране на реколтата
  • 10:45
    Надпревара за находки: Един австриец в Перис
Пълна програма
  • Сега
    Сервиз SOS
  • 08:00
    Мегапроизводство
  • 09:00
    Мегапреобразяване
  • 10:00
    Летището в Дубай
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Златимир Йочев
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:35
    "Комиците и приятели" /п./ - комедийно шоу
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 10:00
    Светът на невероятния Спайдърмен; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 12:00
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 10, драма, САЩ, 2012
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 11, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Първите 48 часа: Жестоко лято
  • 08:00
    Първите 48 часа: Детска игра; Лоши намерения
  • 08:55
    Ловец на убийства: Твърде млад, за да умре
  • 09:55
    Ловец на убийства: Твърде млад, за да умре
Пълна програма
  • Сега
    Син под чехъл
  • 09:45
    Срещу дивата природа: Голямото приключение на слона
  • 11:35
    Зад кулисите
  • 13:50
    В пълен разцвет
Пълна програма
  • Сега
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    Punk'd
Пълна програма
  • Сега
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:15
    Динамика на основните 5
Пълна програма
  • Сега
    Гуано: Мръсната работа в рая на птиците
  • 08:00
    Да споделим Земята
  • 09:00
    Дива култура
  • 10:00
    Древна култура
Пълна програма
  • Сега
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • Сега
    Firsthand
  • 08:00
    Catch Up with Blair Conklin
  • 08:30
    Gold Coast Open 2021
  • 09:00
    Home Bros
Пълна програма
  • Сега
    Work On The Wild Side (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 08:10
    The Pacific (Series 1): The High Seas (Episode 1)
  • 09:00
    The Pacific (Series 1): The Shallows (Episode 2)
  • 09:50
    The Pacific (Series 1): The Coasts (Episode 3)
Пълна програма
  • Сега
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 08:30
    "Въпросите" - повторение
  • 09:30
    Телепазарен прозорец - Топшоп
Пълна програма
  • Сега
    InterMezzo
  • 10:00
    Fractus V by Sidi Larbi Cherkaoui
  • 11:20
    Jakub Jozef Orli?ski and Il Pomo d'Oro: Heinichen, Corelli, Vivaldi, Zelenka
  • 12:55
    InterMezzo
Пълна програма
  • Сега
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Сепси Международен приятелски мач /п/
  • 10:00
    Сезонът на Черно море 2021-22 предаване за български футбол /п/
  • 11:00
    "Домът на футбола - най-доброто" 49 епизод предаване за български футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • Сега
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Лестър Сити Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Левски - Локомотив София Приятелски мач /п/
  • 12:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Брентфорд Висша лига /п/
Пълна програма
  • Сега
    Фатално признание: разследване на Кийт Морисън
  • 09:00
    Убийство у дома: Посред нищото
  • 10:00
    В града витае убийство: Скъпо мое дневниче
  • 11:00
    Убийства в тресавището: Безбройни превъплъщения
Пълна програма
  • Сега
    "Хобит: Битката на петте армии", фентъзи, Нова Зеландия, 2014; реж. Питър Джаксън, с Мартин Фрийман, Иън МакКелен, Ричард Армитидж, Кен Стот, Греъм МакТавиш, [12+]
  • 09:25
    "В кадър ХІХ, 25 еп.", документален, Франция, 2022, [12+]
  • 09:55
    "Роди се звезда", музикална драма, САЩ, 2018; реж. Брадли Купър, с Брадли Купър, Лейди Гага, Андрю Дайс Клей, Дейв Чапел, Сам Елиът, [12+]
  • 12:10
    "Розуел, Ню Мексико ІІІ, 13 еп.", романтична драма, САЩ, 2021; реж. Ланс Андерсън, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Отново в играта (2020)", комедия, САЩ, 2020; реж. Джейми Бабит, с Дрю Баримор, Майкъл Зигън, Ти Джей Милър, Холанд Тейлър, Ели Кемпър, [12+]
  • 08:45
    "Изобретението на Хюго", фантастична драма, САЩ, 2011; реж. Мартин Скорсезе, с Бен Кингсли, Саша Барон Коен, Ейса Бътърфийлд, Клои Грейс Мориц, Рей Уинстоун, [12+]
  • 10:50
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
  • 13:00
    "Средностатистическо семейство ІІ, 13 еп. - Супер неделя ", комедия, САЩ, 2011; реж. Пол Лазаръс, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Валенса - игр. филм /Полша/
  • 21:00
    Концертът - игр. филм /копродукция/
Пълна програма
  • Сега
    Пес патрул
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:25
    Пламъчко и машините
  • 08:50
    Ай, ай, Сантяго
Пълна програма
  • Сега
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 08:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 09:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 9, Канада, криминален/мистерии, 2020
  • 10:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Ваканция със Силвестър Семеен Австрия 1986
  • 09:10
    Джобното ножче Семеен Холандия 1991
  • 10:40
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1992
  • 12:05
    Сниф и призрачният замък Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • Сега
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 09:30
    Сафари в Африка Документален Белгия, Франция 2013
  • 10:55
    Преди да кажеш "Да" Комедия, Драма САЩ 2009
  • 12:25
    Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
Пълна програма
  • Сега
    Луд за връзване Комедия САЩ 2008
  • 08:55
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 10:15
    Кречетало Комедия САЩ 2009
  • 11:35
    Променливи басни: Костенурка срещу заек Анимация САЩ 2008
Пълна програма
  • Сега
    UCI Asian Tour
  • 08:15
    British Talent Cup
  • 09:10
    AMA EnduroCross
  • 10:10
    Custom
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Полуфинална среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
  • 08:00
    Пътят към Катар 2022 магазинно предаване /17 епизод/
  • 08:30
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /7 епизод/
  • 09:00
    Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
Пълна програма
  • Сега
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
Пълна програма
  • Сега
    ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед
  • 08:00
    "Брейкпойнт" Тенис токшоу повторение
  • 09:00
    ATP 500: Лондон Матео Беретини - Филип Крайнович, финал повторение
  • 10:30
    ATP 250: Майорка Финал повторение
Пълна програма
  • Сега
    Голф: Kaskada Golf Challenge Обзор на турнира
  • 08:00
    Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Балкан Втора финална среща
  • 10:30
    NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг Втора финална среща за Купа Стенли
  • 12:30
    Професионални майстори на родеото Четвърто финално състезание
Пълна програма
  • Сега
    Копа Либертадорес: Серо Портеньо - Палмейрас Осминафинал повторение
  • 08:00
    Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Филаделфия Юниън Чикаго Файър - Филаделфия Юниън повторение
  • 10:00
    Волейбол - Лига на Нациите: Италия - Полшя жени повторение
  • 12:00
    Копа Либертадорес: Серо Портеньо - Палмейрас Осминафинал повторение
Пълна програма
  • Сега
    Алсвенскан: Сундсвал - Юргорден повторение
  • 08:00
    "Талантите на Ла Лига" Атлетико Мадрид - Валенсия повторение
  • 08:30
    "Талантите на Ла Лига" Севиля - Далас повторение
  • 09:00
    "Талантите на Ла Лига" Бетис - Интер Маями повторение
Пълна програма
  • Сега
    Malevolent
  • 08:20
    Buried
  • 09:45
    Murders in Vienna: The Vienna Connection
  • 11:15
    Murders in Vienna: Talent to Kill
Пълна програма
  • Сега
    ДНК 178
  • 08:10
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 14
  • 08:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 331
  • 09:45
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 8
Пълна програма
  • Сега
    ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 65
  • 08:30
    ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 66
  • 09:20
    КАРПОВ. СЕЗОН ТРЕТИЙ серия 25
  • 10:00
    КАРПОВ. СЕЗОН ТРЕТИЙ серия 26
Пълна програма
  • Сега
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 181
  • 08:35
    ДОКТОР СВЕТ - 24
  • 09:15
    ДОКТОР СВЕТ - 25
  • 10:15
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ.НАУЧНЫЕ РАССЛЕДОВАНИЯ СЕРГЕЯ МАЛОЗЁМОВА 4
Пълна програма
  • Сега
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:00
    Студио Хъ (П)
  • 09:00
    Заседание на Народното събрание
  • 14:30
    Да готвим с Ради (П)
Пълна програма
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:20
    Шоуто на Патрик Звездата
  • 08:50
    Лагер Корал: Младежките години на Спонджбоб
  • 09:00
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Юлия Путинцева - Айла Томлянович (TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul, Истанбул; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 10:00
    Тенис: Анастасия Потапова - Сара Сорибес Тормо (TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul, Истанбул; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 11:30
    Тенис: Белинда Бенчич - Паула Бадоса (Credit One Charleston Open, Чарлстън; WTA 500 - I четвъртфинал, повторение)
  • 14:30
    Тенис: Сара Сорибес Тормо - Джесика Пегула (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Forever 80s
Пълна програма
  • Сега
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • Сега
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
  • 09:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 11:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • Сега
    "Ballads" - музика за настроение
  • 08:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 08:30
    "Voyage" - музикално пътешествие
  • 08:40
    "Beauty" - музика за настроение
Пълна програма
  • Сега
    Албатрос драма Англия 2011
  • 08:00
    Мариус драма Франция 2013
  • 10:00
    Пътешествието на Фани драма Франция 2016
  • 12:00
    Монахинята драма Франция 2013
Пълна програма
  • Сега
    "Да хванеш гората" - док.поредица /п/
  • 08:00
    "Твоят ден" - сутрешен блок на NOVA NEWS
  • 11:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 11:15
    "Твоят ден" - сутрешен блок на NOVA NEWS
Пълна програма
  • Сега
    Дълбоки корени 1
  • 08:40
    Арабски горещини 1
  • 09:30
    Пазители на дивата природа 3
  • 10:20
    Пазители на дивата природа 3
Пълна програма
  • Сега
    Окончателен доклад драма Унгария 2020
  • 08:00
    Ликвидация 13, 14 комедия, драма Русия 2007
  • 10:00
    Кой знае? уестърн Италия 1967
  • 12:00
    Любовникът романтична драма Франция-Англия 1992
Пълна програма
  • Сега
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
  • 09:00
    Morning Spin
  • 10:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • Сега
    SPORTS MAX, EP 30
  • 08:00
    GP RACING ON TRACK 2018, EP 13
  • 08:30
    GP RACING ON TRACK 2018, EP 14
  • 09:00
    SPORTS MAX, EP 26
Пълна програма
  • Сега
    Shania Twain - Still the One: Live from Vegas
  • 09:32
    WALK THE MOON - Live at Enmore Theatre in Sydney
  • 10:13
    David Guetta - iTunes Festival: Live in London
  • 11:46
    Beak - Echoes Series: Beak
Пълна програма
  • Сега
    Egl?, Queen of the Grass Snakes - Martynas Rimeikis
  • 08:40
    Le Parc by Angelin Preljocaj at the Op?ra de Paris
  • 10:14
    InterMezzo
  • 10:30
    Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
Пълна програма
  • Сега
    Ремонти във Ветровития град (Series 2): Епизод 10 (Episode 10)
  • 08:00
    Ремонти в нашия град (Series 6): Къща за мама и татко (Episode 7)
  • 09:00
    Продажби на къщи в Ню Орлиънс (Series 2): Чарът на стария квартал срещу блясъка на центъра (Episode 9)
  • 09:30
    Продажби на къщи в Ню Орлиънс (Series 2): Градска традиция или градински разкош (Episode 10)
Пълна програма
  • Сега
    Only Water In The Sea documentary, short UK 2020
  • 08:30
    Mclintock! comedy, romance, western USA 1963
  • 10:35
    Jungle short, drama USA 2016
  • 10:50
    Schengen short France 2012
Пълна програма
  • Сега
    Esports - Hearthstone
  • 09:35
    Stream Nation - Spiderman
  • 11:50
    Stream Nation - Fortnite
  • 13:45
    Stream Nation - Unravel 2
Пълна програма
  • Сега
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Италия - Аржентина Финалисима (2022) /п/
  • 10:30
    "Катар ни очаква" предаване за Мондиал 2022 /п/
  • 11:00
    Футбол: Лудогорец - Нюрнберг Международен приятелски мач /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 08:00
Пропадащи строежи, сезон 1, еп. 5
bTV Action 08:00
"Опасни улици" - сериал, с.2 еп.2
bTV Lady 08:00
"Обещание" - сериал, с.2 еп.28
Хоби ТВ 08:00
ЗА РИБА - тв поредица, седми сезон, 28 еп.
e-kids 08:20
Супер самолети - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: ЦСКА - Сепси Международен приятелски мач /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Саутхямптън - Лестър Сити Висша лига /п/
Diema Sport 3 08:00
Футбол: Италия - Аржентина Финалисима (2022) /п/
MAX Sport 1 08:00
"Брейкпойнт" Тенис токшоу повторение
НТВ Сериал 08:30
ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 66

Всички предавания

Филми

Cinemania 08:00
Мариус драма Франция 2013
Nostalgia 08:00
Ликвидация 13, 14 комедия, драма Русия 2007
bTV Cinema 08:00
"Най-мрачният час" - биографичен, военен, драма, исторически (Великобритания, САЩ, 2017), режисьор Джо Райт, в ролите: Гари Олдман, Джон Хърт, Лили Джеймс, Бен Менделсон, Кристин Скот Томас, Стивън Дилейн и др.
Vivacom Arena 08:01
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Telekabel 08:15
Детски свят

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}